Juventus Stadium

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 12:53

@Maras@ pisze:więc w czym tkwi problem ??
W tym, że Polak lubi narzekać na wszystko i wszystkich... Stadion w budowie, na żywe oczy go nie widzieli, ale już pociskają jaki to on jest be... Dramat.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 13:40

tabo89 pisze:
radzik92 pisze:mam nadzieje ze u nas walna jakies fotele i tez bedzie to inaczej wygladac:)
Jako, że jesteśmy drużyną Fiata przesądzone jest już, że będą to stare używane fotele z kultowego modelu 126p.
Nie chce nic mówić ale fiat 126p nie miał nic wspólnego z Włoskim Fiatem :D


radzik92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 42
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 15:53

niech juz otwieraja ten stadion bo sie doczekac nie moge;D


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 16:13

paku pisze:
tabo89 pisze:
radzik92 pisze:mam nadzieje ze u nas walna jakies fotele i tez bedzie to inaczej wygladac:)
Jako, że jesteśmy drużyną Fiata przesądzone jest już, że będą to stare używane fotele z kultowego modelu 126p.
Nie chce nic mówić ale fiat 126p nie miał nic wspólnego z Włoskim Fiatem :D
Był również włoski fiat 126p :D

Stadion prezentuje się fajnie, już nie mogę się doczekać kiedy zobaczymy na nim murawę i bramki


FORZA JUVE!!!
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 16:16

Praca wre :) . Już mamy instalację podgrzewanej murawy, krzesełka prawie wszystkie zamontowane, są szatnie, robione są teraz strefy Vip i dla dziennikarzy :) . Jeszcze nie tak dawno była dopiero robiona kontrukcja dachu. Na zewnątrz też już tereny wokół stadionu nabierają kształtów. Oby tylko po budowie było wszystko ok i nie było zbyt wielkich niedoróbek.


Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2011, 12:45



djniewidzialnareka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 czerwca 2011
Posty: 44
Rejestracja: 09 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2011, 15:59

http://img8.imageshack.us/img8/2360/provamp.jpg

To robi wrażenie. Jeżeli dokończą elewacje to będzie naprawde.. mega!


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2011, 17:33

Stadion napawa dumą.

I tylko stadion...


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2011, 00:51

Przeglądając jeszcze stare zdjęcia zauważyłem takie i przypomniało mi się, że na tym elemencie pomiędzy masztem miało znajdować sie logo/nazwa sponsora tytularnego.
A tu jeszcze nie ma zamontowanej części ani nie wiadomo kto będzie tym sponsorem, od którego będzie zależała nazwa naszego już ukochanego obiektu.

Oczywiście bardziej interesuje mnie to drugie - sponsor/nazwa. Pamiętam jak Tabo(zdumiewająco długo nie widziałem jego postów na forum...) oświecał nas newsem na temat poważnego kandydata - Apple, lecz coś za szybko ucichło.
Ale całkiem niedawno na forum były też wspomnienia o Obrazekzie :| :doh: , który z resztą ma mieć u nas sklep/y w naszych galeriach.
Ja wolałbym raczej tego pierwszego, bo marka niczego sobie, kasy na pewno ma, a i nazwa by jakoś brzmiał(Apple Arena/Stadium... Stadio Delle Apple :prochno: )


Co myślicie :?: Sezon tuż, tuż :!: , a tu jeszcze tak bardzo ważnej rzeczy nie ma.
Przypomina mi się sytuacja ze sponsorem na koszulkach :angry:...


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2011, 18:23

http://stadiony.net/aktualnosci/2011/06 ... o_stadionu

Sprzedaz karnetow na nowy stadion bije rekordy popularnosci! Podobno sprzedalismy 2000 karnetow w jeden dzien, a bylo duzo wiecej chetnych. W takim tempie to lekka reka wyprzedamy komplet :) No ale nic dziwnego, nowy, piekny stadion, ze swietna widocznoscia, to samo poszlo :)

http://img42.imageshack.us/img42/314/giovanni11.jpg
http://img823.imageshack.us/img823/1682/giovanni13.jpg


radzik92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 42
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2011, 18:33

zauwazylem na zdjeciach ze schody miedzy krzesełkami sa juz w kolo jakims szarym czy siwym:( na prezentacji i ogolnie na kazdym filmiku byly zółte ladnie pasowaly do bialego i czarnego, w takim razie na gornej trybunie gdzie sa czarne krzeselka nie bedzie wogole widac schodow. troche to mi sie nie podoba:( no ale dobra zeby nie bylo ze narzegam. Stadion wyglada coraz piekniej, czekam na trawe i na te lawki rozerwowych;p bardzo mnie ciekawia

http://fcjuventustorino.blogspot.com/ nowe zdjecia naszego stadionu


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2011, 19:12

radzik92 pisze:zauwazylem na zdjeciach ze schody miedzy krzesełkami sa juz w kolo jakims szarym czy siwym:( na prezentacji i ogolnie na kazdym filmiku byly zółte ladnie pasowaly do bialego i czarnego, w takim razie na gornej trybunie gdzie sa czarne krzeselka nie bedzie wogole widac schodow. troche to mi sie nie podoba:( no ale dobra zeby nie bylo ze narzegam. Stadion wyglada coraz piekniej, czekam na trawe i na te lawki rozerwowych;p bardzo mnie ciekawia
Mi się wydaję, że jeszcze ten wygląd(kolor) schodów nie jest taki pewny, że nie będzie on żółty. Owszem na powyższych zdjęciach widać jak zmieniają się w taki szarawy odcień, ale być może to są jakieś osłony/konstrukcje/jakikolwiek materiał, które później zostaną pomalowane, albo zostanie przymocowane do nich żółte cuś :wink:

Mnie tam bardziej ciekawi nazwa stadionu i w ogóle cały ten sponsor tytularny, o którym pisałem w moim poście wyżej :think:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
radzik92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 42
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2011, 19:41

moze i masz racje i mam taka nadzieje. co do nazwy do tez sie nie cierpliwie ale jak wiadomo nie nazwa jest najwazniejsza tylko frekwencja na meczach i gra naszej druzyny. mam nadzieje ze przy tych 40tys ( bo to nie az tak duzo) bedzie komplet co mecz. nie ma innej opcji zeby tak nie bylo:) wkoncu sam turyn ma milion mieszkancow prawie a wiadomo ze wiekszosc za juve;p


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2011, 19:49

radzik92 pisze:moze i masz racje i mam taka nadzieje. co do nazwy do tez sie nie cierpliwie ale jak wiadomo nie nazwa jest najwazniejsza tylko frekwencja na meczach i gra naszej druzyny. mam nadzieje ze przy tych 40tys ( bo to nie az tak duzo) bedzie komplet co mecz. nie ma innej opcji zeby tak nie bylo:) wkoncu sam turyn ma milion mieszkancow prawie a wiadomo ze wiekszosc za juve;p
Ponoć prawdziwy mieszkaniec Turynu jest kibicem Torino ;) Różnie z tą wiekszością może być.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
radzik92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 42
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2011, 19:56

az mi sie wierzyc nie chce;D bylem pewien ze juve no ale tak czy inaczej panowie ponoc mamy najwiecej kibicow we wloszech wiec takie 40 tys miejsc powinn byc drobnostka zeby je zapelnic. Nie wiem jak wy ale ja oczekuje kompletu w kazdym meczu:) tak jak w anglii gdzie co mecz sa pelne trybuny:) no wkoncu nasz stadion ma byc angielski:)


ODPOWIEDZ