Złota stopa

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 21:02

Robert 10 pisze:Moim zdaniem nagrode dostanie Zidane. Odchodzi na emeryturke to mu sie należy za całą karierę.
Noi co z tego że kończy karierę. Ja pod uwagę biorę wkład piłkarzy w grę i w swój własny zespół. Liczy się ich poświęcenie dla piłki i to co zrobili dla footbollu. To że piłkarz kończy karierę to nie znaczy że bardziej zasługuję na wyróżnienie niż inni.
A gdyby wszyscy na raz kończyli karierę??? :think:


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 21:13

juveman7 pisze:
Robert 10 pisze:Moim zdaniem nagrode dostanie Zidane. Odchodzi na emeryturke to mu sie należy za całą karierę.
Noi co z tego że kończy karierę. Ja pod uwagę biorę wkład piłkarzy w grę i w swój własny zespół. Liczy się ich poświęcenie dla piłki i to co zrobili dla footbollu. To że piłkarz kończy karierę to nie znaczy że bardziej zasługuję na wyróżnienie niż inni.
A gdyby wszyscy na raz kończyli karierę??? :think:

:rotfl: Oj kolego źle mnie zrozumiałeś miałem na myśli cały jego przebieg kariery i co w niej osiągnął jak już napisałem wcześniej za całą karierę.. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania. :wink:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 21:20

Robert 10 pisze:Moim zdaniem nagrode dostanie Zidane. Odchodzi na emeryturke to mu sie należy za całą karierę.
Ja napiszę tylko tylę. Jeżeli jest to nagroda za całokształt kariery piłkarskiej to zgadzam się z tobą. Któż inny niż Zidane może dostać tą nagrodę w tej chwili(no wg mnie zawsze będzie na to zaslugiwal Del Piero), Zizu rzeczywiscie na nia zasluguje a na dodatek to zapewne ostatnia okazja aby mu ja wreczyc.

Jednak jeżeli ta nagroda bierze pod uwagę tylko ostatni, mijający sezon to Zinedine (z wielkim szacunkiem, ale) absolutnie na nią nie zasługuje, jego ostatni sezon byl naprawdę kiepski.

Aha i proszę, nie wyskakuj tutaj z pouczaniem, czytanie ze zrozumieniem, phi, ileż się już tego w szkole nasłuchałem, człowiek to istota popełniajaca błedy, ty tez je popelniasz napewno, wiec moze troszeczke tolerancji :?: Argh, ależ mnie to irytuje... :/
Ostatnio zmieniony 09 maja 2006, 21:22 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 21:20

Robert 10 pisze:
juveman7 pisze:
Robert 10 pisze:Moim zdaniem nagrode dostanie Zidane. Odchodzi na emeryturke to mu sie należy za całą karierę.
Noi co z tego że kończy karierę. Ja pod uwagę biorę wkład piłkarzy w grę i w swój własny zespół. Liczy się ich poświęcenie dla piłki i to co zrobili dla footbollu. To że piłkarz kończy karierę to nie znaczy że bardziej zasługuję na wyróżnienie niż inni.
A gdyby wszyscy na raz kończyli karierę??? :think:

:rotfl: Oj kolego źle mnie zrozumiałeś miałem na myśli cały jego przebieg kariery i co w niej osiągnął jak już napisałem wcześniej za całą karierę.. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania. :wink:
Ale uważam że zakończenie kariery przez Zizu przeważyło Twoją decyzje, i wpłyneła na Twój głos. Myślę że jak by Zidane nie kończył z piłką to zagłosowałbyś na kogoś innego. Zakończenie kariery to nie powód aby obsypywać kogoś nagrodami.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 21:34

Lord_ Juve pisze:
Robert 10 pisze:Moim zdaniem nagrode dostanie Zidane. Odchodzi na emeryturke to mu sie należy za całą karierę.
Jednak jeżeli ta nagroda bierze pod uwagę tylko ostatni, mijający sezon to Zinedine (z wielkim szacunkiem, ale) absolutnie na nią nie zasługuje, jego ostatni sezon byl naprawdę kiepski.

Tu sie zgodze że ostatni sezon w jego wykonaniu był kiepski.
Ale jak widać po nominacjach to nie były to raczej nominacje za ostatni sezon tylko za cały przebieg kariery bo przecież połowę zawodników na nią nie zasługuje za ostatni sezon.



juveman7 pisze:Ale uważam że zakończenie kariery przez Zizu przeważyło Twoją decyzje, i wpłyneła na Twój głos. Myślę że jak by Zidane nie kończył z piłką to zagłosowałbyś na kogoś innego. Zakończenie kariery to nie powód aby obsypywać kogoś nagrodami.
Zapewniam Cie że zagłosowałbym też na Zizu, jeśli nominacja jest za całą karierę.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2011, 10:45

Trwa już tegoroczne głosowanie:
http://www.goldenfoot.com/acm-on-line/H ... g2011.html

Wybór jest oczywisty :wink:
Przy okazji jest tam opcja żeby udostępnić na fb i zachęcić znajomych do głosowania.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2011, 12:32

Głos poszedł.

PS.Do kiedy trwać będzie to głosowanie?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 lipca 2011, 13:57

Zagłosowałem... chyba nie muszę mówić na kogo :wink:
Ale wątpię, żeby Gigi wygrał. Wszystkie dzieci Barcelońskiej "Alfy i Omegi" będą głosowały na Xavi'ego albo Puyol'a. A ich jest jak mrówków!!


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2011, 13:58

pumex pisze:Zagłosowałem... chyba nie muszę mówić na kogo :wink:
Ale wątpię, żeby Gigi wygrał. Wszystkie dzieci Barcelońskiej "Alfy i Omegi" będą głosowały na Xavi'ego albo Puyol'a. A ich jest jak mrówków!!
Głosy sie podzielą i... :>

btw. Buffon jest tam jednym z niewielu piłkarzy zasługujących na tę nagrodę. Jak nie on to Raul. Ewentualnie właśnie ktoś z Barcy, ale na nich przyjdzie czas za 2-3 lata.

Eto? Drogba? :lol:


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2011, 21:07

Zagłosowałem. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2011, 21:28

Glos odany, a co do Giggsa to powinien byc z gory zdyskwalifikowany za postawe poza boiskiem :smile:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2011, 21:34

Zagłosowałem na Samuela Eto'o bo jest wszechstronny i na kazdej pozycji zagra bardzo dobrze , nie pomniejszajac talentu innym ktorzy maja wieksza renome, doswiadczenie i kibicow itd.


kameleon512

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2009
Posty: 59
Rejestracja: 06 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2011, 21:38

juventussek pisze:Zagłosowałem na Samuela Eto'o bo jest wszechstronny i na kazdej pozycji zagra bardzo dobrze , nie pomniejszajac talentu innym ktorzy maja wieksza renome, doswiadczenie i kibicow itd.
Ajjj gdyby Gigi był bardziej wszechstronny ;< Ja mimo tej ogromnej wady zagłosowałem na Gigiego :)


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2011, 23:22

nie bede głosował tylko dlatego ze go lubie... jak wy wszyscy


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2011, 09:15

Zagłosowałem na Puyola bo jakoś mi się wydaje, że jego czas się niestety kończy. Gigi jeszcze trochę pochwyta, tak więc będzie okazja i dla niego.


ODPOWIEDZ