Juventus Stadium

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 19:12

jnavass pisze:Więc tak. Właśnie wróciłem z zwiedzania naszego domu. Oto wnioski.
Muzeum czynne od 10.30. Byłem o 10.45. I moim oczom ukazała się kolejka około 100 m do kas. Nie cała godzina czekania w palącym słońcu i dotarłem do kasy. Bilet do Muzeum i na Tour po stadionie 22 Euro. Powiem krótko, warto !
Szczególnie wycieczka po stadionie zapada w pamięć. Na stadion wchodzi się bramą główną, ląduje się na loży Angelich. Później szatnia, wyjście na płytę boiska i pokój konferencji prasowych oraz mix zone. Kończy się na spacerze po alei gwiazd Juve.

Na pewno warto również zajrzeć do Juve Store. Od razu radzę przygotować pieniądze na koszulka. Ja miałem nie kupować ale będąc na miejscu nie mogłem się powstrzymać. 89 Euro koszulka + 15 Euro opcjonalny nadruk na koszulce. Wziąłem oczywiście Marchisio 8.

Po zwidzaniu stadionu całkiem fajnie jest wybrać się do restauracji Rock&Roll mieszczącej się w centrum handlowym Juve Area12. Spoko jedzenie dużo akcentów Juve w środku oraz akcentów prosto z USA oraz historii Fiata. Taki Mix.
Wielkie dzięki za informacje! :hellyes:

Jeszcze pytanko: to 22 euro to cena pełnego zwiedzania czy jest jeszcze jakaś opcja bardziej de luxe? :prochno:


jnavass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2008
Posty: 8
Rejestracja: 27 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 20:39

Prawdopodobnie jest ale chyba tylko w dniu meczowym. Ile kosztuje (chyba 30 euro) i co się w tym zawiera nie wiem.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 10:31

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj (jeżeli zły wybór, to bardzo proszę o przeniesienie wpisu). Czy pierwsza drużyna Juventusu dalej trenuje w ośrodku treningowym w Vinovo? Pozdrawiam!


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2017, 11:05

Tak, nadal w Vinovo.


Obrazek
Teo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 96
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 18:40

W ramach ciekawostki jak ktoś nie widział,bo w sumie też juventus stadium ;)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Stadion_Juventus

Swoją drogą to herb klubowy też mają fajny :prochno: :)

Obrazek


b0n0v0x

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 listopada 2006
Posty: 15
Rejestracja: 27 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2018, 18:09

witam, mam pytanko do osób bardziej zorientowanych. Otóż wybieramy się w najbliższa niedziele na mecz z Atalanta i chcemy skorzystać z okazji i udać się na zwiedzanie Muzeum + Matchday tour. Chcieliśmy zakupić takowe bilety ze strony oficjalnej ale pisze ze są ale do kupienia tylko w Juventus Museum ticket office. Czy dobrze to zrozumiałem ze przez internet nie ma takiej opcji?!
piszą tez ze kupując bilet do samego muzeum przez internet będziemy mieli Top priority do zakupu tych na Matchday tour - ktoś wie o co chodzi?

Z góry Dziekuje za odpowiedzi,
Pozdrawiam


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2018, 18:20

Jest opcja, ale biletów zazwyczaj jest dużo. Na spokojnie kupisz w kasie przed stadionem, także się nie obawiaj. Wycieczki są co godzinę albo co dwie, także się załapiesz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
b0n0v0x

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 listopada 2006
Posty: 15
Rejestracja: 27 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2018, 18:35

http://www.juventus.com/en/tickets/muse ... l-tour.php

bilety na Matchday Tour są z gwiazdka jako do zapłacenia w biurze Muzeum
jak można to zrobić przez neta bo chcieliśmy uniknąć stania w kolejkach jak to opisał kolega powyzej


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2018, 09:01

Jeśli jest taka informacja na stronie to nie da się kupić online, tylko w kasie.


Obrazek
b0n0v0x

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 listopada 2006
Posty: 15
Rejestracja: 27 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 lutego 2018, 20:30

A czy ktoś był może na Corso Re Umberto ulicy gdzie doszło do spotkania założycieli? Jest tam jakaś tablica upamiętniającą czy cos w tym stylu?!
Bo szukam w Turynie miejsc poza oczywiście stadionem i sklepikami klubowymi godnymi odwiedzenia (oczywiście powiązanymi z Juve)
ktoś cos może polecić?


b0n0v0x

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 listopada 2006
Posty: 15
Rejestracja: 27 listopada 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 10:51

Sam sobie odpowiem:) ławeczka z wielka fototapetą jest w muzeum jako eksponat! Zapewne to tylko replika ale i tak sie fajnie prezentuje!
Jesli chodzi o akcenty Juve na miescie bardzo o nie ciężko nam osobiscie poza placem na ktorym są celebrowane mistrzostwa kraju, stadio Olimpico na ktorym Juve rozgrywało mecze i sklepikami Juve nie udalo sie nic ciekawego znalesc.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2018, 16:46

Na tt przeczytałem, że nasi planują rozbudować stadion do 60k.


cieslik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2007
Posty: 67
Rejestracja: 19 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2018, 08:46

Czy ktoś z Was orientuje się, czy I drużyna już standardowo trenuje na J-Village, czy może jeszcze przebywają w Vinovo? Będę wdzięczny za informację! :)


"Od kiedy przybyłem do Juventusu cel na każdy sezon jest jeden - zdobycie scudetto. Dlatego niezrealizowanie go traktuje jako porażkę." M.Camoranesi
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2018, 09:00

cieslik pisze:Czy ktoś z Was orientuje się, czy I drużyna już standardowo trenuje na J-Village, czy może jeszcze przebywają w Vinovo? Będę wdzięczny za informację! :)
Wszystkie treningi mają w J-Village.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2018, 10:08

A widzieliście gdzieś może jakieś info na temat dat i godzin treningów?


Obrazek
ODPOWIEDZ