Nowy kontrakt dla Del Piero ??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy Twoim zdaniem Alex powinien przedluzyc umowe z Juve do 2010 ??

TAK, niech gra u nas jak najdluzej
164
86%
NIE, mysle ze powinien skonczyc obecna umowe i zakonczyc kariere- w Juve oczywiscie
21
11%
Ciezko powiedziec, nie wiem
6
3%
 
Liczba głosów: 191
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 17:01

Juventus jest gotowy, by zaoferować Alessandro Del Piero nowy kontrakt, donoszą najnowsze wieści z Italii. Klub ma zamiar zatrzymać żywy symbol drużyny z Turynu, najprawdopodobniej aż do zakończenia jego kariery.
Mimo, że Alex nie ma pewnego miejsca w składzie Juve, włodarze Starej Damy chcą zaoferować kontrakt do 2010 roku.
Według doniesień, z taką propozycją wyszła wielka triada Juve: Luciano Moggi, Antonio Giraudo oraz Roberto Bettega. Miałaby to być pewnego rodzaju nagroda dla gracza, który wygrał z Juve 14 ważnych trofeów od czasu kiedy to w 1993 trafił do Turynu z Padovy. Obecna umowa Del Piero wygasa w 2008 roku, mimo że ofert dla Alexa nie brakuje to on sam przyznaje, że chce pozostać w szeregach Bianconerich. Najlepszy strzelec w historii Juve najprawdopodobniej przyjmie tą propozycję, gwarantem tego ma być osoba Roberto Bettegi, który to sprowadził Alexa do Turynu.
zrodlo: http://www.juventus.ys.pl

Czy ja wiem... czy nie jest to juz troche na sile :think: Przeciez (o ile umiem liczyc) w 2010 roku Del Piero bedzie mial 36 lat :shock: Bardzo bym chcial zeby do tego czasu caly czas gral na wysokim poziomie, ale rozum podpowiada, ze jest to niemozliwe... tak wiec nasuwa sie pytanie po co to :?: I pewnie jeszcze za nie male pieniadze.
Osobiscie wolal bym, zeby Alex skonczyl obecna umowe (do 2008) i zakonczyl u nas kariere- jest to moje marzenie, o ktorym juz pewnie nie raz wspominalem w licznych tematach "o zyjacej legendzie, symbolu Juve" :wink:


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 17:18

Del Piero to mój ulubiony piłkarz od lat, ale w mojej wypowiedzi powiem co sądze.. Teraz gra on dobrze, nawet nie występując często w pierwszej jedenastce. Myśle że kontrakt do 2008 roku powinien zostać wypełniony, a potem żeby nasza gwiazda odeszła na piłkarską emeryturę.. Wydaje mi sie ze wtedy wlasnie bedzie najbardziej odpowiedni do tego moment i zeby Alex odszedł u szczytu swojej kariery, czyli wtedy kiedy bedzie jeszcze przyzwoicie grał (miejmy nadzieje), a nie wtedy kiedy bedzie obsypany krytyką za swoją słabą grę..
Chyba, że będzie grał wyjątkowo dobrze jak na ten wiek, zasluzy sobie na pierwszą jedenastkę itd..


edgeman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 4
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 17:36

Przedłużyć kontrakt zawsze może. Jeżeli w 2008 będzie jeszcze dobrze grał, to niech zostanie jeszcze na kolejne dwa lata. Fajnie by było jednak gdyby zakończył kariere grając przyzwoicie, a nie tak jak dziadek mróz - Vieri.


Pogon_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2005
Posty: 7
Rejestracja: 28 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 18:21

Alex powinnien zostac w Turynie. Jest symbolem tego klubu, jest idolem milionow mlodych pilkarzy. Cala swoja kariere poswiecil Starej Damie, dlatego, wedlug mnie, powinnien zakonczyc kariere wlasnie tu, gdzie swiecil swoje najwieksze sukcesy.


You'll Never Walk Alone!!!!!!!!
gloria_victis

Szczakowianin
Szczakowianin
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2005
Posty: 77
Rejestracja: 21 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 20:02

Powtarzałem, powtarzam i powtarzać będę, że Alex staje się legendą trzymaną w Juve na siłę. Mimo pewnych przebłysków, które zaprezentował nie możemy opierać na nim ofensywy. Zmiany są konieczne. Ibrahimovic przestał zachwycać... Liczę, że Alex jednak nie przedłuży kontraktu. Mógłby znaleźć jakąś posadą już nie jako piłkarz. Trener może?


"Chciałbym umrzeć na kiłę" Wojciech Jaruzelski
"Szkoda, ze Wojciech Jaruzelski nie umarł na kiłę w 68" Teodor Biegin
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 20:09

gloria_victis pisze:Powtarzałem, powtarzam i powtarzać będę, że Alex staje się legendą trzymaną w Juve na siłę. Mimo pewnych przebłysków, które zaprezentował nie możemy opierać na nim ofensywy. Zmiany są konieczne. Ibrahimovic przestał zachwycać... Liczę, że Alex jednak nie przedłuży kontraktu. Mógłby znaleźć jakąś posadą już nie jako piłkarz. Trener może?
Co Ci przeszkadza, że Alex i Juventus chcą, aby zakończył On karierę w Juve? Kto mówi, że atak opierany jest? Będzie? Na Del Piero. Jak narazie to odkąd przybył Ibra, to na nim opierana jest ofensywa i chyba nie ma sensu zaczynać nowej kłótni, bo po raz kolejny znajdą się krytycy i fani Del Piero & Ibry.

Osobiście marze o tym, żeby Alex został w Juve do końca kariery. Teraz mnie ukamienujcie.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
mati_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 10
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 20:40

NIe zgadzam sie do końca z wami :!: Nie wiem jak wy ale ja ufam Alexowi 8) i myśle że on sam będzie wiedział dokładnie i najlepiej czy czuje sie na siłach żeby grać w Juventusie i kiedy będzie najlepszy moment by powiesić buty na kołku. Oczywiście nie biore nawed innej opcji niż ta że Alex będzie grał w Juve do końca, bo przeciesz jest ikoną tego klubu a to do czegoś zobowiązuje :!: I mam nadzieje że nie zbłaźni sie i nie pojedzie w wieku 35 lat na emerytuke do np Kataru żeby dopisać sobie zera na kącie :angry: Reasumując nie mam obaw o Alexa i ufam mu w 100% :!: :!: :!: I jeszcze szacunek dla Niego za tyle dobrego, i za przywiązanie do biało czarnych barw. :bravo: :bravo: :bravo: To sie nazywa prawdziwy kapitan :bravo:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 20:59

Wojtom pisze: Osobiście marze o tym, żeby Alex został w Juve do końca kariery.
Ja również i nie wstydzę się o tym głośno powiedzieć. Bo to właśnie od Del Piero zaczęła się moja przygoda z Juventusem , to Jego karierę obserwuje prawie od samego początku , wszystkie wzloty i upadki , szczęścia i smutki .

Del Piero gra słabo w tym sezonie ? Chciałbym zauważyć , że prawie w ogóle nie gra , ale gdy wychodzi na boisko to w większości przypadków strzela gola i jest chwalony przez gazety . Ktoś może powiedzieć , że Alex przynosi straty klubowi , w końcu jedna z najwyższych płac w serie A , ale Del Piero ciągle jest świetnym ,,towarem marketingowym " . Zresztą proszę się spytać jakiegoś laika aby wymienił jednego piłkarza Juventusu . Chyba nie musze pisać co by odpowiedział.

Krytykanci Del Piero to chyba osoby młode , dla których nową gwiazdą jest Ibra i nawet nie pamiętają złotych lat Del Piero, zero szacunku i pamięci.

Nie chce Go na silę pchać do pierwszego składu , wiadomo , że liczy się dobro klubu , ale chciałbym aby został do końca w Juve i podbijał rekordy.

Proszę również o szacunek dla najlepszego strzelca w historii Juventusu .
Gdy będzie kończył karierę , idę o zakład , że smutno będzie nawet ,,anty-alex'owcom".


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 21:00

A według mnie to by było świetne rozwiązanie. Napewno Alex zgdziłby się na obniżenie pensji. A podpisując kontrakt napewno by wiedział ze czeka go prawdopoodbnie kariera rezerwowego, a napewno będzie świetnym rezerwowym nawet w wieku 35 czy 36 lat.
Choć wierzę że może kiedyś się jeszcze załapie do podstawowej jedenastki, niekoniecznie jako napstnik, bo dobry jest również jako boczny pomocnik, czy ofensywny środkowy.
A pozatym Alex to mój wielki idol i zawsze będę wierzył że zagra jeszcze kiedyś piękny sezon w swojej karierze.
Ostatnio zmieniony 03 stycznia 2006, 23:48 przez ADAMJUVENTUSPL, łącznie zmieniany 1 raz.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 21:16

Oczywiscie Alexowi nalezy sie kontrakt w zupelnosci, niech zostanie w Turynie do konca swojej obfitej kariery. Tylko niech alexowi niezaproponuja zbyt wysokich zarobkow :wink: Mam nadzieje ze w kontrakcie bedzie niezla klauzula odejscia z 300 mln :P , moze w ten sposob zostana uciszone wszelkie spekulacje na teamt wyprowadzki z turynu. Jakby alex odszedł to niewiem co bym ze soba zrobił :think: On jest dla mnie bogiem :P Niemoglbym sobie wyobrazyc alexa np. w barwach Chelsea :doh: Niech podpisuje !


Obrazek
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 21:35

Witam... ja uważam że Alex sam dobrze wie czy ma jeszcze siły i ochotę na grę w takim wieku... ja osobiście chciałbym żeby podpisał on ten kontrakt ponieważ jak wielu z was dobrze wie jest on żywą legendą Juventusu i powinien właśnie tutaj zakończyć karierę :) ... Yari napisal ze dla osob mlodych to Ibra jest idolem... to ja wam powiem ze sam jestem młody bo mam tylko 15lat. i owszem uważam że Zlatan to znakomity piłkarz ale bardzo podziwiam Alexa i wiem jakim wspaniałym jest zawodnikiem... prześledziłem prawie całą jego karierę. Wbrew temu co pisał Yari wcale nie jestem krytykantem Del Piero i mam dla niego wielki szacunek.

FORZA DEL PIERO !!
FORZA JUVE !!


Sky is the limit!
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 21:44

Ja rowniez nie ukrywam, ze Del Piero jest moim idolem. Wiem, ze to brzmi troche szczeniacko, ale coz... Chcialbym by Alex juz u progu swej kariery zagral dla jakiegos klubu z dolu lub srodka tabeli przez sezon i pokazal swoje umiejetnosci na tle o dekade mlodszych kolegow. Tak jak zrobili to Baggio i Zola :roll:


Nolik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 21:56

Na chwilę obecna nie wiem czy Alex powinien podpisać ten kontrakt. On sam najlepiej wie czy to zrobić czy nie. Jest moim idolem i zawsze nim pozostanie bo takich piłkarzy jak on jest mało. Jest swietnym piłkarzem a jednocześnie jest to człowiek wspaniałego serca i szacunku dla innego człowieka. Te jego wypowiedzi ehhh.... wspaniały profesjonalista. Niech zostanie z Juve do końca kariery a później (moje marzenie) niech trenuje pierwszy zespół i zdobędzie LM :). Forza Alex T Amo !


Forza BIANCONERI !!
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 22:24

ADAMJUVENTUSPL pisze:Choć wierzę że morze kiedyś się jeszcze...
:rotfl: :rotfl:
Yari pisze:Krytykanci Del Piero to chyba osoby młode , dla których nową gwiazdą jest Ibra i nawet nie pamiętają złotych lat Del Piero, zero szacunku i pamięci.
Chciałbym zauważyć, że krytykanci Alexa nie negują jego zasług ale jedynie twierdzą, że na dany moment lepszy od niego jest Zlatan..... :roll:
mati_juve pisze:...do np Kataru żeby dopisać sobie zera na kącie ....
:rotfl:
Co do tematu; w 2008 roku Alex będzie miał już bodajże 34 lata.....moim zdaniem nie ma sensu podpisywanie kontraktu na jeszcze dłuższy okres. W tym wieku nie będzie już z niego dużego pożytku i sądze, że lepiej by zrobił kończąc kariere wraz z końcem kontraktu. Mógłby wtedy zostać w klubie by pełnić nową rolę czy to asystenta, czy to zajmować się szkółką.....Z pewnością byłoby więcej z niego pożytku niż z jego gry w tak podeszłym wieku..... :roll:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2006, 22:32

Shickit pisze:
Yari pisze:Krytykanci Del Piero to chyba osoby młode , dla których nową gwiazdą jest Ibra i nawet nie pamiętają złotych lat Del Piero, zero szacunku i pamięci.
Chciałbym zauważyć, że krytykanci Alexa nie negują jego zasług ale jedynie twierdzą, że na dany moment lepszy od niego jest Zlatan..... :roll:
W praktyce chodziło mi o tych którzy chcą Jego odejścia.
A prawda jest taka , że obecnie Treze , Ibra , Mutu i Del Piero są w bardzo dobrej formie. Dobre występy ich wszystkich są na to dowodem.


ODPOWIEDZ