Pary 1/8 Ligi Mistrzów

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 12:26

Chelsea Londyn (Anglia) - FC Barcelona (Hiszpania)
Real Madryt (Hiszpania) - Arsenal Londyn (Anglia)
Werder Brema (Niemcy) - JUVENTUS TURYN (Włochy) :bravo:
Bayern Monachium (Niemcy) - AC Milan (Włochy)
PSV Eindhoven (Holandia) - Olympique Lyon (Francja)
Ajax Amsterdam (Holandia) - Inter Mediolan (Włochy)
Benfica Lizbona (Portugalia) - Liverpool (Anglia)
Villarreal (Hiszpania) - Glasgow Rangers (Szkocja)


Źródło: własne :P

Co o tym myślicie? Moim zdaniem Juve nie bedzie miało problemu z Werderem...
Szlagier Barca-Chelsea zapowiada sie ciekawie...
Pierwsze mecze 1/8 finału odbędą się 21 i 22 lutego 2006 roku, a rewanże 7 i 8 marca 2006 roku.


Moi faworyci do awansu:

Juve
Milan
Villareal
Liverpool
Inter
PSV
Chelsea
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2005, 12:31 przez Tasak, łącznie zmieniany 1 raz.


adinockm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 118
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 12:28

Losowanie jak najbardziej udane dla nas. Werder obecnie prezentuje dobry futbol ale nie na tyle żeby pokonać Juve!!! Do meczu jeszcze dużo czasu zostało i forma każdej z drużyn może się zmienić. Coś czułem, że Chelsea trafi na Barce :D dobry mecz będzie, to sam Milan i Bayern.


JUVENTUS TURYN FIGHTERS
m4Tiex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2005
Posty: 90
Rejestracja: 06 listopada 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 12:40

Dobrze ,ze Juve trafilo na Werder poniewaz Werder nie prezentuje takiego stylu gry jak Juve ale nie bedzie latwo bo do 1/8 jescze troszke czasu i formy kazdej druzyny moga sie zmienic mysle ,ze Juve podola im i wygra.


Aaaa...aaaaa mocniej
konixxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2005
Posty: 26
Rejestracja: 26 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 12:43

Losowanie w sumie udane! W meczach z udzialem Werderu padalo najwiecej bramek w fazie grupowej, oby tak zostalo (oczywiscie z korzyscia dla JUVE). Nie powinno byc wiekszych problemow. Troche szkoda - TVP pewnie nie pokaze JUVE tylko inne mecze.

Awansuja:
JUVE
Arsenal
Barcelona
Bayern
PSV
Liverpool
Inter
Villareal

Typy jak najbardziej subiektywne :P wiec nie czepiac sie!


You'll always miss 100% of the shots you don't take!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 12:46

Juz wiadomo, ze nie obejrzymy w TVP Juventusu. Trzeba bedzie liczyc ze pokaza to inne stacje. Polsat? A moze jeszcze cos innego.

Co do druzyn? Ciezko cokolwiek dzisiaj powiedziec bo jednak do meczow jeszcze troche czasu i rewelacyjnie spisujacy sie Juventus moze wpasc wtedy w kryzys (Oby nie) to samo tyczy sie Barcelony. Bo na chwile obecna prawda jest taka ze Chelsea nie mialaby wiele do powiedzenia.

Losowanie korzystne dla Juve, ale muszą podejsc z takim samym nastawieniem jakim grają teraz. Bez lekcewazenia. No i przede wszystkim grać swoje a nie jakies wymyslne taktyki jak rok temu z Liverpoolem, kiedy gralismy gornymi pilkami. To bylo straszne :doh:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 12:47

Ciesze się, że trafiliśmy na Werder. Juve nie powinno mieć kłopotów z pokonaniem Werderu na wyjeździe jak tym bardziej u siebie :-D.
Najciekawiej zapowadają sie mecze Chelsea - Barca, Real - Arsenal, Bayern -Milan. Mam nadzieje, że awansuje Barca, Arsenal i Bayern.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 12:49

Wie ktos ktorzy zwyciezcy zmierza sie z ktorymi w kolejnej rundzie?
Wstrzymam sie z komentarzami do momentu az sie dowiem, bo jesli tak bedzie wygladac drabinka (czyli wygrany 1 spotkania gra ze zwyciezca 2, wygrany 3 gra z wygranym 4 itd...) to ja dziekuje - nie jestem zadowolony :/
W kolejnej rundzie przypadnie nam Milan (albo Bayern - niewiele lepiej), pozniej Barca albo Chelsea (badz rewelacyjny w LM Arsenal - Real z nimi polegnie) - czyli droga do finalu bardziej niz ciezka...


Dirty mind
Kali

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 17 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 12:52

No nieźle trafiliśmy :-D Mimo, że Werder to nie jest jakaś super europejska drużyna to nie można ich lekceważyć, wystarczy spojrzeć jak zmobilizowali się na mecz z Panathinaikosem (5:1). Ale jestem dobrej myśli.
Najlepiej zapowiada się moim zdaniem Chelsea - Barcelona, myślę że Rijkaard nie popełni tych samych błędów co ostatnio i to właśnie Barca przejdzie dalej.
A inni moi faworyci to:
Arsenal
Bayern
Lyon
Inter
Liverpool
Villarreal


Ti Amo Juve!
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 12:52

No tak i wylosowano te pary :) . Teraz napisze na temat tych par i ich faworytach.

Chelsea Londyn-FC.Barcelona Tutaj są 2 faworyci , obie drużyny mają wielkie szanse na przejście. W tamtym roku górą wyszli piłkarze Chelsea zobaczymy kto w tym roku będzie lepszy.

Real Madryt-Arsenal Londyn Obie drużyny ostatnio nie grają na wysokim poziomie. Nie lubie Galcticos tak jak pewnie większość z was dlatego chcę, aby przeszedł Arsenal.

Werder Brema-Juventus TurynNo to też będzie bardzo ciekawe spotkanie, obie drużyny sppsiują się bardzo dobrze w rozgrywkach ligowych, oczywiście moim faworytem jest JUVE :D .

BayernMonachium-AC.MilanNasz grupowy rywal zmierzy się z naszym nieprzyjacielem ligowym. Liczę na Bayern Milan znów może dojśćdo finału,a ja tego bym nie chciał chcępoprostu, aby na wstępie dostali w dupe. I ten głupi prowakator Gattuso na wstępie bym go powiesił.

PSV Eindhoven-Olympqiue LyonDwie dobrze grające drużyny na wysokim poziomie kiedyś o nich nie mówiło się tak głośno teraz są czarnymi koniami Ligi Mistrzów. Rok temu przeszedł PSV jak będzie w tym sezonie dowiemy się w Marcu.

Ajax Amsterdam-Inter MediolanTo nie jest hitowa para jedna moim zdaniem z najgorszych wydaje mi się, że tu nic ciekawegosię nie wydarzy. Ajax ostatnio nie gra świetnie , Inter ostatnio zatem wygrał z Milanem 3-2, ale do meczy jeszcze trochę czasu :wink:

Villareal-Glasgow Rangers Też nie jest to ciekawa para. Obie drużyny dostały się moze dzięki małemu picu, ale dobrze . Chciałbym, żeby zwycięsko z tej pary wyszła Villareal wydaje mi się, że zasłgują na dalszą grę. 8)
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2005, 12:59 przez farmer16, łącznie zmieniany 1 raz.


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Humar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 29
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 12:55

no i pieknie werder jest dobry na bundeslige ale na juve sa cienki tak patrzac na to losowanie jest szansa na wygranie LM !!!!!!!!!!!! :dance:


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 13:04

Nie podzielam Waszego optymizmu. Werder Brema to trudna druzyna i nie chciałem na nią trafić. Niemcy prezentują się bardzo dobrze u siebie w lidze. Strzelają dużo goli, mają dorbych napastników, w Lidze Mistrzów tez radzili sobie nieźle. Werder to nieprzyjemny rywal. Oczywiście jestem przekonany że sobie poradzimy z Klose i jego kolegami ale w Bremie bedzie na pewno bardzo ciężki mecz. Mogliśmy trafić lepiej, mogliśmy też gorzej, ale ogólnie to nie zgodze się że to było szczęśliwe losowanie. Szczęśliwe było by gdybyśmy na Rangers trafili.
Co do innych par. Najciekawsze to zdecydwoanie Barca-Chelsea, Arsenal-Real, Milan-Bayern. Osobiście mam nadzieję że Barcelona zrewanżuje się za porażkę sprzed roku. Na pewno mecz ten zobaczymy w TVP więc już czekam na popis zdobywcy Złotej Piłki i jego kolegów. Jesli Real nie poprawi nic w swojej grze to z Arsenalem przegra i nie odkryłem tu Ameryki. Choć Kanonierom też zdarzają się głupie wpadki. Jeśli chodzi o mecz Milanu, dawał bym Włochom 55% szans. Inee mecze nie za bardzo mnie interesują.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 13:06

Nie dane nam będzie wyeliminować Chelsea już w lutym - szkoda. Z losowania jestem jednak zadowolony, gdyż Werder prezentuje najciekawszy futbol z zespołów "klasy średniej".
Najciekawszym pojedynkiem będzie oczywiście mecz The Blues z Barceloną. Tym razem pierwszy mecz będzie na Stamford Bridge, co daje dużo do myślenia.
Mój typ: FC Barcelona, Arsenal, Milan, Lyon, Inter, Liverpool, Villareal.

O meczu na TVP nawet nie ma co myśleć. Już od dzisiejszego wydania sportowego nasza kochana stacja będzie piać z zachwytu nad tym "galaktycznym pojedynkiem" :whistle: Nie opędzimy się od tego tematu aż do końca wiosny...
Z losowania można wnioskować, że Dudek nie przejdzie do Benfiki. Polak będzie grzał ławę do końca sezonu, a mimo to Janas i tak weźmie go na Mundial :doh: .


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 13:11

Werder- mogło być lepiej, mogło być gorzej 8) . Myśle ze sobie z nimi poradzimy, chociaż łatwo nie będzie. Gdybyśmy grali jescze np. za tydzien czy 2 tygodnie to o wynik wcale bym sie nie martwił. A na przełomie luteogo i marca to kto wie jaka bedzie forma :think:

Chelsea - Barcelona :smile: coś mi sie zdaje że to bedzie rewanz udany dla Barcy


raptorb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2004
Posty: 67
Rejestracja: 30 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 13:11

Losowanie ogólnie bylo bardzo dobre, przeciez moglismy trafic na chelsea a tak mam przecietny Werder. :D


Obrazek
FORZA JUVE FORZA ALEX
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 13:23

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 19:41 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ