Juventus Stadium

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 21:48

Czy ktos sie orientuje co do muzeum Juventus w sprawie biletow? Czy jest koniecznosc je kupowac przez internet i kilka dni wstecz? Czy spokojnie mozna sie tam dostac oczywiscie oprocz w dniu meczu?


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 21:54

juvemaroko pisze:Czy ktos sie orientuje co do muzeum Juventus w sprawie biletow? Czy jest koniecznosc je kupowac przez internet i kilka dni wstecz? Czy spokojnie mozna sie tam dostac oczywiscie oprocz w dniu meczu?
Punkt 15 w temacie http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=24689


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 22:07

Vinylside pisze:
juvemaroko pisze:Czy ktos sie orientuje co do muzeum Juventus w sprawie biletow? Czy jest koniecznosc je kupowac przez internet i kilka dni wstecz? Czy spokojnie mozna sie tam dostac oczywiscie oprocz w dniu meczu?
Punkt 15 w temacie http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=24689
Dziekuje za link
Swietna robota, mam nadzeje ze zdolam znalesc jak powrocic do Porta Nueva po jeden z najwazniejszych spotkanie sezonu oraz w sobote wieczorem.


Pinturicchio1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2008
Posty: 115
Rejestracja: 12 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2016, 15:34

Wybieram się w kwietniu do Turynu. Możecie polecić co tam jest warte zobaczenia jeśli chodzi o same miasto? Jak zdobyć bilety na mecz z Empoli? Czy jest jakaś opcja spotkać któregoś z naszych i walnąć z nim sobie fotkę? Może jakaś sesja treningowa? Zamierzam tam spędzić kilka dni więc czas na wszystko będzie. Temat zwiedzania stadionu i muzeum już biorę pod lupę bo widzę że jest super opisany ;)


Noi Siamo Come La Nostra Fede... Immortale!!!

Obrazek
kangurekm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2016, 15:05

A ja mam pytanie odnośnie zakupów - gdzie jest największy Juvestore? Na stadionie czy gdzieś w centrum miasta? Asortyment większy niż na juvestore.com czy nie ma się co spodziewać cudów? Idzie w ogóle trafić na jakąś wyprzedaż koszulek z zeszłych sezonów?


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2016, 19:02

kangurekm pisze:A ja mam pytanie odnośnie zakupów - gdzie jest największy Juvestore? Na stadionie czy gdzieś w centrum miasta? Asortyment większy niż na juvestore.com czy nie ma się co spodziewać cudów? Idzie w ogóle trafić na jakąś wyprzedaż koszulek z zeszłych sezonów?
Największy JuveStore jest w...Mediolanie ;)

A jeśli chodzi o Turyn to osobiście znam 2 sklepy (być może jest więcej). Jeden w galerii Juve przy stadionie oraz drugi w centrum miasta. Ten na stadionie jest większy.

Jeśli chodzi o koszulk z zeszłych sezonów. Kiedyś jeszcze można było kupić, ale teraz patrząc logicznie nie jest to możliwe, ponieważ zmienił się sponsor. Adidas nie pozwoliłby na to, żeby w ich sklepie sprzedawać koszulki Nike ;)


Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2016, 19:47

Jest trzecie przy Via Nizza w dużym centrum handlowym, generalnie w każdym jest podstawowy wybór ( w necie zdecydowanie więcej ) ale chyba najlepsze jest to koło stadionu na przeciwko muzeum.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 10:12

Mógłby mi ktoś rozjaśnić sytuację z nazwą stadionu? Wiem, że sprzedaliśmy prawa do nadania nazwy firmie Sportfive już jakiś czas temu, ale nazwa nadal pozostaje taka sama. Przypomniało mi się kiedy zobaczyłem, że nasza maskotka nazywa się J - nawiązując poniekąd także do J-Stadium czy J-Museum. Pojawiły się w międzyczasie jakieś informacje dotyczące tej nazwy? Dziwi mnie, że przez tyle czasu Sportfive nic nie zmieniło, chociaż oczywiście wolę Juventus Stadium od przypuśćmy Samsung czy jakiś Gatorade Stadium.


zps20

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2006
Posty: 18
Rejestracja: 19 września 2006

Nieprzeczytany post 29 lutego 2016, 23:14

poszukuje zdjec juve stadium w wysokiej rozdzielczosci na fototapete stadion z zewnatrz jak i wewnatrz z kibicami
z gory dzieki pozdrawiam
forza juve


melon
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 08:32

Uzupełniając to o mecze z Interem, Lazio i Napoli ... (od sezonu 2011/12- mecze na JS)

Inter: 2-0, 1-3, 3-1, 1-1, 2-0 + 3-0 (PW). Bilans: (4-1-1) Bramki: (12:5)
Milan: 2-0, 1-0, 3-2, 3-1, 1-0 + 2-2 , 2-1 (PW). Bilans: (6-1-0) Bramki: (14:6)
Lazio: 2-1, 0-0, 4-1, 2-0, 3-0 + 1-1 (PW). Bilans: (4-2-0) Bramki: (12:3)
Roma: 4-0, 4-1, 3-0, 3-2, 1-0 + 3-0 (PW). Bilans: (6-0-0) Bramki: (18:3)
Napoli: 3-0, 2-0, 3-0, 3-1, 1-0 Bilans: (5-0-0) Bramki: (12:1)
Fiorentina: 2-1, 2-0, 1-0, 3-2, 3-1 + 1-2 (PW)+ 1-1 (LE) Bilans: (5-1-1) Bramki: (13:7)

Bilans ogółem (37 mecze):
(30-5-2), Bramki: (81:25)


Niesamowita statystyka. Gdzieś z tyłu głowy zastanawiam się, jak mogliśmy nie wygrać LE mając ostatnie 2 mecze edycji 13/14 u siebie... :think:


Obrazek
Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 13:48

Siemaneczko koledzy i kolezanki.
Szykuje mi sie wyjazd sluzbowy na kilka dni do Wloch wlasnie w okolice Turynu. Jako ze wiem ze caly 6 pazdziernika bede mial wolny chcialbym z tego skorzystac. Lubie sport wiec pomyslalem ze zwiedzilbym Wasz stadion i to co jest mozlowe z Waszym klubem (w koncu to kawal historii). I pytanie do kogos kto tam byl - jest jakies zwiedzanie stadionu, muzeum albo mozliwosc obejrzenia otwartego treningu czy cos w tym stylu? 6 pazdziernik to czwartek, na jakie atrakcke moge liczyc? Bylbym wdzieczny za jakies szczegolowe info :P pozdr.


Marco Reus: Die Borussia ist einfach mein Verein.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 14:16

Muzeum możesz zwiedzać codziennie bez ograniczeń...po wyjściu z muzeum możesz zwiedzić stadion ale już z przewodnikiem. Jeżeli chodzi o stadion to można zobaczyć praktycznie wszystko oprócz kilku pomieszczeń. Treningu nie zobaczysz, chyba, że pojedziesz do Vinovo bo tam trenuje Juve. Obok muzeum masz Juventus Store, które jest częścią większego kompleksu handlowego. Obok stadionu jest bardzo przyzwoity hotel Master jakby co. W Turynie warto zobaczyć Muzeum Egipskie, Muzeum Automobile ( trzeba pojechać metrem ) i koniecznie wjechać windą na Molle Antonella skąd jest fantastyczny widok na miasto i Alpy. Odwiedziny jednej z restauracji w centrum miasta obowiązkowe ;)
W budynku MA jest także muzeum kinematografii - polecam. Do tego mnóstwo zabytków z których słynie Turyn jeżeli coś takiego Cię interesuje. W katedrze turyńskiej przy samym centrum jest duplikat całunu, który cały czas można oglądać bo oryginał jest wystawiany dwa razy w roku. W tej katedrze była msza pogrzebowa Gianniego Agnellego zanim został przewieziony do grobowca w Villar Perosa.


Obrazek
Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 03 października 2016, 12:04

@alessandro1977 Orientujesz się może gdzie można uzyskać informację o treningach Juve w Vinovo? W jakich godzinach się odbywają, które są otwarte dla kibiców?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2016, 16:25

Obrazek

Punkty rywali na Juve Stadium od początku istnienia stadionu ;) Milan,Roma,Viola i Napoli na samym dnie, widać, że na nich się spinają :D niestety inter AŻ 4pkt w ciągu pięciu lat ( :prochno: ), ale i tak świetnie to wygląda ;)


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2016, 16:53

Wojtek pisze:Obrazek

Punkty rywali na Juve Stadium od początku istnienia stadionu ;) Milan,Roma,Viola i Napoli na samym dnie, widać, że na nich się spinają :D niestety inter AŻ 4pkt w ciągu pięciu lat ( :prochno: ), ale i tak świetnie to wygląda ;)
Szkoda, że w LM już to tak kolorowo nie wygląda... ale może i na to przyjdzie czas.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
ODPOWIEDZ