Juventus Stadium

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 13:01

można prosić o kolejne zdjęcia ze stadionu ??


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 14:21

goldi16 pisze:można prosić o kolejne zdjęcia ze stadionu ??
Czy Ty nie rozumiesz, że jak się pojawiają nowe fotki to są tutaj wrzucane? Tak trudno zrozumieć? Ciężko samemu poszperać w necie? Jak nie potrafisz obsługiwać "google" to czekaj cierpliwie/śledź ten temat i problem z głowy. :angry:


Obrazek
sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 15:34



klapan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 października 2005
Posty: 36
Rejestracja: 04 października 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 15:58

Widzę, że wszyscy się dopominają o aktualne fotki. Na tym forum pojawiają się często, jak ktoś zna języki to może również uczestniczyć w dyskusji. Generalnie to polecam także polską wersję tego forum gdzie macie fotki ze wszystkich budów.

http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 15&page=74


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 16:38

Na włoskich stronach piszą coś o jakimś bojkocie otwarcia stadionu przez część kibiców juve. Protest na facebooku przeciwko zarządowi
http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=46140


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2011, 15:54

meda11
ty się nie wypowiadaj napisałem czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcia i na drugi dzien są wiec nie pisz mi ze ktoś je wrzuca np. co 3 dni .tylko trzeba poprosić !! a w google wpisywałem różne słowa i nie mogłem znaleźć


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2011, 16:08

goldi16 pisze:meda11
ty się nie wypowiadaj napisałem czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcia i na drugi dzien są wiec nie pisz mi ze ktoś je wrzuca np. co 3 dni .tylko trzeba poprosić !! a w google wpisywałem różne słowa i nie mogłem znaleźć
Ale też nie bądź natrętny. Zdjęcia są dosyć często wrzucane, więc nie ma sensu poganiać poszczególne komórki na forum ;). Na przyszłość polecam odrobinę cierpliwości.

Co do stadionu, już nie moge sie doczekać. Jestem ciekaw jak ten stadion będzie wyglądać z kompletem publiczności... magia.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2011, 23:34

goldi16 pisze:meda11
ty się nie wypowiadaj napisałem czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcia i na drugi dzien są wiec nie pisz mi ze ktoś je wrzuca np. co 3 dni .tylko trzeba poprosić !! a w google wpisywałem różne słowa i nie mogłem znaleźć
Na szczęście nie Ty decydujesz kto może pisać lub nie. Nie przypisuj sobie też takiej mocy - "napisałem żeby wrzucić zdjęcia i wrzucili", bo takowej nie masz. :rotfl: Nie wmawiaj mi też, że coś napisałem - gdzie Ty widzisz w moim poście odstępy wyrażone w dniach (np. 3?)? To chyba jasne, że jak ukażą się 2-3 nowe zdjęcia na których widać same maszty bądź szkielet trybuny to nikt nie będzie ich od razu tu wrzucał, bo takich fotek było już kilkanaście/kilkadziesiąt. Tabo zazwyczaj wrzuca właśnie zebrane z danego okresu i wtedy możesz się podniecać. Jak już Simi zauważył jesteś natrętny więc przestań się rzucać i czekaj cierpliwie, bo jak sam powiedziałeś Tobie nie wychodzi szukanie zdjęć naszego stadionu.

Co do samych fotek to nie robią już na mnie wrażenia. Takowe będzie jak stadion w co najmniej połowie zostanie pokryty panelami, dach zacznie "wyglądać" jak należy.


Obrazek
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2011, 02:13

być może to wina tych masztów/pylonów, ale jakoś tak dziwnie niski, płaski wydaje się ten nasz nowy obiekt. Fakt, że ma 20 tysięcy mniej miejsc niż Delle Alpi i dlatego różnica wysokości między dachem a szczytem masztów jest większa no i właśnie to - ten kontrast - wydaje mi się taki jakiś dziwny, może nie psujący cały efekt, ale troszkę niepasujący. Ale to na pewno kwestia przyzwyczajenia. Naprawdę, inżynierowie się spisują na piątkę, nie mogę się doczekać przyszłego sezonu jak patrzę na to nasze cudo


@Stahoo - a o tym akurat nie wiedziałem, musiało mi umknąć :oops:
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2011, 10:13 przez mati888, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2011, 07:44

Może dlatego, że dolnym poziom trybun jest pod poziomem ulicy :)


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2011, 15:25

Nie przypisuj sobie też takiej mocy - "napisałem żeby wrzucić zdjęcia i wrzucili", bo takowej nie masz

haha przeciez napisałem czy mógłbym koś wrzucić ! naucz się czytać ze zrozumienie i wogóle zakończmy temat bo ty sie do mnie przyczepiłes. Ja tylko grzecznie spytałem o zdjęcia !


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2011, 17:49

Stadion wygląda naprawdę imponująco, a Wy nie zróbcie kupy z powodu zdjęć


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2011, 21:29

Ja również jak meda czekam, aż stadion będzie w dużej większości obłożony oraz chciałbym zobaczyć krzesełka, murawę, itd.
A co do tych krzesełek, czy wam podobają się te kompozycje z nich utworzone, według mnie głupi to wygląda
FalsoVero pisze:Stadion wygląda naprawdę imponująco, a Wy nie zróbcie kupy z powodu zdjęć
Za późno :C


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2011, 11:46

Simi pisze: Co do stadionu, już nie moge sie doczekać. Jestem ciekaw jak ten stadion będzie wyglądać z kompletem publiczności... magia.
Podejrzewam, że na komplet publiczności niestety będziemy musieli sporo poczekać. Wątpię, żeby na mecze Serie A, nawet na ten pierwszy, przychodziło ponad 41 tys. kibiców (może pomijając mecze z Interem i Milanem). Na otwarciu stadionu też może nie być kompletu, bo słyszałem, że część kibiców planuje bojkot aby pokazać sprzeciw wobec zarządu. No nic... zobaczymy jak to będzie.


Obrazek
ODPOWIEDZ