Piłkarze w MTV

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
patryk911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 15
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2005, 16:08

Ciekawy program realizuje stacja muzyczna MTV Latino-Americana. Serial dokumentalny "MTV Gol" przedstawiał będzie życie wschodzących gwiazd futbolu, mających szansę zagrać w Mistrzostwach Świata 2006.

MTV przedstawi na początku sylwetki następujących graczy: Nilmar (napastnik Corinthians), Xavi (Barcelona), Andrés D’Alessandro (Argentyńczyk grający w Wolfsburgu), Hugo Viana (portugalski pomocnik Valencii).

Kolejnymi piłkarzami portretowanymi przez MTV będą Jermaine Defoe (Tottenham), Djibril Cissé (Liverpool), Manuele Blasi (Juventus), Robert Huth (Chelsea) i Koji Nakata (Olympique Marsylia). Nazwisko dziesiątego zawodnika ma być niespodzianką.

źródło:www.pilkanozna.pl

Fajny program sie szykuje :-D szkoda że nie mam MTV bo bym sobie pooglądał.A co do Blasiego to fajnie że bedzie on w tym programie,ale czy on jest w szerokiej kadrze Lippiego? szczerze wątpie

P.S:nie wiem czy w dobrym pokoju to umieściłem,jeśli nie to prosze moderatorów o niezwłoczne przeniesienie.


Co tu dużo pisać.Alex ||10||
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2005, 16:24

patryk911 pisze:Ciekawy program realizuje stacja muzyczna MTV Latino-Americana. Serial dokumentalny "MTV Gol" przedstawiał będzie życie wschodzących gwiazd futbolu, mających szansę zagrać w Mistrzostwach Świata 2006.

MTV przedstawi na początku sylwetki następujących graczy: Nilmar (napastnik Corinthians), Xavi (Barcelona), Andrés D’Alessandro (Argentyńczyk grający w Wolfsburgu), Hugo Viana (portugalski pomocnik Valencii).

Kolejnymi piłkarzami portretowanymi przez MTV będą Jermaine Defoe (Tottenham), Djibril Cissé (Liverpool), Manuele Blasi (Juventus), Robert Huth (Chelsea) i Koji Nakata (Olympique Marsylia). Nazwisko dziesiątego zawodnika ma być niespodzianką.

źródło:www.pilkanozna.pl

Fajny program sie szykuje :-D szkoda że nie mam MTV bo bym sobie pooglądał.A co do Blasiego to fajnie że bedzie on w tym programie,ale czy on jest w szerokiej kadrze Lippiego? szczerze wątpie

P.S:nie wiem czy w dobrym pokoju to umieściłem,jeśli nie to prosze moderatorów o niezwłoczne przeniesienie.
W jakie dni i godziny będzie ten magazyn emitowany :?:


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 listopada 2005, 16:25

Może być ciekawie. Ja też niestety bedę miał problem z obejrzeniem tego programu, więc jeśli ktoś ma możliwość zgrania go na kompa, to już teraz proszę o udostępnienie :prochno:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 listopada 2005, 16:29

pizmak pisze: W jakie dni i godziny będzie ten magazyn emitowany :?:
patryk911 pisze: Ciekawy program realizuje stacja muzyczna MTV Latino-Americana
Skoro realizuje to pewno zobaczymy go tuz przed MŹ.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2005, 11:26

Wczoraj widziałem 1 odcinek tego programu. Było o wszystkich zawodnikach po trochu, oczywiście nasz Blasi też. Program naprawdę bardzo ciekawy, dobrze zmontowany. Ukazuje życie prywatne każdego zawodnika i jak wzbijał się na szczyt. Aż się ciepło na sercu robiło gdy Blasi odwiedził swoją byłą szkołę, i małe dzieci biegły do niego po autograf, z ogromnym wzruszeniem :wink:


Obrazek
m4Tiex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2005
Posty: 90
Rejestracja: 06 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2005, 12:56

Dragon kiedy leci ten program jak mozesz to powiedz .;)


Aaaa...aaaaa mocniej
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2005, 14:20

pierwszy odcinek, jak napisał Dragon, stacja MTV wyemitowała wczoraj(28.11.05) o godz. 19:00. widziałem tylko początek z Manuele. zapowiada się bardzo ciekawie. tylko zaskoczył mnie tekst, że: "(...)Blasi był głównym motorem zwycięstwa JUVE w Serie A(...)". no ale cóż... :P


Obrazek
Sados22

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 13
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 listopada 2005, 14:47

Do Bebik: Ten tekst również mnie bardzo zaskoczył..... Ale program ogólnie fajny :D

FORZA JUVE


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2005, 15:45

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Wczoraj widziałem 1 odcinek tego programu.
Z tego co mi sie wydaje to byl drugi odcinek :think: W pierwszym byl pokazany m.in slub D'Alessandro i bylo duzo o Xavi'm :roll:


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 29 listopada 2005, 16:19

Aha fajnie, że Xavi jest wschodzącą gwiazdą futbolu. Pewnie musi mieć coś koło 20 lat :lol: Ten program jest na Mtv Polska?


Z Juve na dobre i złe!
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2005, 00:37

Marcin (Chester) pisze:Aha fajnie, że Xavi jest wschodzącą gwiazdą futbolu. Pewnie musi mieć coś koło 20 lat :lol: Ten program jest na Mtv Polska?
Jest, bo własnie na MTV Polska widziałem odcinek z Blasim - generalnie ciekawy program - piłkarze dają się poznac z "prywatnej" strony. Miły byl akcent już wcześniej wspomniany jak Manuele przyszedł do swojej szkoły. Motor napędowy zwycięstw Juve :think: no cóż... :smile:


pawelini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2005
Posty: 134
Rejestracja: 22 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 listopada 2005, 11:19

Peja pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Wczoraj widziałem 1 odcinek tego programu.
Z tego co mi sie wydaje to byl drugi odcinek :think: W pierwszym byl pokazany m.in slub D'Alessandro i bylo duzo o Xavi'm :roll:
tak, to był drugio odcinek, oglądałem przypadkowo obydwa i nawet spoko zmontowane, ale denerwuje mnie lektor, ten sam co podkłada głos do programów typu real Word, Dissmisd i innych...


ODPOWIEDZ