Rezerwowy Kapitan

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Kto powinien nosić opaskę kapitana podczas absencji Del Piero ?

Gianluca Zambrotta
42
29%
Gianluigi Buffon
30
20%
Fabio Canavaro
20
14%
Mauro Camoranesi
1
1%
Emerson
0
Brak głosów
Patrick Vieira
12
8%
Pavel Nedved
30
20%
Zlatan Ibrahimovic
2
1%
David Trezeguet
1
1%
ktoś inny
9
6%
 
Liczba głosów: 147
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 15:24

pan Zambrotta pisze:
Martin pisze:Troche dziwny temat bo to jest juz ustalone i nie podlega jakims widzimisiom kibicow :lol:
Co tu robi Vieira ?? :| czy wielkie nazwisko to jedyny powod do noszenia opaski kapitana ? Patrick dopiero przybyl na Delle Alpi, a juz ma zostac zastepca kapitana...
No widzisz... Ja też nie uważam, że Vieira powinien nosić opaskę, tylko ze względu na wielkie nazwisko. Jednak cechy przywódcy ma. Przecież w Arsenalu był kapitanem. Biorąc pod uwagę ten fakt, chciałem dać jego zwolennikom taką opcję, bo może jest ktoś, kto chciałby, aby to właśnie Patrick nosił opaskę. Chociaż jeszcze raz zaznaczam, że ja do nich nie należę.


Deckreg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2003
Posty: 39
Rejestracja: 26 września 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 15:37

bartus pisze:Drugim kapitanem powinien zostać ktoś z autorytetem w drużynie, ktos do kogo druzyna ma zaufanie, że nie zawiedzie. Ja zagłowałem na Buffona, bo ma starz w Juve
Primo - staż :]

Secundo - bramkarz się na kapitana nie nadaję, bo nie poderwie do gry grających w sporej odległości od niego napastników czy pomocników. Przynajmniej takie jest moje zdanie :]


Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 15:45

Deckreg pisze:
bartus pisze:Drugim kapitanem powinien zostać ktoś z autorytetem w drużynie, ktos do kogo druzyna ma zaufanie, że nie zawiedzie. Ja zagłowałem na Buffona, bo ma starz w Juve
Primo - staż :]

Secundo - bramkarz się na kapitana nie nadaję, bo nie poderwie do gry grających w sporej odległości od niego napastników czy pomocników. Przynajmniej takie jest moje zdanie :]
A jednak Kahn(primo-chyba tak sie pisze :P secundo-chyba dalej jest kapitanem :P)
jest kapitanem, i nawet niezle mu idzie :)
Moim zdaniem nadaja sie na zastepce Buffon i Thuram.
Dlugi staŻ :P w Juve, walecznosc i charyzma. Ale oby DP nic sie nie stalo :)


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 16:01

Jasne że Zambrotta. Choćby dlatego że gra w Juve już bardzo długo i przez cały ten czas jest jednym z ważniejszych, ba najważniejszych punktów druzyny.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 17:48

Capello w odróżnieniu od Lippiego wolał powierzać opaske kapitana zawodnikom mającym pewne miejsce w składzie i nie koniecznie najdłużej związanych z klubem.Pod nieobceność Del Piero opaske przejmował Thuram,czasem nosił ją Zambrotta a dopiero w dalszej kolejności znajdowali się Pessotto i Tacchinardi.W tym sezonie będzie zapewne podobnie ;nastepcą kapitana będzie Thuram a trzecim w kolejce Zambrotta lub Pessotto.
Ostatnio zmieniony 08 grudnia 2005, 22:48 przez BIANCONERI, łącznie zmieniany 2 razy.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 17:56

Podczas nieobecnosci Alexa zazwyczaj ma ja Thuram, więc wątpie by cokolwiek w tym sezonie miało sie zmienić.
Jeśli ktos za francuza miałby byc rezerwowym kapitanem to moi zdaniem Cannavaro, Emerson albo Buffon
Dlaczego nie np. Nedved?
bo jest to piłakrz o zbyt pobudliwym charakterze, który nie zawsze umi utrzymać nerwy na wodzy.

Ale cokolwiek powiecie, i ktokolwiek bedzie rezerwowym, takiego kapitana jak Alex Del Piero nie ma zadna drużyna na świecie :-D :-D :wink:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 18:22

Moim zdaniem Zambro. Potrafi krzyknąć kiedy trzeba i poukładać grę drużyny w defensywie. Na pewno potrafiłby też utemperować innych zawodników jeśli doszłoby do nieprzyjemnych spięć. Poza tym funkcja kapitana nie jest tu specjalnie ważna. Niemniej jednak moim faworytem po Alexie jest właśnie On.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 18:27

ozaru4 pisze:O ile sie nie myle gra w Juve juz 6 lat
Buffon gra w Juve 4 lata... :) od 2001...

A co do postu to moim zdaniem pod nieobecność Alexa kapitanem powienien być Zambrotta a potem właśnie Buffon
__________________________________________________
"Jeśli nie zapamiętasz mojej twarzy,
to zapamiętasz moje bramki" - Alex Del Piero


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 19:06

1.Alex
2.Thuram
3.Nedved
4.Canavaro
5.Zambrotta


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 19:21

Ja myśle ze Gigi to byłby bardzo dobry rezerwowy kapitan gra praktycznie w każdym meczu i podtrzymuje drużyne na duchu dla mnie to główny faworyt! Na drugim miejscu Zambrotta to super gosc o podobnym charakterze co Gigi :ok:


_zambro_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 22
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 19:24

wszystko ok tylko gdzie jest Thuram ktory czesto dostawal opaske kapitana moim zdaniem kapitanem powinien byc Zambrotta lub własnie Thuram (bartus) napisal ze Buffon ale lepiej jest jak kapitan jest zawodnikiem z pola ktory moze w kazde chwili interweniowac (obojetnie w jakiej sytuacji)


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 21:30

Napewno Capitanem po Alexie będzie Thuram , ale ja opaskę przydzieliłbym Zambroccie , po Del Piero ma najdłuższy staż oczywiście pomijam Pessotto bo nie gra w pierwszym składzie. Trezeguet ma chyba równy staż z Zambrottą ale David nie nadaje się na lidera zespolu to typowy snajper. Wogóle co robią tutaj takie nazwiska jak Vieira , Cannavaro , Czy Emerson przecież oni grają tylko jeen sezon a Vieira kilka sparingów..


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 22:14

Pelson pisze:Napewno Capitanem po Alexie będzie Thuram , ale ja opaskę przydzieliłbym Zambroccie , po Del Piero ma najdłuższy staż oczywiście pomijam Pessotto bo nie gra w pierwszym składzie.
Pominales tez Birindelliego...


Lord Kostaka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2005
Posty: 2
Rejestracja: 31 lipca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 22:27

Moim skromnym zdaniem Pavel, poniewaz zawsze daje z siebie maximum i nigdy nie schodzi ponizej pewnego poziomu :-D


Juve_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 87
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 22:38

Jak dla mnie to Vieira może być {drugim} kapitanem.
Przemawia za tym jego pozycja na boisku oraz
doświadczenie gdyż wiele już osiągną.
Vieira nigdy się nie poddaje i świetnie
motywował by wszystkich do walki. :P :P :P


ODPOWIEDZ