HISTORYCZNA ARMIA WYMIERA !!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Konciuporsi

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 10:43

Niestety, kiedyś nietykalni, teraz nie szanowani. Capello zostawia Blasiego, który jest rzymianinem. Choć według moich informacji jest on bardzo blisko przejścia do Violi. Nie wiem, co kombinują władze, ale według mnie mimo pozyskania Vieiry w porównaniu z Milanem i Interem jesteśmy na minus! Czemu? Proste! Oni kupili kilku graczy, którzy załatali dziury, a my tylko Vieirę. Nikt poza Patrickiem nie ma szans na wywalczenie miejsca w podst. składzie. A! Solari, Pizarro, Samuel, czy Gilardino, Jankulovski takowe mają. Nawet Pan Vogel może powalczyć. Prawda wiek u graczy nie ma znaczenia, ale u Nas jest jedno ALE. We wszystkich drużynach jest z dwóch choć młodych, niekonwencjonalnych graczy, którzy grają na stałe w 1 składzie, nie mówiąc o rezerwie, a my? Mamy Ibre, a ławka. Takiego czegoś nam np. zabrakło w spotkaniu z Liverpoolem. Polotu młodości. Mamy trzon, ale nie mamy wilków, którzy bohaterów by pogonili do pracy. Capello tak chwalił Ibre i dobrze, ale czemu nie zrobił tego z innymi w równym stopniu, którzy nie grali gorzej. Czemu grał Olivera, który grał fatalnie, strzelił przypadkowe bramki, a nie Kapo, który jak dostał szansę to w meczu z Lazio rozregulował ich całkowicie. Czas na młodzież. Mamy doświadczony skład. Pochwała jest dobra, gdy na ławce jest ktoś świetny, kto może Cie może zastąpić, ale u nas jest Ibra niezastąpiony, a jego koledzy w większości wiedzą, w składzie jest Ibra, a kto drugi? Nikt nie zadaje sobie pytania jaki atak, tylko partner Ibry. Zlatan ostatecznie w najważniejszych chwilach zawiódł. z Liverpoolem, z Interem, z Milanem przez swoja głupotę mógł wszystko zniweczyć. Grał ogólnie świetnie, ale to jest rysa na tym wszystkim Rozumiem musimy być silni, ale trzeba tez młodych. A Don Fabio chyba zapomniał, żeby czasami specjalnie posadzić Zlatan na ławce, aby czuł, że mimo że jest najlepszy, może grzać ławę. Wtedy jeszcze bardziej by się skupił...

Mam nadzieję że Del Piero przetrwa w Juventusie do końca.


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 10:55

Zgadzam się, choć częściowo. Zlatana nie ma się co czepiać. Każdemu piłkarzowi czasem puszczą nerwy (wspomniany przez Ciebie mecz z Interem), ale generalnie dał popis w tym sezonie. Co do transferów, to przyznam, że ja jestem załamany. Jeden Vieira to trochę za mało, żeby się już czuć mistrzem. A jak dla mnie najwiękzą tragedią było dopuszczenie, aby Gilardino znalazł się w Milanie. On z Shevą zniszczą wszystkich :/
Generalnie patrzącna doychczasowy przebieg okienka transferowego, to trzeba przyznać, że Milan i Inter wzmocnili się piekielnie, a Juve pozyskał tylko Vieirę. Fakt, że to potężne wzmocnienie, ale przydałyby się kolejne !!! Na co czeka Moggi ??? Aż Milan podprowadzi nam spod nosa kolejnego super zawodnika ??? Ehh... Cholera wie. Ale z drugiej strony Mercato się nie skończyło, a jak wszyscy wiemy, Lcek lubi odstawić jakiś popis pod sam koniec. Dużo pieniędzy jest w klubie. Wielu sprzedanych zawodników, sprzedaż siedziby i sponsorzy. A transferów brak (nie licząc wątpliwych wzmocnień typu Kovac, Giannichedda). Może się mylę, ale ja czuję, że Vieira to nie był największy hit Juve tego roku... Na coś chyba ciułają grubą forsę. Ale to się okaże. Przecież Juve nie ma w zwyczaju wydawać jakiś kosmicznych kwot na transfery. Mimo wszystko ja bym radził zachować spokój do zamknięcia okienka :]


[Nevermind]

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2005
Posty: 47
Rejestracja: 30 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:03

Zaczyna sie to samo co rok temu, poczekajcie do konca okienka i potem komentujcie. Mowisz ze TYLKO Vieira nas wzmocnil, a pomyslales o Kovacu lub GG??


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:06

[Nevermind] pisze:Mowisz ze TYLKO Vieira nas wzmocnil, a pomyslales o Kovacu lub GG??
Przeczytaj dokładniej. Wspomniałem o obu panach i uważam je za conajmniej wątpliwe wzmocnienia.


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:08

Masz racje co do zbrojen-rzeczywiscie nawet kupujac Vieire przegralismy walke z Interem i Milanem w tegorocznym mercato!Milan kupujac Gilardino,Vieriego,Jankulovskiego,Eleftheropoulosa i Vogela zdolal utrzymac obecny sklad (no moze poza Dhorasoo, ktory i tak byl tylko zmiennikiem) przez co stali sie jeszcze silniejsi, pewni. Podobnie z Interem-przy zakupie Solariego,Samuela,Pizarro,Wome nie stracili nikogo.Juve natomiast wysprzedalo cala pomoc-Tacchinardi, Maresca, Appiah,Kapo, prawdopodobnie odejda tez Olivera,Blasi. Jesli nie wzmocnimy tej formacji chociaz 2 solidnymi pomocnikami to bedzie krucho.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:17

Giannichedda wątpliwym wzmocnieniem :?: :rotfl:
To jeden z najlepszych graczy Lazio w poprzednim sezonie, GG to bardzo duże wzmocnienie, a to że nie ma nazwiska które ukazuje sie co tydzień na okładkach kolorowych, sportowych gazet jeszcze o niczym nie świadczy. GG to doświadczony, twardy, pracowity i przyzwyczajony do Serie A zawodnik, strzał w 10'.
Jeżeli mówimy o młodzieży, to jest chodźby Chiellini, który pewnie teraz będzie częściej grał. Treze, Mutu to też przecież nie dziadki.
Kiedyś możliwe że o grze Juve będą decydować tacy zawodnicy jak Chiumiento, Palladino, czy Onwuachi, ale narazie Juve potrzebuje silnych i doświadczonych zawodników, samych mistrzów, a nie chłopców, którzy mają uczyć się grać, od tego są wypożyczenia, współwłasności, tam młodzi chłopcy mają się ogrywać i nabierać doświadczenia.
Opierając skład na zawodnikach pokroju C.Ronaldo, czy Robinho nie będziemy wygrywać, oni mogą być tylko uzupełnieniem dla tych naprawdę ważnych.


P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:25

Konciuporsi pisze: Nie wiem, co kombinują władze, ale według mnie mimo pozyskania Vieiry w porównaniu z Milanem i Interem jesteśmy na minus! Czemu? Proste! Oni kupili kilku graczy, którzy załatali dziury, a my tylko Vieirę. Nikt poza Patrickiem nie ma szans na wywalczenie miejsca w podst. składzie. A! Solari, Pizarro, Samuel, czy Gilardino, Jankulovski takowe mają.
No tak nie szleliśmy z transferami ale jakoś dużo tych słabych punktów w naszej druzynie nie było. Ale mamy za to Giorgio Chiellini, Giuliano Giannichedda, Robert Kovac i powili muszą wchodzić gracze z primavery bo w dryzunie która ma zamiar grac w LM w kolejnych latach musi byc przynajmniej 2 wychowanków.
Konciuporsi pisze:Mamy Ibre, a ławka. Takiego czegoś nam np. zabrakło w spotkaniu z Liverpoolem. Polotu młodości. Mamy trzon, ale nie mamy wilków, którzy bohaterów by pogonili do pracy. Capello tak chwalił Ibre i dobrze, ale czemu nie zrobił tego z innymi w równym stopniu, którzy nie grali gorzej. Czemu grał Olivera, który grał fatalnie, strzelił przypadkowe bramki, a nie Kapo, który jak dostał szansę to w meczu z Lazio rozregulował ich całkowicie. Czas na młodzież. Mamy doświadczony skład. Pochwała jest dobra, gdy na ławce jest ktoś świetny, kto może Cie może zastąpić, ale u nas jest Ibra niezastąpiony, a jego koledzy w większości wiedzą, w składzie jest Ibra, a kto drugi? Nikt nie zadaje sobie pytania jaki atak, tylko partner Ibry. Zlatan ostatecznie w najważniejszych chwilach zawiódł. z Liverpoolem, z Interem, z Milanem przez swoja głupotę mógł wszystko zniweczyć. Grał ogólnie świetnie, ale to jest rysa na tym wszystkim Rozumiem musimy być silni, ale trzeba tez młodych. A Don Fabio chyba zapomniał, żeby czasami specjalnie posadzić Zlatan na ławce, aby czuł, że mimo że jest najlepszy, może grzać ławę. Wtedy jeszcze bardziej by się skupił...

Mam nadzieję że Del Piero przetrwa w Juventusie do końca.
Spoko w tym roku już Trezegeut mam nadzieje nie bęzie łapał niepotrzebnych kontuzji. Jest jeszcze Mutu któr też ma zamiar powalczyć o skład. No fakt troche brakło młodosci ale spokojnie wszytko przyjdzie z czasem może Lucek nas zaskoczy jeszcze jakimś transferem. Moze Rosicky, Mancini Miguel... jeszcze mamy cały sierpien...


adamjuve1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 czerwca 2005
Posty: 17
Rejestracja: 17 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:31

Ludzie!! bez paniki! Mercato sie keszcze nie skonczyło a wy juz sie martwicie!! Lucek na pewno planuje jescze jakis transferowy hicior. a poza tym taki inter co roku robi "duze" wzmocnienia i pytam sie co z tego???? kiedy oni ostatni raz wygrali serie a bo nie pamietam?! morartti co roku obiecuje lige mistrzow serie a a konczy sie zazwyczaj na pucharze włoch. Martwia mnie troche wzmocnienia milanu ale damy im rade!! FORZA GRANDE JUVE FORZA ALEX


kozakmc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 28
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:37

Moggi zawsze tak miesza że nie wiadomo kogo sprowadzi albo sprzeda. Ja nadal mam nadzieję że do Juve przejdzie Antonio Cassano. Nie zapominajmy że Adrian Mutu może grać na lewym skrzydle. To duże wzmocnienie dla pomocy. Kovac w obronie. GG i vieira w pomocy. Przecież są jeszcze inni gracze. Miccoli, Giorgio Chiellini, Davide Chiumiento. Moim zdaniem nie jest tak źle ale patrząc na transfery Interu i Milanu to trzeba jeszcze kogoś skołować...Ale i tak mamy najlepszego bramkarza i nikt ani nic tego nie zmieni... :-D :-D


_________________________________________
TI AMO JUVE


bianconerio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 123
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:42

Seiru pisze: Opierając skład na zawodnikach pokroju C.Ronaldo, czy Robinho nie będziemy wygrywać, oni mogą być tylko uzupełnieniem dla tych naprawdę ważnych.
Chodzi o to, ze w klubie sa potrzebni zawodnicy mlodzi z wieksza pasja do gry i moze z wiekszymi troche ambicjami. Tacy zawodnicy sa utalentowani, zadni zwyciastw a jednoczesnie ciagle uwazaja na to by nie wypasc ze skladu bo nie maja takiej reputacji jak starsi koledzy. Ci juz doswiadczei zawodnicy czesto nie maja takiej motywacji by zdobywac wszystko (no moze sa wyjatki) bo jesli nie wygraja to co sie stanie... nic!! moze za rok sie uda... Autor tematu chcial powiedziec chyba, ze potrzeba zawodnikow ktorzy cale swe serce oddawali walce na boisku i dobru klubu.


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:44

'Konciuporsi'

Ok, prawie całkowicie się zgadzam z Twoim postem. Powiedz mi tylko, dlaczego skopiowałeś go z komentarza pod newsem, który napisał 'Alexxxxx' nie podając źródła? :| Nie uważasz, że to trochę nie wypada ? :|


juves

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lipca 2004
Posty: 3
Rejestracja: 19 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:46

Inter się nie wzmocnił tylko po raz kolejny ośmieszył. Znowu wymienia całą pomoc. Rok temu mówili, że mają najlepszą pomoc z Davidsem, Veronem i Stankovicem. I co z tego zostało? Znowu zaczynają od początku. My kupiliśmy najlepszego pomocnika defensywnego na świecie. Moggi nie szaleje, nie kupuje po to by kupić. Konsekwentnie realizuje politykę transferową. Kupuje tych piłkarzy, których Juve potrzebuje. Nie zapominajmy o GG, Kovacu i Chiellinim. Tegoroczne mercato już należy do Juve a przecież to jeszcze nie koniec...


[Nevermind]

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2005
Posty: 47
Rejestracja: 30 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:48

Gregor del Ptasior pisze:
[Nevermind] pisze:Mowisz ze TYLKO Vieira nas wzmocnil, a pomyslales o Kovacu lub GG??
Przeczytaj dokładniej. Wspomniałem o obu panach i uważam je za conajmniej wątpliwe wzmocnienia.
To widac ze sie nie zna na pilce, GG jest lepszy od Vogela i mowienie ze Kovac nie jest wzmocniem wywoluje we mnie smiech.
piotr pisze:Moze Rosicky
:prochno:


KAcper123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 42
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:51

Nie będę się rozpisywać i poczekam do końca okna transferowego choć zgadzam się ze jak narazie tonie popisaliśmy się transferami mam nadzieję, że cassano sie uda ściągnąć, ale ...
Gregor del Ptasior pisze:A jak dla mnie najwiękzą tragedią było dopuszczenie, aby Gilardino znalazł się w Milanie. On z Shevą zniszczą wszystkich :/
Wątpie... Racja, że Milan pozyskał świetnego snajpera. I może jest to jeden z lepszych "snajperów" w tej chwili ale nie zapominajmy ze milan nie ma takiego napastnika, który mógłby rozegrać piłkę w polu karnym.
Kogoś w stylu Del Piero kiedy był jeszcze u szczytu formy, albo Raula :wink: tez kiedy był w formie. Oecnie każdy napastnik tam grający jest typem żądła stojącego tuż przed polem karnym i czekającego na piłkę. Brakuje kogoś kto by tę piłkę w polu rozegrał.


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 12:01

[quote="[Nevermind]"]

To widac ze sie nie zna na pilce, GG jest lepszy od Vogela i mowienie ze Kovac nie jest wzmocniem wywoluje we mnie smiech.

Znawca się znalazł. Poprostu tak uważam, a że masz inne zdanie, to nie wyjeżdżaj mi tu odrazu z takimi tekstami. Gadasz, jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. Wyluzuj ! Dla mnie poprostu nie jest to duże wzmocnienie, tylko piłkarz na dobrym poziomie, a w Juve chcę tylko NAJLEPSZYCH !!


ODPOWIEDZ