Zostaniemy zdegradowani??!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Kogut87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2005
Posty: 20
Rejestracja: 17 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 12:53

To pytanie pewnie wielu z was sobie zadaje! Czy naprawde taki klub jak Juve można zdegradować?Dużo osób na tym straci! Ale z 2 strony korupcje powinno się zwalczać ! Na www.pilka.pl jest news że mogą nas zdegradować nawet do Serie D :angry: ! Coraz to nowe syfy wychodzą i tylko można się pochlastać, że ten klub któremu kibicuje 10 lat robił takie machlojki ! Modle się żebyśmy jakimś cudem unikneli degradacji , ale coś czuję że to niestety jest nieuniknione ! Odejdzie masa piłkarzy ... i kto będzie chciał przejść do klubu który robi takie przekręty i jest np w Serie C ? :angry:
Wystraczy nam się tylko modlić o CUD !
JUVE NA ZAWSZE !!! Pozdro dla prawdziwych kibiców ! My kibice musimy trzymać się razem :wink:


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:01

Modle się żebyśmy jakimś cudem unikneli degradacji , ale coś czuję że to niestety jest nieuniknione !
Ja już na degradacje jestem w 100% przygotowany. To już raczej pewne :? .
Genoa w zeszłym sezonie została zdegradowana za ustawienie tylko jednego meczu, a to co robił Juventus jest nieporównywalnie większym oszustwem.
Ale z 2 strony korupcje powinno się zwalczać !
Z jednej strony taka degradacja może klubowi pomóc , odechce się machlojstwa i oszustwa, a po kilku sezonach znów będziemy na szczycie.
I trzeba przyznać że degradacja się nam należy(niestety), Milan i Lazio 26 lat temu polecieli za totonero więc czemu Juventus ma nie polecieć?
Czuje że poleci kilka klubów do niższej ligi.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:07

Marq_ pisze:Czuje że poleci kilka klubów do niższej ligi.

No, ale jeśli mają spaść Milan,Lazio,Viola,Reggina itp. , no i Juventus to czy to zrobią?

Usłyszałem niedawno, że w sprawę totonero są zamieszane takie gwiazdy jak Iqunita,Jankulowski czy Buffon, przecież to jest straszne! Przypomina mi się wyjazd na mistrzostwa świata, reprezentacji Włoch po totonero...Rossi nie pojechał, gdyż grał w zakładach. Lazio i Milan zdegradowano, oj historia zatacza krąg, niestety przy naszym udziale...

Brrr...


Joe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2005
Posty: 12
Rejestracja: 15 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:08

Bez przesady, az do Serie D nas na pewno nie zdegraduja. Najwyzej do Serie C1, ale i w to watpie, a co do Serie B to jest nawet realne :( Najgorsza prawda jest lepsza niz klamstwo.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:09

Marq_ pisze: Ja już na degradacje jestem w 100% przygotowany. To już raczej pewne :? .
Jesteś histerykiem.
Marq_ pisze:Genoa w zeszłym sezonie została zdegradowana za ustawienie tylko jednego meczu,
Porównywanie najbardziej utytuowanego klubu do nic nie znaczącej Genoii, jakże mądre :>
Marq_ pisze:Czuje że poleci kilka klubów do niższej ligi.
Jeśli my polecimy, nie widze innej możliwości jak spadek pozostałych zespołów zamieszanych w tą afere.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:12

A kiedy poznamy decyzje w tej sprawie :?:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:14

Polecimy my ( oby tylko do serie B ... ) , Milan , Lazio i Viola najwyżej stracą troche punktów w przysłym sezonie.
Ja jeszcze wczoraj się łudziłem , że może nas nie zdegradują , ale teraz już jestem podłamany totalnie i przekonany , że nas wywalą ;/. W wyborczej czytałem , iż tzw ,,kodeks piłkarski " mówi , że klub ponosi konsekwencje , jeśli ,, odpowiedzialnośc za nieprawidłowości ponosi prezes , dyrektor lub trener " . Miałem nadzieje , że skoro piłkarze nie byli w to zamieszani to najwyżej będą kary indywidualne , no ale po przeczytaniu tego zdania wszelka nadzieja prysnęła , biorąc jeszcze pod uwage to co rzekomo zrobił Buffon i reszta ;/.
DjJuve pisze:
Marq_ pisze:Genoa w zeszłym sezonie została zdegradowana za ustawienie tylko jednego meczu,
Porównywanie najbardziej utytuowanego klubu do nic nie znaczącej Genoii, jakże mądre :>
To naprawdę bez znaczenia , ba , moim zdnaiem jeszcze bardziej działa to na naszą niekorzyść.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2006, 13:16 przez Yari, łącznie zmieniany 2 razy.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:15

DjJuve pisze:
Marq_ pisze:Genoa w zeszłym sezonie została zdegradowana za ustawienie tylko jednego meczu,
Porównywanie najbardziej utytuowanego klubu do nic nieznaczącej Genoii, jakże mądre :>
Tu jest prawda, gdzie taka Genoa ma przy nas prawo istnienia...? Klub nasz, który jak by nie było jest od lat najlepszy na półwyspie Apenińskim jest przez Ciebie Marq_ porównywany do Genoi...


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:20

wloski pisze:
DjJuve pisze:
Marq_ pisze:Genoa w zeszłym sezonie została zdegradowana za ustawienie tylko jednego meczu,
Porównywanie najbardziej utytuowanego klubu do nic nieznaczącej Genoii, jakże mądre :>
Tu jest prawda, gdzie taka Genoa ma przy nas prawo istnienia...? Klub nasz, który jak by nie było jest od lat najlepszy na półwyspie Apenińskim jest przez Ciebie Marq_ porównywany do Genoi...
W tym wypadku ilość trofeów nie ma żadnego znaczenia.Jest tylko jeszcze większy wstyd ,że w takim klubie jak Juventus dzieją się takie sprawy.


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:20

Jesteś histerykiem.
Nie ośmieszaj się, wyraziłem swoje zdanie i mam do niego prawo.
Porównywanie najbardziej utytuowanego klubu do nic nie znaczącej Genoii, jakże mądre :>
Przestań się ośmieszać, gdzie ja porównuje Juve do Genoi? Porównałem tylko wielkość afery Genoi i obecnej afery Juve.
Genoa ustawiła tylko jeden mecz. Juventus ustawił wiele meczów, zawodnicy obstawiali u buka własne mecze itd. więc sprawa jest nieporównywalnie poważniejsza .


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:23

Yari pisze:Ja jeszcze wczoraj się łudziłem , że może nas nie zdegradują , ale teraz już jestem podłamany totalnie i przekonany
Staraj side poszukac w naszym spadku jakichs pozytywow, np derby z Toro za rok :)


Papa Roach 17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2005
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:25

wloski...
co z tego ze Juve jest potezniejsze od Genoi...gowno to ma do tego czy klub jest wielki i bogaty czy mały i biedny,,,,
tu sie traktuje wszystkich równo.
Ustawianie meczu spadek....koniec kropka.
Nie ma co biadolic.
I pomyslec ze taki Inter bedzie jedyna druzyna ktora nigdy nie spadła z Serie A.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:31

Marq_ pisze: Nie ośmieszaj się, wyraziłem swoje zdanie i mam do niego prawo.
Masz, ale może lepiej zaczekać na wyrok? :>
Marq_ pisze:Juventus ustawił wiele meczów, zawodnicy obstawiali u buka własne mecze itd. więc sprawa jest nieporównywalnie poważniejsza .
Może zaczekamy na dowody i konkretne zarzuty (bo póki co żyjemy doniesieniamy prasy)?
Nie masz pojęcia o tym jaka jest prawda, jakie są dowody i kto jest zamieszany w tą sprawe (nikt z nas nie wie), więc milcz i czekaj na rozówj wydarzeń.
Yari pisze: To naprawdę bez znaczenia , ba , moim zdnaiem jeszcze bardziej działa to na naszą niekorzyść.
Dużo łatwiej zrzucić z ligi mały nic nie znaczący klub, niż mistrza. Piłka nożna to wielki interes, zbyt wiele osób mogłoby ucierpieć w razie wyrzucenia nas z serie a.

Nie rozumiem tej wszechobecnej histerii, może zaczekamy?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:33

Papa Roach 17 pisze:tu sie traktuje wszystkich równo.
Pomyśl Sobie, że Włochy to tak samo specyficzny kraj jak Polska, gdzie są równi i równiejsi!

Ja na tym świecie troszkę już żyje i wiem, że w Polsce jest tak jak we Włoszech, przekręt za przekrętem...afery barażowe, sędziowskie itp. Widać w Polsce odzwierdziedleniem Włoch lub jak kto woli odwrotnie...


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 13:47

gregor_g4 pisze:
Yari pisze:Ja jeszcze wczoraj się łudziłem , że może nas nie zdegradują , ale teraz już jestem podłamany totalnie i przekonany
Staraj side poszukac w naszym spadku jakichs pozytywow, np derby z Toro za rok :)
Jesli Torino nie awansuje do Serie A , bo przecierz ma na to jeszcze szansę.To by dopiero była akcja jakby nas zdegradowali a oni by awansowali :płaczę:


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
ODPOWIEDZ