Nieprzyjemna ankieta!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy zdegradują nasz ukochany Juventus?

Nie
31
16%
Raczej nie
76
40%
Nie jestem wstanie nic powiedzieć na ten temat
34
18%
Raczej tak
31
16%
Tak
18
9%
 
Liczba głosów: 190
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2006, 21:53

http://www.juvepoland.com/news.php?id=5645
Po tej wypowiedzi naprawde zaczynam sie bac :roll: Ale mowiac juz tak calkiem powaznie to uwazam, ze nowy szef FIGC, jakim jest Guido Rossi dobrze mowi :!: Widac, ze jest zdeterminowany aby zrobic porzadek w Calcio. I to jest najwazniejsze, bo jak juz nie raz podkreslalem: liczy sie dla mnie przede wszystkim sprawiedliwy wyrok i "oczyszczenie brudow" z calej wloskiej pilki... nawet kosztem degradacji Juventusu do nizszej ligi, ktora po tej wypowiedzi wydaje sie byc jeszcze bardziej realna :think:


nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 01:07

Jak format hdd to tylko niskopoziomowy. Chociaz i tak wszystkich chwastow sie nie wyrwie..


"840 meczów w barwach Milanu? Chcę powiedzieć, że ta koszulka jest "zrośnięta" z moim ciałem. W wieku 10 lat założyłem ją po raz pierwszy i nawet, gdy ją ściągam na moim ciele pozostają czerwono-czarne barwy."
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 21:43

Niewiem czy nas zdegradują czy nie. Mam nadzije i wierze ze nie ale jednak jest tyle dowodów ze mogą nas zdegradować. Sam niewiem co o tym mysleć. :?


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
vojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 22:55

Moze to sie Wam nie spodoba,ale jesli udowodia ze Juve jest winne to ja jestem za degradacja :!: Cieszyc sie z tego powodu nie bede,ale sport powinien byc czysty i wszystkie przekrety nalezy pietnowac.


Jan Paweł II - na zawsze w naszych sercach
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 23:49

Zabiegany czlowiek ze mnie, wiec tylko Wam naswietle troche pewna sprawe, o ktorej niewielu pomyslalo.

Otoz jesli Juventus zdegraduja do Serie B, to automatycznie dla druzyn tam grajacych odpada jedno miejsce premiujace do gry w Serie A, bo chyba nikt nie wierzy ze Juventus zagoscilby tam na dluzej. Dlatego najwieksza kare za machlojki ponioslaby wlasnie Serie B, szczegolnie jesli poza Juve zdegraduja jeszcze 2-3 druzyny. To totalnie bezsensu. A w degradacje do Serie C nie wierze.

Dlatego pewien Pan z Brescii wpadl na pomysl zeby polaczyc Serie A i Serie B, podzielic to na grupy i zagrac systemem grupowym a potem pucharowym. Na starcie najwieksi machlojkarze mieliby sporo punktow na minusie. Propozycja calkiem ciekawa.

Po wiecej szczegolow zajrzyjcie na nasz eukochane zrodlo channel4.com, tam gdzies jest news o tej tematyce :)

Dobranoc;]


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2006, 15:03

vojtek pisze:Moze to sie Wam nie spodoba,ale jesli udowodia ze Juve jest winne to ja jestem za degradacja :!: Cieszyc sie z tego powodu nie bede,ale sport powinien byc czysty i wszystkie przekrety nalezy pietnowac.
Ale przeciez nie tylko Ty tak odbierasz ta sprawe. Zapewniam Cie, ze jest na tym forum wiele takich osob i ja rowniez do tego grona sie zaliczam :!: Zreszta przesledz dobrze wszystkie tematy o tej tematyce to sam zobaczysz. I chcialbym jeszcze dodac, ze przeciez to nie jest nic zlego, miec takie a nie inne zdanie na ten temat :whistle:


ODPOWIEDZ