Totti:Capello nie jest szczery

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 18:37

Jest w rym cos prawdy. Jeszcze gry trenował Rome powiedział że nigdy nie wróci do turynu i nie zostanie trenerem Juve. Czy nie jest zupełnie szczery to ja nie wiem, nigdy z nim nie rozmiaiwałem. Wiem napewno że jest zaczepny i lubi sie kłocić. Zaraz pewnie bedzie jego riposta na temat Tottiego. Osobiście nigdy jakoś nie lubiałem Capello nie wiem czemu, wolałem Lippiego.


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 18:56

To już nie pierwsza utarczka między tymi dwoma panami. Nie wiem czy stanąć po czyjejś stronie: oni poprostu się nie znoszą i już :twisted: . Myśle jednak, że Totti może mieć sporo racji co do tego, że jest nieszczery, skoro będąc w Romie zapowiadał, że Turyn to ostatnie miasto do którego by się przeniósł. Zastanawia mnie też fakt nierównego traktowania graczy: w Romie Montelli, w Juve Del Piero. Z drugiej strony chyba każdy trener ma swoich ulubionych graczy. Mimo wszystko słowa Tottiego niezbyt do mnie przemawiają, bo nie jest on żadnym autorytetem, przykładem. Do jego zachowania, wypowiedzi i chamstwa na boisku również można się baaardzo przeczepić.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 19:13

Oczywiscie ze Totti powiedzial tak z uwagi na zblizajacy sie mecz z Juve :!: Choc wiemy iz Don Fabio nie ma latwego charakteru... ale moze tym bardziej nie podobal sie on kaprysnemu Tottiemu, ktory nie chial sie podporzadkowac surowemu trenerowi :lol: Poza tym nie powiedzial on nic konkretnego... jak uwaza ze Capello jest tak nieuczciwy to niech poda konkretny powod, dlaczego tak uwaza :whistle:

Obrazek

Capello: No co cfaniaczku ?? Co ty tam znowu...
Totti: Ale ja, ja ehh... bo mi nic znowu nie wychodzi trenerze !! Ja, ja nie wiem co sie stalo ?! Mi sie tak w tej mojej glowce znowu troche poprzestawialo i, i... ehehee (płacz) ja chce do mamusi !!

:smile:

EDIT: Moze takie male sprostowanie: jest to sytuacja calkowicie zmyslona przeze mnie... zeby nikt nie mial watpliwosci :prochno:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 listopada 2005, 09:15

DamKam pisze: EDIT: Moze takie male sprostowanie: jest to sytuacja calkowicie zmyslona przeze mnie... zeby nikt nie mial watpliwosci :prochno:
A myslalem ze stales tam niedaleko z mikrofonem :smile:
A co do tematu. Totti nie jest taki głupi.... Dobrze wie, ze przed meczem z Romą warto podgrzac atmosfere. Kazdy chyba pamięta ostatni mecz w Rzymie kiedy pilkarze nie oszczedzali sie i poleciało 11 żółtych kartek. Teraz kto wie czy nie będzie podobnie aczkolwiek wtedy bylismy ledwo co po transferach Emersona, Zebiny i Capello do Juve.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 listopada 2005, 13:13

Martin pisze: Kazdy chyba pamięta ostatni mecz w Rzymie kiedy pilkarze nie oszczedzali sie i poleciało 11 żółtych kartek. Teraz kto wie czy nie będzie podobnie aczkolwiek wtedy bylismy ledwo co po transferach Emersona, Zebiny i Capello do Juve.
...ale wygraliśmy po dwóch nieregularnych golach, teraz Roma chce wygrać za wszelką cenę...może być jeszcze gorzej :think:


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2005, 17:09

Medi pisze:
...ale wygraliśmy po dwóch nieregularnych golach, teraz Roma chce wygrać za wszelką cenę...może być jeszcze gorzej :think:
Masz racje Medi. Ja tez sie wlasnie boje ze ten mecz bedzie okupiony kontuzjami. Oby nie :pray: Dobrze wiemy ze pilkarze Romy potrafia grac twardo i ostro a nasi takze nogi nie odstawia (mecz z Mialnem). Oby mecz byl dobrym widowiskiem a nie kopanina. I zeby podgrzewanie atmosfery przez plkarzy z Rzymu, glownie Tottiego, nie odbilo sie negatywnie na grze.


Obrazek
ci$iu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lutego 2005
Posty: 11
Rejestracja: 16 lutego 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2005, 21:06

totti nie nawidze go czemu on jest jeszcze kapitanem romy i italii to ja naprawde nie wiem :?:


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2005, 22:19

ci$iu pisze:totti nie nawidze go czemu on jest jeszcze kapitanem italii to ja naprawde nie wiem :?:
To już nie Cannavaro? Szkoda ... :płaczę:


ODPOWIEDZ