Uczucia związane z Juve!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Tomasz3232

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 5
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 21:08

Gdy dowiedziałem się o tych przekrętach Juve,to miałem złe uczucia mianowicie czułem żal a nwet zdenerwowanie. :cry: Jak musze w szkole słuchać tych wszystkich złych słów na temat juve,gdy musze się tłumaczyć za
nasz kochany klub, a nawet kłucić się z kolegami o niego, czy wysłuchiwać tego wszystkiego w radiu,telewizji to mam takie uczucie jakby mnie w sercu sciskało :płaczę: ach szkoda gadać.
A jakie wy mieliście uczucia? :think:
Ale i tak na zawsze i pogrób
Forza Juve![/img]


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 21:13

Śmieszny post ale sie po czesci zgodze... glupio jest jak ktos zagada przekupic jak Moggi albo wygrac poprzez zarabiste sedziowanie tak jak to jest na meczach Juve... :angry: PzDr !


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 21:19

Ja miałem uczucie, że nasz klub czeka zmiana dowództwa i rozpoczęcie nowej epoki, która może zapoczątkować piękne lata. Do tego w razie spadku do niższej ligi przekonamy się ilu kibiców zostanie, a ilu fanów odejdzie wraz z Ibrą, Emersonem itd kibicować innym klubom.

Jeżeli masz płakać, że musisz tłumaczyć się z obecnej sytuacji Bianconerich to może im nie kibicuj. Ja jestem dumny, że jestem już 11. rok z nimi i żaden skandal tego nie zmieni.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2006, 18:03 przez Zawidowianin, łącznie zmieniany 3 razy.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 21:23

No cóż. W polskich mediach nie powiedzą o zdobyciu mistrzostwa przez Juve, tylko zasypują nas krytyką i niesprawiedliwością ze strony BiancoNerich.
Ja mało razy się spotkałem z głupimi tekstami w moim kierunku odnośnie złej polityki ze strony Moggiego, a jak ktoś chcę mi dogryzsć to nawet nie rozwijam rozmowy. Powód jest prosty. Nasłucha się jakiś dzieciak głupot w radiu, a potem próbuje tylko dokuczyć każdemu kibicowi Juve.
Sprzeczać się z takimi pajacami nie ma sensu.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 21:24

Właśnie w ostatnim czasie też tak mam, jak ktoś pyta się mnie, co się dzieje w Juventusie to odpowiadam:
- "Niewiem, zapytaj kogoś z Juventus",
- "Ja w aferze nie biorę udziału",
A jak zapytają, co będzie jak nas zdegradują:
- "Nie zdegradują, bo jesteśmy nie winni"
- "Nie ma szans jesteśmy za potężni by nas dotknąć"

Niestety wiecznie niebęde mógł kłamać lub się wykręcać, jednak to, co gadam jest chyba bardziej racjonalne niż kłócić się lub spierać z kibicami innych zespołów.

No cóz takie jest życie...


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 21:26

Przykro mi z tego powodu, że Moggi niszczy lub zniszczył ponad stuletnią wspaniałą historię klubu.Nie ma co się denerwować z tego powodu że tak gadają.Oni pewnie kibuicują Barcie, które od 14 lat nie mogła wygrać LM i przez 3 sezony w lidze hiszpańskiej nie wygrała nic.Żeby tylko 3 lata.Albo Chelsea który gdyby nie pieniądze to pewnie siedzała by już w Nationwide.Tak kupują wszystko.


...Taka miłość jest jedna...Juve
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 21:50

Mnie najbardziej denerwuję, jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o całej sprawie i mówi bzdury, jakich się słuchać nie da :? A tak mam właśnie w klasie. Aż żal d**ę ściska, gdy słyszę od pewnego kolesia słowa: "Widać, że w Juve piłkarze nie musieli się zbytnio wysilać, by wygrywać, bo sami wiedzieli o kupowaniu meczów (Buffon wiedział :shock: )" Jak to usłyszałem, to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać :|


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 21:50

Terje Hauge o czerwonej kartce dla Lehmann'a:
"Muszę przyznać, że w tej sytuacji chyba za wcześnie gwizdnąłem. Byłem jednak bardzo skoncentrowany na samym zdarzeniu przed polem karnym Arsenalu" - powiedział sędzia w wywiadzie dla norweskiej gazety "Verdens Gang".
Źródło

I rzeczywiście.Decyzja o zdjęciu niemieckiego bramkarza była zbyt pochopna.Kolejną sprawą jest wspomniany wcześniej gol Eto'o.W tej sytuacji spalony był ewidentny...sędzia też człowiek.Irytować może jeszcze zbyt późno pokazana żółta kartka dla Oleguer'a przy nadmiernych faulach na Ljungberg'u, lecz to juz drobiazg.Sędzia na pewno nie był stronniczy.Nad tym nie ma co dyskutować.Nie przy takiej wadze meczu i nie przy grze Barcelony.Z resztą o sędziowaniu lepiej nic nie piszmy.

EDIT.

Wpisałem się nie w tym temacie co trzeba.Prosze o przeniesienie mojego postu do tego tematu.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2006, 22:00 przez Jędruś, łącznie zmieniany 3 razy.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2006, 21:53

Ja moze troche nie na temat ale nei chce zakaldac nowego posta... Brzydzi mi sie ten sztuczny fanatyzm Barcelona... gram tam Ronaldinho i juz wszyscy ciecie kochaja ta druzyne... jakie to sztuczne ( mogl bym sie tak powtarzac bez konca :prochno: ) Nikt Barcy nie lubil dopoki nie przyszedl tam ten Ronie... Oni tam kurde uprawiaja KULT JEDNOSTKI :lol: Jak by Juve zaczelo wygrywac to ja widze swoich kumpli jak juz Juve kibicuja... ja taki nie jestem i od 5 lat kibicuje tylko Juve Juve JUVEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PzDr ! ;)


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2006, 09:40

juveman7 pisze:No cóż. W polskich mediach nie powiedzą o zdobyciu mistrzostwa przez Juve, tylko zasypują nas krytyką i niesprawiedliwością ze strony BiancoNerich.
Ja mało razy się spotkałem z głupimi tekstami w moim kierunku odnośnie złej polityki ze strony Moggiego, a jak ktoś chcę mi dogryzsć to nawet nie rozwijam rozmowy. Powód jest prosty. Nasłucha się jakiś dzieciak głupot w radiu, a potem próbuje tylko dokuczyć każdemu kibicowi Juve.
Sprzeczać się z takimi pajacami nie ma sensu.
W 100% się zgodzę...w moim otoczeniu także nie spotkałem sie z tekstami typu "po co kibicujesz Juve, przeciez on grają przy pomocy sędziów" czy cos odnoścnie pana Moggiego. Napewno ciężko jest nam kibicom Juventusu znosić to wszystko co się w ostatnich dniach dzieje :? Media także robią tylko hałas z tego wszsytkiego, o sukcesach mało co lub wogóle nie powiedzą, lecz jeśli zdarzy się jakiś skandal to od razu prasa jest piewsza...


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2006, 09:59

Tomasz3232 pisze:Jak musze w szkole słuchać tych wszystkich złych słów na temat juve,gdy musze się tłumaczyć za
nasz kochany klub, a nawet kłucić się z kolegami o niego, czy wysłuchiwać tego wszystkiego w radiu,telewizji to mam takie uczucie jakby mnie w sercu sciskało :płaczę: ach szkoda gadać.
Masz całkowitą rację mój najlepszy przyjaciel jest kibicem milanu ale on na Juve zle nie mówi bo jest dobrym przyjacielem. Nie to co mój inny kumpel co jkest kibicem pieniedzy Abramowicza :D on to cały czas na Juve gada juz mnie to wkurza zawsze muszę sie tłumaczyć za Juve.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2006, 10:22

tez troche mi glupio, serce boli jak sie tego slucha ale coz... ja wiem ze nigdy nie odwroce sie od mojego ukochanego klubu, chocby niewiem co mowili chocby nas zdegradowali Juve na zawsze bedzie moim ukochanym klubem i jeszcze im pokazemy kto tu jest najlepszy

takie sa moje uczucia, nie przejmuje sie tymi co mowia o nas zle... wezcie ze mnie przyklad :lol:


Obrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2006, 10:57

wloski pisze:Właśnie w ostatnim czasie też tak mam, jak ktoś pyta się mnie, co się dzieje w Juventusie to odpowiadam:
- "Niewiem, zapytaj kogoś z Juventus",
- "Ja w aferze nie biorę udziału",
Ja też obieram taka taktykę, jest najlepsza, po co mam się z nimi kłócic skoro i tak nigdy moim kolegom nie wytłumacze tego co chce. Oni z reguły nie lubią Juve dlatego ze ja lubie, więc rozmowa z nimi na taki temat nie ma najminiejszego sensu.

Oczywiście ja sie bardzo źle czuje bo nasza drużna zrobiła cos nie najlepszego no ale zawsze będę wierny. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem przyjąć wszysko na klatę i wlaczyć dalej FAIR - PLAY :!:

FORZA JUVE


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
JRP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2006
Posty: 31
Rejestracja: 29 marca 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2006, 17:57

No trudno stało się :cry: ale moi koledzy zaczynają mnie denerwować gadaniem jaki to Juventus jest nieuczciwy i jakie to przekręty robił.Przecież wyrok jeszcze nie zapadł , ja nadal mam małą nadzieję ,że Juve jakoś z tego wyjdzie.Oczywiście wstyd mi za Juventus(jeśli to prawda)ale to chyba nie powód żeby całą winę zwalać na niego. :!:


FORZA JUVENTUS!!!
JUVEfan_11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2006
Posty: 35
Rejestracja: 24 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2006, 18:26

U mnie sytuacja w szkole wyglądała ostatnio tak, że ledwo z kimś się przywitam to mi mówi :
-,,Juve w 5 lidze".
-Odpowiadam : ,,Co?" .
-No tak na TVP1 mówili.
Na początku spokojnie tłumaczyłem, że do 5 ich nei zdegradują. Ale jak 3 raz usłyszałem to samo to mówiłem już:
-Chyba jesteś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, że słuchasz tych idiotów!
Tak to wygląda. Nie interesują się, ale mądrują strasznie, że wiedzą niby o co chodzi.
Na zawsze będę z JUVE czy w 1 czy nawet w tej 5 lidze. Nawet w lidze amatorów bym był. FORZA JUVE!!!


ODPOWIEDZ