Real przygotowuje Capello astronomiczny kontrakt

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 00:15

Mimo iż trener Juventusu Turyn Fabio Capello wszem i wobec rozgłasza, że zamierza pozostać w obecnym klubie, Real Madryt przygotowuje specjalną ofertę dla włoskiego szkoleniowca.

Włoska gazeta "La Stampa" informuje, że "Królewscy" są gotowi zapłacić Capello 7,5 mln euro rocznie.

Trener Juventusu obecnie zarabia 3,5 mln., nic więc dziwnego, że może być poważnie zainteresowany taką propozycją

http://www.pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&id=48882


mam nadzieje ze to jedna wielka plota !!! :evil:


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 08:56

del kasa pisze:Byłbym skłonny uwierzyć w te informacje jednak osobiście stronke www.pilkanożna.pl uważam za najwieksze badziewie :smile: Mnóstwo tam tego typu plotek. Także i tym razem redaktorzy tej że stronki widać popuścili wodze fantazji i stworzyli nam ubaw po pachy :D
http://www.channel4.com/sport/football_ ... an20h.html
Jednak nie takie znowu badziewie, skoro ta sama wiadomość pojawia się także w innych serwisach.
And according to Italian daily La Stampa the Spanish giants are prepared to offer 5m pounds to lure him back to the Bernabeu as early as this summer. - chyba nie trzeba tłumaczyć.
Mocno zaatakowali. Góra pieniędzy, jednak czemu się dziwić? Do pełni szczęścia brakuje im przecież tak świetnego szkoleniowca jak Capello. Mam jednak nadzieję, że Fabio pokaże, iż pieniądze to nie wszystko i wypełni obowiązujący go w Juve kontrakt.
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2006, 08:57 przez Wojtom, łącznie zmieniany 1 raz.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 08:56

Moim zdaniem nie odejdzie...tyle razy deklaorwał ze chce wypełnic kontrakt do konca. Zreszta przeszedł taki momen w którym z Juve moze zdobyc wszystko..a to jest marzenie kazdego trenera


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 09:19

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 19:55 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 10:17

Real Madryt jak zawsze probuje wykorzystac swoja wielka moc czyli pieniadze. Na nie prawie kazdy zawodnik godzi sie na przejscie do Krolewskich miejmy nadzieje ze tak z Capello niebedzie. W sumie powiedział ze jakby odchodził z Juventusu to tylko do Manchesteru na Old Trafford. Napewno strata Capello byłaby widoczna. W jego miejsce widziałbym Hiddinka ktory naprawde umie zbudowac z mlodych graczy wielka druzyna tak jak to zrobił z PSV jak odszedł Kezman Rommedahl i Robben. A teraz jak odszedł Van Bommel oraz Vogel. Naprawde ten trener byłby godnym nastepca Capello. JEszcze jako pierwszy wprowadził Australie na mundial do niemiec.


Obrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 10:35

Ja myśle ze to plota jednak jak się nie myle to nie wiem czy czasem taka kasa nie przyciągnie Capello! Są to 4mln więcej niż daje mu Juve! Mimo tych wsztstkich jego oświadczeń że ma zamiar dokończyc konktrakt ze Starą Damą będę czakał na jego słowa bo z takimi pięniędzmi nigdy nic nie wiadomo.
Jednak mam nadzieje ze Capello będzie słowny i pozostatniew Juve.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
harnasssss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 11:24

Capello powiedział, że zostanie w Juventusie do konća sezonu w 2007 roku. Ja mu wierze. Ale gdybym był na jego miejscu i dostał propozycje zarabiania rocznie 4 mln euro więcej na pewno bym się skusił. :twisted: Więc nie będe miał za złe Capello jak odejdzie. Tylko kto go zastąpi :?: Przecież to najlepszy trener na świecie 8)


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 12:10

NApewno to plota wymyslona prze jakaś gazete jak sie nie myle to pewnie MARCA !!


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 12:50

He, nie zdziwię się jak Capello odejdzie do Królewskich. Nie pamiętać jak się zarzekał, że z Romy do Juventusu napewno nie przejdzie :?: Dają mu pełno kasy. Tutaj nie trzeba być chciwym, za takie pieniądze każdy by się zastanawiał czy nie zmienić posady.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 13:09

Moim zdaniem Capello nie opuści JUVE przed rozwiązaniem umowy (ale jestem pewien, że jej nie przedłuży). Póki co, mam nadzieję, że to zwykła plotka i narazie nie ma się czym przejmować :smile:


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 13:10

Hehe zgadazm sie z jednym z przedmowcow. Jesli Capello poszedl by za kasa to w jego miejsce widzial bym Hiddinka :)


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 13:35

Teraz trzeba się zastanowić czy Capello woli dużo większą kasę i drużynę z którą trzeba będzie popracować czy też pozostanie przy Juventusie z którym będzie mógł wygrać wszystko. Raczej mało prawdopodobne aby jeszcze tej zimy przeniósł się do Madrytu, ale jak pokazuje historia z opuszczeniem Romy, to nie możemy być za bardzo przekonani, że zostanie. Oby okazało się to tylko plotką.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2006, 18:11

To chyba nie pierwszy tego typu temat, no ale jezeli nikt go nie zamyka to sie wypowiem :wink:
Otoz nie rozumiem co po niektorych ktorzy pisza, ze jest to tylko i wylacznie glupia plotka- przeciez napewno Real stac na to zeby zaoferowac Capello taki kontrakt. Wydaje mi sie, iz jedynie mozemy sobie zadac pytanie czy Don Fabio przyjmie ta propozycje :?: A ja wcale nie jestem przekonany na 100%, ze jego odpowiedz bedzie brzmiala "nie". No ale zobaczymy :think: Osobiscie nie mam watpliwosci, ze jest to bardzo dobry trener. Ale szczerze musze sie przyznac, ze jezeli pojawi sie oficjalna informacja o jego odejsciu, to pewnie nie zareaguje tak jak to mialo miejsce w przypadku Marcello- smutek a nawet pojedyncza łza...


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 10:52

Mocną stroną Realu, są ich pieniądze. Jak narazie, to Real może kupić sobie wszystko, wszystko oprucz sukcesu. Chcą osiągnąć sukces poprzez sprowadzenie Capello. ten trener, przez jeden seozn spędzony na Delle Alpi, zmienił naszą druzynę, na lepsze oczywiście. Juz w pierwszym sezonie świętował duży sukces z Juve, i myślę, że pokaże wszystkim, że pieniądze to nie wszystko. On chyba sam już wie, że Turyn to jego dom, i tak zostanie jeszcze na długo, przynajmniej mam taką nadzieję. :wink:


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 12:16

No tak, oni tylko to potrafią zaoferować, czyli duże pieniądze... Ale czy on by coś z nimi wygrał to ja nie wiem :rotfl: Lecz gdyby odszedł to zgadzam sie z kilkoma innymi - Hiddink na trenera.


ODPOWIEDZ