Kto zastąpi Nedveda???

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
seberoff

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 października 2005
Posty: 17
Rejestracja: 23 października 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2005, 22:02

Piszę do was bo może jest ktoś mądżejszy odemnie i zna już odpowiedź na to pytanie. Jak wiecie nasz Nedved ma już 33lata a niedlugo 34 wiec zostalo mu juz nie dłuzo czasu do gry chociaz zycze jak najdłużeszj karjery :) Kto może zastapic gracza obunoznego i niezwykle skutecznego? Ja ogolnie nie mam pomysłow chociaz jeden chodzi mi po glowie odmlodzic Nedveda :) to oczywiscie zarty ale to pytanie jest powazne i prosze o przemyslane odpowiedzi.


FORZA NEDVED!!!


Kluska

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 32
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2005, 22:23

Takich tematów było juz mnustwo na forum!

A tak za powaznie to najlepszym zastępcom Nedveda byłby: VICENTE :!: :/


kamyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2004
Posty: 80
Rejestracja: 06 października 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2005, 22:28

na razie jest mutu :twisted:
a jakby sie nie sprawdzil to vicente on jest w tej chwili prawdopodobnie najlepszym lewympomocnikiem swiata oczywiscie zaraz za juventini: nedvedem,mutu i oliviera :smile: :ball:

pozdro


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2005, 22:30

Kurcze nie wiem czy mondżejszy jestem ale tesz wiem rze Pavel ma prawie 34 lata to pewnie bendzie koniec karjery niedłógo. Myśle rze morzna kogo młodszego kupić na jego miejsce obunoznego najlepiej i żeby krotka karjerę miał. To wtedy już nie będę mósiał topików dóblować i sobie ortografie powturzę raz dziennie po 5 minót.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2005, 22:37

Supersonic popieram twuj wniosek o to aby kópić kogoś kto jest obunorzny jako rze tacy piłkaże som najlepsi. Takimi piłkażami mogom być: Vinsente, Joahim (sprawdził się w FM'ie sprawdzi się teżu nas), noi oczywście Dejwid Bekham bo ładnie wygląda i ówielbiam oglondać jak on gra. No to tyle z mojej strony POZDRO :-D


Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2005, 22:41

ciżeko powiedzieć, bo nie ma tak utalentowanego gracza na lewym skrzydle jak pavel

może montolivio, van der vaart, albo messi? :D


Obrazek
kamyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2004
Posty: 80
Rejestracja: 06 października 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2005, 22:56

Shickit pisze: noi oczywście Dejwid Bekham bo ładnie wygląda i ówielbiam oglondać jak on gra. No to tyle z mojej strony POZDRO :-D
slyszalem taze ze goli nogi(jesli to jakis dodatkowy powod zeby go do nas przywialo z tym jego cyrkiem domowym)


mrhahn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2005
Posty: 87
Rejestracja: 31 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2005, 23:45

Jak dla mnie narazie super sprawuje się Mutu i to on jest godnym nastepcą Nedveda :)


Obrazek
P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2005, 23:58

Ja proponuje Balzaretti'go już nawet ma fryz jak Nedved. Troche mu trzeba dać czasu na rozegranie i drugi Nedved jak się patrzy. Ale nawiązując do poprzedników najlepiej nadawał by się Van der Vaart ale z HSV ale mają robić jakaś porządną ekipe więc nie ma chyba szans na jego sprowadzenie :) Ja sobie tylko zadaje pytanie po co kolejny taki temat? Ostatnio coś jest wysyp tych niepotrzebych tematów.


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 09:39

Ja to bym chciał Jaquin'a (chyba tak się to pisze ;P)
Tylkooonjest chyba prawostronny :-D Ale gdyby nie przyszedł mamy Mutu który na razie spisuje się wg. mnie znakomicie :D


Obrazek
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 09:53

ja pozostaje przy Kapo ten zawodnik idealnie nadaje sie na nastepce Nedveda


JESTEM OSZUSTEM
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 13:38

Kurcze nie wiem czy mondżejszy jestem ale tesz wiem rze Pavel ma prawie 34 lata to pewnie bendzie koniec karjery niedłógo.
jak widać ogólnie po twojej wypowiedzi
odpowiedz brzmi NIE ..... nie jesteś mądrzejszy.
proponuje zacząć od pierwszej klasy podstawówki, bo ortografia jest u ciebie na karygodnie niskim poziomie.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 13:47

No narazie mamy Mutu i on dobrze się spisuje ale uważam że dobrym rozwiązaniem byłby Vicente bo o ile się nie myle on gra w Valencii a oni są nam jeszcze winni 10mln. zł. za Marco Di Vaio więc transfer Vicente mało by nas kosztował !! FORZA JUVE !!!


Sky is the limit!
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 13:52

The_Sickness pisze:
Kurcze nie wiem czy mondżejszy jestem ale tesz wiem rze Pavel ma prawie 34 lata to pewnie bendzie koniec karjery niedłógo.
jak widać ogólnie po twojej wypowiedzi
odpowiedz brzmi NIE ..... nie jesteś mądrzejszy.
proponuje zacząć od pierwszej klasy podstawówki, bo ortografia jest u ciebie na karygodnie niskim poziomie.
:lol: :lol: :lol: koles znasz może takie słowo jak ironia ? :lol:


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 14:42

Camoranesi16 pisze:No narazie mamy Mutu i on dobrze się spisuje ale uważam że dobrym rozwiązaniem byłby Vicente bo o ile się nie myle on gra w Valencii a oni są nam jeszcze winni 10mln. zł. za Marco Di Vaio więc transfer Vicente mało by nas kosztował !! FORZA JUVE !!!

Zgadzam sie z toba, odkąd zobaczyłem tego chłopaka podczas ME 2004, odrazu mi sie spodobał jego styl gry, szybki dynamiczny, niezly drybling, jest młody, mysle ze doskonały następca Nedveda.

Tak.. jego widze w Juve :D


ODPOWIEDZ