Na kogo stawiają bukmacherzy w LM ??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2005, 22:39

Wedugl najnowszych notowan wyglada to mniej wiecej tak:

1.Chelsea 1-6
2.Barcelona 1-6,5
3.Juventus 1-8,5
4.Inter 1-9
5.Milan 1-9

Niedawno mozna bylo zaobserwowac na kogo stawiali bukmacherzy w tegorocznych rozgrywkach LM. Kolejnosc poczatkowa mniej wiecej wygladala tak:
1.Chelsea 1-6
2.Barcelona 1-6,5
3.Milan 1-7
4.Real 1-8
5.Juventus 1-10

Jednak przypuszczalnie patrzac na 2 miejsce w tym rozstawieniu - mozna sadzic, ze niebawem nastapi kolejna aktualizacja (Bianconeri awansowali :whistle: )....tu mozecie zobaczyc jak to wszystko wyglada:

http://www.willhill.com/iibs/EN/buildco ... e=FB233229

Dodam jeszcze tylko, iz wedugl mnie w tym roku tylko 2 ekipy maja szanse na zdobycie Champions League, są nimi Juventus oraz Chelsea, choc osobiscie stawiam na Juve, nie tylko dlatego, ze jestem kibicem Starej Damy, obecnie potencjał Juventusu jest OGROMNY, na co sklada sie wiele czynnikow i nie koniecznie nalezy tu cokolwiek tlumaczyc. Odrzucam Barce i Real, ktore lekcewylem jeszcze przed rozpoczeciem sezonu (choc real potrafi zaskoczyc niebywale...). Co wy o tym sądzicie


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 14:12

Prosilbym Adminow oraz Moderatorow, aby nie przyznawali mi kartki za ten wpis, ze wzgledu na to, iz chcialbym odswiezyc nieco ten temat....wydaje mi sie ze wiele osob mogloby sie tym zainteresowac i chetnie to zobaczyc, tymczasem niewiele z nich wchodzi bezposrednio do pokoju ogolnego na forum i sprawdza dostepne tu tematy...z gory przepraszam :-D


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 14:37

Na początku sezonu ubiegłego mało kto mówił, że LM wygra Lpool. Nie chce być złym prorokiem ale na początku ubiegłego roku wszyscy byliśmy przekonani, że LM wygra Juve, ale tak sie nie stało, w tym roku Juventus zmienił się, myślę, że na lepsze. Przyjscie Vieiry, Mutu i kilku innych zawodników, dała Capello wieksze pole manewru i w tym, że sezon jest długi i to przed Mistrzostwami Świata długa ławka napewno bedzie atutem Juve.
Co do Chelsea to zawodnicy tam narzekają, że Murinho zbyt czesto rotuje skład. Ale na pewno inne drużyny też się wzmocniły, chociażby Inter czy Milan czyli drużyny z podwórka Juve. Nie wolno lekcewarzyć też drużyn z Hiszpanii, chociaż w lidze hiszpańskiej dziwne rzeczy teraz się dzieją. Może Bayern, który jest silny w Bundeslidze czymś wkońcu zabłyśnie albo ktoś z Premiership Man Utd,Arsenal albo znów Lpool.
Na pewno nie ma jakiegoś pewnego faworyta LM, zawsze jakaś niespodzianka się zdarzy czy w fazie grupowej czy już w fazie pucharowej.


Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 15:30

Ja na poczatku sezonu obstawialem, ze LM wygra Bayern. Ale patrzac na ich dzisiejsza gra, powaznie w to watpie :| Za to coraz bardziej podoba mi sie gra Juve (mowie to bardzo obiektywnie :wink:) gramy ofensywnie, mamy duzo sytuacji bramkowych, ale nie potrafimy ich wykorzystac... Mysle jednak ze jak to poprawimy to staniemy sie glownym kandydatem do zwyciestwa w Champions League :dance:


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 16:28

Ja i tak uważam, że LM wygra zespół, który nie będzie należał do faworytów, choć Z CAŁEGO SERCA wierzę, że Bianconerri sięgną po to trofeum :prochno:


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 18:12

kramnik pisze:Dodam jeszcze tylko, iz wedugl mnie w tym roku tylko 2 ekipy maja szanse na zdobycie Champions League, są nimi Juventus oraz Chelsea
Oj mylisz się.
Ostatnie lata (Grecja Mistrzem Europy, Porto zdobywcaLM) pokazuja, że poziomy w futbolu wyrównują się, wszyscysą mocni. Ja chciałbym aby przynajmniej w półfinałach LM były już tylko WIELKIE zespoły. A nie takie PSV czy Liverpool, choć nie można powiedzieć że na to niezasłużyły. Tak więc sądze że nie jedna z 2 drużyn zdobędzie LM a jedna z kilkunastu. To pucharowy system LM powoduje że daleko zachodzą kluby troche przypadkowe. Ja bym chciał aby Liga Mistrzów naprawde była ligą, co pokazałoby wydatniej wartość drużyny.


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 18:23

kramnik pisze:Wedugl najnowszych notowan wyglada to mniej wiecej tak:

1.Chelsea 1-6
2.Barcelona 1-6,5
3.Juventus 1-8,5
4.Inter 1-9
5.Milan 1-9
Nio bardzo fajnie że buki tak wysoko cenią Juve co sie za często nie zdarza. Denerwuje mnie to że np w telewizji jak wymieniają największe kluby to nie wymieniają Juve choć teraz mamy jedną z lepszych jedenastek na świecie.
A wracając do tematu to nigdy nie wiadomo kto wygra Lige Mistrzów bo jakieś tam spekulacje czy notowania nie zawsze przekładają sie na boisku i ostatnio czy przed ostatnia edycja to pokazała. Na Liverpool czy Porto nikt praktycznie nie stawiał a jednak wygrały to trofeum więc nigdy nic nie wiadomo i to jest właśnie w piłce piękne :dance:

P.S. Mam nadzieje że nie zrobiłem żadnych błedów ortograficznych ani składniowych ale ForzaJuve_Adam jakby cio to mnie popraw :wink:


Grande Juve, Vinci Per Noi
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2005, 13:22

Ja na poczatku sezonu obstawialem, ze LM wygra Bayern. Ale patrzac na ich dzisiejsza gra, powaznie w to watpie
Bayern?? Gosciu Bayern nigdy dobrze nie zagrał w LM. No może teraz będziecie gderać że z Chelsea dobre mecze miał itp. ale co im po dobrych meczach jak prawie nigdy nie przechodzą przez 1/4 ??


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2005, 16:07

Damianinho 15 pisze:
Ja na poczatku sezonu obstawialem, ze LM wygra Bayern. Ale patrzac na ich dzisiejsza gra, powaznie w to watpie
Bayern?? Gosciu Bayern nigdy dobrze nie zagrał w LM. No może teraz będziecie gderać że z Chelsea dobre mecze miał itp. ale co im po dobrych meczach jak prawie nigdy nie przechodzą przez 1/4 ??
"Gosciu" to ja Ci szczerze powiem ze masz bardzo maly zakres wiedzy na temat ostatnich lat w LM :!:
Sezon 1998/1999 Bayern w Finale
Sezon 1999/2000 Bayern w Polfinale
Sezon 2000/2001 Bayern wygrywa LM
Sezon 2001/2002 Bayern w Cwiercfinale
Sezon 2004/2005 Bayern w Cwiercfinale
...
zrodlo: moj brat kibic Bayernu, ktory sie bardzo zdenerwowal jak mu pokazalem Twoja wypowiedz :D

Dobra a teraz konkretnie co do tematu:
1.Chelsea 1-6
2.Barcelona 1-6,5
3.Juventus 1-8,5
4.Inter 1-9
5.Milan 1-9

Mysle ze jest to dosc realne zestawienie, choc Milan napewno dalbym przed Interem. Co do Juventusu to z wielka duma pisze ze napewno jest jednym z glownych faworytow LM i mam nadzieje ze zajdziemy daleko :-D Mam tez nadzieje ze ta edycja nie bedzie pelna niespodzianek, bo tego raczej nie lubie :wink:

EDIT:
Damianinho 15- dzieki za pozdrowienia, nie brata nie ma na forum JP...
Ostatnio zmieniony 10 października 2005, 19:28 przez DamKam, łącznie zmieniany 1 raz.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2005, 19:02

DamKam pisze:zrodlo: moj brat kibic Bayernu, ktory sie bardzo zdenerwowal jak mu pokazalem Twoja wypowiedz
Może i racja - nie chce tego sprawdzać - wierzę kibicowi Bayernu. Pozdrów brata i podziekuj za wyprowadzenie z błędu.

Ale i tak na Bayern nie postawię - nie teraz i nie w takiej formie jaką prezentują - a brata nie ma na forum JP?? :wink:

Co do mnie to tak:
Chelsea - 6,5
Barcelona - 6,0
Juventus - 6,0
Milan - 5,5
Inter - 5,5
Liverpool - 5,5
ManU - 5,0

ale różnie może być, panowie :P


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 14:39

Powaznym kandydatem do Zdobycia trofeum Champions League jest takze Lyon. Ma idealnie skompletowana i zgrana druzyne


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 15:18

Najnowsze notowania (innej firmy), które troche pokrywaja sie z tymi z William Hilla :

1.Chelsea 1-6
2.Barcelona 1-6
3.Juventus 1-7,5
4.Milan 1-8
5.Real 1-12

Wedugl mnie w tym sezonie jest kilka mocnych zespolow, ale niespodzianek nie bedzie. Barcelona jak dla mnie ma szanse co najwyzej na cwiecfinal (dla mnie calkiem słaby zespol) a Zwyciestwo osiagnie Juventus, ewentualnie Chelsea.


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 15:30

Myślę ze szanse faworytami tegorocznej edycji champions league są bez wątpienia 4 zespoły-Chelsea,Barca,Milan i Juve....czarnym koniem może być Lyon......nie sądze by reaktywował się Real Madryt


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 15:54

Według mnie faworytem jest JUVE. A real powinien być na samym końcu notowań bo chyba nikt w to nie wierzy, że wygra tą edycję Champions Leauge. Ale do czołówki powinien też dołączyć Bayern Monachium.


TomekTheory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2005
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 12:55

Jak dla mnie to Juve w końcu powinno wygrać LM,jak dotąd nie przegrali żadnego spotkania w ani w Seria A ani w LM,oby tak dalej :dance:


Bite my shiny metal ass!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ