Juventus Stadium

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2011, 13:37

Z tego, co sobie przypominam, w projektach schody było żółte. O wiele ciekawiej by to wyglądało, byłby ten kontrast z trybunami zachowany. Ciekawe, czy zdecydują się na ich pomalowanie, czy cokolwiek będą w tej materii zmieniać.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2011, 14:13

mrozzi pisze:Z tego, co sobie przypominam, w projektach schody było żółte. O wiele ciekawiej by to wyglądało, byłby ten kontrast z trybunami zachowany. Ciekawe, czy zdecydują się na ich pomalowanie, czy cokolwiek będą w tej materii zmieniać.
Gdzies czytalem, ze tak, ale glowy nie dam ;)


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2011, 14:28

mrozzi pisze:Z tego, co sobie przypominam, w projektach schody było żółte. O wiele ciekawiej by to wyglądało, byłby ten kontrast z trybunami zachowany. Ciekawe, czy zdecydują się na ich pomalowanie, czy cokolwiek będą w tej materii zmieniać.
Pomalowali? Ciekawszą opcją byłyby żółte płytki ;) Z tego co widzę na tym zdjęciu co wyżej zaserwował nam jakku1 schody gdzieniegdzie są czymś pokryte albo tylko mi się wydaje.


FORZA JUVE!!!
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2011, 01:03

Dzisiaj grałem sobie w FIFĘ i zastanawiało mnie, czy nasz nowy stadion pojawi się w przyszłej edycji tejże gry i w PESie :think:

Mam nadzieję, że nasz stadion nie będzie jakimś szablonowych obiektem tylko jedynym unikalnym modelem zrobionym ze szczególną precyzją oddającą podobiznę prawdziwego.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2011, 10:54

Mateuszello pisze:Dzisiaj grałem sobie w FIFĘ i zastanawiało mnie, czy nasz nowy stadion pojawi się w przyszłej edycji tejże gry i w PESie :think:

Mam nadzieję, że nasz stadion nie będzie jakimś szablonowych obiektem tylko jedynym unikalnym modelem zrobionym ze szczególną precyzją oddającą podobiznę prawdziwego.
Raczej nie :/ Znając życie to dopiero w 13


ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2011, 10:54

Mateuszello pisze:Dzisiaj grałem sobie w FIFĘ i zastanawiało mnie, czy nasz nowy stadion pojawi się w przyszłej edycji tejże gry i w PESie :think:

Mam nadzieję, że nasz stadion nie będzie jakimś szablonowych obiektem tylko jedynym unikalnym modelem zrobionym ze szczególną precyzją oddającą podobiznę prawdziwego.
Nawet jeśli go nie będzie, to parę dni po premierze powinien pojawić się jakiś patch dzięki, któremu na naszym nowym stadionie zagramy :-D


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2011, 13:36

zippo01 pisze:
Mateuszello pisze:Dzisiaj grałem sobie w FIFĘ i zastanawiało mnie, czy nasz nowy stadion pojawi się w przyszłej edycji tejże gry i w PESie :think:

Mam nadzieję, że nasz stadion nie będzie jakimś szablonowych obiektem tylko jedynym unikalnym modelem zrobionym ze szczególną precyzją oddającą podobiznę prawdziwego.
Raczej nie :/ Znając życie to dopiero w 13
A pamięta ktoś podobne przypadki do naszego :?: Na przykład jak Arsenal zaczął na Emirates to jak to wyglądało :?:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2011, 13:52

Den Haag albo Legia na meczu otwarcia to byłoby coś! :twisted:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2011, 14:15

Podobno pierwszy mecz na nowym stadionie odbędzie się we wrześniu. Ciekawe, kto będzie rywalem Juve w tym meczu. Najciekawiej zapowiadałoby się spotkanie starej gwardii i zaprzyjaźnionych gwiazd. Najgorszym rozwiązaniem byłoby pominięcie hucznej inauguracji i przejście od razu do Serie A.

Poza tym coś cicho o nazwie stadionu. Już prawie lipiec, do otwarcia 2 miesiące, a jakichkolwiek informacji brak, nie mówiąc już o oficjalnych ustaleniach. A może ja jestem w tyle i ktoś mnie oświeci? Zna ktoś jakieś plotki? :P

Z tego co wiem, "robocza" nazwa brzmi: Juventus Arena. Wątpię, żeby tak zostało
Mateuszello pisze:A pamięta ktoś podobne przypadki do naszego :?: Na przykład jak Arsenal zaczął na Emirates to jak to wyglądało :?:
Z tego co pamiętam otwarcie Emirates było w lecie 2006, a w Fifie 07, która wyszła bodaj w listopadzie ten stadion już był. Ale powtarzam, nie wiem, czy dobrze pamiętam. Programiści i graficy "na oko" raczej nie wykonają stadionu na potrzeby Fify. Wydaje mi się, że potrzebne im będą jakieś projekty.

A TUTAJ krótki, dosyć ciekawy filmik, na którym można zobaczyć na jakim etapie są prace na płycie boiska jak i w salach vip'owskich.
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2011, 14:59 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2011, 14:53

Jestem tylko ciekaw dlaczego nie możemy zrobić inauguracji w sierpniu np. tydzień przed startem ligi? A jak zrobią we wrześniu to znowu będziemy musieli przestawiać mecze (jeśli I kolejke będziemy mieli u siebie).

Co do rywala to Real,Man Utd albo Arsenal.


ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2011, 15:15

<<W@jTEk>> pisze: Co do rywala to Real,Man Utd albo Arsenal.
Dlaczego Arsenal?Nie przypominam sobie żebyśmy grali z nimi jakieś sławne mecze :-D


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2011, 15:25

Real lub Man Utd lub Barca ewentualnie Ajax czy Borussia.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2011, 15:36

ReggaeMan pisze:
<<W@jTEk>> pisze: Co do rywala to Real,Man Utd albo Arsenal.
Dlaczego Arsenal?Nie przypominam sobie żebyśmy grali z nimi jakieś sławne mecze :-D
Hmm to musi być ktoś taki? Poprostu lubie Kanonierów.

Borussia? Jak najbardziej :)

PS.Mam nadzieje że pierwszego gola na tym stadionie strzeli ALEX DEL PIERO!


ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2011, 15:38

<<W@jTEk>> pisze:
ReggaeMan pisze:
<<W@jTEk>> pisze: Co do rywala to Real,Man Utd albo Arsenal.
Dlaczego Arsenal?Nie przypominam sobie żebyśmy grali z nimi jakieś sławne mecze :-D
Hmm to musi być ktoś taki? Poprostu lubie Kanonierów.

Borussia? Jak najbardziej :)

PS.Mam nadzieje że pierwszego gola na tym stadionie strzeli ALEX DEL PIERO!
Po prostu myślałem że masz jakieś info z kim będziemy grali.

Ja osobiście chciałbym żebyśmy zagrali z Man Utd ewentualnie Real.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2011, 15:50

<<W@jTEk>> pisze:Jestem tylko ciekaw dlaczego nie możemy zrobić inauguracji w sierpniu np. tydzień przed startem ligi? A jak zrobią we wrześniu to znowu będziemy musieli przestawiać mecze (jeśli I kolejke będziemy mieli u siebie).
Skoro jest we wrześniu to we wrześniu, nie wybrali sobie terminu tak o dla jaj przecież. Widocznie obliczono, że z takim tempem prac wcześniej się nie da. Przede wszystkim liczmy na to żeby obyło się bez jakichkolwiek opóźnień, byłoby wspaniale :)

Co do tego z kim mamy zagrać na otwarcie to fajny byłby mecz: obecny Juventus vs gwiazdy Juventusu sprzed lat. Byłoby idealnie.

A jak miałbym wybierać jakiś klub to myślę, że Borussia lub Ajax.
Z Manchesterem United graliśmy towarzysko niedawno, z Realem gramy dość często, a poza tym drażni mnie ten klub, zepsuli rynek transferowy i w ogóle.


FORZA JUVE!!!
ODPOWIEDZ