Coppa Carnevale 2006

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Jak daleko zajdą w tym turnieju młodzi piłkarze Juventusu?

po raz kolejny obronią tytuł
44
81%
półfinał
6
11%
ćwierćfinał
1
2%
wyjście z grupy
0
Brak głosów
zakończą na rozgrywkach grupowych
3
6%
 
Liczba głosów: 54
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 22:57

DeeJay pisze:
OlgaJUVEntina pisze: W październiku ubiegłego roku, nasza Primavera spotkała się z Romą w finale Torneo Karol Wojtyła
Hmm, nie słyszałem nic o tym turnieju. Mogłabyś napisać o nim coś więcej? :)
ja coś tam słyszałem, ale jeśli Olga wie coś więcej prosze wypisać jakieś szczegóły. słyszałem ze z Polski jechały dwie drużyny piłkarskie tak jakoś przeszło mi koło ucha...

a ja wręcz czekam na finał gdzie wystąpic nasza jedenastka...widze że zabrali przykład z doroslej drużyny która wygrała z Roma 4:1 i to także było coś wspaniałego :). DeeJay ty tam pilnuj chłopie bramek z finału lub jakiegoś skrótu bo kurcze trza obejrzeć (mam nadzieje ) mecz w którym wygramy i będziemy bić chyba rekord kolejności wygrywania tego trofeum hehe

pozdro


OlgaJUVEntina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2006, 01:39

DeeJay pisze:
OlgaJUVEntina pisze: W październiku ubiegłego roku, nasza Primavera spotkała się z Romą w finale Torneo Karol Wojtyła (tak, właśnie ku czci naszego Papieża). Przegraliśmy 1-2 (Giovinco; Okakax2) po dogrywce. Już za kilka minut o godz. 15 pojawi się szansa wzięcia rewanżu za tamten mecz. Oby została ona wykorzystana. Forza Primavera!
Hmm, nie słyszałem nic o tym turnieju. Mogłabyś napisać o nim coś więcej? :)
Oto moje "coś więcej" :)

Logo Torneo Karol Wojtyla

Turniej odbył się w Rzymie (3-9.10.2005) i jak sama nazwa wskazuje rozgrywany on jest na pamiątkę pontyfiaktu Jana Pawła II. Była to jego pierwsza edycja. Hasłem przewodnim rozgrywek są słowa: "Razem dla pokoju z młodzieżą i sportem". W turnieju wzięło udział 12 drużyn młodzieżowych, w tym, jak słusznie zauważył Wloski, 2 z Polski:
Juventus, Roma, Wisła Kraków, Polonia Warszawa, Panathinaikos, Pegaso Mexico, Lazio, Hapoel Nazaret, Messina, Juvenes Latio, Reppresentativa Italiana i Maccabi Haifa.
Historię turnieju otworzył mecz Roma-Wisła, a Primavera Juventusu zainaugurowała swój udział w Torneo Karol Wojtyla spotkaniem z inną polską drużyną-Polonią. Zresztą nie był to zbyt udany występ dla Bianconerich, bowiem padł bezbramkowy remis. Ale nasza młodzież zakończyła rozgrywki grupowe na pierwszym miejscu w tabeli i awansowała do półfinałów, gdzie rozegrała mecz z Hapoelem (3-0). W finale, jak juz pisałam przegrali z Romą.

A dziś nadszedł ten dzien, kiedy nasza Primavera pięknie się im odwdzięczyła za tamtą porażkę :D . Jak już pisał DeeJay, pierwsza połowa była wyśmienita. Bramkarz Juve-Scarzanella utrzymywał kontakt z piłką dzięki podaniom swoich kolegów z zespołu, na graczy Romy nie miał co liczyć :-D Po zdobyciu swej czwartej bramki, Bianconeri wyraźnie odpuścili (Moja mama powiedziała, że bardzo dobrze, "bo tym bordowym, to się już smutno zrobiło." Ile razy ja już jej powtarzam, że każda okazja na upokorzenie Romy jest dobra :prochno: :D ) Pewnie chcieli oszczędzić siły na finał. I bardzo dobrze. Teraz należy zrobić wszystko, aby dokończyć marsz po czwarty z rzędu triumf w Coppa Carnevale. Powodzenia!

EDIT: Wpadłam na oficjalną stronę Torneo Karol Wojtyla >>www.karolwojtylacup.it


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2006, 14:59

No to Juve w finale SUPER!!! :-D ale fajny finał bedzie Juventus - Juventude hehee mam nadzieje zę młode zebry obronią tytuł.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Jellei

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 65
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2006, 19:36

No i 0:1 :/ Nie udało się, ale w końcu kiedyś trzeba przegrać.

A tak nieco z innej beczki, bo wydaje mi się, że nie ma sensu zakładać nowego tematu... wie ktoś gdzie mogę znaleźć dobrej jakości zdjęcia piłkarzy primavery?


ODPOWIEDZ