Na kogo stawiają bukmacherzy w LM ??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juvinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2005, 14:57

po porażce Chelsea, lub Barcy Juve (jeśli także wygra), będzie głównym faworytem...


Forza Juve!!!!
twardykkk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 25
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 16:02

Jak Barca przejdzie Chelse to wygra LM w tym roku. Najlepiej graja


CAMPIONI D`ITALIA
juvinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 19:04

kto wie, już nie raz wielki faworyt padał łupem słabszego...(Francja, MŚ 2002--->to chyba najodpowiedniejszy przykład)...


Forza Juve!!!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 19:53

twardykkk pisze:Jak Barca przejdzie Chelse to wygra LM w tym roku. Najlepiej graja
Brawa za obiektywizm, ale dziwne, że nie wierzysz w swój klub... :doh: Tego pojąć nie potrafię, no ale Twoja sprawa
juvinho pisze:kto wie, już nie raz wielki faworyt padał łupem słabszego...(Francja, MŚ 2002--->to chyba najodpowiedniejszy przykład)...
Nie. Najodpowiedniejszy przykład to jak Gracja pozostawiła w tyle wszystkich faworytów Euro 2004 :prochno:

A odnośnie tego tematu, śmiać mi się chce. Każdy kibic ,,Starej Damy'' wie, że nie lubimy grać w roli faworyta i często się w niej nie sprawdzamy. Możemy i mieć najmniejsze szasne, nie obchodzi mnie co myślą bokmacherzy, obchodzi mnie tylko ten upragniony puchar.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 21:09

KubaA pisze:Jestesmy faworytem bukmacherow, ale nie wiem czy to dobrze. Byle nie poczuli by sie za pewnie to bedzie dobrze
Nasi zawodnicy wprost siedzą z nosami w gazetkach wydawanych przez buków , kiedy tylko jestesmy faworytami to spuszczamy z tonu bo po co sie przemęczać kiedy to jestesmy faworytami i bez formy pokonamy każdego , ale kiedy to nasze szanse są słabo oceniane odrazu gryziemy trawę i jazda za piłą do przodu! :lol:

A tak na poważnie to tylko szanse bukmacherów którzy umią wymienić może dwie jedenastki z obecnych 16 zespołów które są w 1/8 :lol:


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 21:24

Z "bukami" to jest tak, drużyna wygrywająca mecz za meczem jest u nich przeważnie faworytem. Juventusowi lepiej się gra jak, już zauważył mój przedmówca nie w roli faworyta. Napewno i jak przystało na faworyta nie zlekceważą Werderu, nie na tym etapie rozgrywek. Capello ich odpowiednio zmotywuje 8). Nie warto sugerować się "bukami" bo piłka rządzi się własnymi prawami.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 10:55

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:A odnośnie tego tematu, śmiać mi się chce. Każdy kibic ,,Starej Damy'' wie, że nie lubimy grać w roli faworyta i często się w niej nie sprawdzamy. Możemy i mieć najmniejsze szasne, nie obchodzi mnie co myślą bokmacherzy, obchodzi mnie tylko ten upragniony puchar.
No właśnie. Jak dobrze nam szło, gdy faworytami była Barca albo Real 8) A gdy trzeba było grać z teoretycznie słabszymi Deportivo i Liverpoolem, to dostawaliśmy baty :| Już najwyższy czas zmienić zdanie, które wciąż przylega do Juventusu, że jesteśmy mistrzami, ale tylko swojego podwórka...

Mam nadzieję, że nie zlekceważymy Werderu, bo wiem, że oni szczególnie u siebie potrafią kapitalnie zagrać. Ich minusem jest zdecydowanie gra obronna, więc uważam, że w meczu wyjazdowym niezbędne będzie zdobycie bramki (to nie Real :D) I żeby tylko w następnej fazie (o ile oczywiście awansujemy) nie trafić na Anglików, bo z nimi nie potrafimy jakoś grać :doh:


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 11:14

Mr Cezary pisze:Jak dobrze nam szło, gdy faworytami była Barca albo Real 8) A gdy trzeba było grać z teoretycznie słabszymi Deportivo i Liverpoolem, to dostawaliśmy baty :|
Dlaczego? Bo nie tylko kibice byli napaleni i rozluźnieni, ale i piłkarze. Nie wiem jak można najpierw pokonać Real Madryt, a później polec z Liverpoolem, jakby nie patrzeć, w danym momencie słabszym? A jednak można. Wystarczy podniecić się nadmiernie wygraną nad silną drużyną, czy też zlekceważyć, podejść z dystansem do meczu.

Mam nadzieję, że jeśli wygramy z Werderem, a później trafimy na kogoś typu Villarreal, Benfica, Liverpool? Czy kogoś jeszcze innego, ze "słabszych"*drużyn, to nie damy się tak łatwo jak choćby w poprzedniej edycji.

* trzeba zaznaczyć, że w Lidze Mistrzów NIE MA typowo słabszych drużyn, a może są, jednak tylko z nazw, bo jak się później okazuje, potrafią pogrążyć o wiele bardziej utytułowanych przeciwników... :roll:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
tomekn

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 grudnia 2005
Posty: 1
Rejestracja: 27 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2005, 12:10

Witam wszystkich jestem nowy..!!!!!
No co do tego rostawienia to juve chyba troche wyzej powinno byc!!


Czy jest dobrze, czy źle ja i tak kocham cie, w miom sercu Juve na dobre i na złe !!!...

KtO BiJe UnIe IdZiE Do NiEba, UnIa To K**** i BiC Ją TrZeBa !! FaLuBaZ & JuVe FoReVer !
Tomek_Juve10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 4
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2005, 22:03

ja znalazlem takie zestawienie!! Gdyby tak sie skonczylo, bylbym bardzo szczesliwy. W finale z Duma Katalonii? Czemu nie, sprawdzian jakich nie mozemy miec w Serie A!!!!


jacolinho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 16
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 17:16

Dla mnie liga mistrzow jest to zgrupowanie najlepszych druzyn na swiecie!!! a juventus ma duze sznase zeby wygrac w tym sezonie wlasnie ten najlepszy puchar europy!!! Juventus pozyskal kilku znanych zawodnikow i powinni zwyciezyc ze wszystkimi i nie moga soe obawiac takich klubów jak chelsea czy barcelona powinni ich potraktowac jak najslabszy rywal w lidze mistrzoew i grac swoje

Moje typowania kto wygra lige mistrzow sa nastepujace
1Juventus
2barcelona lub chelsea
3o. lyon


Obrazek
Łazik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2005
Posty: 47
Rejestracja: 03 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 09:12

Ja jestem bukmacherem amatorem i stawiam na Juventus :prochno:
Będą ciężkie boje z Barcą lub Chelsea ale damy rade.

Lyon jak dla mnie nie jest faworytem ponieważ uważam, że nie zdoła przejść PSV


with best regards
copyright by Łazik


- Co będziemy robić tej nocy, Móżdżku?
- To samo co każdej, Pinky...
- Sprobujemy zawładnąć nad światem!!
alfonsoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2006
Posty: 19
Rejestracja: 04 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 lutego 2006, 09:21

Dlamnie ta napewnao wygra juve poniewaz juve nie stawia na wielkie gwiazdy które grają dla pieniędzy tylko na graczy których gra w juve jest wszystkim i trzeba dla klubu zrobic wszystko. Taka jak ubiegłego sezonu nikt nie spodziewał sie że wygra liverpool. Wygrał włsnie dzieki poświeceniu się swoich piłkaży dla klubu. Dlatego moim typem jest Juventus nie daltego że jestem ich wielkim fanem ale dlatego że mają tak świetnych piłkarzy których nie obchodzą wielkie pieniadze a gra w klubie i wygrywanie dla niego


alfonsoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2006
Posty: 19
Rejestracja: 04 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 lutego 2006, 09:23

Dlamnie ta napewnao wygra juve poniewaz juve nie stawia na wielkie gwiazdy które grają dla pieniędzy tylko na graczy których gra w juve jest wszystkim i trzeba dla klubu zrobic wszystko. Taka jak ubiegłego sezonu nikt nie spodziewał sie że wygra liverpool. Wygrał włsnie dzieki poświeceniu się swoich piłkaży dla klubu. Dlatego moim typem jest Juventus nie daltego że jestem ich wielkim fanem ale dlatego że mają tak świetnych piłkarzy których nie obchodzą wielkie pieniadze a gra w klubie i wygrywanie dla niego


ODPOWIEDZ