Camoranesi ukarany przez Juventus!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 14:02

Piłkarz Juventusu Turyn Mauro Camoranesi będzie musiał zapłacić karę do klubowej kasy po kłótni z trenerem Fabio Capello podczas wczorajszego meczu z Chievo Werona (1:1).

Reprezentant Włoch był wściekły, gdy Capello zdjął go z boiska 10 minut po przerwie. "Dlaczego nie pozwoliłeś mi zagrać tak jak umiem?" - miał powiedzieć zirytowany zawodnik do trenera.

Kolega z drużyny Gianluca Zambrotta publicznie skrytykował Camoranesiego: - Mauro powienien okazać więcej szacunku kolegom z ławki rezerwowych - stwierdził.

http://www.pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&id=48818


ehh cos ostatnio na lini camor-capello nie tak,nie podoba mi sie ta sytuacja bo camor to jest bb dobry zawodnik i nie chcialbym zeby mial jakies problemy z juve i zeby nie skonczylo sie tak jak z zebina :roll: moze capello chce wlasnie sciagnac kogos dobrego czyli iaqina albo ten marchioni ma zastapic camora(bo cos mi sie wydaje ze capello chce sie pozbyc camora<nie daj Boze> :stop: )

ps- nie wiedzialem w jakim temacie zamiesic ten news wiec dalem do newsow mam nadzieje ze dobrze :P


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 14:07

Coś czuję że Camor w lecie zmieni klub.A w jego miejsce przujdzie Joaquin.Coraz częściej dochodzi do kłutki między nim a trenerem!
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2006, 14:11 przez JUVEFANE_10, łącznie zmieniany 1 raz.


JESTEM OSZUSTEM
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 14:09

No to nieciekawa sytuacja...
Z jednej strony rozumiem Camora bo podobno wczoraj radził sobie dużo lepiej od innych naszych zawodników,i chciał pomóc drużynie...
Ale takie zachowanie do niczego nie prowadzi,chyba że do konfliktu z Capello w którym Mauro skazany jest na porażkę...
Mam nadzieję że ta sytuacja zostanie szybko zażegnana...
Camoranesi jest nam potrzebny i nie wyobrażam sobie Juve bez niego...
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2006, 14:11 przez Mrówa, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 14:10

JUVEFANE_10 pisze:Coś czuję że Camor w lecie zmieni klub.A w jego miejsce przujdzie Joguin.Coraz częściej dochodzi do kłutki między nim a trenerem!
Oby nie..zdecydowanie wole Camora niz Joaquina..

martwia mnie utarczki Camoranesiego z Capello..oby sie to nie skonczylo odejsciem Mauro :|


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 14:14

Oj ten Camor. Ja mu się aż tak bardzo nie dziwie. Według mnie on powinien grać w pierwszym składzie przez 90 minut. Jest przecież w dobrej formie i na to zasługuje.
Widać to już, ze Capello lubi Zlatana i to aż za bardzo. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że troche przegina. Przez złe moim zdaniem decyzje trenera Juve mecz zakończył się remisem. Capello powinien wpuścić Del Piero za Zlatana - tak by było chyba najlepiej. A tak Zlatan zagrał kolejne słabiutkie spotkanie, a Del piero, który jest ostatnio w dobrej formie nie mógł nic zdziałać przez te 40 min w lini pomocy.
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2006, 14:27 przez Michael900, łącznie zmieniany 1 raz.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 14:14

Niewyobrażam sobie JUVE bez niego :( te jego piękne dośrodkowania rajdy prawym skrzydłem.. sami wiecie... SZKODA bedzie


konhad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 37
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 14:24

Uwazam ze Mauro wykazal sie brakiem szacunku dla dkolegow z lawki rezerwowych- tak jak powiedzia zambro.Weszedl za niego przciez wielki zawodnik-Alex. Moze capello chcial zmienic styl gry w drugiej polowie a do niego Camor nie pasowal...


Obrazek
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 14:26

Może nie powinniśmy oceniać tej sytaucji, bo przecież nikt z nas nie jest blisko graczy Juve i tak naprawdę nie wie co się tam dzieje, jaka jest atmosfera i stosunki zawodników, ale... no właśnie jest pewne ale którego nie sposób nie zauważyć. Mianowicie to sytuacja z grudnia bodajże kiedy Camor był zmieniany w dziwny sposób przez Capello, tak jak przewidywałem wtedy coś jest między nimi. Mam nadzieję że to nie jest działanie które ma zmusić do odejścia Camoranesiego, bo wtedy już dla mnie Capello byłby zerem jako człowiek a nie jako trener. Nie można się tak zachowywać w stosunku do zawodników, przypomina mi to sytuacje podobną do tej z Alexem. To jest jakby próba zniechęcenia ich do gry i odejścia. W ogóle już napewno wszyscy kibice po wczorajszym meczu i wypowiedzi Capello nie powinni mieć złudzeń, nasz trener wyraźnie jednych faworyzuje a innych gnębi. "Zlatan? Przecież zagrał dobre spotkanie" - no jak słysze takie brednie to krew mnie zalewa, on był wczoraj znowu bezproduktywny, nie mam też wątpliwości, że za wczorajszy remis należy bardzo winić Capello i jego zmiany personalne, właśnie chodzi o zmianę Camor-Alex, na pozycję gdzie nasz kapitan był praktycznie niewidoczny, a Ibra psuł akcję za akcją. Trzeba było grać od początku tak jak z Regginą, a nie znowu z Ibrą. Marnym pocieszeniem będzie scudetto na koniec sezonu, gdy będzie niezdrowa atmosfera w zespole a Fabio będzie dalej się zachowywać jak despota. Juventus i drużyna to nie jest jego własność i należy szanować swoich piłkarzy. Szkoda jak na koniec sezonu tacy piłkarze jak Alex czy Mauro odmówią dalszej gry z powodów ww. Może czas, aby piłkarze wypowiedzieli się co tym myślą.


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 14:28

Oj szkoda że dochodzi do takich spięć w Juve... ale Camor powinien zachować troche pokory i szacunku dla rezerw. To może wpłynąć na decyzje o sprzedaniu Camora i sciagnięciu Joaquina lub Cristiano Ronaldo :D


Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 14:44

Tu szkoda, to nie tak, tak nie wolno... Kto oglądał mecz ten widział, że Camor był najlepszy na boisku :!: A tu taka zmiana :shock: Capello to buc jakich mało :evil: Pierw Del Piero, teraz Mauro - tak 3mać :ok: Miejsce w tabeli sugeruje, że jest On bardzo dobrym trenerem, ale to jak postępuje z poszczególnymi zawodnikami, lepiej pozostawić bez komentarza. Sam wprowadza nerwówke. Szkoda, że nie umie przynać się do błędu :evil: Widocznie już tak ma.. Jest to jedyna osoba, która mi nie pasuje w Juve :stop: Ale zbyt wcześnie by go rozliczać. Poczekamy na koniec sezonu.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 14:59

A ja już myślałem, że między nimi się uspokoiło... zaczyna mnie powoli denerwować Capello, który tworzy w JUVE tylko swoje "widzi mi się". Rozumiem, że realizuje swoje życiowe ambicje, ale gra trochę nieczysto wobec kibiców... jeśli Camor gra dobrze, to po co go zmieniać, jeśli ALex gra dobrze, to po co ma siedzieć na ławce, jeśli Ibra gra słabo, to dlaczego biega jeszcze po boisku :roll: nie podoba mi się to... :think:


Marezmo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 15:00

O czym wy mówicie?
Juve na pewno nie sprzeda Camor, a jeśli Capello na pewno bardzo by go nie chciał, to Camor pójdzie na roczne wypożyczenie!
Po co sprzedawać takiego zawodnika z powodu humorów trenera, który i tak za półtorej roku nas zostawi... :roll:

Capello odejdzie = Camor wróci (o ile gdzieś go poślą) :wink:


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 15:06

No ta sytuacja jest bardzo dziwna :roll: Przez takie kłótnie miedzy zawodnikiem i trenerem psuje sie atmosfera w zespole. Nie wiem dlaczego Capello robi takie rzeczy. Chodzi mi tutaj o faworyzonie niektórych piłkarzy i nie chęć do innych. Camor jest w bardzo dobrej formie i Juve z nim w skałdzie jest znacznie silniejsze. Przecież jeszcze nie dawno Capello wpuścił Camora w drugiej połowie i zdiął go z boiska jeszcze przed ostatnim gwizdkiem.

Było by mi bardzo żal gdyby Mauro po tym sezonie zmienił bo udowodnił że jest znakomitym zawodnikiem, a Joaqin (nie wiem czy dobre napisałem) czy C.Ronaldo mogą sie nie nadać na ligę włoską i poprostu sie u nas zmarnować :!:


Grande Juve, Vinci Per Noi
Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 15:07

wedlug mnie reakcja klubu jest wlasciwa. zawodnik przede wszystkim do swojego trenera powiniem miec szacunek i zaufanie. bo bez tego nie da sie niczego osiagnac. oby mauro to zrozumial i sie poprawil


Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 15:24

Capitan pisze:zawodnik przede wszystkim do swojego trenera powiniem miec szacunek i zaufanie.
Szkoda, że trener nie ma zaufania do zawodników :whistle: A i z szacunkiem, chyba jest podobnie :doh:


ODPOWIEDZ