Juventus Stadium

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 11:02

Hmm... A nie sądzicie, że jak przyjedzie jakiś Inter, to do ich "ławki" będą wpadać przeróżne przedmioty? Czy to będzie jakoś zakryte?


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 11:13

stahoo pisze:Hmm... A nie sądzicie, że jak przyjedzie jakiś Inter, to do ich "ławki" będą wpadać przeróżne przedmioty? Czy to będzie jakoś zakryte?
Pewnie nie będzie zakryte, z resztą najwięksi chuligani siedzą i tak na Curvach a nie na Centro. A to że któryś dostanie w łeb z rąsi to druga sprawa... lipnie to wygląda :|


Obrazek
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 11:23

No niestety, Włochy to nie Anglia. Miejmy nadzieje że nie będziemy mieć jakichkolwiek nieprzyjemności podczas oglądania meczy Juve.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 12:29

Ale jacy znowu chuligani..? Przecież jak będzie jakieś spięcie na boisku, to na bank posypią się w ławkę takiego Interu różne przedmioty ;d

To najbardziej spokojni kibice świata (Realu) rzucali czym popadnie w stronę Messiego, jak ten w jednych GD kopnął piłke w trybuny...


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 13:43

Kamery na trybunę i kary, co tutaj więcej gadać. Poza tym z taką grą naszych nie tylko ławka gości jest narażona :)
Ławki fakt, trochę dziwnie wyglądają ale nie jest źle. Jak zamontują krzesełka to się wtopią w trybunę.
A tam gdzie te dwie większe szyby to nie wiem co będzie. Szwedzki stół czy TV?
Chyba lepsze byłyby ławki wkopane trochę w ziemię i umieszczone przed trybuną. Pojemność stadionu by się zwiększyła no i daszek by się zrobiło to by nikt w łeb nie dostał. Ale znowu za blisko jest boisko i chyba nie byłoby miejsca. Wyobrażacie sobie siedzieć tam przy szybie ławki interu obok jakiegoś cieszącego pałe np. Chivu czy Materazziego? Ja nie :)

Z tego ujęcia lepiej wygląda
http://img842.imageshack.us/img842/5805/pino8.jpg


FORZA JUVE!!!
typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 15:00

stahoo pisze:Hmm... A nie sądzicie, że jak przyjedzie jakiś Inter, to do ich "ławki" będą wpadać przeróżne przedmioty? Czy to będzie jakoś zakryte?
Ja się obawiam o naszą ławkę. Coś mi się wydaję, że kibice nie raz będą instruować Conte i motywować naszych rezerwowych ;)


radzik92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 42
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 15:34

ja sie bardzo ciesze ze mamy ławki w trybunach ale nie podobaja mi sie w jaki sposob zostaly zrobione. Podoba mi sie jak ma Manchester w takiej fajnej cegle oblozone sa. fajnie to u nich wyglada ale mam nadzieje ze u nas walna jakies fotele i tez bedzie to inaczej wygladac:)

2 POST

ciekawia mnie jeszcze te trybuny nad lawkami sa jakies dziurki i chyba kable wystaja moze beda podswietlane schody czy cos;p fajnie by to wyglądalo;p i te glowne drzwi to chyba sa wstawione tak narazie? bo wygladaja ohydnie

3 POST

wybaczcie cos mi sie pomylilo kable ida w trybunach a nie w schodach wiec nie wiem co to tam robia;d


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 16:09

radzik92 pisze:ciekawia mnie jeszcze te trybuny nad lawkami sa jakies dziurki i chyba kable wystaja moze beda podswietlane schody czy cos;p fajnie by to wyglądalo;p i te glowne drzwi to chyba sa wstawione tak narazie? bo wygladaja ohydnie

3 POST

wybaczcie cos mi sie pomylilo kable ida w trybunach a nie w schodach wiec nie wiem co to tam robia;d
Taka mini szklarnia. Podgrzewane siedzenia dla Vicka i Amauriego. :wink:


-----------
Powiem szczerze, że ławka rezerwowych obudowana tym pleksi prezentuje się... co najmniej dziwnie :?
Nie bardzo wyobrażam sobie siedzieć obok piłkarzy przeciwnej drużyny. Mam również obawę co do przedmiotów wpadających do środka.

Pewnie piłkarze również będą czuli się nieciekawie... Już widzę te transparenty z pogróżkami przystawiane do szyby i zawodników, którzy boją się wejść na boisko :?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 16:23

radzik92 pisze:mam nadzieje ze u nas walna jakies fotele i tez bedzie to inaczej wygladac:)
Jako, że jesteśmy drużyną Fiata przesądzone jest już, że będą to stare używane fotele z kultowego modelu 126p.


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 16:23

evilboy pisze:Powiem szczerze, że ławka rezerwowych obudowana tym pleksi prezentuje się... co najmniej dziwnie :?
Nie bardzo wyobrażam sobie siedzieć obok piłkarzy przeciwnej drużyny. Mam również obawę co do przedmiotów wpadających do środka.

Pewnie piłkarze również będą czuli się nieciekawie... Już widzę te transparenty z pogróżkami przystawiane do szyby i zawodników, którzy boją się wejść na boisko :?
Ja również nie wyobrażam sobie siedzieć, na meczu się stoi i dopinguje, a nie je popcorn jak w kinie.

Co do przedmiotów wpadających do środka - dobra opcja na demotywowanie piłkarzyków drużyny przeciwnej ;)

Czego Wy się boicie? Że Tusk zamknie stadion? Wy płacicie te kary?

Żeby nie robić offtopu - stadion naprawdę prezentuje się kozacko.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 16:46

Sapo_Juve&Legia pisze:
evilboy pisze:Powiem szczerze, że ławka rezerwowych obudowana tym pleksi prezentuje się... co najmniej dziwnie :?
Nie bardzo wyobrażam sobie siedzieć obok piłkarzy przeciwnej drużyny. Mam również obawę co do przedmiotów wpadających do środka.

Pewnie piłkarze również będą czuli się nieciekawie... Już widzę te transparenty z pogróżkami przystawiane do szyby i zawodników, którzy boją się wejść na boisko :?
Ja również nie wyobrażam sobie siedzieć, na meczu się stoi i dopinguje, a nie je popcorn jak w kinie.

Co do przedmiotów wpadających do środka - dobra opcja na demotywowanie piłkarzyków drużyny przeciwnej ;)

Czego Wy się boicie? Że Tusk zamknie stadion? Wy płacicie te kary?

Żeby nie robić offtopu - stadion naprawdę prezentuje się kozacko.
Oho... odezwał się prawdziwy kibic. Nie, nie my płacimy te kary, ale kary płaci klub, który kochamy. I który mógłby te pieniądze przeznaczyć na lepszy cel niż na Lega Calcio.

Od tego są krzesełka, żeby siedzieć. To nie curva, gdzie zbierają się ultrasi, tylko normalne miejsca, dla normalnych pikników, którzy zwykle przychodzą na stadion z rodzinami, żeby obejrzeć widowisko piłkarskie, a nie drzeć ryja. Szanuj innych kibiców.

Fajna opcja na demotywowanie przeciwników, ale nie chciałbym, żeby nasz stadion kojarzył się wyłącznie negatywnie...


radzik92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 42
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 10:50

Panowie tak jak ktos wspomnial wczesniej tam siedziec rodziny, albo bogaci ludzie ktorych bedzie stac zeby usiasc kolo zawodnikow a takich ultrasow nie bedzie stac napewno na to oni beda siedziec na lukach ewentualnie na tej duzej przeciwnej trybunie. Oni beda robic doping na meczach a nie ci na glownej trybunie;) zreszta bedzie tak jak w angli zapewne bo tak musi byc. Kamery kamery i jeszcze raz kamery a za wejscie na boisku lub cos innego kara pieniezna taka ze odechce mu sie wszystkiego. Tak jak w angli:)


djniewidzialnareka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 czerwca 2011
Posty: 44
Rejestracja: 09 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 11:42

Obrazek

To zaczyna wyglądać coraz lepiej.. Niech położą murawę!


Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 11:54

Obrazek

Piszą że te szyby nie są przeźroczyste tak do końca i w pierwszych rzędach nieciekawie. Ta lina też drażni..


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 12:18

De Rossi pisze:http://img687.imageshack.us/img687/9066/pino6o.jpg

Ławki rezerwowych zamiast tych z Anglii, bardziej przypominają mi te z NHL. Nie bardzo rozumiem, jaką rolę mają spełniać te 2 wyższe szyby, zamontowane w połowie ławek rezerwowych.
Na razie jeszcze nie wiadomo jak do końca będą wyglądały a Ty już narzekasz :D Widać że to przecież jest dopiero "półprodukt". Poczekajmy do końca i wtedy będzie można oceniać ;)
De Rossi pisze: 2 POST

ciekawia mnie jeszcze te trybuny nad lawkami sa jakies dziurki i chyba kable wystaja moze beda podswietlane schody czy cos;p fajnie by to wyglądalo;p i te glowne drzwi to chyba sa wstawione tak narazie? bo wygladaja ohydnie
Przecież te drzwi i tak zawsze zasłonięte będą tunelem przez który wchodzą piłkarze, więc w czym tkwi problem ??


ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ