Kto jest Waszym "idolem" ??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2005, 23:45

Kim tak naprawdę jest dziś Idol ? Kimś, kogo podziwiamy za niezwykłe umiejętności, talent czy urodę? Czy to może autorytet, z którego słowem liczy się cały świat, wszyscy chcą go słuchać i postępować wedle jego wskazówek ?
Kto jest waszym "idolem" ? dlaczego właśnie on ?, co was zainspirowało do tego, że jest Waszym autorytetem ? a może nie macie idola ?


Moim jest PAVEL NEDVED :-D
dlaczego ? od począdku jak go zobaczyłem wiedziałem, że jest niezwykłym człowiekiem, piłkarzem.. tyle serca, zaangażowanie, podania walki do ostatniej minuty......
jeszcze to, że to wszystko osiągnął ciężką pracą :-D :ok: :-D
Przez niego zmieniłem całe swoje zycie... zapusciłem włosy :lol: , zacząłęm naprawde mocno, z zaazgazowaniem trenowac... staram sie robic wszystko jak najlepiej, zapierniczan na boisku i walczyc i wygrywac... niczym PAVEL NEDVED :wink:
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2006, 16:25 przez Lopez, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Black_star_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2005
Posty: 24
Rejestracja: 21 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 08:11

Może "idol" to zbyt dużo powiedziane, ale podziwiam obecnie dwóch, według mnie "wielkich" sportowców. Są to Pavel Nedved i Sebastian Świderski. Za to, że mimo kariery sportowej znaleźli czas na założenie rodziny. Za ich pracowitość. Za to, że nie zgrywają wielkich gwiazd, a wręcz przeciwnie, np. Świderski w jednym z wywiadów nazwał siebie "Takim szarakiem z Polski". Za zaangażowanie w grę. Za umiejętność poderwanie drużyny do walki, która mogła wydawać się już stracona. Za wielkie umiejętności, dzięki którym wygrywają puchary i odznaczenia i ukazują kibicom piękno uprawianego przez nich sportu.
Świderskiego podziwiam także za to, że pomimo kariery nie zrezygnował z nauki i udało mu się zdobyć tytuł magistra ekonomii. Nedveda za to, że nie wstydzi sie tego, że jest chrześcijaninem.


Fałszywa miłość jest gorsza niż prawdziwa nienawiść (Alfred de Musset)
Biało-czarne serce pozostaje takim na wieki...
Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 09:32

Pamiętam jak na zajęciach z treningu interpersonalnego profesorka zadała takie pytanie : kim jest wasz idol?Jaki jest według was najlepszy autorytet?I mniej więcej pamiętam odpowiedzi.Większość z nich była błacha bo byli to ludzi jak Adam Małysz , tata , mama , babcia , dziadek itp.Jedna osoba udzieliła odpowiedź która mnie urzekła a mianowicie Jan Paweł II.Co prawda większość ludzi to zdziwiło ale ta osoba się tym nie przejęła i od tej pory każda kolejna osoba dodawała do swojej wypowiedzi Papieża.To tak dodałem od siebie mimo iż nie odpowiedziałem na pytanie kto jest moim idolem :wink:
Dobra ok powiem tak : idolem sportowym jest Alex Del Piero i tu nie mam wątpliwości a jeśli chodzi o człowieka którego postawę mógłbym przyjąć w życiu to będzie problem bo chyba nie ma takiej osoby...
Zresztą nie każdy ma swoje ideały :think:


Turbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 28
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 09:48

Moim idolem jest Alessandro Del Piero. Jak zobaczyłem jak on gra to od razu go polubiłem i od tego też zaczeła się moja miłość do Juve. Szkoda że te kontuzje go tak męczą. Mam nadzieje że zostanie do samego końca w Juve. A jak zakończy kariere to nich rozpocznie trenerke w Juve


biedron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2005
Posty: 10
Rejestracja: 10 września 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 10:24

Moim idolem jest Gianluigi Buffon. Gdy zobaczyłem jak "szaleje" na swojej bramce od razu go polubiłem ;) Jego poświęcenie i fantastyczne parady.. on jest suuper ;) :ball:


Obrazek

Obrazek
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 10:55

Poprostu spójrzcie w lewo na mój emblemat :D . Moim idolem od dzieciństwa (jak miałem może z 6 lat) do chwili obecnej jest i będzie nikt inny jak Alessandro Del Piero :!: :wink: . To ewidentnie mój idol, ulubiony piłkarz, jestem jego wielkim fanem. Myśle, że gdyby nie Alex nie byłbym dziś fanem Juventusu.

Teraz wyrasta powoli mój nowy idol :wink: . Napewno nie będe tak lubił jego klubu...to raczej też nie będzie mój wielki idol, tylko ulubiony po Alexie piłkarz. Chodzi o Cristiano Ronaldo. Chłopak jest poprostu niesamowity :dance:


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 12:37

ALEX DEL PIERO :D od finału LM z Borussia gdy strzelił gola piętką wtedy stalem sie tez kibicem Juve a wszesniej kibicowalem Borussi D. :lol:


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 13:52

A moim idolem jest Kaczor Donald
Obrazek


AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 14:23

Moim idolem już od kilku dobrych lat jest ZLATAN IBRAHIMOVIC! Za pewne większość z was zna go naprawde dobrze dopiero od czasu jego gry w Turynie ja natomiast miałem przyjemność obserwowania meczy z jego udziałem jeszcze w Lidze ALLSVENSKA (Szwecja) w drużynie Malmo FF. Malmo to moje rodzinne miasto - tam sie urodziłem i wychowałem ale teraz gdy mieszkam już w Polsce nadal często odwiedzam je. Geniuszem był zawsze jednak wcześniej wiadomo, mało znany na świecie.. nie mógł stać się od razu MEGA IDOLEM. Był dla mnie raczej postacią drugoplanową gdyż niepodzielnie panował "we mnie" Alex DelPiero! To był mój wzór-znany ,lubiany i wspaniały piłkarz... Po transferze Zlatana do Ajaxu byłem bardzo zmartwiony bo wiedziałem że nie bede miał już tak wielu okazji do obserwowania jego poczynań - ale nigdy nie przyszło mi do głowy to że już wkrótce szwed zawita na Delle Alpi !! Długo nie mogłem w to uwierzyć... Ibrahimovic w Juventusie mój Idol oraz mój ukochany klub wreszcie stanowili jedność! FANTASTYCZNIE ! :] Teraz liczę że nie opuści Turynu szybko!

P.S. tak na marginesie powiem wam ze Ajax zakupił już kolejnego GENIUSZA z Malmo FF ! Jest nim nie kto inny jak MARCUS ROSENBERG! Zobaczycie że i on będzie gwiazdą światowego formatu! Moim cichym marzeniem jest to żeby MARCUS I ZLATAN wkrótce stanowili o sile napadu w Juventusie ! :]


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
Jane

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 6
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 14:49

Moim jest Pavel Nedved i Zlatan ibrachimovic.Pavla Nedveda zobaczylam najwczesniej z wszystkich piłkarzy juve. :-D.Zlatan jest teraz dla mnie naj lepszym piłkarzem juve :D .To z piłkarzy.Aktor Sean Connery i Brad pitt.Aktorka Chatrine Zeta-Jones i Angelina Jolie. :-D .Alenajwiększym jest Jan Paweł 2.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 16:31

Idol :!: :?: Kiedyś był nim Del Piero , później był już tylko ulubionym graczem ... a z czasem go nie miałem jednak dzisiaj swego idola już mam chodzi oczywiscie o Zlatana Ibrahimovica , kiedyś miałem do niego mieszane uczucia - miałem go za zawodnika podobnego do Rasiaka , później przeszedł do Juve - pomyslałem że będzie dobrym zmiennikiem dla Del Piero i Trezeguet - ale po ściagnięcie masy kompilacji na temat tego pana stawał sie moim ulubionym piłkarzem - a fenomenalne sztuczki techniczne przekształciły go w mojego Idola.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 16:38

Moim idolem jest pavel nedved bo nie jest gwiazda tylko fantastyczny pikarz!! A lubie go za to tez ze ma czas dla rodziny która jest dla niego najwazniejsza no i oczywiscie nigdy sie nie poddaje.
Moim idolem jeśli chodzi moc psychiczną i walke jest buffon to jest zawodnik który nie poddaje sie nigdy i jest zdeterminowany do samego konca :bravo: Czuje ze jak wróci po kontuzji to chcąc udowodnic ze jest the best bedzie bronil 2 razy lepiej :!: :lol:
A jesli chodzi o gre to oczywiście Zlatan Ibrahimovic który jest wyrtuozem footbalu!!

ALE IDOLEM NAD IDOLAMI JEST JAN PAWEŁ II


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 16:54

Peja pisze:A moim idolem jest Kaczor Donald
Obrazek
oo to tak jak moim

http://www.kaczordonald.pl/movie.html

koniecznie kupcie


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 17:21

Jeśli chodzi o zawodników Juve, moim idolem był nieobecny już, niestety, na Delle Alpi Edgar Davids.

Niezwykle charyzmatyczny człowieki, wkładał w grę wiele serca, wszędzie było go pełno na boisku. Zawsze powtarzałem, ze wypozyczenie go do Barcy, a potem ten nieszczesny transfer do Interu(gdzie był cieniem samego siebie) było jednym z najwiekszych błędów decydentów Juventusu. Jego brak(szczególnie w okresie po jego zniknięciu z Turynu) był bardzo widoczny. Teraz trafił do Tottenhamu i z jednej strony sie cieszę, bo obok niego będzie grał nasz Grzesiu Rasiak :happy: , a z drugiej zastanawiam sie, ile tam pogra. Bo najmłodszy niestety nie jest. Ale zawsze będzie dla mnie piłkarzem wielkiego formatu i oczywiscie członkiem turyńskiego "dream teamu".


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 17:30

@Lopez: Świetnie sformuowałeś tego posta. Wg. mnie w dzisiejszym świecie znaczenie słowa "idol" jest rozumiane na zbyt wiele sposobów. Musielibyśmy się nieco zastanowić kim on tak na prawdę jest. We wcześniejszych postach na jednej płaszczyźnie padały słowa "idol" i "autorytet". Ja uważam, że nie możemy tych dwóch słów równać. Autorytet to ktoś kogo podziwiamy, posiada uznanie, jakiś w pewnym sensie ideał, ktoś kto sprawia, że chcemy być tacy jak on. Natomiast idolem może być (i przeważnie tak jest) np. bohater okładki Bravo Sport. Myśle, że nie powinniśmy mylić tych pojęć.


ODPOWIEDZ