Mecze Juve za 1 euro!?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 19:40

Moim zdaniem fajna sprawa dla młodych fanów juve i kobiet tylko dlaczego nie mieszkam w turynie i juz jestem za stary :płaczę:


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2005, 13:11

Można nawet sobie zafundować randkę na Della Alpi, wszakże nie będzie to drogo kosztowało, no i ta niepohamowana, wspólna radość po strzelonej bramce dla Juve. :lol: Świetna opcja. Ta akcja raczej na pewno nie przyniesie naszej klubowej kasie zysków, lecz może stanowić znakomity czynnik promocyjny dla nowej generacji kibiców, którzy miejmy nadzieje do ostatniego miejsca będą wypełniać zmodernizowane Delle Alpi.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 00:36

A na mecze Ks myszków dzieci mogą wchodzić za free :D więc to mnie nie rusza :-D A tak na serio to właśnie w takich chwilach żałuje że mieszkam w myszkowie a nie w turynie ehhhh


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 13:39

Fajny pomysł (ja bym odrazu skorzystał). Powinni też tak wprowadzić w niektórych klubach w Polsce i może zainteresowanie naszą ligą by wzrosło.


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2005, 17:35

Jasiek-x pisze: (...) i może zainteresowanie naszą ligą by wzrosło.
Podobnie jak długi :twisted:


Aaadrianna

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2005
Posty: 10
Rejestracja: 31 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 21:44

E... Nawet fajny pomysł. Ja tam z racji mojego wielku kupiła bym sobie wejściówkę (bo prędzej mi do Turynu niż Mediolanu :płaczę: ) po czym zastanowiłabym się poszła tylko na mecz z AC Milan, a wszystkie inne to niech sobie siorka na nie chodzi :smile: . Choć fajny pomysł. Ma przyszłość. I 13 latki potrafią kibicować... Moi kumple są na to świetnym przykładem. A co dopiero mój 11-letni kuzyn?? Kurcze on na meczach Lecha to potrafi przebić starszych :shock: . Fanatyk do kwadratu 8) .


Jedna z nielicznych często udzielających się na forum JP Milanistka. Ale w 101% Milanistka ;)).
ODPOWIEDZ