Losowanie LM: Znamy pary! Arsenal Londyn - Juventus

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
MarQs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 marca 2006
Posty: 19
Rejestracja: 08 marca 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:16

W Paryżu odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych i półfinałowych piłkarskiej Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkania 1/4 finału odbędą się 28 i 29 marca, rewanże 4 i 5 kwietnia.

Pary ćwierćfinałowe piłkarskiej Ligi Mistrzów (mecze 28/29 marca i 4/5 kwietnia):

Arsenal Londyn - Juventus Turyn
Lyon - AC Milan
Inter Mediolan lub Ajax Amsterdam - Villarreal
Benfica Lizbona - Barcelona

Pary półfinałowe piłkarskiej Ligi Mistrzów (mecze 18/19 i 25/26 kwietnia):

Arsenal Londyn/Juventus Turyn - Inter Mediolan lub Ajax Amsterdam/Villarreal

Lyon/AC Milan - Benfica Lizbona/Barcelona

Zespoły z pierwszych miejsc będą gospodarzami pierwszego spotkania.

Podczas losowania nie było zespołów rozstawionych i odbyło się ono w mieście, gdzie rozegrany zostanie finał obecnej edycji Ligi Mistrzów.

Przed losowaniem zaprezentowano nowy Puchar Europy, na którym są nazwy wszystkich triumfatorów najważniejszych klubowych rozgrywek na Starym Kontynencie. Nowe trofeum wspólnie zaprezentowali Francisco Gento - sześciokrotny zwycięzca PEMK z Realem Madryt i Steven Gerrard, który był kapitanem Liverpoolu - triumfatora Chamipons League z 2005 roku. Poprzedni puchar "The Reds" otrzymali na własność.

Wcześniej symboliczną nagrodę "Mistrza Europy" odebrał Michel Platini, który wygrał Puchar Europy Mistrzów Krajowych w 1985 roku w barwach Juventusu.

Poważne problemy w czasie uroczystości miała prowadząca, która pojawiała się i znikała na scenie, jednak realizatorzy transmisji kierowali kamerę na publiczność w kryzysowych momentach.
źródło Onet.pl
--------------------
A więc losowanie przebiegło tak jak chciałem i tak jak głosowałem w sondzie, trafiliśmy na Arsenal. Jak sądzicie czy damy rade Londyńczykom? Przy ewentualnej wygranej trafiamy na Ajax bądź Inter lub Villareal! Sądze, że takie rozstawienie jest dla nas dobre.
Co sądzicie o pozostałych parach?
Ostatnio zmieniony 10 marca 2006, 13:54 przez MarQs, łącznie zmieniany 2 razy.


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:26

No to się zapowiada bardzo obiecująco...
Akurat Arsenal nie jest tutaj najmocniejszy więc cieszy wylosowanie właśnie jego :]
Pół finał najpewniej będzie tak wyglądał : JUVE-INTER AC MILAN- BARCA
czyli spotkamy isę dopiero w finale z najgroźniejszymi przeciwnikami moim zdaniem.
Nic tylko gratulować takich losowań:d


luisenriqe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 marca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 08 marca 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:30

Zapowiada sie final BARCLONA-JUVENTUS.


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:33

YES! YES! YES! :prochno:
chcialem aby Juve trafilo na Arsenal - zawsze ciezko im idzie w CL :twisted: tylko ten sezon maja juz spalony jesli chodzi o Premiership wiec moga sie zmobilizowac :P
Juve jednak tez ma sie czym motywowac, nie szlo im najlepiej w meczach przeciwko angielskim druzynom wiec beda chcieli pokazac, ze te "fatum" to przeszlosc - a w dodatku maja szanse wyeliminowac ostatnia Angielska druzyne w CL :twisted:

Ostatnio Juve mialo maly kryzysik, na szczescie udaje sie go przejsc bez wiekszych konsekwencji... mam nadzieje, ze Juve odrodzi sie w meczu z Milanem, a potem pokona (bez zbednych nerwow) :smile: Arsenal... pozniej trafimy na Inter, Ajax, lub Villareal... najgorszym przeciwnikiem bylby Inter, ktory najprawdopodobniej wygra w tej parze... no ale z Interem mozna wygrac, a kazda inna druzyna z tej pary nie powinna bardzo zagrazc Juve!

Hmm... pozostalem pary... ogolnie losowanie dobre. Najbardziej ciekawy jestem (procz meczu Juve oczywiscie ) para Lyon - Milan... mysle, ze francuzi moga powstrzymac Milan :!:


Obrazek
adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:40

Bardzo chciałem trafić na Arsenal.Ten klub nie potrafi grać w Lidze Mistrzów w wyższej fazie rozgrywek.Ale oczywiście nie będzie to spacerek.Henry pewnie będzie chciał pokazać,że jego oddanie Arsenalowi było błędem.Vieira będzie ogromnie zmobilizowany na te mecze.Ciekawe jak go przyjmą fani Arsenalu? :think: A w innych parach?Benfica-Barcelona:tu oczywiście faworyt jest jeden.Ogromnie ciekawym pojedynkiem będzie Milan-Lyon.Dwie drużyny z ogromnym potencjałem ofensywnym.Lyon dla mnie jest cichym faworytem całych rozgrywek.Inter/Ajax-Villareal to raczej będą piłkarskie szachy,jeśli awansuje Inter.Tak więc półfinał czeka :dance:(mam nadzieję :D )
Ostatnio zmieniony 10 marca 2006, 17:30 przez adrian_markuś, łącznie zmieniany 1 raz.


Forza Juve!!!
KAT Z TURYNU

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 37
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:40

Losowanie nie najgorsze. Szczególnie łaskawe mamy roztawienie rywala w półfinale... kimkolwiek by on nie był (inter/ajax/villareal) to na pewno jest najłatwiejszym z możliwych w tym sezonie.

Historia lubi zataczać koło - w tamtym roku trafiliśmy na Liverpool, teraz ponownie angilski reprezentant.... Trudny , zdyscyplinowany i baaardzo zdeterminowany reprezentant(mecze z Realm). Mający kilku młodych i niezwykle zdolnych zawodników. Ale npewno stać nas na nawiązanie równorzędnej walki. Tylko nie wolno ichzlekceważyć!

Martwią mnie dwie rzeczy: brak Nedveda w pierwszym spotkaniu i data meczu... bo dwa dni wczesniej gramy z Romą :evil: Capello będzie musiał mocno przemyśleć jak rozporządzić silami Bianco-nerrich.... chyba, że władzeCalcio zmienią nam termin meczu z Giallo-rossimi. Napewno będzie ciekawie.


FORZA JUVE!!!


ODI PROFANUM VULGUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Must I - and all alone"("Ministerstwo strachu")G.Greene
wlochaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2005
Posty: 54
Rejestracja: 17 listopada 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:42

nie ma sie co podniecac, bo z anglikami zawsze gra nam sie kiepsko:( ktos wczesniej powiedzial, ze arsenal nie jest najmocniejszy i nie radzi sobie w CL. no i wlasnie tutaj pojawia sie problem - bo w koncu musi sie ten klub przebudzic - nie mysle o premiership a o LM, gdzie jak na razie idzie im rewelacyjnie! wiec moze to sezon, w ktorym wreszcie im iść zacznie, co dla Juve oznacza, że moze byc ciezko!


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:44

No niby dobrze...Arsenal jest jak najbardziej do ogrania...ale trzeba uwazac z tym optymizmem... liga to co innego niż Liga Mistrzów...Aresnal chyba w 6 ostatnich meczach w LM nieprzegrał i nie stracił bramki...i graja w tej edycji bardzo dobrze...bedzie ciezko ich pokonac ale wierze w Juve :wink: ...pierwszy mecz gramy w Londynie wiec dobrze by było zeby tam nieprzegrac...najlepiej wygrac albo zremisowac bramkowo...bo wolałbym zeby Juve niemusiało odrabiac u siebie strat...to zawsze jest niepwene.. a swoja droga ciekawy bedzie powrót Patricka Vieiry na Highbury...pewnie kibice Aresnalu przyja go oklaskami..co do pólfinału to mielismy duze szczescie.. po pierwsze mecze ciwercfinałowe obejrzymy pewnie w TVP a po drugie przeciwnicy w pólfinale wymagajacy zbytnio nie sa...ale oczywiscie moga sprawic niespodzianke... ale chciałbym trafic na Inter...oni sa tacy zabawni przed meczami z nami :rotfl: :rotfl:

Co do pozostałych par...to Barca ma pewny pólfinał, a w meczu Lyon-Milan bedzie pewnie bardzociekawie..jednak ja stawiam na Milan...a co do Interu to oni moga przegrac z kazdym ale z kazdym moga tez wygrac wiec róznie moze byc..z resztą oni nawet nie sa jeszcze w cwiercfinale :lol:
Ostatnio zmieniony 10 marca 2006, 13:48 przez Pirlo, łącznie zmieniany 3 razy.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:44

"Przy ewentualnej wygranej trafiamy na Ajax bądź Inter!"...badz tez Villareal;)


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:45

Ja uwazam że Benefica nie ma najmniejszych szans na pokonanie Barcelony. Za to Lyon moze wygrać jak sie postara to wygra z mialnem.Juve z Arsenalem cienżko może być momentami ale powino wygrac.Ajax może pokonac Inter .


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:46

Ja się ciesze, oczywiście wolałbym albo benfice albo villareal, ale myślę że nie jest źle. Powinniśmy poradzic sobie z Londyńczykami. Nie zaprezentowali sie jakoś super w meczach z realem, w pierwszym 1-0 (tylko za sprawą Henry) a w drugim wymeczone 0-0, tu widać że nie trudno jest wyeliminować Real :P Patrząc optymistycznie w przyszłość, widzę półfinały Juventus - Inter oraz Milan - Barcelona, no finał Juve - Milan... Będzie dobrze :P Bukmacherzy już mają swojego faworyta, i to bardzo wyraźnego... :P

Liga Mistrzów, Europa
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?
Arsenal FC 2.95
Juventus Turyn 1.35

To napawa mnie jeszcze większym optymizmem przed tym meczem... Różnica jest dość spora, nawet większa niż przy Werderze... :P


m4Tiex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2005
Posty: 90
Rejestracja: 06 listopada 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:49

Powiem szczerze ze moglo byc gorzej ^^

Arsenal ledwo poradzil sobie z Realem chociaz wiemy jaki styl gry prezentuja teraz Gwiazdki z Madrytu:]

Myśle ,ze Juve powinno sobie poradzic z anglikami.

Półfinał : Juve vs. Inter :]


Aaaa...aaaaa mocniej
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:53

Losowanie wg mnie bardzo dobre, choc oczywiście nie należy się za bardzo podniecać bo Arsenal gra bardzo różnie najpierw potrafi wygrać z Realem a potem przegrać z Middle coś tam. Ten sezon w Lidze Mistrzów ma jednak bardzo dobry i jak do tej pory Arsenal nie przegrał żadnego meczu!!! Miejmy nadzieję że ta passa skończy się w meczu z Juve :-D Dalej też trafiliśmy b. dobrze bo najgrożniejszych rywali czyli Barca, Milan i Lyon możemy spotkać dopiero w finale. Jednym słowem mieliśmy bardzo dobre losowanie no i Puchar musi być nasz!!! Forza Juve!!!


Obrazek
mazzzi678

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 października 2003
Posty: 12
Rejestracja: 19 października 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:53

Bedzie bardzo ciężko ponieważ z Angielskim drużynami coś ostatnio nam nie idzie. Ciekawy będzie powrót Vieiry na Highbury i okaże sie czy przeszedł do lepszego klubu, który ma wiekzze szanse na zwycięstwo w Lidze Mistrzów. 8)


Mario_90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 13:53

Losowanie nawet dobre dla Juve, biorac pod uwage wystepy Arsenalu w Premiership. Ale nie mozna byc pewnym ze awansujemy dalej i sie podniecac ze mozemy miec latwiejszy polfinal... Jesli powstrzymamy Henry'ego to powinno udac nam sie awansowac. Chyba ze Juventus bedzie gral tak jak w ostatnich tygodniach (ewidentny kryzys). Ale miejmy nadzieje ze za 3 tygodnie to bedzie juz duzo lepszy Juve.


Zablokowany