Mutu podarował, Zlatan odebrał....

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 22:55

Kilka dni temu Rumunia pokonala u siebie Czechy 2:0 a glowny udzial w tym zwyciestwie mial Juventino - Adrian Mutu, ktory zaliczyl dwa piekne trafienia i byl najaktywniejszym zawodnikiem spotkania. Przed chwila po zwyciestwie Polski nad reprezentacja Walii bylismy bardzo blisko awansu do finalow mistrzostw swiata w 2006 roku. Wiadomy byl jednak fakt, iz potrzebny bedzie do tego brak zwyciestwa Szwedow w meczu wyjazdowym z Wegrami. I kiedy wszystko wydawalo sie tak piekne to....(przysiegam, ze taki wlasnie scenariusz przewidzialem :-)) - nasz Zlatan strzelil zwycieska bramke w meczu z "madziarami". Co prawda jej jeszcze nie widzialem, ale cos mi sie wydaje, ze nie byla to "zwykla" bramka. Polska musi jeszcze poczekac na mecz wyjazdowy z Anglia, ktora po porazce z Irlandia Polnocna udowodnila jak bardzo jest slabym zespolem (glownie za sprawa nieudolnosci trenera). Nie gniewam sie o to jednak na Ibrahimovica, bo swiadczy to raczej o jego wielkiej formie, a przeciez o to chyba nam chodzi.... :twisted:

FORZA POLSKA, FORZA IBRA
Ostatnio zmieniony 07 września 2005, 22:59 przez kramnik, łącznie zmieniany 1 raz.


e-kacper

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 października 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 22:56

Buahahah... własnie taka sama myśl przeszła mi przez głowe... mam nadzieje ze jednak ogramy anglie w manch... Ehhh... a moze Anglicy jeszcze nie pokonaja Austrii i i tak bedzie po zawodach. A swoja droga Austriacy spsprali sobie awans jakby teraz wygrali i anglia by potracila punkty to mogli awansowac.
Ostatnio zmieniony 07 września 2005, 22:59 przez e-kacper, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Kogucik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2004
Posty: 58
Rejestracja: 12 października 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 22:57

Nie mamy co obwiniać Zlatana!ON gra dla Szwecjii a nie dla NAS i szczelanie goli dla jego reprezentacji jest jego zadaniem!A nie patrzeniie an układy w grupach! No szkoda szkoda ale i tak wyjdziemy z 1 ! POOLSKA


*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:02

No ja sie tego też bałem... Nigdy nie zapomne bramki Zlatana z włochami, jak już byłęm pewien że włosi zagrają w mistrzostwach... ;) Tak samo było z Finałem (chyba 98') miałem wtedy 8 lat więc nie wiele pamiętam.. ale tą bramke tak ;) Trezeguet w meczu Włochy - Francja :? Kto pamięta mecz, pamięta też jak włosi byli blisko mistrzostwa :(:( Mam nadzieje, że polacy tak nie przegrają sprawy, i rozwalą angoli ;) 3:0 Dla Polski :D

ps. Jak myślicie kto będzie śpiewał Hymn polski na mistrzostwach? Może Mandaryna :D:D:D ?


neko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2004
Posty: 2
Rejestracja: 16 września 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:09

Bramka Zlatana przepiękna! Minął dryblingiem i strzelił w samo okienko! :-D oj Zlatan... Zlatan takie bramki strzelaj dla Juve a nie Szwecji! :P
A Polska i taw wygra z Anglią! :wink:


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:13

Polska 1-0 i piękna bramka Zlatana :D dobry koniec dnia.


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:15

jeszcze Polacy będą po stopach całowali Ibrahimovica, bo jeśli przegramy na Old Trafford to jego ewentualne bramki z Chorwacją dadzą nam awans ;)

Forza Ibra! :D



edit: ma ktoś linka do tej bramki?


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:16

Jesli mozecie to dajcie link z bramka Ibrahimovica :-D


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:20

kramnik pisze:Jesli mozecie to dajcie link z bramka Ibrahimovica :-D
tak i jeszcze o linki do brameczek Adriana Mutu :P skoro niektórzy twierdzą, że gole są przedniej marki to ja tez bym chciał je zobaczyc :D

macie moze jeszcze bramencje Camora :lol: :wink:


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:28

bramki Mutu chyba tu mozna sciagnac:

Kod: Zaznacz cały

http://s23.yousendit.com/d.aspx?id=16RKYSU676AST046P5PTQMO5TK

Kod: Zaznacz cały

http://s23.yousendit.com/d.aspx?id=0ISIVBVMDQTBI18KAYQV9R49AL 


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 23:52

Bardzo się cieszę, że Polacy jeszcze nie awansowali :evil: A tak poważnie to już by się zaczęło pisać w mediach o "doskonałości" polskiego futbolu. Z resztą Szpakowski już był cały podekscytowany, że możemy awansować. Powtarzał, jaki to mamy dobry zespół. Zaraz były wywiady, itp. Prawdziwym testem dla naszych Orłów będzie Anglia, która choć gra słabo, to będzie musiała ten mecz wygrać. Cieszy mnie ta bramka Zlatana (podobno ładna) i mam nadzieję, że Polacy pojadą na Mistrzostwa Świata, bo ja z kumplem też się na mundial wybieramy. Może nie pogramy, ale widowisko będzie SUPER :prochno:


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 00:05

Nikt nie powinnien miec żalu do Zlatana, w koncu robi to dla swojego kraju, niestety szkoda że jego gole dla Szwecji działają na niekorzyść najpierw Itali, a teraz Polski :( Teraz co do naszej sytuacji, ciezko bedzie wygrac z Anglikami (wiadomo, mamy do nich pecha) i awansu nadal nie mozemy byc pewni :(


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 00:21

Rozważmy sytuacje:
Grupa A
- Czesi muszą wygrać mecz z Holandią u siebie i Finlandią na wyjeździe dowolną liczbą bramek, przy założeniu porażki Armenii. W przypadku zwycięstwa Armenii nad Andorą Czesi swoje dwa następne mecze muszę wygrać stosunkiem ok. 7-8 bramek w sumie.
Grupa H:
- w przypadku wyranej Szwecji nad Chorwatami - mamy awans
- w przypadku wygranej Chorwatów ze Szwedami, oba zespoły muszą wygrać jeszcze po jednym spotkaniu (odpowiednio z Węgrami i Islandią), w przeciwnej sytuacji - awansujemy.
- w przypadku remisu - Chorwaci muszą wygrać z Węgrami. Wówczas będzie liczył sięstosunek bramek między nami i Chorwatami. Narazie mamy lepszy o 4 bramki, ale Chorwaci polepszą sobie z Węgrami a my stracimy z Angolami. W sumie Chorwaci muszą nadrobić 5 bramek - na co daję im małe szanse.
Polska grupa:
- Brak zwycięstwa Anglii u siebie z Austrią daje nam awans.
- Jeśli Angole wygrają z Austriakami, to muszą jeszcze pokonać nas. Jeśli damy radę choć zremisować w Anglii - awansujemy i to z pierwszego miejsca! :)


Tak więc wszystkie te dywagacje dają nam jasny obraz: brak awansu bezpośredniego Polski jest naprawdę mało prawdopodobny
Jak do tej pory szczęście nam wyraźnie dopisywało, nie widzę powodów, by teraz tak wielki pech miał się nam przytrafić...
Jeśli popełniłem gdzieś błąd w obliczeniach - poprawiajcie mnie :)


Dirty mind
ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 00:41

A ja sie ciesze bo wygralem dzieki niemu 243 zl za 2 zl :P coz za emocje, jeszcze mialem spain-s&m X weszlo ;P wracajac do sprawy uwazam ze, dobrze ze Polacy jeszcze nie awansowali gdyż moglyby z tego powodu "piorka opadnac" i by byla wielka klapa na Old Trafford :/


we believe.
marsek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2005, 07:46

kramnik pisze:Jesli mozecie to dajcie link z bramka Ibrahimovica :-D
krótki filmik z bramka

dłuższy ,duzo powtórek


ODPOWIEDZ