Camoranesi ukarany przez Juventus!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 15:45

Po cholere nasz klub ma opuszczać nasza najwieksza obecnie gwiazda w linii pomocy, skoro Capello odchodzi po sezonie? :whistle:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 15:59

Chyba rzeczywiscie Capello za mocno preferuje Zlatana, bo po prostu z przebiegu spotkania byl zmuszony do wpuszczenia Del Piero (ktorego forma wzrasta. Chociaz nie mozna tego powiedziec po wczorajszym spotkaniu) jednak zamiast sciagnac Zlatana zdjął Camora. Bo kogoś musiał. Z tego co czytam Camor zagrał dobrze, ale skoro nie Zlatan to kto?
Wg mnie zmiana bez sensu. No coz. Nie oceniam gry Camora bo widzialem tylko druga polowe, ale tak czy inaczej cos jest nie teges.

@Paolo_Rossi_1982: Capello bedzie w Juve jeszcze na nastepny sezon.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Marezmo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 16:02

Paolo_Rossi_1982 pisze:Po cholere nasz klub ma opuszczać nasza najwieksza obecnie gwiazda w linii pomocy, skoro Capello odchodzi po sezonie? :whistle:
No tak - powszechnie wiadomo, że naszym najsłynniejszym pomocnikiem jest Camor :) Bo o takim Nevedzie, Patricku V. czy chociażby Emersonie to mało kto słyszał :D :D


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 16:04

Nie róbcie znowu zamieszania. Wystarczy odpowiedzieć sobie na takie oto nastepujace pytanie: kto przegina? Jak brzmi odpowiedz? Waszym zdaniem trener? otoz nie. Przegina Zawodnik. Nie padla nawet jedna uwaga z Waszej strony w kierunku Camoranesiego. Kim On jest? zeby sie denerwowac z powodu zmiany? rzucac epitety pod adresem kogos, dzieki komu caly zespol ma szanse zaistniec? Czy on nie wie co czyni? Czy jest na tyle głupi, aby isc na taki ogien? Czy myslal w tym momencie o sobie czy o zespole? Wykazal sie egoizmem a najzdrowiej ta sytuacje skomentowal Gianluca Zambrotta. Nie Camor ma decydowac kto wchodzi a kto schodzi, i nie Wy, do jasnej cholery. Kolejny mecz, kolejny ten sam problem. Znowu nie ma Alexa, o jej. Przeciez sie pojawil? nie pasuje Wam pozycja? dlaczego? technika, mijanie jak tyczki przeciwnikow, szybkosc, podania, przeglad pola, rzekomo atuty Alexa, czemu nie mogl wykorzystac tego na prawej stronie? Kapitalna forma? mogl ja pokazac wczoraj. Kto mu bronil? a marnowane sytuacje przez Szweda? znajdzcie mi napastnika, ktory nie marnuje sytuacji? zapominacie, ze to byl pierwszy wystep Szweda od meczu z Palermo. Czy Wy nie oczekujecie zbyt wiele? Del Piero nie jest Bogiem. Camor powinien sie zamknac i nauczyc pokory. Wyjdzie to z pozytkiem dla Niego i calego zespolu.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
10 Szymon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 171
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 16:22

Paulo pisze:Marnym pocieszeniem będzie scudetto na koniec sezonu, gdy będzie niezdrowa atmosfera w zespole a Fabio będzie dalej się zachowywać jak despota. Juventus i drużyna to nie jest jego własność i należy szanować swoich piłkarzy. Szkoda jak na koniec sezonu tacy piłkarze jak Alex czy Mauro odmówią dalszej gry z powodów ww. Może czas, aby piłkarze wypowiedzieli się co tym myślą.
Czy Ty sie dobrze czujesz? Marnym pocieszeniem scudetto? Scudetto to najważniejszy cel każdego klubu (poza małymi wyjątkami jak np. Juventus w tym roku)! To jest priorytet! Natomiast Mauro zachował się jak gówniarz i egoista, pokazał gdzie ma dobro drużyny! Juventus potrzebuje Camoranesiego, ale jak widać Camoranesi nie potrzebuje Juventusu! Jeśli coś się nie podoba któremkolwiek zawodnikowi (tutaj wymieniłeś Mauro i Alessandro) to powinni odejść! To trener zarządza drużyną, a jego celem i egzaminem są wyniki! Natomiast zawodnik ma być do dyspozycji trenera, a jak sie trener nie podoba (lub ktokolwiek inny) to do widzenia! Chętnych do gry w Juve napewno jest mnóstwo! Każdy piłkarz powinien znać swe miejsce i swe obowiązki.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 16:23

_Jah pisze:Nie róbcie znowu zamieszania. Wystarczy odpowiedzieć sobie na takie oto nastepujace pytanie: kto przegina? Jak brzmi odpowiedz? Waszym zdaniem trener? otoz nie. Przegina Zawodnik. Nie padla nawet jedna uwaga z Waszej strony w kierunku Camoranesiego. Kim On jest? zeby sie denerwowac z powodu zmiany? rzucac epitety pod adresem kogos, dzieki komu caly zespol ma szanse zaistniec? Czy on nie wie co czyni? Czy jest na tyle głupi, aby isc na taki ogien? Czy myslal w tym momencie o sobie czy o zespole? Wykazal sie egoizmem a najzdrowiej ta sytuacje skomentowal Gianluca Zambrotta. Nie Camor ma decydowac kto wchodzi a kto schodzi, i nie Wy, do jasnej cholery.
Nie można się nie zgodzić. Mimo mojej ogromnej sympatii do Camoranesiego to musi on zrozumieć, ze w drużynie rządzi trener. Może i grał dobrze wczoraj, nie wiem, nie mam możliwości oglądania spotkań Juve, jednak nie może on w ten sposób reagować na decyzje Capello. Jeśli każdy zawodnik oburzałby się w ten sposób tylko dlatego, ze został zmieniony to mielibyśmy wielki burdel a nie drużynę. Camor powinien ufać Fabio i nie robić takich scen bo przez tego typu nieprzyjemne sytuacje tylko psuje atmosfere w drużynie.


Lakier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2005
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 16:26

_Jah pisze:Nie róbcie znowu zamieszania. Wystarczy odpowiedzieć sobie na takie oto nastepujace pytanie: kto przegina? Jak brzmi odpowiedz? Waszym zdaniem trener? otoz nie. Przegina Zawodnik. Nie padla nawet jedna uwaga z Waszej strony w kierunku Camoranesiego. Kim On jest? zeby sie denerwowac z powodu zmiany? rzucac epitety pod adresem kogos, dzieki komu caly zespol ma szanse zaistniec? Czy on nie wie co czyni? Czy jest na tyle głupi, aby isc na taki ogien? Czy myslal w tym momencie o sobie czy o zespole? Wykazal sie egoizmem a najzdrowiej ta sytuacje skomentowal Gianluca Zambrotta. Nie Camor ma decydowac kto wchodzi a kto schodzi, i nie Wy, do jasnej cholery. Kolejny mecz, kolejny ten sam problem. Znowu nie ma Alexa, o jej. Przeciez sie pojawil? nie pasuje Wam pozycja? dlaczego? technika, mijanie jak tyczki przeciwnikow, szybkosc, podania, przeglad pola, rzekomo atuty Alexa, czemu nie mogl wykorzystac tego na prawej stronie? Kapitalna forma? mogl ja pokazac wczoraj. Kto mu bronil? a marnowane sytuacje przez Szweda? znajdzcie mi napastnika, ktory nie marnuje sytuacji? zapominacie, ze to byl pierwszy wystep Szweda od meczu z Palermo. Czy Wy nie oczekujecie zbyt wiele? Del Piero nie jest Bogiem. Camor powinien sie zamknac i nauczyc pokory. Wyjdzie to z pozytkiem dla Niego i calego zespolu.
Spojrz na siebie. Sam mowisz ze kazdemu napastnikowi wolno marnowac sytuacje, ale ile juz Zlatan ich zmarnowal? Co z tego ze w poprzednich meczach Del Piero zaprezentowal sie o wiele lepiej niz Zlatan w jakim kolwiek meczu z trzech ostatnich miesiecy? Przeciez Zlatan tez niby jest taki genialny, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> podaje, widzi wszystkich zawodnikow, to niby dlaczego 'slaby' DP mial grac na prawej pomocy po wejsciu a nie Zlatan? Spojrz prawdzie w oczy, Capello robi wszystko aby nie bylo nagonki na niego ze nie stawia na Del Piero, bo jak mozna nazwac to ze daje mu sie wykazac na prawej pomocy? Zreszta i tak lepiej sie zaprezentowal tam lepiej niz Zlatan w ataku. Moze sproboj sie wczuc w sytuacje Mauro? Chlopak ciagnie gre Juventusu, prezentuje sie o stokroc lepiej od Zlatana, ale oczywiscie to Szwed musi grac, bo moze raz na 100 prob cos mu sie uda. Spojrz na slowa Camoranesiego: "Dlaczego nie pozwoliłeś mi zagrać tak jak umiem?" wyraza tam jakis brak szacunku dla lawki rezerwowych? Nie. Nie trzeba byc wiele inteligentnym czlowiekiem zeby wiedziec, ze Capello nie daje mu wielkiej swobody na boisku, pewnie dlatego ze to nie Capello go sprowadzil za 19 mln euro.

Nie myslcie, ze jestem slepo zapotarzony w DP, czy nienawidze Zlatana, poprostu prawda jest taka ze miejsce w atku powinno w tej chwili nalezec do Del Piero, bo co on jeszcze ma zrobic, aby byc podstwowym zawodnikiem (Zlatan gra slabo, on w miare dobrze). Poprostu razi mnie zapatrzenie niektorych uzytkownikow w Capello i 'boskiego' Zlatana. Sprawiedliwa konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodzila.
UlTrAs pisze: Nie można się nie zgodzić. Mimo mojej ogromnej sympatii do Camoranesiego to musi on zrozumieć, ze w drużynie rządzi trener. Może i grał dobrze wczoraj, nie wiem, nie mam możliwości oglądania spotkań Juve, jednak nie może on w ten sposób reagować na decyzje Capello. Jeśli każdy zawodnik oburzałby się w ten sposób tylko dlatego, ze został zmieniony to mielibyśmy wielki burdel a nie drużynę. Camor powinien ufać Fabio i nie robić takich scen bo przez tego typu nieprzyjemne sytuacje tylko psuje atmosfere w drużynie.
Tylko ktory raz on juz zdjal Camora gdy ten byl najlepszym zawodnikiem na boisku? Boze, jak Capello powie ze macie sie powiesic, to tez to zrobicie, bo trzeba mu zaufac? Atmosfere w druzynie to moze najwyzje psuc Capello swoja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sportowa rywalizacja.


Obrazek

Ti amo Juventus per sempre.
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 16:38

Widac ze na linii Capello Camoranesi jest co raz wieksza wojna, szkoda bo moze to spowodowac ze Camoranesi nas opusci. Moze to spowodowałoby ze argentycznyk z wloskim paszportem przedzjei do innej druzyny a wJego miejsce Juventus sprowadzi Cristiano Ronaldo lub Joaquin. JUz kilkukrotnie Capello sciagał Camoranesiego po kilku minutach gdy wszedł nawet na plac gry. Szkoda bo przez takie kłopoty moze nawet niepojechac na mundial do niemiec.


Obrazek
Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 16:40

10 Szymon pisze:
Paulo pisze:Każdy piłkarz powinien znać swe miejsce i swe obowiązki.
a trener to co wielbłąd :?: :evil: Mnie osobiście zaczyna powoli irytować to jak poczynia sobie Capello i za przeproszeniem mam to w dupie, że wyniki przemawiąją za nim :twisted:


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 16:53

rajkochlajko123 pisze:a trener to co wielbłąd :?: :evil: Mnie osobiście zaczyna powoli irytować to jak poczynia sobie Capello i za przeproszeniem mam to w dupie, że wyniki przemawiąją za nim :twisted:
Capello może zadawać się z prostytutkami, pić alkohol nałogowo etc. lecz jeśli wyniki są zadawalające (czyt. takie jak teraz), to Fabio jest bogiem, inni tylko herosami, a dupną wartość ma tutaj tylko twoja opinia.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 16:59

_Jah pisze:Nie róbcie znowu zamieszania. Wystarczy odpowiedzieć sobie na takie oto nastepujace pytanie: kto przegina? Jak brzmi odpowiedz? Waszym zdaniem trener? otoz nie. Przegina Zawodnik. Nie padla nawet jedna uwaga z Waszej strony w kierunku Camoranesiego. Kim On jest? zeby sie denerwowac z powodu zmiany? rzucac epitety pod adresem kogos, dzieki komu caly zespol ma szanse zaistniec? Czy on nie wie co czyni? Czy jest na tyle głupi, aby isc na taki ogien? Czy myslal w tym momencie o sobie czy o zespole? Wykazal sie egoizmem a najzdrowiej ta sytuacje skomentowal Gianluca Zambrotta. Nie Camor ma decydowac kto wchodzi a kto schodzi, i nie Wy, do jasnej cholery. Kolejny mecz, kolejny ten sam problem. Znowu nie ma Alexa, o jej. Przeciez sie pojawil? nie pasuje Wam pozycja? dlaczego? technika, mijanie jak tyczki przeciwnikow, szybkosc, podania, przeglad pola, rzekomo atuty Alexa, czemu nie mogl wykorzystac tego na prawej stronie? Kapitalna forma? mogl ja pokazac wczoraj. Kto mu bronil? a marnowane sytuacje przez Szweda? znajdzcie mi napastnika, ktory nie marnuje sytuacji? zapominacie, ze to byl pierwszy wystep Szweda od meczu z Palermo. Czy Wy nie oczekujecie zbyt wiele? Del Piero nie jest Bogiem. Camor powinien sie zamknac i nauczyc pokory. Wyjdzie to z pozytkiem dla Niego i calego zespolu.
Brawo dla tego pana za obiektywność :lol: :prochno:
Nie sądzę też aby, takie decyzje były z pozytkiem dla samego zawodnika i całego zespołu? Dlaczego? Jak juz ktos tu wspomniał wprowadzają one poczucie tylko chorej i niezdrowej rywalizacji, a trener podejmując je traci zaufanie jakim obdarzają go piłkarze. To nie polepszy atmosfery w klubie a jedynie ją pogorszy. Powinno być sprawiedliwie, tymczasem tak nie jest - i chyba każdy to widzi, czy to w ostatnim meczu, czy w innych, że
nasz wielki i wspaniały trener nie traktuje równo zawodników.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 17:02

Nie bede sie wczuwał w sytuacje jakiegos Samuraja czy jakiegos weterana, ktory ma szereg kontuzji na karku i byle kosa jest w stanie go zalatwic. Zaden zawodnik, nawet jezeliby szarpal jak Ronaldo za czasow Barcelony nie bedzie stawiany wyzej od trenera. TRENER jest rzecza swieta! Rozumiecie? i zaden pojedynczy zawodnik nie ma prawa tego podwazac. Sila tego Juventusu nie sa indywidualnosci, tylko kolektyw. Sila tego Juventusu jest traktowanie go jako Calosc, a nie rozdrabnianie go na jednostki. Camoranesi odwala kawal dobrej roboty, ale nie jest tez zawodnikiem, ktory ciagnie caly zespol. Nie zamydlajcie oczu, bo tutaj sa rowniez dzieci.. nie sprowadzajmy calego zespolu, calej oceny trenera do odwiecznego problemu na linii Alex-Zlatan. To sie robi zenujace. Miedzy nimi nie ma az tak kolosalnej roznicy, aby nieobecnosc ktoregos z nich odbijala sie tak na wyniku. Trezegeut nie dostal od Was zadnej uwagi, bo on ma przynajmniej argumenty w postaci bramek. Zlatan jest konkurencja Alexa, a Alex? niestety, ale wykasujcie sobie 182 gole ze SkySport, bo to co tam widzieliscie ma sie jak nic do rzeczywistosci. Nie wyolbrzymiajcie jego formy, bo wczoraj rowniez nic nie pokazal. Jestescie nudni, zapatrzeni w Tego swojego Boga, i ostatecznie to Was powinni wywalic z tego forum, bo Wy nie jestescie kibicami Juve, tylko Alexa. Idzcie sobie na website Waszego Boga i zalcie, piszcie? nie wiem? do Swietego Mikolaja, aby przywrocil Wam pozorna sprawiedliwosc.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Tomek1900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 82
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 17:09

Jesli mialbym wybierac pomiedzy Camoranessim ,a Capello to wywalilbym trenera!!!!! Camoranessi jest na swojej pozycji wg mnie najlepszym piłkarzem na świecie ,a Capelo mozna by było zastapic wieloma innymi.
Camoranessi jest nie zastapiony ,jakby na jego miejsce przyszedl Joaquin nie było by zaciewawie ,ponieważ hiszpan moim zaniem nie przystosuje sie do gry w lidze włoskiej i po sezonie bedzie go trzeba sprzedac.
Camora zostań z nami!!!!!!!!


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 17:10

Zapamiętajcie: Jah jest jak trener i macie sie go słuchać ! Howgh!


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 17:16

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 19:54 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ