Totti:Capello nie jest szczery

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 07:42

Francesco Totti w wywiadzie dla dziennika Il Messagero wypowiedział się negatywnie na temat Fabio Capello. Zdaniem kapitana AS Romy jego były trener nie jest szczerą osobą.

- Nigdy więcej nie chciałbym z nim pracować. Dla mnie zdecydowanie bardziej ważne jest to, jaką jesteś osobą, niż to, jakie masz kwalifikacje trenerskie - powiedział Il Capitano.

Jako przeciwieństwo Capello dał przykład obecnego trenera Giallorossi Luciano Spalletti.
- To prawdziwy facet. Nie traktuje Tottiego, Montelli czy innych w różny sposób. Do każdeo podchodzi w ten sam sposób - dodał.

To już nie pierwsza utarczka słowna między Tottim, a Capello. Kilka miesięcy temu obecny trener Juve powiedział swoim piłkarzom, by nie brali przykładu z Tottiego, ale... zaczęli ciężko pracować.

Już w najbliższej kolejce obaj panowie spotkają się na boisku - Roma podejmować będzie w sobotę Juventus Turyn.

http://www.seriea.pl/index.php?strona=news&id=44103

co sadzicie na ten temat??moim zdaniem ten Totti to juz przechodzi granice swoich mozliwosci nikt nic nie mowi a tu ozywiscie Pan Totti jak zwykle musi zaczac co o tym sadzicie?? pozdro


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 10:03

Totti to niech lepiej patrzy na siebie, jakim jest człowiekiem a nie obraża innych ! Niech sie zastanowi nad samym sobą bo bardzo mozliwe ze sam jest takim człowiekiem za jakiego uwaza Capello !


Sky is the limit!
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 10:17

Capello napewno nie nalezy do łatwych charakterów. W swoich decyzjach trenerskich potrafi być bezwzględny, pokazuje że to do niego nalezy ustawienie drużyny.
Taki charakter napewno nie przysparza mu wielu pozytywnych opinii wśród piłkarzy. Tym bardziej u takich zawodników, jak np. Totti - który był podopiecznym Capello. Potem Capello jak i kilku innych Romanistów opusciło Rome właśnie dla Juve. To tylko podsyciło niechęć romanistów do naszego trenera.
Zbliża sie kolejne spotkanie Roma-Juve, nic dziwnego, że pojawiaja sie koplejne zaczepne wypowiedzi. Najpierw były koszulki, teraz wypowiedź Tottiego. Bardzo dziwny zbieg okoliczności, że akurat przed meczem Roma-Juve. :smile:


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 12:09

Mi się wydaję ,że Totti jest zazdrosny jak gra Juventus a jak gra Roma i musi się wyżyć w mediach na "naszego" trenera.Co prawda Capello nie jest "łatwą" osobą, ale co wy chcecie od trenera który jest grubo już po 50 :)


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 12:24

Nie mam ochoty bronic Capello, bo jak wiemy jest jaki jest.Natomiast Totti jest ostatnia osoba ktora moglaby zabrac w tej sprawie glos.Nie cierpie jak tak zalosna osoba(mam na mysli jego idiotyczne zachowania) krytykuje innych.Totti rzeczywiscie talent pilkarski ma ogromny, ale na nieszczescie dla fanatykow Romy nie idzie on w parze z inteligencja :?


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 12:44

To już nie pierwsza utarczka słowna między Tottim, a Capello. Kilka miesięcy temu obecny trener Juve powiedział swoim piłkarzom, by nie brali przykładu z Tottiego, ale... zaczęli ciężko pracować.
i może to boli Tottiego, że Capello kazał mu trenować a on za bardzo tego nie rozumiał i teraz ma pretensje i to akurat przed meczem z Juve. Przypadek? Raczej nie, Totti chce sprowokować Capello tylko nie wiem co mu to da. Najpierw niech zajmie się sobą a potem komentuje innych.


bagg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 66
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 14:39

Wszystko pięknie Totti jest idiotą, itd. ale nie możemy zapominać, że jednak trochę obiektywizmu trzeba mieć. Fabio rzeczywiście faworyzuje niektórych piłkarzy i to widać. Mniejsza z tym...wszyscy jeździmy po Tottim bo powiedział co czuł. A nie zapominajcie co nie dawno o RvN powiedział Vieira, ale wtedy dla nas to było cudowne, itd. :?


Obrazek
Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 14:50

Niestety ale ma racje. Na każdym kroku Capello powtarza, że wszystkich traktuje tak samo. Jak jest w rzeczywistości sami wiemy najlepiej :|


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 15:10

wiadomo, ze do meczu juz niedlugo i rozpoczyna sie gra nerwow. Totti chce sprowokowac Capello, aby ten popelnil jakis blad. mam nadzieje, ze mu sie to nie uda :smile: a tak swoja droga, ciekawe co by bylo gdyby Fabio zostal trenerem Squadra Azurra? :whistle:


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 15:21

rajkochlajko123 pisze:Niestety ale ma racje. Na każdym kroku Capello powtarza, że wszystkich traktuje tak samo. Jak jest w rzeczywistości sami wiemy najlepiej :|
z tym sie zgodze z toba ze capello mowi ze wszystkich tak samo traktuje a cos tego uklady z Alexem sa jakies dziwne..choc jak to powtarza sezon jest bardzo dlugi i kazdy zagra zobaczymy czy sie jego slowa sprawdza


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 15:24

Oczywiscie Francesco Totti sam na boisku nie daje dobrego przykładu i czesto ponoszą go nerwy..Prawdą jest także fakt że kapitan Romy nie grzeszy inteligencją..Wydaje się jednak że w tym przypadku Totti ma racje :think: bowiem nikt nie powie mi ze Fabio Capello traktuje wszystkich tak samo....Obecny trener Juve bardzo wiele mówi o tym że o graniu będzie decydowała tylko aktualna forma jednak zdecydowanie swoim działaniem zaprzecza temu co powiedział..Jego absolutnym pupilkiem i piłkarzem który ma pewne miejsce w składzie bez względu na aktualną forme jest oczywiscie Zlatan Ibrahimovic...
Pomimo całej mojej antypati do osoby kapitana Juve musze stwierdzić że zgadzam się z jego słowami i popieram jego zdanie


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 15:40

W sumie dużo racji w tym, że Capello nie jest typem trenera o łatwym charakterze i wydaje się, że faktycznie nie jest do końca szczery w swoich wypowiedziach :? ("Każdego traktuję równo i jego miejsce w podstawowej "11" zależy tylko od jego aktualnej formy") W tym układzie Ibrahimovic powinien już kilkukrotniie grzać ławę :think:
Mimo to tak jak tu już niektórzy powiedzieli niech Totti, który jest b. dobrym piłkarzem zacznie najpierw pracować nad swoim zachowaniem w stosunku do innych. :naughty:
@Turinio chyba kapitana Romy, a nie JUVE :D Pozdro (oczywiście się nie czepiam) :twisted:


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 17:43

Na miejscu Fabio powiedzłbym mu : Jak osiągniesz tyle co ja to pogadamy :P
Zachowanie Tottiego jest nie na miejscu ale już chyba każdy się do tego przyzwyczaił :wink:


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 18:23

[
@Turinio chyba kapitana Romy, a nie JUVE :D Pozdro (oczywiście się nie czepiam) :twisted:[/quote]
Ale gafa :oops: oczywiscie kapitana romy! Tottiego mam nadzieje w barwach Juve nigdy nie ujrzymy :shock:


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 18:34

Totti to symbol chama i egoizmu !! On widzi tylk oswój czubek nosa !! niech gra w tej ROmie !! i sie nie pokaze na piłkarskiej ARenie ! A CAppelo jak trenuje juve to efekty są a Roma na tym straciła bo od pory odejścia nie maja dobrych wyników !! Juve im lekko 2-0 zalozy :D


ODPOWIEDZ