capello musi odejść. styl juve jest żenujący.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 11:12

Błędem jest zwalnianie Capello po jednym nieudanym meczu.
Błędem jest popadanie ze skrajności w skrajność.
Błędem jest ocenianie piłkarzy i Capello w środku sezonu.
Jeszcze większym błędem jest rozliczanie piłkarzy i Capello po jednym meczu, gdzie do rewanżu zostało 1,5 tygodnia.
Błędem jest lekceważenie rywala.
Błędem jest patrzenie tylko na styl.
Błedem jest patrenie tylko na wyniki.

Troche duzo tych błędów. A za pewne troche by sie jeszcze znalazlo.
Co zauwazylem istotnego w tym temacie to fakt, że naprawde mało jest kibiców, którzy myślą racjonalnie. Wielu ponoszą emocje. Niektórzy mają tylko argument w postaci 10 punktów przewagi w lidze. Opozycja odbija piłeczkę słabą postawą w meczu z Werderem i wymęczonymi zwycięstwami. A może problem leży gdzieś indziej?
Może celem samym w sobie jest CL? Może niektórym opatrzyło się :/ kolejne scudetto (którego JESZCZE nie zdobyliśmy)? Fakt faktem, że WIELU zatęskniło za sukcesem w tej najelpszej lidze - Lidze Mistrzów - i nie widzą, że jestesmy na razie najlepsi w Serie A (bo to sie stało już nudne?). Powiem, że ja sam nie wiem co o tym myśleć. Tak naprawde.... Powinniśmy poczekać do konca sezonu. Bo wierze, ze jednak dojdziemy do finału... jeśli nie... to wtedy możemy zacząć wieszac psy. Bedziemy mieli powód. Teraz został jeszcze rewanż. I kto wie, ale może właśnie to bedzie przełom? I moze Juventus nagle stylu nie zmieni ale bedzie grał efektownie. Na poczatku sezonu gralismy efektywnie i to sie liczylo. Ale sezon jest dlugi... Chlodzeni byli ci, ktorzy widzieli nas w pazdzierniku(!!!) na najwzyszym podium Pucharu Włoch, CL i Serie A. Sezon jest dlugi i wlasnie teraz przyszedl ten gorszy czas, w tym okresie Juve zawsze nawalał. Nawet za Lippiego. Ten czas prawdy jest ciezki . Nie idzie najlepiej, ale poczekajmy. Poczekajmy z krytyką. Capello wie jaka jest jego pozycja i jesli za sezon dwa bedziemy mieli innego trenera to kto wie, jak juz ktos o tym wspomnial, czy nie zatesknimy "chociaz do tego scudetto". Moze bedzie lepiej... ale moze byc tez gorzej.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 11:23

No i Myśle ze tym Małym podsumowaniem mozemy zakonczyc ta ,,Mała wojne'' na tym Forum....Bo jednak to i tak do nieczego nie prowadzi...
tylko do podziału między nami....Jak to jest z książki Harrego Potter
,,Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni , i na tyle słabi na ile będziemy podzieleni''

Forza JUVE
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2006, 11:50 przez Moonk, łącznie zmieniany 1 raz.


spyder

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 12 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 11:50

Po części jestem w stanie zrozumieć tą nagonkę na Don Fabio. Krytyka jest głównie spowodowana przegranym meczem z Werderem. Wystarczy spojrzeć na poprzednią sondę: 220 użytkowników zagłosowało, że Juventus wygra pewnie, 353 że wygra minimalnie, 83 przewidywało remis, a tylko 28 porażkę. Można zauważyć, że większość z Nas (zagłosowałem za minimalnym zwycięstwem) myślało, że to bianconeri będą górą. Dlatego rozumiem rozgoryczenie i zawód. Ale czy to oznacza, że trzeba zwalniać Capello i "wieszać na nim psy"?? Rozliczymy go po całym sezonie. Mamy w zanadrzu mecz rewanżowy i liczę na powtórkę z zeszłego roku. Co do stylu to nie zawsze jest tak jak być powinno. Ale to tylko ludzie i kiedyś musi przyjść zniżka formy.


patryk911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 15
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 14:56

Ostatnio pojawiły się plotki,że w przypadku odejścia Capello,stery przejmie Ericsson.Ja powiem tylko tak.Szwed nie zapewni nam zwycięstw,Capello,tak


Co tu dużo pisać.Alex ||10||
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 15:46

Co tu duzo mowic.. nie mozemy Capello spisywac na straty przez to ze Juve przechodzilo drobne zalamanie.. ciekawe jak bedziemy mowili jezeli nasi ulubiency pewnie pokonaja na Delle Alpi Werder?? prawdopodobnie ze Capello jest wielki.. i tak w kolko.. :? Dla mnie w swiecie trenerskim licza sie glownie 3 osoby

1 Capello - przykladow nie musze podawac. Kazda druzyna ktora prowadzi gra solidnie i zdobywa trofea.

2.Lippi - Badz co badz swietny szkoleniowiec.. Widac to po ostatnich wyspepach Azzurrich. Swietnie zbudowal reprezentacje ktora mozna powiedziec rozbroil Trap. Choc wielu krytykowalo Lippiego za to ze powoluje zawodnikow typu Diana Iaquinta (nie znam dokladniej pisowni :wink: ) Lippi konsekwentnie robil swoje i efekty widac juz teraz :) Czasami tesknie za Lippim i jego nieco bardziej ofensywnym stylem gra...

3.Murinho - wzbudza wiele kontrowersji.. lecz trzeba mu przyznac ze jako trener jest bardzo dobry. Jako czlowiek to zupelnie inna sprawa bo mysle ze w Londynskim klubie przyslowiowa palma mu do glowy odbila ale mimo wszystko jako TRENERA go szanuje.


Tak wiec panowie z ocena koncowa Fabio poczekajmy do konca sezonu bo jezeli Lippi wczoraj potrafil wykrzesac z czterech naszych zawodnikow bardzo duzo to Fabio prawdopodobnie tez tego dokona :) pozyjemy zobaczymy i szanujmy wlasnego trenera!! Pozdrawiam


Gigi1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 34
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 21:13

Witam!
Według mnie nie ma co się śpieszyć ze zwlanianiem Capello z JUVE. Powinien wypełnić swój kontrakt z JUVE a przynajmniej być trenerem JUVE do końca sezonu. Nie ma co zwalniać trenera w trakcie sezonu co dobitnie pokazuje sytuacja Realu M.
Bez pośpiechu chłopaki i dziewczynki Moggi z pewnością wie co dla naszego klubu jest najważniejsze. Pozwólmy Capello się wykazać. Po zakończeniu sezonu proponuje ocenić pracę trenera a nie w jego trakcie.
Pozdrawiam


Buffon - jest najlepszym bramkarzem!!! Tak jak ja...urodził się 28 stycznia!!!super mieć coś wspólnego ze swoim idolem.
Infob

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 23
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2006, 20:05

chciałbym się spytać wszystkich "livescorowych" kibiców juve, tych którzy mnie tak zmieszali z błotem w odpowiedzi na mojego ostatniego posta (dotyczącego stylu juve pod wodzą capello):
jak wam sie podobał mecz juve z milanem? a, przepraszam, jest to pytanie do tych kibiców którzy oglądają mecze, a nie tyklo je komentują.
livescorowcy zapewne sprawdzili na livescore ze było 0:0 i cali szczęśliwi poszli spać.
no to w takim razie pytanie do tych którzy mnie krytykowali za krytykę capello, a mecz oglądali:
czy z takim stylem cieszy was wynik remisowy dzięki czemu najpewniej kolejne scudetto zostaje w turynie? czy zadowolenie z wyniku zrównoważyło te 90 nudy i żednady w wykonaniu juve?
drugie pytanie: czy mając w składzie takich wybitnych zawodników jak: (tu wklej cały skład oprócz blasiego), juventus moze grac tak, ze nie ma ani jedenj sytuacji strzeleckiej, nawet grając z przewaga zawodnika?? czy moze grac jak jeździec bez głowy - bez chęci ataku, bez charakteru, robiąc błędy których nie powstydziłyby się tłoki gorzyce?

czy moze prawdą jest to, co zaraz napiszą miłośnicy zwycięstw (i zwycięskich remisów): nieważne!! przecież wygrywamy!! capello jest ok!!

ps. prosze o niewypowiadanie się "livescorowców", bo wszyscy doskonale wiedzą że im się wszystko podoba, dopoki juve wygrywa (albo zwciesko remisuje...heh... wydawało mi się że specami od zwycięskich remisów jest tylko i wyłąącznie polska reprezentacja). o stylu juventusu wypowiadać mają prawo się tylko ci, którzy pare meczy widzieli. ale też nie ci, którzy opinię o tym wyrobili sobie na pamiętnym meczu z realem pare lat temu. od tego czasu troche sie zmieniło.

trzeba sie bylo dopisac do wczesniejszego tematu. I nie tytuluj watkow wielkimi literami. Kornknot


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2006, 20:17

Infob pisze:jak wam sie podobał mecz juve z milanem?
No wiesz... dla Juve remis był korzystnym wynikeim..wiec niepotrzeba było atakowac i ryzykowac....a czy sie podobał :?: ..troche nudny..nieda sie ukryc...
Infob pisze:czy z takim stylem cieszy was wynik remisowy dzięki czemu najpewniej kolejne scudetto zostaje w turynie? czy zadowolenie z wyniku zrównoważyło te 90 nudy i żednady w wykonaniu juve??
Cieszy mnie..tak jak napisałem Juve grało na remis... i wole remisować w takim stylu z Mialnem..niz tak jak Barca przegrac z Pampeluna po ofensywnej grze...
Infob pisze:drugie pytanie: czy mając w składzie takich wybitnych zawodników jak: (tu wklej cały skład oprócz blasiego), juventus moze grac tak, ze nie ma ani jedenj sytuacji strzeleckiej, nawet grając z przewaga zawodnika?? czy moze grac jak jeździec bez głowy - bez chęci ataku, bez charakteru, robiąc błędy których nie powstydziłyby się tłoki gorzyce??
Wszytko sprowadza sie do jednego...ten mecz był na remis i tyle..juve chciaóło zremisowac i to osiągnęło i nieoceniaj Juve po paru meczach...bo gdy trzeba Juve potrafi zagrac ładnie i ofensywnie...przpomne ci chocby 4:1 na Olimpico z Romą...2:0 i 2:1 z Interem..2:1 i chyba 4:1 z Fiorentiną..to były swietne mecze Juve..wiec jak widac gdy trzeba to portafią... i tyle..


Infob

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 23
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2006, 20:19

Cris pisze:to były swietne mecze Juve..wiec jak widac gdy trzeba to portafią... i tyle..
szkoda tylko że tak rzadko im trzeba.


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2006, 20:22

Infob pisze:chciałbym się spytać wszystkich "livescorowych" kibiców juve
Infob pisze:ps. prosze o niewypowiadanie się "livescorowców",
:roll: to jak w końcu:?:
Masz sporo racji, choć mam wrażenie że w tym meczu przeważyła kalkulacja. Skoro Milan jakoś nie rwie się do ataków to chyba najlepiej dowieść bez ryzyka remis i znacznie zbliżyć sie do scudetto. Już nie takie przewagi były trwonione. Ale z pkt. widzenia kibica, który chce aby Juve każdy mecz wygrywało, w dobrym stylu stwierdzam, że możnaby zaryzykować( zwłaszcza że od 70 minuty nie było to ryzyko duże) i spróbować pojechać odwiecznego rywala :smile:
Szczególnie spodobało mi się to stwierdzenie:
Infob pisze:czy mając w składzie takich wybitnych zawodników, juventus moze grac tak, ze nie ma ani jedenj sytuacji strzeleckiej, nawet grając z przewaga zawodnika??
To jest prawda, ale pocieszam się że jeśli sytuacja w tabeli byłąby inna to Juve zdominowało by ten mecz.


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2006, 20:41

Infob pisze: drugie pytanie: czy mając w składzie takich wybitnych zawodników jak: (tu wklej cały skład oprócz blasiego), juventus moze grac tak, ze nie ma ani jedenj sytuacji strzeleckiej, nawet grając z przewaga zawodnika??
:angry: Boże co macie do Blasiego ?? Jeżeli gra gra tak jak moze i się stara, niepopełnia błędow wkłada tyle serca w grę. Nie jest wcale złym zawodnikiem, może nie wyróznia się wsród gwiazd juve, ale nie rozumiem bezpodstawnego krytykowania go. Dajcie spokój, to dobry zawodnik.


Co do meczu to obie ekiby grały dziadowsko. moze milan trochę cisnąl ale nic nie zdzialał. Nie chcę oglądać takiego fudbolu, bo jak oie druzyny sie bronia w sześciu i więcej to mecz jest paskudny.


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
Infob

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 23
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2006, 20:52

lukasz01 pisze: :angry: Boże co macie do Blasiego ?? Jeżeli gra gra tak jak moze i się stara, niepopełnia błędow wkłada tyle serca w grę. Nie jest wcale złym zawodnikiem, może nie wyróznia się wsród gwiazd juve, ale nie rozumiem bezpodstawnego krytykowania go. Dajcie spokój, to dobry zawodnik.
eh, stwierdziłem że tylko on nie jest zawodnikiem wybiotnym w juve ( z tych którzy grają na codzień w 1 sładzie i łapią sie na ławkę), oczywiście jest takich zawodników więcej, ale jakoś zapadły mi w pamięć mecze jak grał blasi i co w nich uskuteczniał.
absolutnie nie chodziło mi o to żeby go poniżyć albo coś, po prostu chciałem zaakcentować że nie wszysyc są w juve wybitnie, ale jest ich większośc.


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2006, 21:10

Infob Zgadzam się z Tobą w 100%
Juventus mając takich piłkarzy, grając u siebie, w przewadze 1 zawodnika nie może grać tak beznadziejnie :( Nie lubie Capello ... nie trawie... zaczynam nie nawidzieć! Piłkarze pewnie otrzymali polecenia od trenera jak grać, ale i tak powinni sami grac bardziej ofensywnej i starać się wygrać. Ciekawe co by było gdyby po jakimś stałym fragmencie gry w końcówce spotkania starcilibyśmy bramke :?: Taki klub jak Juve nie może grać planu minimum. Nie oczekuje gry w stylu Barcelony, ale bez przesady. Mecz z Milanem powinien być elektryzującym widowiskiem pełnym sytuacji strzeleckich i ciekawych zagrań, był natomiast nudnym, bezbarwnym spotkaniem na remis. Pozatym 40 tys. widzów :prochno: na "meczu wiosny", na takich derbach w wczesniejszych sezonach np. w 02 r było wielu kibiców. To napewno też ma wpływ na frekfencje. Współczuje kolegom z JP że musieli trafić na tak nudne spotkanie.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2006, 21:32

Buri pisze:Ciekawe co by było gdyby po jakimś stałym fragmencie gry w końcówce spotkania starcilibyśmy bramke :?:
A co by było gdyby Juve się zbytnio otworzyło i straciło bramki po kontrach Milanu? :| . Gdybać to sobie można :roll: .

Ja nie należe do ''livescorowców ( :prochno: )'' i oglądałem mecz z Milanem. Faktycznie mecz nie należał do interesujących, Juve nie zagrało wielkiego meczu. Nie zakładajmy co by było gdybyśmy odważniej zaatakowali: może odnieślibyśmy zwycięstwo, może to Milan by nas skarcił - niewiadomo :wink: . Juve zagrało jak zagrało, ale cieszmy się, że zagraliśmy na zero z tyłu, że zremisowaliśmy, że praktycznie zapewniliśmy sobie Scudetto, że mamy spokojną sytuacje w lidze :wink: . Dużo tego co o tym myśle napisał już wcześniej Cris.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 marca 2006, 22:27

Infob pisze:jak wam sie podobał mecz juve z milanem?
Piękny, niesamowity! Cudowna zielona trawa, setki biało-czarno-czerwonych balonów i eleganckie stroje sędziowskie :lol: Coś mi się wydaję, że w tym spotkaniu to nie styl był najważnieszy, a przynajmniej 1 punkt :roll:
livescorowcy zapewne sprawdzili na livescore ze było 0:0 i cali szczęśliwi poszli spać.
Zapewne.
czy z takim stylem cieszy was wynik remisowy dzięki czemu najpewniej kolejne scudetto zostaje w turynie?
Jeśli dzięki temu "kolejne Scudetto zostanie w Turynie" to jak najbardziej tak.
czy zadowolenie z wyniku zrównoważyło te 90 nudy i żednady w wykonaniu juve?
W tej chwili ciężko na to odpowiedzieć. Z jednej strony tak, bo przybliżyło nas do końcowej wiktorii, a z drugiej niepokoić może ten, mało efektowny styl Juve. Jednak jak już wyżej napisałem, jeśli na koniec ponownie będziemy najlepsi, to guzik będzie mnie obchodził styl tego czy innych meczów.
drugie pytanie: czy mając w składzie takich wybitnych zawodników jak: (tu wklej cały skład oprócz blasiego), juventus moze grac tak, ze nie ma ani jedenj sytuacji strzeleckiej
Jak widać może. Nie uważam aczkowiek, że gdyby ten mecz odbywał się w innych okolicznościach (czyt. sytuacja byłaby odwrotna), zagralibyśmy tak samo. Juventus potrafi atakować i zepchnąć obronę przeciwnika do głębokiej defensywy. Popatrz na mecz z Werderem (najlepiej od 30 minuty) jak Juve cały czas "siedziało" na połowie rywala. Fakt, że skuteczność jest naszą piętą achillesową w tym momencie, ale na tym przykładzie znakomicie widać, że Juve potrafi stwarzać sobie dużo groźnych sytuacji. A że z Milanem tak nie było... tak po prostu miało być :whistle:
nawet grając z przewaga zawodnika??
Gattuso otrzymał czerwień 20 minut do końca, więc gdyby nawet wtedy Juventus zaatakował, mogłoby się to skończyć bardzo źle w postaci zabójczej kontry Milanu (ala Bayern).
czy moze grac jak jeździec bez głowy - bez chęci ataku, bez charakteru, robiąc błędy których nie powstydziłyby się tłoki gorzyce?
Jak jeździec bez głowy? :doh: No bez przesady. Bij a leć to to nie było.
czy moze prawdą jest to, co zaraz napiszą miłośnicy zwycięstw (i zwycięskich remisów): nieważne!! przecież wygrywamy!! capello jest ok!!
Tak, to rzeczywiście prawdą jest. Capello jest ok, póki Juve odnosi dzięki niemu sukcesy. I jeżeli na końcu sezonu będziemy mogli się cieszyć z wygrania LM, czy Scudetto, nikt nie powinien mówić złych słów na Capello. A że nie każdemu podoba się styl Juve? Cóż... Sam nieraz wolałbym Marcello Lippiego i ofensywny Juventus, ale jeżeli miałoby to nastąpić kosztem wyników, to na pewno nie! Dla mnie liczy się efekt końcowy, a nie to ile fajerwerków po drodze wystrzelimy, żeby przy mecie przegrać decydujące starcie.


ODPOWIEDZ