Tatuaże piłkarzy Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Italia6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 176
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2006, 12:55

gregor_g4 pisze:
Diego pisze:
wloski pisze:Może ktoś wiec mniej więcej, w jakich cenach są tatuaże róznego typu?
Około 50 zł/cm^2 w przypadku tatuażu trwałego. Jeśli chodzi o czasowy (3-5 lat) ceny wahają się w granicach 100 zł/cm^2.
Nie wiem skąd wziąłeś te ceny, gdyż tatuaże to nie są np. ziemniaki, czy inny towar, który ma ustaloną, stałą cenę za kilogram. Na cenę tatuażu wpływ ma bardzo wiele czynników, zaczynając od rozmiaru, stopnia skompilkowania, umiejscowienia na ciele, aż po cieniowanie. Dlatego może sie okazać, że za wzór o wymiarach 10 na 10 cm zapłacisz mniej, niż za dużo mniejszy wzór.
Poza tym tatuaż czasowy to bajka, nie ma czegoś takiego.
Jest coś takiegoś jak tatuaż czasowy , ale nie polecam go wykonywać , bo i tak mogą zostać po nim ślady .
Co do cen to rzeczywiście są one różne i nie zawsze zalezy od wielkości tatuażu.Im bardziej jest tatuaż skomplikowany tym wyższa jest jego cena.
Dotyczy to też napisów.


FORZA JUVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FORZA ITALIA !!!!!!!!!!!!!
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2006, 13:10

juverm pisze:A jeśli chodzi o mnie, to ja nie zamierzam zrobić sobie nigdy tatuażu, poprostu nie chcę zrobić czegoś, czego w starości będe żałował...
rozumiem, że nie zamierzasz robić sobie tatuażu niezwiązanego z Juventusem. bo chyba w starości byś nie żałował tatuażu z Juve, zwłaszcza gdybyś pozostał wierny temu klubowi do końca życia.


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2006, 14:41

białas pisze:
juverm pisze:A jeśli chodzi o mnie, to ja nie zamierzam zrobić sobie nigdy tatuażu, poprostu nie chcę zrobić czegoś, czego w starości będe żałował...
rozumiem, że nie zamierzasz robić sobie tatuażu niezwiązanego z Juventusem. bo chyba w starości byś nie żałował tatuażu z Juve, zwłaszcza gdybyś pozostał wierny temu klubowi do końca życia.
Oczywiście, ze klubowi będe wierny do końca życia. Ale poprostu nie chce sobie psuć ciała. Raczej jestem tradycjonalistą :D

Jak macie jakieś inne tatuaże związane z Juve to umieszczjcie :wink:


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2006, 14:55

juverm pisze:Oczywiście, ze klubowi będe wierny do końca życia. Ale poprostu nie chce sobie psuć ciała. Raczej jestem tradycjonalistą :D
Ja też jestem wielkim tradycjonalistą, ale zrobiłbym sobie daty na nadgarstkach czy na przed ramieniu jakieś imię albo inny napis. Jedynie na bicepsie, nogach czy plecach bym nie zrobił. U mnie jedynie w grę wchodząwej ręce i nic wiecej :wink: .


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 15:08

Witam,

Jesli taki temat istnieje, to przepraszam i prosze o przeniesienie w odpowiednie miejsce. Przegladam kompilacje zwiazane Juventusem i natrafilem na krotki, choc dajacy mi wiele do myslenia film...



Nigdy nie widzialem tatuazu na prawym ramieniu Alexa. Czy ktos z Was posiada jakies informacje....jaki to tatuaz ma Il Capitano na ramieniu? Czy to jedyny? Prosze rowniez o informacje n.t. tatuazy pozostalych zawodnikow...


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 21:15

Na stopie ma celownik to identyczny co jego żona Sonia
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/699 ... 2ce99.html
Na łopatce orzeł, dziwne, że nie widziałem, oklepana sprawa
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2c0 ... 93ecb.html
A ten o ktory pytasz to :?: No właśnie, okaleczył się :smile:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6cf ... ac4ee.html

Na temat pozostałych zawodników na razie nie odp. bo nie mam czasu :wink: A jest tego oj jest :whistle:


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2009, 09:50

Ferrara ma tatuaż!? Wcześniej podczas kariery piłkarskiej w Juventusie nie zauważyłem u niego nic podobnego.

http://img404.imageshack.us/img404/8950/ciro.jpg

Wydaje, że jest zrobiony po odejściu na emeryturę. A liczba jest bardzo wymowna (VIII ? = 1986/87, 1989/90, 1994/95, 1996/97, 1997/98, 2001/02, 2002/03, 2004/05) mówi o ilości wygranych mistrzostw Włoch z Juventusem i Napoli. Chyba utożsamia się z aferą calciopoli, ponieważ ostatnie z mistrzostw zostało mu odebrane tak jak reszcie drużyny, pokazuje jak wielka więź panuje pomiędzy nim, a naszym klubem. Dobrze wiemy jak Włosi przywiązują wielką wagę do zdobycia Scudetto, bardziej im na tym zależy niż na wygraniu LM.


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 13:29

Tutaj mozecie zobaczyc dokladne zdjecie tatuazu Seby.
Ciekawy ten aztekowy ludek :D


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 14:33

A ma ktoś może pewną informację co do reszty tatuaży Seby?
Bo jeden na karku "GGES" to imiona bliskich z rodziny,
Giuseppe - brat, Giovanni - ojciec, Elvira - matka, S - Sebastian.
Nie jestem pewien co do ostatniego tatuażu na ramieniu, gdzieś na jego włoskim forum znalazłem informacje że ma on związek z datą urodzenia, ale pewne info to to nie jest.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 19:57

A macie już "Impossible is... Nothing" Claudio Marchisio w swojej kolekcji?
LINK 1
LINK 2
LINK 3
LINK 4


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2009, 20:10

mnowo pisze:A macie już "Impossible is... Nothing" Claudio Marchisio w swojej kolekcji?
LINK 1
LINK 2
LINK 3
LINK 4
Czy ominąłem jakiegoś newsa o podpisaniu kontraktu reklamowego między Claudio a Adidasem :?: :lol:
A tak serio to... mógł wymyślić coś lepszego :roll:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2009, 14:54

Brutalo pisze:
mnowo pisze:A macie już "Impossible is... Nothing" Claudio Marchisio w swojej kolekcji?
LINK 1
LINK 2
LINK 3
LINK 4
Czy ominąłem jakiegoś newsa o podpisaniu kontraktu reklamowego między Claudio a Adidasem :?: :lol:
A tak serio to... mógł wymyślić coś lepszego :roll:
Właśnie, że fajne motto na kariere piłkarską! Daje kopa! Claudio nam pokazuje ze nic nie jest niemożliwe


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2009, 17:59

Vincenzo Iaquinta też ma tatoo, na ręce World Champion 2006, foto jest w galerii z meczu z Livorno :wink:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2010, 18:55

Elo Melo:) pisze:Vincenzo Iaquinta też ma tatoo, na ręce World Champion 2006, foto jest w galerii z meczu z Livorno :wink:
zaciekawil mnie ostatnio ten tatuaz, ma ktos wyrazne zdjecie bo na zadnym nie moge sie doczytac co jest napisane w nizszej linii, bo raczej nie jest to "2006"


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2010, 19:07

Obrazek
Tutaj co prawda w tym gąszczu nie widać i to jest zdaje się data zdobycia Mistrzostwa, tutaj jest w wysokiej rozdzielczości z galerii JP:

Obrazek

Przycięte:
Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ