Juventus Stadium

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 12:48

Czytać umiem, więc nie musisz się drzeć. To, że jestem nowy nie świadczy o tym, że nie wiem gdzie co jest... Napisałem to tutaj, bo zauważyłem kilka postów wyżej dyskusje na temat stadionów w Polsce. Tak trudno to zrozumieć ?


Obrazek
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 13:35

Dobra spokojnie pomylił się jeszcze wszystkiego nie przeczytał a chciał już pomuc .

Liczą się dobre chęci , ale na wszelki wypadek wcześniej zerknij czy piszesz na temat .


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 15:18

Qrczak pisze:Dobra spokojnie pomylił się jeszcze wszystkiego nie przeczytał a chciał już pomuc .

Liczą się dobre chęci , ale na wszelki wypadek wcześniej zerknij czy piszesz na temat .
A Ty pomóż nam i sięgnij po słownik, bo czytam Twój drugi post z rzędu i nie wiem co powiedzieć:
Qrczak pisze:Jeżeli to bedzie prawdziwe Juve to wygramy ligę europejska . Szczeżę mówiąc nie wyobrażam sobie innego scenariuszu.
Szczerze, pomóż nam.


Co do tematu, to fajnie by było jakby przy stadionie Juventusu też stały takie kamerki, które by co 15 minut robiły zdjęcie i byłby na to wgląd, tak jak to jest ze Stadionem Narodowym w Warszawie.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 22:23

Kiper69 pisze:Czytać umiem, więc nie musisz się drzeć. To, że jestem nowy nie świadczy o tym, że nie wiem gdzie co jest... Napisałem to tutaj, bo zauważyłem kilka postów wyżej dyskusje na temat stadionów w Polsce. Tak trudno to zrozumieć ?
Przepraszam Cię, nie chciałem abyś to tak odebrał 8)

Zgadzam się z przedmówcą. Takie kamerki były wspaniałą rzeczą :ok: Chociaż z drugiej strony to i tak nam ona nie potrzebna! Przecież jest TABO... :lol:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 13:47

Ogólnie stylowo piękny ale jeśli dojdzie do meczu z Barcą,Realem,MANU ..itd
to na 100% więcej niż 40 tys. ludzi będzie chciało zobaczyć taki mecz.
Na Serie A wystarczy.
Oby stadion powstał jak najszybciej.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 15:58

Co do nazwy nowego stadionu Juve
Nowy stadion Juve będzie imienia właśnie Giovanniego Agnellego.
To może Stadio delle Agnelli ? Fajnie ;)


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 16:44

<<W@jTEk>> pisze:Co do nazwy nowego stadionu Juve
Nowy stadion Juve będzie imienia właśnie Giovanniego Agnellego.
To może Stadio delle Agnelli ? Fajnie ;)
Skąd masz tą informację o tej nazwie? To już pewne, że imienia Giovanniego Agnellego ma być?
Gdyby tak było, to było by świetnie. Ale z tego co było podawane wcześniej to prawo do nazwy ma ta firma, zajmująca się komercyjną działalnością na stadionach. SportFive czy jakoś tak się nazywała... Już nie pamiętam dokładnie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 16:57

To raczej nie realne.

Podejrzewam, że <<W@jTEk>> (musiałem skopiować :angry: ) wziął tą informację z tego tekstu (ostatnie zdanie). A to było pisane dawno, od tego czasu się pozmieniało.

Prawem do nazwy dysponuje faktycznie SportFive i to ta firma szuka nam sponsora tytularnego. Z ostatnich wieści, które były dosyć dawno, wynikało że faworytem jest Siemens. Jak jest obecnie nie wiadomo.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 17:14

masz racje tabo (nie musiałem kopiować) :prochno: a więc najlepiej niech się nazywa jak dawniej Stadio Delle Alpi :whistle:


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 17:18

tabo89 pisze:To raczej nie realne.

Podejrzewam, że <<W@jTEk>> (musiałem skopiować :angry: ) wziął tą informację z tego tekstu (ostatnie zdanie). A to było pisane dawno, od tego czasu się pozmieniało.

Prawem do nazwy dysponuje faktycznie SportFive i to ta firma szuka nam sponsora tytularnego. Z ostatnich wieści, które były dosyć dawno, wynikało że faworytem jest Siemens. Jak jest obecnie nie wiadomo.
Moim zdaniem najprawdopodobniej będzie to kolejna Arena. Szkoda, że będzie to nazwa jakiegoś sponsora. Zawsze beznadziejnie to mi sie widzi. :roll:
Siemens Arena :?: :|

:pray: FOR :naughty:
<<W@jTEk>> pisze:masz racje tabo (nie musiałem kopiować) :prochno: a więc najlepiej niech się nazywa jak dawniej Stadio Delle Alpi :whistle:
NIESTETY, ALE PIENIĄDZE SĄ DLA KLUBU WAŻNIEJSZE... :(
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2010, 17:46 przez Mateuszello, łącznie zmieniany 1 raz.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 17:32

Mateuszello pisze:
<<W@jTEk>> pisze:masz racje tabo (nie musiałem kopiować) :prochno: a więc najlepiej niech się nazywa jak dawniej Stadio Delle Alpi :whistle:
NIESTETY, ALE PIENIĄDZE SĄ DLA KLUBY WAŻNIEJSZE... :(
Za sprawy związane ze stadionem, jak i finansami odpowiedzialny jest Pan Blanc. Dla niego pieniądze zawsze były najważniejsze...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 18:10

alex_KiNiO pisze:
Mateuszello pisze:
<<W@jTEk>> pisze:masz racje tabo (nie musiałem kopiować) :prochno: a więc najlepiej niech się nazywa jak dawniej Stadio Delle Alpi :whistle:
NIESTETY, ALE PIENIĄDZE SĄ DLA KLUBY WAŻNIEJSZE... :(
Za sprawy związane ze stadionem, jak i finansami odpowiedzialny jest Pan Blanc. Dla niego pieniądze zawsze były najważniejsze...
No i dlatego właśnie teraz pan Blanc zajmuje się sprawami finansowymi. ; )


damian11021

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2008
Posty: 85
Rejestracja: 29 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 18:43

Kurcze Arena na pewno ale Siemens??
to już wole Nokia :D
A tak na serio to sam jestem ciekaw jak to bedzie brzmiało


<(^^,)>
Obrazek
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 08:49

Nazwa nazwą ale większość kibiców i tak będzie mówiła Stadio Delle Alpi.


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 09:59

Meraviglioso pisze:Nazwa nazwą ale większość kibiców i tak będzie mówiła Stadio Delle Alpi.
I tu się muszę z Tobą zgodzić. Może kiedyś się ludzie przestawią na nową nazwę, ale najpierw będzie stare, dobre Delle Alpi.

Stadion całkiem ładny. Nie wiem, czy za mały, czy za duży, ale jak kibice nie przychodzą na 27-tysięczne Stadio Olimpico to nie wiadomo, czy w takich ilościach będą chodzić tam. Ale raczej będzie jakaś porządna średnia z racji "własnego" obiektu.


ODPOWIEDZ