Juventus Stadium

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 15:12

WojtinhoFCJ pisze:Jeśli to prawda to znaczy że ten klub jest półprofesjonalny. Z całym szacunkiem dla Notts County ale mecz otwarcia nowego stadionu Juventusu po prostu musi być z kimś z czołówki Europy.

Ale zauważcie że news o meczu z MU pojawił się niedawno. Wcześniej były pogłoski. To znaczy że nasi musieli również niedawno przedstawić im ofertę co byłoby śmieszne. Co, oni nie wiedzieli kiedy budowa się kończy? Mecz otwarcia powinien być zaklepany co najmniej miesiąc przed otwarciem, czyli powinien być negocjowany jeszcze wcześniej. A teraz oni wysyłają ofertę MU, podczas gdy oni mają mecz ligowy 2 dni później :lol:
Tez jestes polprofesjonalny. Data zakonczenia budowy i oddania stadionu byla znana od paru jak nie parunastu miesiecy ale co z tego? We wrzesniu graja juz wszytskie ligi, zaczynaja sie puchary i ja sie nie dziwie, ze powazne zespoly nie chcialy z nami grac. Jezeli ktos sie łudził, ze zagramy z man utd w srodku tygodnia, dwa dni przed ich meczem to ja mu zycze Wesolych Swiat!


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 15:18

Lepiej przygodę na nowym obiekcie zacząć od zwycięstwa z ogórkami niż porażki z rezerwami ManU, takie moje zdanie.
Marzeniem mecz byłych i obecnych Juventino (czyli starzy + obecny Del Piero) z emerytowanymi gwiazdami typu Beckham, Maldini, Totti, Rivaldo, Kluivert (tak wiem że niektórzy jeszcze grają) itp.


★ ★ ★
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 15:27

Ja bym zwołał nasze dawne miernoty, czyt. dawnych piłkarzy i zaaranżował mecz otwarcia pt: "Juventus Secco vs Juventus Marotty". Już nawet wymyśliłem jedenastki:

Juventus Secco: Manninger - Grosso, Knezević, Andrade, Salihamidzić - Almiron, Poulsen, Tiago - Diego - Iaquinta, Palladino
Trener: Ferrara
Juventus Marotty: Storari - Traore, Bonucci, Rinaudo, Motta - Martinez, Pazienza, Aquilani, Pepe - Lanzafame, Toni
Trener: Del Neri

Podczas meczu przewidziano różnorakie atrakcje: zakłady pt: "kto się szybciej połamie: Knezević vs Traore", kto szybciej trafi w piłkę: "Iaquinta vs Lanzafame", quizy pt: "Co Ty wiesz o Jorge Andrade?" i zdjęcia w pobliskim lesie z Amaurim.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 15:36

Ktoś złośliwy mógłby powiedzieć, że Juventus szuka przeciwnika na swoim poziomie.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 16:38

Vimes pisze:Ktoś złośliwy mógłby powiedzieć, że Juventus szuka przeciwnika na swoim poziomie.
No to chyba znalazł :smile:
Mi się ten pomysł podoba.


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 16:43

Panie Zambrotta, a gdzie Paolucci?

Notts County...cóż, wolałbym jednak żebyśmy zagrali z drużyną "na czasie", tj. MU, czy Real. Może nawet lepszym pomysłem byłaby po prostu inauguracja stadionu podczasu meczu Serie A.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 17:01

Przynajmniej mamy większe szanse że wygramy mecz otwarcia :prochno:

Wiadomo wolałbym Real czy BVB, ale nie będe narzekał. Chciałbym tylko żeby zagrali legendy Juve a nie jakiś Motta czy inny Martinez.


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 18:13

pan Zambrotta pisze:Ja bym zwołał nasze dawne miernoty, czyt. dawnych piłkarzy i zaaranżował mecz otwarcia pt: "Juventus Secco vs Juventus Marotty". Już nawet wymyśliłem jedenastki:

Juventus Secco: Manninger - Grosso, Knezević, Andrade, Salihamidzić - Almiron, Poulsen, Tiago - Diego - Iaquinta, Palladino
Trener: Ferrara
Juventus Marotty: Storari - Traore, Bonucci, Rinaudo, Motta - Martinez, Pazienza, Aquilani, Pepe - Lanzafame, Toni
Trener: Del Neri
Juventus Moggiego: Edwin van der Sar - Mazolli De Oliveira Athirson, Jean-Alain Boumsong, Marco Zanchi , Jonathan Zebina, - Rubén Olivera, O'Neill, Davide Baiocco, Attilio Lombardo - Marcelo Salas, Adrian Mutu(Nicola Amoruso) itd itd...


Obrazek
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 18:19

Z tym Boumsongiem to Ci nie poszło...


Obrazek
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 18:39

kamilu_87 pisze:Z tym Boumsongiem to Ci nie poszło...
faktycznie :P, choć miałem wrażenie że to jeszcze transfer moggiego :P, nie ważne chętnych na to miejsce jest wielu: Sorín Juan Pablo, Salvatore Aronica, Fresi Salvatore


Obrazek
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 18:54

dawid91 pisze:
WojtinhoFCJ pisze:Jeśli to prawda to znaczy że ten klub jest półprofesjonalny. Z całym szacunkiem dla Notts County ale mecz otwarcia nowego stadionu Juventusu po prostu musi być z kimś z czołówki Europy.
Niby dlaczego musi być z kimś z czołówki? To ma być symboliczny mecz. I tak stadion będzie zapełniony po brzegi. Fajny, oryginalny pomysł i to mi się podoba a nie jakieś komercyjne cyrki, że mi tu przyjeżdża drugi skład Manchesteru, bo za dwa dni mają ligowy mecz.
WojtinhoFCJ pisze:Ale zauważcie że news o meczu z MU pojawił się niedawno. Wcześniej były pogłoski. To znaczy że nasi musieli również niedawno przedstawić im ofertę co byłoby śmieszne. Co, oni nie wiedzieli kiedy budowa się kończy? Mecz otwarcia powinien być zaklepany co najmniej miesiąc przed otwarciem, czyli powinien być negocjowany jeszcze wcześniej. A teraz oni wysyłają ofertę MU, podczas gdy oni mają mecz ligowy 2 dni później :lol:
Wcześniej były pogłoski i teraz znowu są pogłoski, to nic nie znaczy.
No to mamy jeszcze ponad 3 tygodnie do otwarcia, IMO wystarczający czas by sprzedać bilety, bo chyba o to tylko tobie chodzi. No bo o co innego? Przecież terminarza Premiership nie zmienimy, a ManU przygotować do tego meczu też się szczególnie nie musi.

Nie chodzi mi o żadne bilety, bilety to mogą nawet tydzień przed meczem dać, i tak się sprzedadzą. A skoro terminarz jest znany to po co zapraszać MU które nie może przyjechać? Niech zaproszą Real, Ajax, Borussie, może Valencie.

Chodzi mi o to że to jest Juve i mecz otwarcia nowego stadionu musi być z klasowym przeciwnikiem, a nie klub z 3 ligi angielskiej. Gdzie tu prestiż? Ja wiem że to tylko mecz symboliczny, no ale bądźmy normalni. Z całym szacunkiem, ale takie mecze jak z Notts County to powinny być pierwszymi sparingami letnimi tuż po kilku dniach treningu.

stara_dama pisze:
WojtinhoFCJ pisze:Jeśli to prawda to znaczy że ten klub jest półprofesjonalny. Z całym szacunkiem dla Notts County ale mecz otwarcia nowego stadionu Juventusu po prostu musi być z kimś z czołówki Europy.

Ale zauważcie że news o meczu z MU pojawił się niedawno. Wcześniej były pogłoski. To znaczy że nasi musieli również niedawno przedstawić im ofertę co byłoby śmieszne. Co, oni nie wiedzieli kiedy budowa się kończy? Mecz otwarcia powinien być zaklepany co najmniej miesiąc przed otwarciem, czyli powinien być negocjowany jeszcze wcześniej. A teraz oni wysyłają ofertę MU, podczas gdy oni mają mecz ligowy 2 dni później :lol:
Tez jestes polprofesjonalny. Data zakonczenia budowy i oddania stadionu byla znana od paru jak nie parunastu miesiecy ale co z tego? We wrzesniu graja juz wszytskie ligi, zaczynaja sie puchary i ja sie nie dziwie, ze powazne zespoly nie chcialy z nami grac. Jezeli ktos sie łudził, ze zagramy z man utd w srodku tygodnia, dwa dni przed ich meczem to ja mu zycze Wesolych Swiat!

No właśnie o to chodzi że wszystkie terminarze są powszechnie dostępne a nasi 3 tygodnie przed meczem złożyli oferte meczu z MU kiedy oni 2 dni później mają lige. I jeśli by się zgodzili to wpuścili by w 3/4 rezerwy a tu nie o to chodzi.

Ale pewnie zaraz usłysze że jestem typowym Polakiem któremu nic nie pasuje :lol: . Miała być obiecana gwiazda przez Marotte i jej nie ma i na 99% nie będzie. A teraz na mecz otwarcia możemy zagrać z klubem który gra w 3 lidze angielskiej i to też jest w porządku? Spoko, have fun.


Z Juve na dobre i złe!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 19:04

WojtinhoFCJ pisze:Ale pewnie zaraz usłysze że jestem typowym Polakiem któremu nic nie pasuje :lol: . Miała być obiecana gwiazda przez Marotte i jej nie ma i na 99% nie będzie. A teraz na mecz otwarcia możemy zagrać z klubem który gra w 3 lidze angielskiej i to też jest w porządku? Spoko, have fun.
Bo właśnie nim jesteś. Kurna, to się właśnie nazywa szukanie problemu gdzie go nie ma - co za różnica kto przyjedzie na ten cholerny mecz otwarcia? Z Notts County łączy nas historia i to jest dobry wybór. Równie dobrze, mógłby powiedzieć kibic Man.Utd. czemu Gary Neville zaprosił na pożegnanie takie patałachy jak Pepe czy Giandonato?

I tak nawiasem, Marotta gwiazdy NIE obiecywał, z tego co pamiętam ale możliwe, że coś przeoczyłem.


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 19:37

Nie znasz mnie więc nie mów jaki jestem.
Gary Neville nie zaprosił Martienza czy Pepe tylko Juventus jako klub któy był dla niego najcięższym przeciwnikiem. To że połowa składu w zeszłym sezonie w Juve powinna grać tylko w Fifie czy Pesie to inna sprawa.

I to że dawne gwiazdy nie przyjechały na mecz to inna sprawa, może nie mogli, każdy ma swoje życie i sprawy itp. Swoją drogą, nazywanie Giandonato patałachem który jest dosłownie na początku dorosłej kariery piłkarskiej to ogromne nadużycie. Niczym nie zasłużył na takie określenie.

Ja nie szukam problemu gdzie go nie ma. Po prostu chciałbym klasowego przeciwnika na mecz otwarcia, zawsze zaprasza się takie zespoły na tego typu mecze. Gdyby się nie udało, ale wiedziałbym że klub zrobił co mógł żeby ten mecz był atrakcyjny dla kibiców to byłoby do przyjęcia. A jeśli jest prawdą że nasi złożyli ofertę meczu MU wiedząc że za 2 dni grają oni w lidze no to nie mam pytań. I dziwne jest to że alternatywą dla MU ma być Notts County, o ile to wszystko prawda.

Dlatego takie sprawy powinny być załatwiane tuż po ogłoszeniu terminarza w najlepszych ligach europejskich.

Niedługo się okaże że zapełniony do połowy stadion będzie wielkim sukcesem dla zarządu.


Z Juve na dobre i złe!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 21:02

Oskar8 pisze:Juventus Moggiego: Edwin van der Sar - Mazolli De Oliveira Athirson, Jean-Alain Boumsong, Marco Zanchi , Jonathan Zebina, - Rubén Olivera, O'Neill, Davide Baiocco, Attilio Lombardo - Marcelo Salas, Adrian Mutu(Nicola Amoruso) itd itd...
tak z ciekawości, do czego zmierzasz?

bo jeśli mamy wypisywać dla wypisywania, pokuszę się o czwartą jedenastkę:

Juventus Loremastera: Buffon, Bale, Chiellini, Kolo Toure, Rafinha - Ribery, Essien, Pyrlo, Maxi Rodriguez, Aguero, Dzeko.
Amauri 6 mln, Iaquinta 5 mln, Melo 15 mln, Bonucci 10 mln, Motta 4 mln, Grygera 2 mln, Pepe 7 mln, Grosso 3 mln = 52 mln
Bale 20 mln, K. Toure 15 mln, Rafinha 7 mln, Ribery 18 mln, Essien 10 mln, Pyrlo free, maxi Rodriguez 15 mln, Aguero 40 mln, Dzeko wypożyczenie za 5 mln = 130 mln
130 mln - 52 mln - obiecane 70 mln od Exora i wychodzimy na zero i jedziemy po scudetto i lm.




Co do tematu: stadion jest ąłdny i przesadziłeś z mutu.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2011, 21:14

no, a co z nazwą? nadal nic nie wiadomo?


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
ODPOWIEDZ