Capello czy Del Piero?!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 12:13

Temat, który budzi najwięcej kontrowersji. Wraz z pierwszym gwizdkiem arbitra w pierwszej kolejności sprawdzamy kto jest partnerem Trezegola. Jeżeli jest nim Alessandro Del Piero wówczas wszyscy są w wyśmienitych nastrojach. Ale, jeżeli swoją szansę otrzymuje Zlatan Ibrahimović? wtedy rozpętuje się burza pretensji i skarg. Winowajcą zostaje Capello. To jego najwięcej poniewierają kibice i fanatycy Księcia Pinturicchio. Zauważyć to można nawet tutaj na forum, w każdym po meczowym topicu. Jest pewne grono osób (z którym się utożsamiam), które wykazuje ufność do decyzji Capello mając wiarę, że człowiek ten wie najlepiej co jest optymalne dla naszego Juventusu. Ale jest też drugie grono, tzw. fanatyków :wink: '10'. Za głównych oficjeli tych szczekaczy, można uznać Marcina_FCJ i Paolo Rossiego 1982, czego dowód przedstawiam w postaci poniższych linijek na gg. Otóż wczoraj Sir Rossi postanowił odezwać się do mnie na gg i podzielić się swoimi jakże skrywanymi odczuciami. Popatrzcie:


W tym miejscu był wklejony monolog Paolo Rossiego pochodzacy z gadu gadu.
/Siewier


-----------------------------------------------------------------------------------

Co Wy o tym myślicie? czy prawdziwemu kibicowi przystoi mieć takie zdanie na temat aktualnego trenera swojej drużyny? czy przystoi mu stawiać interesy jednego zawodnika ponad trenera, który jest odpowiedzialny za wszystkich włącznie z Del Piero? Uważam, że jest to świetna okazja, aby spróbować wreszcie ustalić pewne kanony.
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2006, 12:37 przez _Jah, łącznie zmieniany 1 raz.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 12:25

Nie podoba mi sie styl w jaki sosób Capello prowadzi Juventus, gramy piłke defensywną i nie ładną dla oka, aczkolwiek skuteczną tym Fabian Włos sie broni. Jestem fanatykiem "10" tymbardziej że jest on w wyśmienitej dyspozycji, uważam ze teraz to od niego powinno sie zacząc ustalanie składu, a Ibra powinien walczyc o swoją pozycje, bo jakkolwiek on bedzie słabo grał widac ze nie czuje rywalizacji, po co? Skoro ma zapewnione miejsce w składzie. Tęsknie za Lippim bo on "grał" w taki sposób Juve, w jaki pokochałem ten klub i zapewnie nie tylko ja, a większość forumowiczów. Dzisejsza gra nie ma prawa sie podobać, bo co sie będziemy okłamywac na dzis dzien, na San Siro czekają nas becki, w meczu z Werderem też będzie cieżko, Capello swoim upodobaniem do braku rotacji i zmian meczowych spowodował że zawodnicy tracą ambicje, bo jakkolwiek Zlatan by słabo grał, a Zalayeta był w znakomitej formie ten drugi i tak nie dostanie szansy. Sa równi i równiejsi :think:


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 12:40

Juventin pisze:Bo co sie będziemy okłamywac na dzis dzien, na San Siro czekają nas becki, w meczu z Werderem też będzie cieżko
Gratuluję podejścia. Godnie. Nikt nie mówi, że będzie łatwo. Wrócmy jednak do tematu.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 12:50

Ja powiem na wstepie, ze nie jestem ani ZlatanFanem ani AlexFanem :wink: Uwazam jednak ze w obecnej dyspozycji naszej "10" to on powinien wychodzic w pierwszej jedenastce, a Ibra powinien siedziec na lawce. Capello ma swoj styl prowadzenia druzyny i jest dobrze poki bronia go wyniki. Uwazam jednak ze nie wyciagnal on wnioskow z poprzeniego sezonu w ktorym Juve mialo obnizke formy tez w tym okresie. Uwazam rowniez ze w pomeczowych wywyiadach Don Fabio mydli nam oczy i tyle. Mowi ze jest dobrze jak kazdy widzi ze jest zle, mowi ze stosuje rotacje, ze gra zawodnik w najlepszej dyspozycji itp. Po co to? Nie lepiej powiedziec ze dalismy ciala, ze dana druzyna byla lepsza? Jak wejdzie sie w archiwum newsow na Jp to tematy o wypowiedzi Capello po kazdym meczu sa wrecz identyczne :roll:
Jezeli chodzi o pytanie zadane w temacie: Cepello czy Del Piero? ja odpowiadam Juventus. Bo to jest najwazniejsze. Oby wizja Capeloo w ktora tak slepo wierzysz sie sprawdzila i obysmy zdobyli podwojna korone.

P.S. Bardzo nie podobalo mi sie to co zrobiles. Chodzi o zamieszczenie wypowiedzi Paolo Rossiego z gg na forum. Tak sie nie robi i tyle... Ale to jest moje zdanie.
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2006, 13:01 przez Iver.pk, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 12:55

Ja jedynie mam nadzieje ze Paolo Rossi zgodzil sie na publikacje tej rozmowy. Jesli nie to mysle, ze jest to niezbyt elegancko na forum to dawac


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 12:57

_Jah pisze:. Wraz z pierwszym gwizdkiem arbitra w pierwszej kolejności sprawdzamy kto jest partnerem Trezegola. Jeżeli jest nim Alessandro Del Piero wówczas wszyscy są w wyśmienitych nastrojach. Ale, jeżeli swoją szansę otrzymuje Zlatan Ibrahimović? wtedy rozpętuje się burza pretensji i skarg. Winowajcą zostaje Capello. To jego najwięcej poniewierają kibice i fanatycy Księcia Pinturicchio. .
Dzieje sie tak no niektórzy niekibicują Juventusowi jako swojemu "ukochanemu klubowi"...tylko jak klubowi "ukochanego piłkarza"....w tym przypadku Del Piero...
_Jah pisze:Zauważyć to można nawet tutaj na forum, w każdym po meczowym topicu. Jest pewne grono osób (z którym się utożsamiam), które wykazuje ufność do decyzji Capello mając wiarę, że człowiek ten wie najlepiej co jest optymalne dla naszego Juventusu..
Równiez sie ustozsamiam...przeciez Capello jest z druzyna na codzien i oczywiste jest ze najlepiej wie co dla Juve jest najlepsze... i napisze to co juz chyba tysiac razy tu pisano...popatrzcie na wyniki Juve..
_Jah pisze:Paolo Rossiego 1982, .
hehe..ja juz od dawna ignoruje posty tego kolesia...przeciez on sam niewie co pisze...robi wszytsko zeby byc "zauwazonym"..a jego posty czytam tylko gdy chce sie posmiac :rotfl:


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 13:00

Iver.pk pisze:Oby wizja Capello w ktora tak slepo wierzysz sie sprawdzila i obysmy zdobyli podwojna korone.
Mam się czuć wyróżniony? A Ty nie wierzysz? Jak można wygrać bez wiary? jeżeli nie wygramy Ligi Mistrzów winowajcą będzie Capello? mi idzie o szacunek do Capello. Wymagam za dużo?
kornknot pisze:Ja jedynie mam nadzieje ze Paolo Rossi zgodzil sie na publikacje tej rozmowy. Jesli nie to mysle, ze jest to niezbyt elegancko na forum to dawac
No i nie jestem elegancki. No i co? masz problem? hehe.
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2006, 13:02 przez _Jah, łącznie zmieniany 1 raz.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 13:01

ZABRANIA SIE WKLEJANIA ROZMÓW Z GG NA FORUM
/Siewier


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 13:03

gramy piłke defensywną i nieładną dla oka
Zapraszam wobec tego do lektury tego tematu:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... 52&start=0
tam jest szeroko komentowany piękno gry i defensywny futbol.
Dzisejsza gra nie ma prawa sie podobać,
Znów zmuszony jestem poprosić Ciebie o przeczytanie wyżej wymienionego topicu.
Nie wiem co masz na myśli pisząc "Dziesiejsza gra" - jeśli masz na myśli spadek formy w ostatnich kilku spotkaniach - to rozumiem.
Dodam tylko, że mnie Juve z początku sezonu bardzo się podobał - i nie jest to tylko kwestia wyników, ale gry. Rewelacyjnej gry w defensywie.

Ja mam mieszane uczucia odnośnie ustalania składu.
Mnie (a wiedzieć to mogę wyłącznie z oglądanych spotkań) forma del Piero wydaje się być wyższa niż Ibry. Ale:
- ufam trenerowi i wierzę, że zna sie na swojej pracy (własciwie co do tego nie mam wątpliwości)
- wierzę, że Capello wie więcej od nas - bo jest cały czas z drużyną - i doskonale wie co robi.

Nie zgadzam się natomiast z poglądem, że wszystkiego bronią wyniki. Z prostej przyczyny: za wyniki jest odpowiedzialna cała drużyna, a nie sam zawodnik. Drużyna składająca się z 10 wybitnych graczy i jednego nieudacznika i tak może wiele zdziałać. A my nie wybieramy przecież między kimś a nieudacznikiem a między graczem bardzo dobrym i znakomitym (jak ja to widzę -a podkreślam, że tylko dzięki oglądanym spotkaniom).
Innymi słowy: nigdy nie jest tak dobrze, by nic się nei dało poprawić.

PS: mam nadzieję, że Paolo pozwolił Ci to tu umieścić, choć mam co do tego wątpliwości


Dirty mind
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 13:04

kornknot pisze:Ja jedynie mam nadzieje ze Paolo Rossi zgodzil sie na publikacje tej rozmowy. Jesli nie to mysle, ze jest to niezbyt elegancko na forum to dawac
Właśnie,nie powinno się chyba pokazywać na forum prywatnych rozmów jeżeli Paolo_Rossi_1982 nie wyraził swojej zgody. :think: To niekulturalne i nieetyczne. :twisted:


Obrazek
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 13:08

No, ale ja wczoraj byłem pijany. Więc nie możecie traktować tego poważnie. Wróćmy do tematu :lol: .


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 13:08

_Jah pisze:
Iver.pk pisze:Oby wizja Capello w ktora tak slepo wierzysz sie sprawdzila i obysmy zdobyli podwojna korone.
Mam się czuć wyróżniony? A Ty nie wierzysz? Jak można wygrać bez wiary? jeżeli nie wygramy Ligi Mistrzów winowajcą będzie Capello? mi idzie o szacunek do Capello. Wymagam za dużo?
Zalozyles temat to odpowiadam Tobie-jak chcesz czuj sie wyrozniony :) Szacunek do Capello mam jak i rowniez wiare, ale ja przyjmuje do wiadomosci ze moze sie on pomylic,ze moze popelnic blad, natomiast Ty uwazasz go za nieomylnego.
_Jah pisze:
kornknot pisze:Ja jedynie mam nadzieje ze Paolo Rossi zgodzil sie na publikacje tej rozmowy. Jesli nie to mysle, ze jest to niezbyt elegancko na forum to dawac
No i nie jestem elegancki. No i co? masz problem? hehe.
no commentt.

Mam pytanie do ciebie Jah: Czy Ty w ogole liczysz sie ze zdaniem innych osob? Czy zalezy Ci zeby postrzegali Cie dobrze czy masz to gleboko w dupie??


Obrazek
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 13:12

_Jah pisze:No, ale ja wczoraj byłem pijany. Więc nie możecie traktować tego poważnie. Wróćmy do tematu :lol: .
Wczoraj byłeś pijany,ale temat założyłeś dzisiaj :twisted: czyżby straszny kac :?: :smile:


Obrazek
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 13:15

Nie można powiedzieć że prawdziwemu kibicowi nie przystoi takie podejście. Każdy z nas kibicuje tutaj Juventusowi, ma swoich ulubieńców i tych których lubi mniej lub bardziej. Konflikt polega na tym żę chyba niektórzy nie potrafią zrozumieć zdania innych. Paolo i Marcin mają swoje zdanie i go szanuje choc czasmi rzeczywiście przesadzają, zresztą tak samo jak Ty Jah. Kłócicie się o to samo po każdym meczu. Ja wiem Jah że próbujesz ich przekonać że nie nalezy się rzucać na Capello, ponieważ bronią go wyniki i to że on lepiej wie co w drużynie jest najwazniejsze. Ale ktoś może mieć inne zdanie i też nalezy go uszanować, nawet jeśli kompletnie się z tym nie zgadzasz. Ja mam już szczerze dość Waszych kłótni i rozbijania postów na części pierwsze. Chciałbym abyście zaakceptowali zdanie strony przeciwnej i już więcej się nie sprzeczali. Bo to do niczego nie prowadzi a i tak żadna ze stron nie przekona drugiej że ta ma racje. Piszesz jeszcze że chodzi Ci o szacunek dla Capello. Jeśli ktoś tego szacunku nie ma to go tego szacunku nie nauczysz. Nie wszyscy musza uwielbiać Capello za wyniki jakie osiąga i jeszcze raz powtarzam kazdy ma prawo do swojego zdania.


Obrazek
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 13:27

_Jah muszę powiedzieć, że pomału na widok kolejnych Twoich postów zbiera mnie na wymioty :| Co chcesz osiągnąć przez ten temat? Szukasz wsparcia? Chcesz kogoś tu poniżyć.. Wklejasz tu prywatną rozmowe z GG i co myślisz? Że jesteś fajny? Że udało Ci się zakpić z Paolo Rossiego :D? Chcesz nam udowodnić, że jesteśmy fanatykami DP? Nie musisz. Bo jesteśmy (przynajmniej ja). Ale czy to przeszkadza nam w kibicowaniu Juve? Dbaniu o dobro naszej druyny? Moim zdaniem nie. Przynajmniej dopóki Del Piero gra tak jak gra a wczorajszy mecz nic tu nie zmienia.
to jest partnerem Trezegola. Jeżeli jest nim Alessandro Del Piero wówczas wszyscy są w wyśmienitych nastrojach
Czy to grzech ? Zabroń mi cieszyć się z powodu tego, że mogę zobaczyć na boisku piłkarze dzięki któremu pokochałem Calcio.. pokochałem Juventus. Czy to jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>? Nie sądze.. A nawet jeśli to chcę być właśnie takim <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
Ale, jeżeli swoją szansę otrzymuje Zlatan Ibrahimović
:lol: Nazywaj rzeczy po imienu. Ibrahimovic jest wciskany na siłe i nie ma tu mowy o żadnych szansach. Bez względu na to co zaprezentuje to itak to on zostanie tym podstawowym. Więc jeśli chcesz używać słowa szansa to w kontekscie jej braku dla DelPiero w nieuczciwej rywalizacji z Ibrą.
Winowajcą zostaje Capello. To jego najwięcej poniewierają kibice i fanatycy Księcia Pinturicchio
Wszystkie dzieci należy traktować równo. Ojciec nigdy nie będzie dobrym ojcem gdy będzie miał swojego pupilka i stawiał go ponad.

szczekaczy
Poraz kolejny mnie obrażasz.

A czytając Twoje teksty w rozmowie z Paolo o fanatyzm można posądzić i Ciebie. Zachowujesz się jakbyś widział w Ibrahimovicu proroka który zaprowadzi nas do ziemi obiecanej <lol>. Więcej zioła i wódki na przyszłość. I wiesz co? jo :rotfl:


ODPOWIEDZ