Dlaczego TVP milczy na temat Juve???

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 20:20

Mija doba od zwycięstwa nad Sampdorią kilka minut temu oglądałem wiadomości sportowe na TVP 1 i nie ukrywam, że miałem nadzieję, iż chociaż wspomną o rekordzie Juve. Ale nie! Oczywiście woleli pokazać kolejne upokorzenie Realu. Wogóle to mam wrażenie, że prędzej na TVP powiedzą, jakiej firmy papierem toaletowym podciera się Beckham niż wspomną coś o lidze włoskiej i Juventusie! Chyba musielibyśmy wygrać nie 9 ale wszystkie 38 meczów w lidze żeby coś powiedzieli na temat "Starej Damy"... Wkurza mnie to.. A Was?
Pozdrawiam!


Eric-1991

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2005
Posty: 18
Rejestracja: 11 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 20:26

No masz racje mnie też to wkurza, najczesciej własnie pokazują real i chelsea lub barce. Wogóle to lige włoska mało pokazują ja mam jeszcze nadzieje, ze pokażą mecz Juve - Bayern w TVP.


iero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 170
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 20:32

To fakt, że JUVE nie jest lubianym tematem w polskich mediach, ale ja już wole nic nie slyszec o JUVE w TVP niz maja znow wyciagnac jakas afere. jak to czesciej bywa...
na szczescie jest wiele innych zrodel skad mozna pobierac info o JUVE a co do TVP mam nadzieje ze pokaza rewanz w Turynie...


Kogucik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2004
Posty: 58
Rejestracja: 12 października 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 20:39

Dobrze że poruszamy ten temat! To jest wręcz wpieniające, gdy co weekend gadają wyłącznie o Realu i Chelsea... a w ogóle to liga włoska ich nieinteresuje...a to jest nie fear! My też jesteśmy kibicami...
AA niewiem czy to wiarygodne źródło..ale ta walnięta TVP puszcza mecz UWAGA Petrzałka - Glasgow Rangers! Zamiast Betis- Chelsea lub chociaż Inter-Porto!!! No to jakaś paranoja


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 20:42

Eric-1991 pisze:ja mam jeszcze nadzieje, ze pokażą mecz Juve - Bayern w TVP.
Niestety ale chyba bede musial Cie zmartwic :!: Na www.tvp.pl wyczytalem iz we wtorek pokazuja mecz Artmedia Petrżalka Bratysława - Glasgow Rangers ( :rotfl: ) zas w srode (kiedy graja wlasnie Juve-FCB) pokazuja spotkanie OSC Lille - Manchester United :roll: Na szczescie posiadam SAT 1 ktore nie zawiodlo i bedzie transmitowac rewanz w Turynie :ok:
Zas konkretnie co do tematu: tak sie sklada ze akurat na TVN'nie w wiadomosciach sportowych wspomnieli o rekordzie Juve i odziwo pokazali bramki z meczu Inter-Roma :wink: Ale ogolnie mowiac w Polsce doslownie "olewaja" Serie A i mnie tez to bardzo denerwuje :angry: Zadziwiajacy jest fakt iz takie ligi jak Hiszpanska czy Angielska (ktore podobnie jak Wloska sa wykupione przez Canal +) nie jest ignorowana przez Polska TV, mowia o wszystkich wazniejszych spotkaniach i pokazuja bramki a o Calcio ani slowa :evil:


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 20:47

Ja też nie wiem dlaczego TVP pomija ligę włoską. Kilka razy pisałam do nich w tej sprawie ale nigdy nie otrzymałam odpowiedzi

Eric-1991 pisze:mam jeszcze nadzieje, ze pokażą mecz Juve - Bayern w TVP.
Zapomnij

TVP2 pokaże OSC Lille vs. Manchester United a Polsat Sport FC Barcelona vs. Panathinaikos Ateny (jako retransmisja Lille-ManU)

Juve nie pokażą na żadnym polskim kanale :angry:

EDIT
UlTrAs pisze:Barce z jakimś tam Panathinaikosem
Nie zapominaj że w Panathinaikosie gra Olisadebe :angry: a do tego połowa 10-latków w tym kraju uwielbia Ronaldinho


A tak przyjemnie byłoby siedzieć w pubie i krzyczeć Juve- drei, Bayern- null :smile:
Ostatnio zmieniony 27 października 2005, 21:01 przez Alexa Del Piero, łącznie zmieniany 2 razy.


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 20:52

Nie pokazując środowego meczu w LM Juve- Bayern ludzie z TVP po raz kolejny pokazali, że nie mają mózgów. Zresztą ci z Polsatu Sport to samo... :evil: pojedynek dwów gigantów europejskiej piłki. To może być nawet późniejszy finał. Dwa kluby, które na pewno liczą na wygranie w calej LM a tvp i ps wolą pokazać bezbarwne Lille z nielepszym w tym sezonie ManU, i Barce z jakimś tam Panathinaikosem :x bardzo liczyłem, że będe mógł obejrzeć sobie mecz z Bayernem na Della Alpi. Nasi piłkarze są na pewno podbudowani przed tym meczem ze względu na porażke w Bawarii i jestem pewien, że pokonają Bayern. Oczywiście ja po raz kolejny nie będe mógł tego zobaczyć :x Niech to szlak :evil: :evil: :angry:


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 20:57

Mecz juve pokażą na Polsat Sport Extra , czyli na jakims Polskim pokażą ... ale niewiem czy ten kanał jest u nas w pubie (watpie) . Zostaje tylko Sat 1 (tez niewiem czy jest w pubie :( ) .

TVP już nie ma co komentować oni się sami ośmieszaja :prochno: , sądze ze pobija rekordy oglądalności podczas wtorkowego i środowego spotkania . Jak zwykle my na tym wszytkim tracimy ... :angry: :angry: .


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 21:02

:shock: :shock: :shock: :shock: słucham???? Nie mają zamiaru pokazać meczu juve :naughty: ja nie wiem wogule co oni dają w tym tvp :think: Miałem nadzieje że na PS pokażą ale jak ktoś juz wyżej napisał też nie mają zamiaru pokazać szlagieru mistrz włoch vs mistrz niemiec :!: a w tvp zaproszą tego pajaca hirka wrone i zacznie mówić jakie te man u jest wspaniałe i niepokonane :rotfl: i oczywiście wyśla swojego super agenta na mecz czyli dr. Szpaka i zacznie to mówić o transferach(mecz man u-benfica jakie to wtedy kluby mówił miccoliego :rotfl: )ehh... a co do wtorkowego mecz :rotfl: petrzałka ?? Przepraszam ale chyba tvp nie starczyło funduszy żeby wysłać swoich ludzi gdzieś dalej w europe bo wolą mieć super studio wyborcze :smile: Jest tylko jedna nadzieja zrobić atak mailowy na PS lub tvp kto jest za??
Ostatnio zmieniony 27 października 2005, 21:03 przez T-Bar, łącznie zmieniany 1 raz.


Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 21:02

Wydaje mi się ze swoją grą z Bayernem niestety Juventus jeszcze bardziej(jeszcze bardziej bo podobnie zagrali z Liverpoolem które tez TVP wyemitowąło, a ze WYGRALI wcześniej z Realem - ulubionym zespołem TVP to juz wogule) zraził do siebie TVP... gdyby nie grali tak jak grali z Bayernem to możliwe że w środę oglądalibyśmy Juve-Bayern a nie ManUTD...

A co do ogolnej postawy TVP w stosunku do SeriA to tez zastanawiałem się dlaczego NIGDY nie pokażą ba! nie wspomną o ciekawych niewątpliwie meczach włoskiej ligi.... a pozatym zobaczcie na wiadomości sportowe TVP - jak dla mnie kompletna porazka...ble ble ble i po 30 sekundach kończą....gdzie oni do licha sie śpieszą??? o wiele lepsze wiadomosci są na TVN ale toi tez nie jest rewelacja. Odnoszę wrazenie ze wiadomosci sportowe dla naszych tzw. Bezpłatnych telewizji nie są wogole istotne
ULTrAs pisze:szlak

"Szlag" Ultras...tak na przyszłość 8)


<Juventus Semper Fidelis>
Frank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 23
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 21:20

Totalna paranoja :shock: Juve puszczą w TV dopiero jak bedzie w finale grało z Chealse :rotfl: Do tego czasu zpomnijmy o oglądaniu meczów naszego klubu na polskich kanałach. Ostatnio Barca zremisowała 0-0 , ale co z tego, trzeba puscić jeszcze raz :rotfl: bo tysiace dzieci do 14 roku życia w Polsce piszcza na słowo Ronaldinho. Barca gra w tym sezonie bezbarwnie , gorzej nawet od Realu ale i tak ich mecz puszcza po raz trzeci w telewizji/ :angry: :o


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 21:29

wie ktoś jaki samochód ma Korzeniowski?? 8) Specjalnie przejade sie do Wawy i go lekko przestawie :smile:

Tvp poprostu leje na całe calcio i to szerokim strumieniem co tydzień pokazuja bramki realu i barcy w lidze a Juve?? Ostatni raz jak pamiętam to mówili info że Vieira przeszedł do Juve 8) i koniec :angry: :angry: myśle że jak Juve by wygrało z Milanem w sobote to by słowa nie powiedzieli :evil:

Powtarzam kto jest za żeby zrobić atak mailowy na tvp i PS :?:


SuperAlex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2005
Posty: 3
Rejestracja: 03 października 2005

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 21:37

Zgadzam się z poprzednikami w sprawie dyskryminacji Juve w TVP. To obużające! Wykreował się stereotyp, że zespoły z Serie A grają nieciekawy i nudny futbol. TVP go podtrzymuje i unika jak ognia emitowania meczy z włoskimi zespołami. no może z wyjątkiem pupilka czyli milanu ( celowo napisałem z małej litery ). Dopiero z waszych wypowiedzi dowiedziałem się o tym że nie puszczą meczu z Bayernem. Jestem wściekły i rozczarowany. Nieładnie.


JUVE RZĄDZI!!!!!!!
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 21:55

Nie wiem czy można mówić o jakiejkolwiek dyskryminacji. Ja osobiście od dłuższego czasu uważam TVP za coraz niżej upadającą stację, stację, której coraz bardziej nie lubie :? . Wiadomości sportowe zazwyczaj stoją na niskim poziomie, dużo mówią, ale jakoś mało konkretnie i profesjonalnie. Wszystko tak jakoś mętnie i prosto. O lidze włoskiej czy niemieckiej to oni w Sporcie nie wspominają w ogóle :evil: . Więc nie tylko liga włoska jest dyskryminowana. Dają coś zawsze o reprezentacji, polskiej lidze i zawsze tylko pokazują albo czasem lige angielską, a zazwyczaj mecze Primera Division, jakiś skrócik meczu Barcy albo Realu. Może poprostu nie mogą wykupić i dogrzebać się do materiałów o Serie A :? . W końcu to lipna telewizja, a Korzeniowski sprawia, że poziom sportu w TVP, szczególnie piłki nożnej jeszcze bardziej schodzi na dno :| . Przeciwnie do TVN, tam w TVN 24 są bardzo profesjonalnie prowadzone wiadomości sportowe :) . Rzadko pokazują wprawdzie skróty, ale zawsze coś wspomną o lidze włoskiej, powiedzieli dziś o rekordzie Juve. No bo jest o czym mówić - Juve jest jedyną w Europie drużyną bez straty punktu w lidze :!: . A dlatego TVP myśle powinna o tym wspomnieć, choć spodziewałem się, że tak nie będzie.
P.S. Totti mnie zachwycił. Niesamowita bramka :bravo: .
Co do meczu Juve-Bayern. Niewątpliwe to najmocniejsza środowa para, można się spodziewać najciekawszej konfrontacji i jak każdy fan Juve chciałbym, że pokazali mecz ze Stadio Delle Alpi, jednak... Być może nie chcą pokazać już Juve i coś urozmaicić bo leciał mecz tych drużyn już tydzień temu, po drugie...sami wiemu, że było to raczej nudne i żenujące widowisko..może to jest powód :( . Niewątpliwie irytuje brak transmisji tego meczu i mnie i innych fanów Juve :evil: . Fajne było to co wprowadzili w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów w tamtym sezonie - głosowanie SMS. Mogli by dać 2-3 typy na środowy wieczór i by widzowi głosowali. Myśle, że duża część z nas wysłałaby tego smsa i moglibyśmy obejrzeć Juve. Wtedy sprawiedliwie pokazaliby mecz, który widzowie chcą obejrzeć.
Tak z innej beczki...ja troszke żałuje, że Polsat i TV4 nie pokazują Champions League jak kiedyś...bo chętnie posłuchałbym komentarzy Borka i Kołtonia, a nie takich nudziarzy i ''wielkich expertów'' jak Szpakowski czy Hirek Wrona :rotfl: .


bObYjuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 grudnia 2004
Posty: 23
Rejestracja: 02 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 22:05

witam
jestem poprostu załamany ewenement by pokazywac w telewizji mecz Słowackiego sredniaka z Szkockim mistrzem
a w srode Menchester
czy tvp nie rozumie ze mecz JUVE z bayernem moze a raczej na pewna bedzie stac na wysokim poziomie dwie utytułowane druzyny faworyci do wygrania ligi w swoim kraju maja olbrzymie szanse na trofeum LM
ostatnio Juventus przegrał ale teraz gra u siebie mam nadzieje ze rowniez jest zmobilizowany jest gotów pokonac moinachijczykow
dlatego spotkanie zapowiada sie wysmienicie ale coz najwidoczniej
inne mecze sa arcy wazne


"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ODPOWIEDZ