Dlaczego TVP milczy na temat Juve???

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Maselko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 81
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2006, 15:58

na moje oko niestety bedzie puszczona barca, juz po losowaniu pisali o SZLAGIEROWYM (looool) spotkaniu barcy z benfika :(


Szczecin pozdrawia... ;)
adir93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2005
Posty: 5
Rejestracja: 04 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2006, 16:08

tak samo jest na Polsacie i na TVN-ie chociaż trochę lepiej


adri93
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2006, 16:46

marcinb1989 pisze:hehehehe (rafalutek)

No i jak tam powiedzieli coś o meczu Juve bo byłem w barze i nie wiem :/
Jeśli chodzi o to czy powiedzieli coś o Juve-Milan to wypowiem się za rafalutka :)

Z tego co usłyszałem NIE, ale i tak się tego spodziewałem...


A co do szlegierowego meczu Barca-Benfica to nie mam żadnych wątpliwości że TVP puszczą właśnie jego. Pozostaje liczyć tylko na Polsat Sport.


Obrazek
montero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 57
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 17:15

Poraz kolejny kibice, którzy nie mają Cyfrowego Polsatu, a tylko Polsat Sport na kablówce nie obejrzą meczu z udziałem Juve w LM. Otóż w dniu 28 marca na sportowym kanale Polsatu, będzie można oglądnąć mecz Benfica Lizbona – FC Barcelona. Z kolei Arsenal - Juventus na płatnym Polsat Sport Extra. Jest to troche niezrozumiałe dla mnie, gdyż:
1) Barcelona leci prawie co kolejkę.
2) Ileż można oglądać Barcę.
3) Arsenal - Juve jest troszkę lepszym meczem.

Mam nadzieję, że chociaż TVP (chociaż raz) pokaze Juve.
Pozdro


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 17:24

montero pisze:Poraz kolejny kibice, którzy nie mają Cyfrowego Polsatu, a tylko Polsat Sport na kablówce nie obejrzą meczu z udziałem Juve w LM. Otóż w dniu 28 marca na sportowym kanale Polsatu, będzie można oglądnąć mecz Benfica Lizbona – FC Barcelona. Z kolei Arsenal - Juventus na płatnym Polsat Sport Extra. Jest to troche niezrozumiałe dla mnie, gdyż:
1) Barcelona leci prawie co kolejkę.
2) Ileż można oglądać Barcę.
3) Arsenal - Juve jest troszkę lepszym meczem.

Mam nadzieję, że chociaż TVP (chociaż raz) pokaze Juve.
Pozdro
Tak to już jest, w sumie to wyjaśnione jest dlaczego ten mecz jest akurat puszczany , Benfica , rewelacja wyeliminowała Liverpool jest nieobliczalnym zespołem , Barcy z koleji nie trzeba wyjaśniać która za sprawą Ronaldinho ma wykupiony chyba pakiet meczu w Polsacie Sport... w sumie to posiadam oba kanały jeszcze niedawno Polsat Sport Extra miałem kodowany bo trzeba było dopłacić 7 zł do abonamentu za 3 kanały (Polsat Sport Extra,ESPN,Extreme Sports)


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 17:35

z tego co wiem to TVP ma pokazywac Arsenal-Juventus.Nie dawno mowili o tym w TV tuz po losowaniu par LM


JESTEM OSZUSTEM
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 17:47

Wybaczcie że off-topicowo ale mam pytanie:
Pelson pisze:... w sumie to posiadam oba kanały jeszcze niedawno Polsat Sport Extra miałem kodowany bo trzeba było dopłacić 7 zł do abonamentu za 3 kanały (Polsat Sport Extra,ESPN,Extreme Sports)
Jakiej firmy posiadasz pasmo programów, w której opłata za te programy jest tak niska? BO ja mam UPC i nie wiem ile by to kosztowało.....


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 17:47

Nie no brak słów! :angry: Ja rozumiem że Barca i Ronaldinho jest na topie no ale bez przesady! Są też inne kluby godne uwagi. A mecz Arsenal-Juve na pewno wolałoby obejrzeć więcej kibiców niż Benfica-Barca. Po drugie polsat sport pokazuje wszystkie mecze Barcy, pamiętam jak pokazywali mecz z Panathinaikosem(wtedy to już krew mnie zalewała). Mam nadzieje że tym razem TVP mnie nie zawiedzie...w nich nadzieja.


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 18:10

Nie no Benfica-Barca to bedzie dobry mecz, ale nie chodzi o to.. W Poslce nie ma tylko kibiców Barcy.. Są też kibice innych drużyn (w tym Juve), którzy chcą obejrzeć inne mecze !! Niech TVP puści choc raz mecz naszej ukochanej druzyny !!


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 18:40

Jestem pewien, ze mecz Arsenal - Juve bedzie transmitowany w TVP :!: Po prostu nie ma innej mozliwosci, to jest najlepsza para 1/4 LM i koniec kropka :whistle: Potem pozostaje jeszcze Polsat Sport i moze Sat 1...


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 18:45

Zlatan Ibrahimovic pisze:Nie no Benfica-Barca to bedzie dobry mecz, ale nie chodzi o to.. W Poslce nie ma tylko kibiców Barcy.. Są też kibice innych drużyn (w tym Juve), którzy chcą obejrzeć inne mecze !! Niech TVP puści choc raz mecz naszej ukochanej druzyny !!
Przecież w tym sezonie był już mecz Bayern-Juve. a co do Juve- Arsenal to nie ma najmniejszych obaw. Bo jak powiedział DamKam to jest chyba najciekawsza para 1/4 i nie wyobrażam sobie żeby nie puścili tego meczu :smile:


Grande Juve, Vinci Per Noi
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 marca 2006, 20:11

No i dzisiaj kolejny raz nic o Juve w tvp, natomiast "barca o krok bliżej tytułu mistrzowskiego" ... O meczu z Milanem wcześniej też nie wspominali....doprowadza mnie to do szału. :evil: Wiecie może czy mecz Arsenal-Juve będzie pokazywany w TV ?


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 marca 2006, 20:23

Na telemagazyn.pl pisze że będzie transmisja z Londynu 8)

Wtorek 28.03
20:45 Arsenal Londyn Juventus Turyn - piłka nożna


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 19 marca 2006, 20:24

Pelson pisze:
Benfica , rewelacja wyeliminowała Liverpool jest nieobliczalnym zespołem ,
Z 2 strony arsenal też "rewelacyjnie" wyeliminował Real Madryt.

Licze na to, ze TVP bardzo lubi Henrego :)


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 marca 2006, 21:04

No to wspaniała wiadomość, że pokażą Nasze Wielkie Juve :D


ODPOWIEDZ