Juventus na 3 miejscu w liczbie kibiców!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 21:55

Nie wiem czy ten temat juz jest, szukalem nie znalazłem niestety.

Juve uplasowało się na 3 miescu w liczbie kibiców na świecie.
Oto lista pierwszej trójki:

1. Real Madryt 257,1 mln.
2. Manchester United 180,9 mln.
3. Juventus Turyn 147,8 mln.

Jest dobrze myśle ze jestesmy w stania powalczyc z manu i z realem za pare lat :P
Napewno liczba się zwiekszy po tym jak wprowadzono bilety za 1 euro.

źtódło: http://pilka.pl/?mid=1&show=37713


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Deckreg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2003
Posty: 39
Rejestracja: 26 września 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 22:00

zgaduje, ze nie chodzi o frekwencje na stadionie, ale o ogólną ilość kibiców. I to nie jest wiarygodne. Mnie np. nikt nie pytał się, czy kibicuje Juve i czy Realowi. :]


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 22:02

Ehh real nadal na 1 miejscu :roll: co do juve to mam nadzieje ze jak wygramy lm to sie zwiekszy ta suma i podskoczymy na 1 miejsce a real spadnie :twisted: jedno jeszcze co mnie dziwi to to ze milanu nie widac w 3 myslalem ze milan jest popularniejszy od man utd ale widocznie sie mylilem wazne ze juve jest wyzej od milanu


jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 22:05

Oj tak! Liczba kibiców wzrośnie znacząco dzięki tej cenie. Do Turynu przyjadą zastępy Japońskich matek z dziećmi. Teraz to już Real i MU mogą trząść portkami, bo Juve ich goni...

:smile:


Myślę, że Juventus raczej tych dwóch zespołów nie prześcignie, może kiedyś będzie przed MU :) Na pewno w ciągu kilku lat Chelsea prześcignie Juve i możliwe, że w ogóle będize pierwsza. Kibice lubią gwiazdy, zwycięstwa i kasę :) Pażywiom uwidzim.

A pozycja Juve w tym rankingu jest mi zupełnie obojętna.


TreDelIbra

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 67
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 22:07

Moim zdaniem nie ma co wiezyc takim sondażom , jakies 2 tygodnie temu czytalem o podobnym sondazu tez na pilka.pl i tam zdaje sie bylismy na 5 miejscu za milanem!
Napewno jest o wiele wiecej kibicow Juve , Realu czy ManU.

_________________________
NA ZAWSZE Z JUVE!!!!!!!!!!! :]


MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 22:08

Odliczajac od Realu i Man U po 100 milionow 6 letnich lebkow to Juventus jest na 1 miejscu.
Ciekawe jak sie to dalej przedstawia.


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
adamjuve1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 czerwca 2005
Posty: 17
Rejestracja: 17 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 22:26

spoko spoko juve niedlugo bedzie pierwsze bo beckham nie bedzie gral wiecznie a miliony żółtków (przepraszam jesli urazilem kogoś poglądy :-D ) kibicują realowi własnie przez tego goscia ktory z pilka ma nie wiele wspolnego a do reklam ma naturalny talent!! ( cóż ) nie można miec wszystkiego :-D !!! a co do manchesteru to wg mnie liczbe te zawyzaja dziadki ktore pamietaja wielki manchester z mattem busbym na czele!!! hehe FORZA JUVE FORZA ALEX


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 22:58

Szkoda ze ta frekwencja nie mozemy sie pocieszyc na stadionie Alpejskim :(


robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 23:26

fajnie ze kibicow jest tyle no ale jak mozna lubic Real no ludzie sa tam "swietni dziadkowie" kocham Juve tego nic niezmieni i nawet jak niebedzie wygrywac jakis trofeow( z takim skłądem napewno wygramy wszytsko :D :-D wiec czym sie martwic) to i tak bede im kibicowac ze ktos nielubi juve to jego problem niewie co najlepsze i ze zyje w błedzie to juz jego problem nie moj przeciez :twisted:
Kibicuje Juve ale tez niemoge powiedziec ze nienawidze Milanu neiwiem co siedzi w głowach takich ludzi jak kibice ŁKS-u czy Widzewa (jestem za widzewem :D) czy jak sie kocha Widzew z Legia :twisted: kazdy wybiera to co chce ale tluc sie nawzajem to troche dla mnie dziwne nierozumiem takich zachowan piłka jest gra wygrywa lepszy tzreba umiec wygrywac i pzregrywac a nie za to ze ktos inny wygral zatluc kilku kibicow :| <fakt moze odbiegłem od tematu sorrki> tylko jak by ktos umiał mi wytłumaczyc czemu tak jest bo ja tego nierozumiem i niezrozumiem chyba wogole polskie społeczenstwo jest jakies dziwne chcoiaz nie tylko polskie :angry:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 10:23

marcinb1989 nie martw sie frekfencja na stadionie teraz wprowadzili karnety po 19 euro i bedzie napewno duzo więcej kibiców. Widzialem na oficjalnej stronie juve jakie są kolejki :pray:

Wiec frekfencja w tym sezonie zla napewno nie bedzie!!!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
joszko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 16
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 10:24

Za rok juve bedzie mialo kibicow wiecej niz real:D:D:D:D


Pagi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 99
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 11:06

Ja nic nie mówię, lae to chodzi chyba o oficjalnych kibiców w oficjalnych fan klubach... Bo tak np. mnie nikt nie pytał komu kibicuję....


"Lechiści to nie kibole, to fanatycy zakochani do szaleństwa w klubie"
Obrazek
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 12:04

Soetna wiadomośc , ale ja słyszałem gdzieś indziej , ze takze byliśy na 3 miejscu, ale chybazanami plasowali się kibice Czerwonych diabłów. Oczywiście cieszy ta wiadomośc to są zliczone loczby zcałego świata ciekawe czy nas tutaj brali pod uwagę :lol: SDzkoda tylko , że namecze Juve pzychodzi zleksza mało osob , ale przecież kibice nie grają roli tylko piłkarzy chcoć zawsze jakiś wiekszy doping by się przysał gdybym mieskzał w Turynie to miłbym chyba kupionyjuż ten tani karnet :)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 12:56

Fajnie by było gdyby to się przekładała na ilość widzów na stadionie.Dobrze że Chelsea nie ma w pierwszej trójce :twisted: ,widać że kibiców nie można kupić.


Forza Juve!!!
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 13:01

Wie ktos moze ile do dnia dzisiajszego sprzedano karnetow?? NIe chodzi mi o te 15 tys bo wiem no ale juz moze wiecej jest sprzadanych jak tak to ile???


ODPOWIEDZ