JuveStore.com

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2005, 12:06

ulin pisze:Witam was, nie orientujecie się czy te koszulki JUVE home(Nike) na sezon 05/06 sa dostępne w większym rozmiarze niż L??? Bo ja osobiście dzwoniłem już po kilkunastu sklepach go sport w Warszawie i wszedzie jest tylko rozmiar L :płaczę: , również na stronie internetowej http://www.iss.punkt.pl tez jest tylko Lka :płaczę: , a na juvestore nie ma podanych rozmiarow :cry:
To co napisalem w tym temacie na poczatku jest juz nieaktualne bo jakis czas temu kupilem sobie koszulke Juve w GO Sporcie w Katowicach :-D I wlasnie byl tylko rozmiar L :!: Ja akurat mialem ogromne szczescie bo taki mi pasowal :happy:


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2005, 18:10

Sorki że odkopuje temat bo już prawie dwa tygodnie nikt w nim nie pisał ale mam małe pytanko i widziałem sensu zakładania nowego tematu.

Więc chciałem sie zapytać czy ktoś z Was kupował na światowym eBay-u bo mam na oku kilka rzeczy tylko że sprzedający nie są z Polski. Ile czekaliście na przesyłke i ile mniej więcej wynosił koszt przesyłki?

Z góry dzięki :D


Grande Juve, Vinci Per Noi
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2005, 20:47

slownik do reki i do dziela :D nie jest to chyba takie trudne... :) ja osobiscie mam to szczescie, ze mam kontakt z Włochem - fanem... Interu :D tylko, ze jak on jedzie do siebie do Mediolanu na dluzej, to zachaczy tez o Turyn i mi od czasu do czasu cos przywiezie ze Stadio Delle Alpi :wink: mam juz orginalny proporczyk i notesik a teraz moim celem jest koszulka. 70 euro to cos kolo 300 zl, wiec nie rozumiem niektorych, jak np. DjJuve, ktorzy uwazaja, ze w Go Sporcie 270 zl to zdecydowanie za drogo... taniej to mozna tylko kupic na jakims ruskim targu!! to jest wprawdzie zaledwie 20 zl roznicy ale przeciez zawsze cos! ja na miejscu DjJuve bym nie wybrzydzal tylko kupowal :D (a niestety nie moge, bo w Go Sporcie w Zabrzu nie ma koszulek Juve :|). ale dopiero gdy nie uda mi sie zdobyc tej koszulki w Polsce, to pomysle o JuveStore.com :smile:


Ermenelien

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 kwietnia 2005
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2005, 16:39

[quote="kubinho 10"]Sorki że odkopuje temat bo już prawie dwa tygodnie nikt w nim nie pisał ale mam małe pytanko i widziałem sensu zakładania nowego tematu.

Więc chciałem sie zapytać czy ktoś z Was kupował na światowym eBay-u bo mam na oku kilka rzeczy tylko że sprzedający nie są z Polski. Ile czekaliście na przesyłke i ile mniej więcej wynosił koszt przesyłki?

Z góry dzięki :D[/quote]


Ja kupowalam na swiatowym E-bayu opaske Speak up Stand up od niejakiego Davida z Liverpoolu:) Nie bylo zadnego problemu poza tym z zaplata , o ile pamietam (bo to bylo w czerwcu:)) to jedyna alternatywa yl list wartosciowy. Jezeli mnie pamiec nie myli to na polskie pieniadze za przesylke dalam(bo oczywka placilam w Euro) 24 zl, wiec nie tak znow tanio. Na towar czekalam ok. poltora tygodnia, przyszedl w stanie nienaruszonym, zostalam oceniona pozytywnie jako kupujaca:) Takze mam dobre doswiadczenie z E-baya zagranicznego. Tylko oczywiscie trzeba znac dosc dobrze angielski, zeby sie dobrze dogadac ze sprzedajacym, regulamin przeczytac itp:)


Actutus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 6
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 11:52

Witam!

Noszę się z zamiarem kupna tegorocznej koszulki DEL PIERO.

Chciał bym zamówić ją przez juvestore.com bo chcę mieć pewność że jest oryginalna i że chociaż część kwoty zasili kasę klubu.

Czy ktoś wie jaka jest różnica między danymi koszulkami

http://www.juvestore.com/en/frontend/ho ... price_desc


<!> TI AMO JUVENTUS <!> FORZA DEL PIERO <!>
juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 12:50

Wczoraj byłem w JuveStore pod stadionem, jutro wybieram się tam znowu. Szczerze powiem, że wybór jest większy niż w JuveStore w centrum, ale nieporównywalnie gorszy niż dajmy na to Realu Madryt (2 piętra, dosłownie wszystko). W Turynie można znaleźć oczywiście gadżety Juve, ale są też półki z koszulkami itp Barcelony, czy Manchesteru Utd. Do tego różnego rodzaju 'nie-Juventusowe' przedmioty od Nike (buty (zwykłe, korki, halówki itd), koszulki, spodnie itd itd ... )

Jeżeli chodzi o post wyżej (Czym się różnią koszulki) to już kiedyś o to pytałem. Chodzi chyba o sposób wykonania, materiał. Te najdroższe są niemal jak te w których piłkarze wychodzą na boisko. Są też te tańsze (gorzej wyszyte logo (?) i znaczek nike) nie wiem, bo w sklepie znajdziecie tylko koszulki po 99 euro (z napisem i numerkiem). Na półkach wiszą 2 rzędy koszulek ADP, jeden rząd Marchisio (99 euro) i kilka bezimiennych koszulek za 79 euro. Są jeszcze manekiny ubrane w stroje Juve z kilku innymi nazwiskami. Jak chcecie kupić koszulkę np Vidala, wybieracie 'bezimienną', czystą koszulkę (79 euro) i w kasie wybieracie piłkarza, ew. swoje nazwisko i numer (dopłacając za napis)

Bramkarskich koszulek w ogóle nie znalazłem, co mnie trochę zasmuciło. Porównując dalej do Madrytu- tam mogliście znaleźć chyba z 4 rodzaje koszulek Ikera (1 skład, wyjazdówki, jakieś treningowe, z krótkim, z długim rękawkiem itd)

Znajdziecie też po drugiej stronie sklepu stroje wyjazdowe różowe ( http://images.okazje.info.pl/p/sport-i- ... a-nike.jpg ) i te białe z włoskimi barwami na środku ( http://www.juvepoland.com/images/typer/ ... e_juve.jpg )


Nie wiem też jak to jest ze sponsorami, na niektórych koszulkach widnieje BetClick, a na innych Balocco..


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 12:56

juventusiak_94 pisze: jutro wybieram się tam znowu.
jutro może być trudno z wejściem bo będzie tłum przed meczem! polecam zakupy przy stadionie, już za bramkami od grup kibicowskich, maja wiele fajnych "suvenirów" ale to już co kto lubi. choć pewno handlują tylko na Sud.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 13:16

juventusiak_94 pisze:W Turynie można znaleźć oczywiście gadżety Juve, ale są też półki z koszulkami itp Barcelony, czy Manchesteru Utd. Do tego różnego rodzaju 'nie-Juventusowe' przedmioty od Nike (buty (zwykłe, korki, halówki itd), koszulki, spodnie itd itd ... )
Hmm, w sklepach Juve w Turynie nie widziałem nic związanego z klubem innym niż Juve...może byłeś w sklepie Nike? (jest blisko Juvestore tego na Via Garibaldi, tylko już właściwie na Piazza Castello i z wystawy rzucają się w oczy koszulki Juve, ale to nadal "tylko" sklep Nike ;) )
juventusiak_94 pisze:Bramkarskich koszulek w ogóle nie znalazłem, co mnie trochę zasmuciło. Porównując dalej do Madrytu- tam mogliście znaleźć chyba z 4 rodzaje koszulek Ikera (1 skład, wyjazdówki, jakieś treningowe, z krótkim, z długim rękawkiem itd)
Dziwne, ja widziałem...


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 14:15

Włodar pisze:
juventusiak_94 pisze:W Turynie można znaleźć oczywiście gadżety Juve, ale są też półki z koszulkami itp Barcelony, czy Manchesteru Utd. Do tego różnego rodzaju 'nie-Juventusowe' przedmioty od Nike (buty (zwykłe, korki, halówki itd), koszulki, spodnie itd itd ... )
Hmm, w sklepach Juve w Turynie nie widziałem nic związanego z klubem innym niż Juve...może byłeś w sklepie Nike? (jest blisko Juvestore tego na Via Garibaldi, tylko już właściwie na Piazza Castello i z wystawy rzucają się w oczy koszulki Juve, ale to nadal "tylko" sklep Nike ;) )
juventusiak_94 pisze:Bramkarskich koszulek w ogóle nie znalazłem, co mnie trochę zasmuciło. Porównując dalej do Madrytu- tam mogliście znaleźć chyba z 4 rodzaje koszulek Ikera (1 skład, wyjazdówki, jakieś treningowe, z krótkim, z długim rękawkiem itd)
Dziwne, ja widziałem...
Przed meczem masz miliardy stoisk z koszulkami, a w Markecie przy stadionie jest JuveStore w którym masz tysiace rzeczy. : )


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 14:20

iltalismano pisze:
Włodar pisze:
juventusiak_94 pisze:W Turynie można znaleźć oczywiście gadżety Juve, ale są też półki z koszulkami itp Barcelony, czy Manchesteru Utd. Do tego różnego rodzaju 'nie-Juventusowe' przedmioty od Nike (buty (zwykłe, korki, halówki itd), koszulki, spodnie itd itd ... )
Hmm, w sklepach Juve w Turynie nie widziałem nic związanego z klubem innym niż Juve...może byłeś w sklepie Nike? (jest blisko Juvestore tego na Via Garibaldi, tylko już właściwie na Piazza Castello i z wystawy rzucają się w oczy koszulki Juve, ale to nadal "tylko" sklep Nike ;) )
juventusiak_94 pisze:Bramkarskich koszulek w ogóle nie znalazłem, co mnie trochę zasmuciło. Porównując dalej do Madrytu- tam mogliście znaleźć chyba z 4 rodzaje koszulek Ikera (1 skład, wyjazdówki, jakieś treningowe, z krótkim, z długim rękawkiem itd)
Dziwne, ja widziałem...
Przed meczem masz miliardy stoisk z koszulkami, a w Markecie przy stadionie jest JuveStore w którym masz tysiace rzeczy. : )
yyyy...wiem? :P nie wiem skąd wywnioskowałeś, że potrzebna mi ta informacja :D wyjaśniałem tylko opinie o tym, że w sklepach Juve są koszulki Barcy ;) a przed stadionem na stoiskach raczej nie kupisz oryginalnej, a chyba o takie chodziło koledze wyżej. Owszem w Juvestore przy stadionie jak najbardziej.
Ja mimo wszystko wolę skorzystać z oferty Drughi ;)


juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 18:34

Jak jutro dam radę się tam dostać, cyknę fotkę, bo ściana innych klubów też jest. Stroje bramkarskie może się wyprzedały <?> Ja tylko stwierdzam, bo byłem tam wczoraj i opisuje to co widziałem. A co do dyskusji czy to aby na pewno był JuveStore, odpowiadam że był :D
Dzięki za info dot. stoisk przed stadionem
juventusiak_94 pisze:Bramkarskich koszulek w ogóle nie znalazłem, co mnie trochę zasmuciło. Porównując dalej do Madrytu- tam mogliście znaleźć chyba z 4 rodzaje koszulek Ikera (1 skład, wyjazdówki, jakieś treningowe, z krótkim, z długim rękawkiem itd)
Dziwne, ja widziałem...[/quote]

W ogóle było trochę 'pustawo' na niektórych półkach. Może tak trafiłem.


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
igor_4467

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2011
Posty: 6
Rejestracja: 03 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 01:25

Witam !

Mam pytanie czy ktoś kiedyś kupował jakiś ciuszek ze strony juvesotre ?

Spodobała mi się ostatnio koszulka:

http://www.juvestore.com/en/frontend/ho ... ce=StoreAd

Chciałbym taką, byłby ktoś chętny zamówić ją razem ze mną ?


lesiu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2007
Posty: 25
Rejestracja: 13 lutego 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 01:52

igor_4467 pisze:
Mam pytanie czy ktoś kiedyś kupował jakiś ciuszek ze strony juvesotre ?

http://www.juvestore.com/en/frontend/ho ... ce=StoreAd

Chciałbym taką, byłby ktoś chętny zamówić ją razem ze mną ?
Nie zamawialem nigdy z tej strony ale bylbym zainteresowany kupnem ale przy wiekszej liczbie zaiteresowanych
FORZA JUVE
##### 30 #####


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 04:02

Jestem chętny zamówić również, mamy tu jakiegoś sprytnego organizatora na pewno, co to się zna na takich rzeczach :D Prosimy o zabranie głosu :)


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 20:57

Ja bym się jednak wstrzymał z tymi MISTRZOWSKIMI koszulkami. Redakcja JuvePoland od niedzieli już kilkakrotnie zapewniała, że mamy być cierpliwi bo myślą nad jakąś okolicznościową akcją. Może nawet te będą ciekawsze? Chociaż trzeba przyznać, że chciałoby się nosić w takiej już od dziś. ;)


ODPOWIEDZ