Co z Mutu?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juves

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lipca 2004
Posty: 3
Rejestracja: 19 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 13:39

Mam pytanko. Chodzi mi o apelację Chelsea domagającej się zapłaty za Mutu. Było o tym głośno i nagle ucichło. Czy ktoś wie jak ta sprawa się zakończyła?
Z góry dzięki za odpowiedź.


seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 13:45

Jeżeli jeszcze nie zapłacili to wydaje mi się że nie będą musieli płcić. Chelsea straciła dobrego zawodnika i na dodatek nie dostali za niego nawet funta :D . Ale co to dla nich jest jeden zawodnik, Roman sobie kupi drugiego, poza tym do Chelsea wrócił Crespo wię się już o kasę chyba nie upomną.


diego1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2005
Posty: 103
Rejestracja: 13 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 15:22

Chelsea sama zerwała umowe...i tak i tak Mutu podpisałby kontrakt z jakimś klubem, a tylko o to chodzi że chcą od niego kase bo przeszedł to takiego klubu jak Juve...wszystko ma ponoć rozstrzygnąc się coś koło 24 sierpnia


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 15:47

diego1989 pisze:Chelsea sama zerwała umowe...i tak i tak Mutu podpisałby kontrakt z jakimś klubem, a tylko o to chodzi że chcą od niego kase bo przeszedł to takiego klubu jak Juve...wszystko ma ponoć rozstrzygnąc się coś koło 24 sierpnia
moje zdanie i informacje są takie same, chelsea sama sie tego dorobila
:bravo:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 15:52

Ja z kolei czytałem ze decyzja ma zapasc koło października


oskar8

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2005, 12:04

Właśnie - Chelsea postąpiła głupio zrywając umowe - Juve przejęło Mutu za darmo :!: :twisted:


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2005, 12:37

http://www.juvepoland.com/news.php?id=4169

To moje informacje na ten temat... ;]

I jestem prawie pewien że Chelsea dostanie tyle za Mutu ile Inter dostał za Vieriego... Przecież kontrakt Mutu rozwiązali właśnie The Blues, więc nie wiem o co im teraz chodzi... :think:


★ ★ ★
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 23:04

railis pisze:Nie mogę go strawić. Taki niby talent a niewidoczny.
:roll: No to ładnie pojechałeś... kto niewidoczny? Mutu? No tak... jeśli dołączyłeś do JP kilka dni temu, to się nie dziwię... spójrz chociażby na ostatni mecz z Palermo. Proponuję trochę zapoznać się z jego historią i obejrzeć kilka spotkań :doh:

Jeśli chodzi o sprawę Mutu i Chelsea, to chyba wszystko już zostało powiedziane :wink:


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 12:48

railis pisze:Nie mogę go strawić. Taki niby talent a niewidoczny.
Weź nic lepiej nie pisz,jak to mają być takie głupoty.
To kto według ciebie jest "widoczny" może Giannicheda ?
Zacznij kibicować Barcelonie,tam wszyscy są "widoczni" 8)


Obrazek
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 18:20

Wiecie co? Wy uznajecie lekką krytykę za wielką obrazę bądź zdradę. Poruwnajcie go do Davida Trezegueta bądź Zlatana. Nie może wypełznąć na piedestał. Nie wątpie, że to wielki talent, ale (patrz ostatni mecz z Udinese) jakoś mu to nieudolnie wychodzi. Po nim się można trochę więcej spodziewać Mam nadzieję, że sie przemoże i będzi strzelał bramki.


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 18:47

railis pisze:Wiecie co? Wy uznajecie lekką krytykę za wielką obrazę bądź zdradę. Poruwnajcie go do Davida Trezegueta bądź Zlatana. Nie może wypełznąć na piedestał. Nie wątpie, że to wielki talent, ale (patrz ostatni mecz z Udinese) jakoś mu to nieudolnie wychodzi. Po nim się można trochę więcej spodziewać Mam nadzieję, że sie przemoże i będzi strzelał bramki.
Ale Mutu nie gra na takiej pozycji jak Treze bądź Zlatan. Chociaż jest napastnikiem to często ra na pozycji bocznego pomocnika, za Camoranesiego czy Nedveda. Szkoda że nie ma dla niego miejsca w podstawowym składzie bo jest bardzo dobry. Może nie jest jeszcze w szczytowej formie, ale trudno powiedzieć że zawodzi oczekiwania trenera czy kibiców. Bo raczej nie oczekiwano po nim wiele. Miewa świetne mecze, jak np. ten z Palermo. Ale także i słabsze. Jak każdy. Trzeba też pamiętać, ze nie grał przez długi czas i dopiero nie dawno wrócił do prawdziwej gry.
Napewno będzą jeszcze okazje żeby być z niego dumnym.


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 18:48

railis pisze:Wiecie co? Wy uznajecie lekką krytykę za wielką obrazę bądź zdradę. Poruwnajcie go do Davida Trezegueta bądź Zlatana. Nie może wypełznąć na piedestał. Nie wątpie, że to wielki talent, ale (patrz ostatni mecz z Udinese) jakoś mu to nieudolnie wychodzi. Po nim się można trochę więcej spodziewać Mam nadzieję, że sie przemoże i będzi strzelał bramki.
Mutu gra na lewej pomocy nie w ataku. Porownaj jego dorobek bramkowy z Nedveda lub Camora bo jest to bardziej adekwatne niz porownywanie z napastnikami.


Obrazek
ODPOWIEDZ