Juventus Stadium

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 maja 2006, 19:52

Nie wiem dlaczego wy wszyscy tak spokojnie przyjmujecie przymiaty do nowej nazwy stadionu :?: Czy to jak stadion będzie sie nazywał nie jest dla was ważne :?: Bo dla mnie bardzo :!: Jestem osobą bardzo sentymentalną, może to dlatego, lecz ja nie wyobrażam sobie innej nazwy aniżeli Delle Alpi, juz nie wspominając o tym, że o nowej nazwie zadecydują pieniądze :!: :angry: Wg mnie w tej kwestii dużo do powiedzenia powinni mieć kibice Juve :!:

Czy to, że nowa nazwa stadionu będzie związana ze sponsorem jest już przesądzone :?:


Dj BorsuK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2006
Posty: 7
Rejestracja: 04 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2006, 21:03

Mi to tam nie robi różnicy...
najważniejsze, że to stadion Juventusu. :D

A tak wogule to mój pierwszy post :D


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 04 maja 2006, 21:22

Nie mogę sie doczekać nowego stadionu. Wreszcie w na boisku w Turynie będzie wspaniała atmosfera.

Wielu z Was pisze że Juventus się żegna z Delle Alpi, a przecież to nie prawda. Przecież obecny stadion będzie przebudowany, a nie zniszczony.
Szkoda że będzie mieścił mało kibiców.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 04 maja 2006, 22:10

juveman7 pisze:Szkoda że będzie mieścił mało kibiców.
No tak zapewne jak każdy wolałbym żeby nasz stadion miał 50-60 tys.
Ludzi popatrzcie sobie jak będzie wyglądało nasze 40 tys. Siemens Arena :doh: (Czemu nie Agnelli Arena albo Agnelli Stadio :?: :/ ) przy nowym 90 tys. Wembley:

Obrazek

:doh: :prochno:


Obrazek
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 15:28

Jak widać zapowiada sie wspaniała feta na stadionie Juve. W newsie na JP pisze że pozostało do sprzedania jeszcze 900 biletów. Z takim tempem 900 biletów sprzeda sie w 30 minut jeśli 10 000 zostało sprzedanych w kilka godzin. 8)
Przydałby sie jeszcze jakiś wysoki wynik dla Juve ( 3-0 jest wynikiem realnym :prochno: ) i ostatni mecz na Delle Alpi przed modernizacją udany.
Co do przebudowy, myślę iż 35 tys widzów jaki ma pomieścić nowy stadion to troche mało. Myślę że 40 tys byłoby wystarczające. :whistle:
Wygrać z Palermo i przynajmniej zremisować z Regginą = Scudetto nr 29


Martin B.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2005
Posty: 13
Rejestracja: 20 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 15:01

To głównie przez tą bierznię nie było na Delle Alpi kompletu kibiców, więc myśle ze nowy stadion jest jak najbardziej na miejscu.Delle Alpi miało fajną konstrukcje ale puste trybuny :/ .... nie mniej jednak uważam ze nowy stadion powienien mieć tak 45 tys. albo chociaż 40....bo 30 to za mało......


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 19:15

juverm pisze:Ludzi popatrzcie sobie jak będzie wyglądało nasze 40 tys. Siemens Arena :doh: (Czemu nie Agnelli Arena albo Agnelli Stadio :?: :/ ) przy nowym 90 tys. Wembley
Siemens Arena to juz wiadomo kto bedzie sponsorem??


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 19:25

naros pisze:
juverm pisze:Ludzi popatrzcie sobie jak będzie wyglądało nasze 40 tys. Siemens Arena :doh: (Czemu nie Agnelli Arena albo Agnelli Stadio :?: :/ ) przy nowym 90 tys. Wembley
Siemens Arena to juz wiadomo kto bedzie sponsorem??
Widac wiadomo 8)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 12:12

Więc tak: nie chcialem zakładać nowego tematu to się spytam tu.
Jak się mają plany z przebudową Delle Alpi? Cała ta afera, zmiana zarządu itp. uniemożliwą raczej przebudowe stadionu prawda?


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 12:43

Marq_ pisze:Więc tak: nie chcialem zakładać nowego tematu to się spytam tu.
Jak się mają plany z przebudową Delle Alpi? Cała ta afera, zmiana zarządu itp. uniemożliwą raczej przebudowe stadionu prawda?
Ostatnio gdzieś czytałem że degradacja niczego nie zmienia w kwestii nowego stadionu. Dodatkowo zarząd ponoć podjął decyzje o zwiększeniu pojemności stadionu planowanej na 35 tys.


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2006, 11:33

JuveForever10 pisze:
Marq_ pisze:Więc tak: nie chcialem zakładać nowego tematu to się spytam tu.
Jak się mają plany z przebudową Delle Alpi? Cała ta afera, zmiana zarządu itp. uniemożliwą raczej przebudowe stadionu prawda?
Ostatnio gdzieś czytałem że degradacja niczego nie zmienia w kwestii nowego stadionu. Dodatkowo zarząd ponoć podjął decyzje o zwiększeniu pojemności stadionu planowanej na 35 tys.
(...) Hipoteza, że Juventus rozegra jeszcze kilka meczów na delle Alpi to jeden z tematów, na który będziemy dyskutować na spotkaniu między naszym administratorem, Jeanem – Claudem Blanckiem, a Renato Montabone, odpowiedzialnym za dział sportu w Turynie. W każdym bądź razie czekamy na wyrok sądu Corte Federale i potem zdefiniujemy projekt stadionu." - zakończył John Elkann.
zrodlo: www.juventus.ys.pl

Jak widac w kwestii stadionu jeszcze nic nie jest przesadzone...
Moze sie nawet okazac, ze wcale nie bede ostatnia osoba z JP ktora byla na Delle Alpi w dotychczasowym wymiarze :wink:


lukas1985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 26
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 00:15

ja już czekam na nowy stadion, bo ten stary jest już przestarzały, niepotrzebna bierznia i wogole za duży bo kibice w ostatnich rzędach nic nie widzą... fajnie jak będzie tak jak w premiership że boisko od trubun dzieli zaledwie kilka metrów... :lol: czekam na stadion :wink:


Obrazek Obrazek Obrazek
WHY??
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 09:14

Żegnaj Delle Alpi...
Co prawda to ten stadion troche nie był najszczęśliwszy dla JUVE. Słaba frekwencja i wogóle.

P.S. A może jakaś kompilacja o Delle Alpi___>


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 10:36

Skoro odświerzyliście temat, to i ja skorzystam. Czytałem niedawno w piłce nożnej, że prace podobno przesunęły się na 2008 rok. Po czym pan Lipiński napisał, że przez najbliższe 2 lata Juve będzie grało na Communale.. Czegoś tu nie rozumiem. Skoro przez najbliższe 2 lata, a dopiero w 2008 roku mają się zacząć prace remontowe, to gdzie po tych dwóch latach na Olimpico będzie grało Juve? :doh: Niezbyt dokładnie to przedstawione w PN.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 11:04

Mr Cezary pisze:Skoro odświerzyliście temat, to i ja skorzystam. Czytałem niedawno w piłce nożnej, że prace podobno przesunęły się na 2008 rok. Po czym pan Lipiński napisał, że przez najbliższe 2 lata Juve będzie grało na Communale.. Czegoś tu nie rozumiem. Skoro przez najbliższe 2 lata, a dopiero w 2008 roku mają się zacząć prace remontowe, to gdzie po tych dwóch latach na Olimpico będzie grało Juve? :doh: Niezbyt dokładnie to przedstawione w PN.
Pewnie znow przedluza dzierzawe Olimpico bo innej mozliwosci ja osobiscie nie widze. Wyjazdy gdzies daleko poza Turyn co mecz nie wydaja mi sie dobrym pomyslem. Wg. mnie najblizszy, dobry stadnion, taki na poziomie Juventusu to San Siro, ale tam przeciez gra i Inter i Milan. W ogole wg. mnie strasznie sie motaja z ta przebudowa, za duzo chca zrobic i tyle. Dla mnie usuniecie biezni i zblizenie trybun byloby skokiem w dziesiatke, jednak tym zachcialo sie jeszcze redukowac(i to dosc znaczaco :angry:) liczbe miejsc dla kibicow - dla mnie mala porazka.


ODPOWIEDZ