31 Sierpnia....juz prawie 19...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy Juve Ogłosi 31.08 Jakis Transfer?

Czas głosowania minął 01 września 2005, 12:44

Tak
93
59%
Nie
65
41%
 
Liczba głosów: 158
juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2005, 22:26

Ja mam nadzieję że jutrzejszego dnia trafi do nas Antonio Cassano. Nawet za Mutu (nie mówie że by sie nam nie przydał). Jestem od początku zwolennikiem tego transferu i mam nadzieję że dojdzie on do skutku. Po prostu chciałbym aby Juventus grał bardzo finezyjnie. Mamy już Zlatany a jak z nim grałby Cassano to byłoby świetnie.


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2005, 23:04

Witam wszystkich kibiców Juve. Już jutro rozstrzygną się wielkie niewiadome "Mercato" Mam nadzieję, że będziemy mogli się wszyscy cieszyć z udanych transferów Juve :D :!: Prosiłbym jutro o wielkie zaangażowanie naszych newsmenów i myślę, że się wykażą jutro swoimi metodami wyszukawczymi :-D


michalek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 maja 2004
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 00:18

Chciałbym się mylić ale sądzę że nikt do nas nie przyjdzie a skupimy się raczej na sprzedaży zawodników lub ich wypożyczaniu."Operacja Cassano" ciągnie się już tak długo że mam obawy czy zakończy się pozytywnym dla nas skutkiem.Ale i tak następne 23godziny i 40 minut będzie najciekawsze z całego mercato!!!


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 01:07

Ja się obawiam 2 transferów:
1. Boje sie że przyjdzie Cassano za Mutu i Chielliniego. To byłoby tragiczne posunięcie zwłaszcza że Cassano to jest zawodnik którego nie chce zobaczyć w koszulce Juve.
2. Ucichło bardzo o Piresie ... A coś mam jakieś dziwne przeczucie że coś z nim może być ta niespodzianka związana jeszcze.
A obstawiam sprzedaż Miccolego (choć Moggi powiedział że woli poczekac niż oddać go za mniejsze pieniądze niż jest wart) ale patrząc na to że Miccoli nie grał chyba w żadnym sparingu więc nie sądzę jednak aby planowali go zostawić.

Ale znając Lucka to albo nic już nie zrobi albo zrobi jesce takie zamieszanie na tynku transferowym o którym nikt sobie nie wyobraża.


Obrazek
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 08:50

Może morze. Chciałbym być optymista ale rzadko się zdarzają takie niespodzianki( chociaż w zeszłym roku.... 8) ) zobaczymy ale i z obecnym składem mamy szansę poszaleć jeśli oczywiście się wszyscy wykurują i ominą naszych zawodników poważniejsze kontuzje.


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 09:35

juve_pany pisze:Ja mam nadzieję że jutrzejszego dnia trafi do nas Antonio Cassano. Nawet za Mutu (nie mówie że by sie nam nie przydał). Jestem od początku zwolennikiem tego transferu i mam nadzieję że dojdzie on do skutku. Po prostu chciałbym aby Juventus grał bardzo finezyjnie. Mamy już Zlatany a jak z nim grałby Cassano to byłoby świetnie.
Dokladnie ja rowniez chcialbym zobaczyc Antonio wraz ze Zlatanem w ataku mysle ze to bedziew godny nastepca Alexa


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 10:59

Liczę na jakiś transfer i jestem pewny, że kogoś pozyskamy. Myślę, że napewno nie będzie to Cassano. Wiele mówiło się o tym iż chcemy zakupić piłkarzy na prawą stronę boiska.. Gdybyśmy sprowadzili Oddo i Mancinego to nasz skład byłb niemal perfekcyjny. To właśnie moje typ - Mancini i Oddo.


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 11:56

31 już sie zaczął, i na sam poczatek dwie wiadomosci o wypozyczeniach zawodników: Tudor oraz Miccoli. Nie mozna tego uważać za jakies wielkie sensacje - każdy z utesknieniem czeka na solidne wzmocnienia składu.
Ja równiez chciałbym zobaczyć w ostatnim dniu wielką transferową ofensywy Moggiego, ale coś mi się wydaje, że może się skończyć na drobnych wzmocnieniach.
Bardzo chciałem w Juve Cassano, gdy jednak usłyszałem że ceną za niego miałby być Mutu i Chiellini zacząłem się zastanawiać, czy warto. Mutu, któremu początkowo niewiele osób dawało szanse w meczach kontrolnych pokazał sie z wyśmienitej strony, dodatkowo może grać zarówno w ataku, jak i w pomocy. Chiellini to bardzo solidne wzmocnienie obrony - młody, perspektywiczny zawodnik - szkoda byłoby go oddawać.
Napewno potrzebny jest pomocnik, bo chociaz pierwszy skład jest, to w razie kontuzji bedzie problem.
No nic - pozostało jeszcze 12 godzin - jedyne co można, to czekać.......


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
mrhahn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2005
Posty: 87
Rejestracja: 31 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 12:14

Po co nam Cassano ? Mamy tylu napastników, że bania mała = )

Ja bym dokupił kogoś do obrony... może Evra. To byłby dobry zakup.
I w pomoc Rosickiego... Nedved nie będzie przecież wiecznie tak niezastąpiony jak teraz, a Rosicky ma talent i umiejętności = )

Nie można przecież myśleć jak Real Madryt co tylko opiera swoją siłe na ataku, a obrona to jak sito = )

Aby napad dobrze funkcjonował to musi otrzymać z formacji pomocników i czasem obrońców = ) więc o tym też trzeba pomyśleć = ) :happy: :dance:


Obrazek
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 12:42

na www.sports.it jest napisane, że przedstawiciele Manu City chcą kupić Del piero!! :evil: Oby to była nieprawda!! DP Zostań.


ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 13:17

Strappo Mancini, c'è la Juve
L'esterno brasiliano della Roma chiede alla società giallorossa di andarsene e il tecnico Spalletti sbotta: "Lui non si muove altrimenti rovescio Trigoria".

ROMA, 31 agosto 2005 - Sembra di tornare indietro di un anno. Zlatan Ibrahimovic si presenta in sede all’Ajax e chiede di andare alla Juve a due giorni dalla chiusura del mercato. Uno strappo che permette a Luciano Moggi di centrare il gran colpo in extremis. La scena s’è ripetuta lunedì tra Amantino Mancini e la Roma. Stavolta l’incontro avviene in campo neutro, a Milano, ma la sostanza non cambia. Il brasiliano che tanto piace a Fabio Capello dice chiaramente ai dirigenti giallorossi Daniele Pradé e Antonio Tempestilli che lui ha in testa solo la Juve. E non intende restare alla Roma. Il brasiliano si presenta all’appuntamento con il suo procuratore Gilmar Veloz e l'agente Fifa Mino Raiola (guarda caso regista anche dell’affare-Ibrahimovic) e usa toni molto duri, nonostante in serata il club con un comunicato escluda la cessione e parli di generici "problemi familiari" del giocatore.

In effetti la questione-Mancini ha fatto sfiorare una crisi istituzionale all’interno della Roma. Luciano Spalletti, che non era stato messo al corrente dalla società sulla riunione milanese, è furibondo. C’è stata una telefonata di chiarimento con Pradè in cui l’allenatore della Roma ha fatto chiaramente intendere che se Mancini venisse ceduto le conseguenze potrebbero essere imprevedibili, comprese le sue dimissioni. E in serata Spalletti ha rilanciato: "Mancini non si muove da Roma, altrimenti rovescio Trigoria. E’ anche una questione di principio: la Juve non può permettersi di trattare gli altri come se fossero degli zerbini. Mancini non si muove neppure se ci offrono in cambio Ibrahimovic e Vieira".
"In relazione alle indiscrezioni diffuse nel tardo pomeriggio la AS Roma spa precisa che non vi è in corso alcuna trattativa per la possibile cessione del diritto alle prestazioni sportive del calciatore Amantino Mancini, che è e resta un elemento fondamentale della rosa della propria prima squadra". Frasi forti, ma evidentemente condizionate dalla reazione di Spalletti e di un po’ tutto l’ambiente romanista. Ma la verità si avrà solo nella giornata di mercoledì. E in mattinata a Milano è previsto l’arrivo di Luciano Moggi (impegnato martedì con l’affare Miccoli). Si può dar per certo che il club bianconero farà la sua offerta per l’esterno brasiliano. Si sa che ai giallorossi serve un mancino di fascia sinistra. Ecco perché verrà offerto Balzaretti più un conguaglio non superiore ai 4 milioni di euro.
Di sicuro i bianconeri non mettono sul piatto il cartellino di Giorgio Chiellini, appena riscattato dalla Fiorentina per poco più di 4 milioni: una quotazione, dunque, superiore a quella attuale dello stesso Mancini. Vediamo come reagirà la Roma. Ma va messo in preventivo che neanche lo stesso Spalletti auspichi un nuovo caso-Cassano. Ecco perché è un finale di mercato incandescente. Di sicuro alla Juve hanno messo in preventivo di approfittare dell’effetto-sorpresa. E non è un caso che il contropiede bianconero sul brasiliano sia contemporaneo al rallentamento strategico per Antonio Cassano. L’improvviso dietro front sul barese, dunque, crea un problema di gestione non da poco per il tecnico toscano. La Roma può permettersi il lusso di tenere in rosa due corpi estranei di questa levatura? Attenzione, dunque, ai toni ultimativi di queste ore. Al fotofinish può accadere anche l’impossibile. E la Juve fa conto anche su questo per centrare quello che sarebbe un affare da antologia.

Znalazlem to na www.gazzetta.it Gdybym tylko wiedzial co to dokladnie znaczy.... :roll: Moze ktos kto ma troche pojecia powiedzialby o co chodzi?? :think:


Obrazek
Obrazek
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 13:32

Dyrektor generalny Juventusu Turyn - Luciano Moggi zapewnił, że dwaj piłkarze AS Romy: Antonio Cassano i Amantino Mancini nie zasilą szeregów 'Starej Damy'.

"Cassano i Mancini nie trafią do Turynu. Jakiś czas temu osiągnęliśmy porozumienie z Romą odnośnie podwójnej wymiany zawodników, ale wszystko zostało anulowane."- stwierdził.

http://www.pilka.pl/?mid=1&show=39715

Ciekawe... Ja już sam nie wiem... Może to już koniec transferów na dziś?? :|


27th

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 czerwca 2005
Posty: 11
Rejestracja: 13 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 14:25

Tak zeby nie bylo to zostalo 5h bo o godzinie 19 oficjalnie zamyka sie Letnie "Mercato"....


:)
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 14:27

Asta#8 pisze:na www.sports.it jest napisane, że przedstawiciele Manu City chcą kupić Del piero!! :evil: Oby to była nieprawda!! DP Zostań.

Czasem sie zastanawiam, czy nie lepiej byłoby, dla Del Piero gdyby odszedł :? ....
A tak wogóle nie rozumiem waszego oczekiwania. To, że w zeszłym sezonie Juve kupiło w ostatnim dniu Cannavaro i Ibre nie musi oznaczac ze w tym sezonie będzie tak samo :!: Miccoli odszedl i to tyle na dziś :P
No i jeszcze te info że Cassano dalej bedzie siedział w Romie - normalnie miodzio :)
Pozdrawiam :wink:
GRANDE ALEX i juz :P


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 14:29

Myślę że jeszcze coś nasz "Pinokio"(Moggi) może wykobinować :
Być moze będziemy świadkami zmiany pokoleniowej ( jak niegdyś w miejsce popularnego "warkoczyka" wspaniałego Roberto Baggio pojawił się dzisejszy idol kibiców Del Piero tak teraz, może pojawić się za niego Cassano który jest niechciany w Rzymie, fajnie jakby z nim przybył rónież doskonały brazylijczyk Mancini( wyśmienita alternatywa dla Camora), Capello ich doskonale zna nie było by problemów ze zgraniem mielibyśmy już z Romy: Zebine, Emersona, Manciniego i Cassano ,
natomiast Manuele Blasi jest już jedną nogą w Fiorentinie !!!
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2005, 14:33 przez Adi666666, łącznie zmieniany 1 raz.


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
ODPOWIEDZ