Juventus Stadium

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 11:19

Robi wrażenie! Nie mogę się doczekać! Największy plus to oczywisćie trybuny na wyciągnięcie ręki :twisted: O oprawy jestem spokojny, czuję, że na kwadratowej trybunie nasi tifosi nie raz nas zaskoczą czymś wyjątkowym 8)
co do liczby miejsc, ok, chociaż wiem, że na klasyki w lidze czy LM uzbierałoby się z 50 tys. spokojnie, ale nie ma co marudzić, komplet będzie i tak i tak 8) nie mogę się doczekać 1 wyjazdu JPC na mecz :twisted:
Najgorszy mankament, to o czym wspomniał mrozzi, nazwa stadionu. Niestety nie będzie historyczna dla klubu tylko będzie $$ wiadomo.. :roll:


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 16:36

mrozzi pisze:Na "Stadio Agnelli","Nuovo Delle Alpi czy też "Juventus Arena" raczej nie mamy co liczyć...:
Mamy :D Za jakieś 50-60 lat gdy wygasnie kontrakt ;] Tak przynajmniej ma Arsenal...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 17:02

To rzeczywiście jest spory mankament,zwłaszcza dla tych,którzy z klubem są emocjonalnie bardzo związani,czyli dla nas-kibiców...Oby tylko nazwa nie była dla nas powodem do wstydu... :think: Swoją drogą ciekawe,kiedy poznamy ostatecznie nazwę nowego obiektu...Wracając jeszcze do samego projektu,podoba mi się niezwykle pomysł z ułożeniem krzesełek na kształt piłkarza Juve :ok: Miodzio zwyczajnie :dance: Fajnie też wygląda umieszczenie nad trybuną,podwieszonego pod dachem herbu Juve,czego do tej pory jeszcze nigdzie nie było :bravo: Nie dość,że będzie to pierwszy prywatny stadion w Italii,to jeszcze takie smakowite,nowatorskie smaczki do tego :lol: Pionierzy jak się patrzy :!: :wink:

http://www.tuttosport.com/foto/Calcio/S ... ovo+stadio
http://www.tuttosport.com/foto/Calcio/S ... ovo+stadio


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 17:26

A tu dokładniejsze dane odnośnie nowego stadionu
http://www.solojuve.com/index.php?optio ... temid=1213


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 18:50

Projekt bardzo mi się podoba 8) .Fajnie, że trybuny będą bliżej, na pewno będzie się mecze lepiej oglądało :) .Szkoda, że Juventus oddał prawa do nazwania tego obiektu. Mam nadzieje, że nie będzie to jakaś głupia nazwa i będzie związana z naszym klubem :pray: , a jak już jesteśmy przy nazwie to wie ktoś kiedy dowiemy się jak będzie nazywał się nowy stadion?

W każdym razie stadion robi wrażenie 8) czekam na inaugurację, warto byłoby rozpocząć historię nowego stadionu od zwycięstwa z Interem czy Torino :C


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2008, 11:22

Ja sie nie mam z czego cieszyć. Zamiast pięknego obiektu z rodem Agnellich w nazwie będziemy mieli jakieś komercyjną papkę dla podjaranych dzieci. NewHolland Arena? Siemens Arena? Nawet to nie my będziemy decydowali o nazwie, tylko SportFive. Wolę już zostać na Olimpico. Jestem strasznie zły.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2008, 11:50

solojuve pisze:Sportfive przez 12 lat od inauguracji nowego obiektu będzie zarządzać miejscami w strefie komercyjnej i nazwą,
Nie jest tak źle. Z tego tekstu wnioskuje ze po 12 latach zmienimy nazwe na jaka chcemy, czyli teoretycznie po o wiele krotszym czasie niz Bayern czy Arsenal.

Jaka nazwa byłaby najbardziej odpowiednia? Moim zdanie powinno sie pozostac przy Stadio Delle Alpi. ;)

Jedyne co mnie martwi to:
grudzień 2008/styczeń 2009: ogłoszenie przetargu
luty 2009: wybór wykonawcy


Jak będzie z tym tak, jak jest w Polsce, to pewnie potrwa to dłużej niz do lutego... :roll:


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2008, 14:40

Stadion przepięknie się prezentuje od każdej strony, pojemność według mojego skromnego zdania w sam raz, lepsza taka niz wiecznie pusta zapewnie 60 tysięczna :/ Wiadomo martwi nieco nazwa stadionu ale takie czasy co poradzić :/ trzeba będzie na jakiś czas przywyknąć... Nic tylko oczekiwać z niecierpliwością otwarcia :D za trzy lata przeprowadzka :P


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2008, 14:42

Miś Coccolino pisze:Ja sie nie mam z czego cieszyć. Zamiast pięknego obiektu z rodem Agnellich w nazwie będziemy mieli jakieś komercyjną papkę dla podjaranych dzieci. NewHolland Arena? Siemens Arena? Nawet to nie my będziemy decydowali o nazwie, tylko SportFive. Wolę już zostać na Olimpico. Jestem strasznie zły.
Najwieksza wada takiego rozwiazania jest to, ze nazwa stadionu bedzie sie zmieniac w zaleznosci od okresu na jaki oplaci go sponsor, chcacy miec nazwe i tak naprawde stadion zostanie bezimienny jak w Hamburgu. Tam w 2000 wybudowano AOL Arene i ostatnio bedac w Hamburgu tego stadionu szukalem na mapie, ale okazalo sie, ze nie ma juz AOL Arena, tylko Nordbank Arena.


Don Tom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 123
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2008, 23:48

nie czarujmy się.. w nazwie stadionu pojawi się jakaś marka.. przecież muszą odzyskać część kasy.. aczkolwiek marzyłbym o tym, żeby w nazwie był JUVENTUS :)

co do stadionu, to bardzo ładny.. ale nigdy nie zapomnę tych telebimów wiszących po środku Delle Alpi.. to był piękny stadion i piękne wspomnienia 8)


JUVE TI AMO!
SIAMO NOI ! SIAMO NOI! I CAMPIONI DELL'ITALIA SIAMO NOI !
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 listopada 2008, 19:46

Kozacki projekt, ilość miejsc zupełnie nam wystarczy. Obawiam się tylko co do nazwy, chciałbym Juventus Arena lub Nuovo Delle Alpi ale szczerze w to wątpię, a szkoda...


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2008, 20:03

Miś Coccolino pisze:Ja sie nie mam z czego cieszyć. Zamiast pięknego obiektu z rodem Agnellich w nazwie będziemy mieli jakieś komercyjną papkę dla podjaranych dzieci. NewHolland Arena? Siemens Arena? Nawet to nie my będziemy decydowali o nazwie, tylko SportFive. Wolę już zostać na Olimpico. Jestem strasznie zły.
No obiektywnie rzecz biorąc poza nazwą (...która dla kibica, moim zdaniem, powinna mieć drugorzędne znaczenie, szczególnie że i tak za 12 lat wymyślimy sobie swoją) widzę same plusy tej inwestycji, piękny stadion itd (każdy widział i wie o co chodzi :lol: 8) ) Moim zdaniem akurat ani Allianz Arena, ani Emirates Stadion nie brzmi jakoś strasznie... ale ciężko mi wymyślić jakiś równie zjadliwą nazwę. Oczywiście Juventus Arena albo Stadio Agnelli było by najlepsze, ale taki jest dzisiejszy świat-komercyjny.Trzeba jeszcze pamiętać, że za tą nazwę też dostaniemy kasę...

Osobiście tak sobie... marzyłem, że może Fiat by się jakoś dogadał ze Sport Five :roll: :pray: i pozostał przy Agnelli... to by było the best...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2008, 21:28

bloktorun pisze:Osobiście tak sobie... marzyłem, że może Fiat by się jakoś dogadał ze Sport Five :roll: :pray: i pozostał przy Agnelli... to by było the best...
Pytanie w jakim celu? Gdyby tak chciał zrobic to SportFive nie byłaby chyba potrzebna w tej inwestycji. po prostu Fiat by nam zasponsorował większość stadionu. No a że nic o tym nie było mówione, a sam Fiat pewnie też nie pali sie do tego (ciekawe czemu? :prochno: ) to nazwe kupi jakas firma. Byle nie Pirelli :D :C


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 listopada 2008, 21:58

Ale Wy przeżywacie ewentualną zmianę nazwy, przecież to jest norma teraz na świecie. Niemałą kasę można za to dostać. Nie ma w tym nic dziwnego. Szczerze, to mam gdzieś jak się będzie nazywał nasz stadion, najważniejsze, żeby spełniał wszelkie wymogi bezpieczeństwa i był przyjazny kibicom. A że jeszcze na tym zarobimy, to gra gitara :P

EDIT: Abdul więc po co komentujesz? : O
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2008, 20:47 przez Mr Cezary, łącznie zmieniany 1 raz.


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2008, 22:08

mam gdzieś jak się będzie nazywał nasz stadion, najważniejsze, żeby spełniał wszelkie wymogi bezpieczeństwa
Takie idiotyzmy to czasem nie wiadomo nawet jak komentować...


ODPOWIEDZ