LM gr.A (JUVENTUS, Bayern, Brugge, Rapid)

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Godjens11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 czerwca 2005
Posty: 24
Rejestracja: 09 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 12:01

Ja nie wiem o co wam chodzi chcemy wygrac LM no to musimy byc w stanie pokonac wszystkie druzyny bo takto nie ma szans. a jesli chodzi o grupe to:
1.Juve
2.Porto
3.Deportivo
4.PSV


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 22:32

Troche jestem żdziwiony że JUVE w 2 koszyku!!! :naughty:
Ja bym chciałe aby Juve miało taka gupe:
JUVENTUS TURYN
Bayern
Sparta
Fenerbahce Istanbul

Może byc ciekawie w takiej grupie!! :lol:


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
tommyknocker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2005
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 13:34

Real
Juventus
Sparta
Fenerbahce

:ball: taka grupa najbardziej by mi odpowiadała...

a kogo chciałbym uniknąć??? chyba Manchesteru i Arsenalu... zawsze mieliśmy z nimi problemy... chyba nie podchodzi nam gra z wyspiarzami... choć i tak JUVE będzie jednym z faworytów, nie tylko do wyjścia z grupy, ale i wygrania LM, to jednak z każdym trzeba być ostrożnym... mamy przykład Celticu...


Obrazek
bianconerio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 123
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 19:00

A mi to obojetne kogo bedziemy miec bo uwazam, ze Juve nie powinno bac sie nikogo. Faza grupowa jest dosc dluga, kazdy rozegra ze soba po dwa mecze i jesli wypadniemy zle w tych meczach lub bedziemy przegywac z wiekszymi faworytami to bez sesu jest dalsza gra. Lepiej wowczas byloby skoncentrowac sie na ligowych boiskach.

A jesli mialbym juz wybierac grupe to wybralbym tzw. grupe smierci czyli najmocniejsza bo chcialbym zobaczyc jak Juve wychodzi na tle najmocniejszych druzyn. Droge do finalu przez szczcescie losu mnie nie interesuje.
pozdr


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 19:26

Szok te koszyki to chyba jakis.....................(nie wiem jak tego kogos okreslic) ustawial przecież to jest parodia Juve w 2 koszyku ich chyba nieźle pogrzało a taki milan inter czy real który wyelyminowaliśmy 2 razy w 3 sezonach są w 1 koszyku :angry: ludzie pomóżcie tym z uefa bo to nie jest rozsądne!!! Ja nie wiem nie wiem to jest....................... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 20:13

Dla mnie to jest smieszne jak dla Was jak moze Inter Mediolan byc w pierwszym koszyku wygrywajac tylko puchary wloch a Juventus zdobyl w ostatnich 5 latach jak sie niemyle 3 krotnie Mistrzostwo Włoch jest to bardzo smieszna sprawa. ALe coz Ac Milan to rozumiem dwa lata temu zwyciestwo w LM przeciwko Juventusowi w pamietncyh rzutach karncyh oraz był w finale LM przeciwko Liverpoolowi ( Jerzy Dudek :smile: ) Ja najbardziej chcialbym grac z Bayernem Monachium poniewaz Juventus TUryn umie sobie radzic z niemieckim potentatem . A z trzeciego ze Sparta Praga a z czwartego byle kim .


Obrazek
pieny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2004
Posty: 87
Rejestracja: 12 września 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 20:17

Juve
Barca
Ajax
Benfica
Fajna grupka by była...
A wisła ... mało w to wierze ...ale awansuje... :twisted:


OLSZAN
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2005, 10:14

Ja się nie boję żadnego przeciwnika, jeśli chcemy wygrac Ligę Mistrzów musimy pokonać najlepszych. Myślę, że każdy z przeciwnikółw jest w jakiś sposób do przejścia i możemy z nim nawiązać walkę jak równy w równym. Oczywiście wolał bym na początku trafić na słabszych przeciwników i wyjść z grupy jak najmniejzym nakładem sił, ale tez trzeba pamiętać aby nie lekceważyć żadnego rywala, Celtic zlekceważył i co sie stało to wszyscy wiemy. A ja chciałbym trafić na taką: Sparta, Ajax, Benfica.


Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2005, 11:09

Chciałbym zeby nasza grupa wyglądała tak :
- Juventus
-F.C Barcelona
-Ajax
-Fenerbahce Istanbul
Było by ciekawie :D


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2005, 11:26

Mnie wciąż dręczy pytanie jak oni wstawili Juve do drugiego koszyka! :think:
Spójrzmy na osiągnięcia Interu z ostatnich 5 lat! I co widzimy??? Jedyny Puchar Włoch, aha jeszcze Trofeo Tim :smile:
Spójrzmy na Barcelone co wygrała oprucz Primera Divison 04/05 ?? Nic nie wygrali!
A teraz spójrzmy na Juventus! W ostatnich 4 latach zdobyliśmy 3 mistrzostwa kraju, graliśmy w finale LM, ale mimo to "fachowcy" z Uefa wsadzili nas do drugigo koszyka. :doh:
Jak mistrz najsilniejszej ligi świata moze być w drugim koszyku???
To jest tak samo jak z IFFHS, nie patrzą na osiągnięcia i wychodzi że Inter, albo Newcastle jest najlepszą drużyną na świecie.


Sobi666

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 marca 2004
Posty: 25
Rejestracja: 12 marca 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2005, 11:50

Jaki będzie wynik losowania zobaczymy... Nie wiem czemu Juve jest w 2 koszyku ale myśle, że BARDZO DOBRZE że tak się stało. Jeśli chcemy wygrać LM musimy wgrywać z każdym natomiast będziemy mogli zobaczyć 2 mecze z drużyną z pierwszego koszyka a to na pewno będzie bardzo ciekawe jak i pożyteczne dla drużyny doświadczenie


djse

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 71
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2005, 13:27

Ja myślę ,że szkoda ustawienia Juve w drugim koszyku tylko ,ze względu na samą symbolikę ,bo nasz klub porzez swoje wynki zasłużył ,by się tam znaleźć (jak widzę Liverpool ,mimo wygrania LM to nie mogę ze smiechu ,co roku ledwo ,ledwo 4 miejsce w lidze ,raz udalo sie wygrac fartem LM i od razu 1 koszyk). Jednak jezeli chodzi o wpływ na dalsze losy Juve to ma się nijak ,bo z każdą z drużyn z I koszyka możemy spokojnie wygrać ,a reszta będzie z dalszych koszyków ,czyli nie powinniśmy mieć problemu z awansem (o ile nie przegraja na własne zyczenie) ,a jak trafimy np. na Barce moga byc ciekawe mecze ,ktorych telewizja nie bedzie mogla nie puscic w transmisjach ,czyli wiecej korzysci dla kibcow JUve :dance:


Juve moim ulubionym klubem , Del piero pilkarzem
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 31 lipca 2005, 09:11

A jakie to ma znaczenie, ze jestesmy w drugim koszyku? Chcemy wygrac LM to nie powinnismy na to patrzec. Tylko wygrywajac z najsilniejszymi mozemy zdobyc najcenniejsze klubowe trofeum...
Zatem nie narzekajmy tylko grzecznie poczekajmy na wyniki losowania, bo wg mnie jesli nie bedzie potrafili wygrac z czolowymi zespolami to nie mamy co sie pchac do kolejnych faz.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
[Nevermind]

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2005
Posty: 47
Rejestracja: 30 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2005, 10:44

Martin pisze:A jakie to ma znaczenie, ze jestesmy w drugim koszyku? Chcemy wygrac LM to nie powinnismy na to patrzec. Tylko wygrywajac z najsilniejszymi mozemy zdobyc najcenniejsze klubowe trofeum...
Zatem nie narzekajmy tylko grzecznie poczekajmy na wyniki losowania, bo wg mnie jesli nie bedzie potrafili wygrac z czolowymi zespolami to nie mamy co sie pchac do kolejnych faz.
To wszystko prawda, ale dlaczego oni zdecydowali sie dac Juve do koszyczka a Inter do 1 :? Przciez przez ostatnie 5 lat Inter napewno mniej osiagnal w pucharach europejskich.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2005, 10:50

Ludzie gdyby tu chodziło o jakiś polski zespół to moglibyśmy biadolić że jesteśmy w słabszym koszyku i przez to będą trudniejsi rywale.Ale skoro dyskusja jest o Juventusie to czym się tu przejmować...Przecież to jedna z najlepszych drużyn w Europie i da sobie rade z każdym przeciwnikiem skoro chce wygrać Lige Mistrzów...


ODPOWIEDZ