Ulubione kluby w Chinach, Juve na 3 miejscu, Calcio górą !

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 12:24

W Chinach ogłoszono sondę, na najbardziej lubiany klub europejski. Juventus zajął w tym rankingu 3 lokatę, a ulubioną drużyną, o dziwo, jest Inter Mediolan. Włosi posiadają największą ilość fanów w Chinach.

Wyniki sondy:
1. Inter Mediolan
2. AC Milan
3. Juventus Turyn
4. Real Madryt
5. Manchester United
6. Arsenal Londyn
7. Barcelona
8. Bayern Monachium

zrodlo: http://www.bayern.munchen.pl/index.php? ... ews_id=778

Szczerze mowiac jestem mile zaskoczony ta informacja... Wiedzialem ze Juve ma tylu sympatykow w Chinach i wogole w calej Azji ale ze wyprzedzilismy Real :bravo: Niesamowita jest takze dominacja klubow Calcio... choc akurat co do Interu to sie nie spodziewalem takiego wyniku :wink:


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 12:29

No cóż, troche dziwne, żę galaretos nie są na pierwszym miejscu :prochno: I jeszcze jedno pytanie nasuwa mi sie:
Gdzie ta sonda była prowadzona? Mi sie wydaje, że na jakiejs stronie internetowej ...bo chyba nie audiotele :) :smile:


Obrazek
adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 13:22

Mnie nie dziwi to,że real jest dopiero czwarty w tej ankiecie.Bo pewnie w ankiecie brali udział prawdziwi kibice piłkarscy,a nie ludzie lubiący Real za beckhama i innych los galaretos.A pozatym Ci kibice umieją docenić piękno włoskiej ligi.Inter i pierwsze miejsce- :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Forza Juve!!!
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 14:40

a ja myslalem ze Juve bedzie pierwsze ...
Mialn drugi ehhh ...

ale to nie jest z pewnoscia tabela Serie A ...
a raczej na odwrot ;)
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2005, 11:45 przez Tigmar, łącznie zmieniany 1 raz.


przez chwilę jako Marco Buffon
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 14:50

dość dziwna lista :P raz ze inter pierwszy :angry: dwa milan przed nami :angry: trzy real za nami???? jak japonia to i chiny chyba nie:D? :smile: :smile: tak czy siak cieszy mnie wysokie miejsce moich ulubieńców:P


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 15:37

Tego się po Interze nie spodziewałem.. :think: może po sparingach w Chinach popularność Juve przerośnie popularność Milanu i Interu 8) :D


piterweg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 62
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2005, 16:51

Ciekawe dlaczego tak kochają Inter ?? Przecież oni nic nie zdobywają. Rozumiem jak oni by grali super piękny futbol. A może jest w Chinach mieszka tak wielu ludzi z Mediolanu (Hehehe) :wink: .


ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2005, 15:01

Kolego Piotrze :P , ja Ci gratuluje :-D Nie kocha sie druzyn dla tego, ze wszystko wygrywaja...oczywiscie zalezy dla kogo, bo sa tacy, ktorzy co rok zmieniaja ulubione kluby...z Realu na Milan, z Milanu na Porto, z Porto na Milan, a dla odmiany z Milanu na Liverpool (tak jak ja 8 - 9 lat temu :D )...zespol mozna lubic za styl gry, za zawodnikow, za dzielnice :D :D :D


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2005, 16:00

piterweg pisze:Ciekawe dlaczego tak kochają Inter ??
Nie kocha się za coś, kocha się mimo wszystko :roll: .

Co do newsa: również jestem zaskoczony tym, że Real jest dopiero na czwartym miejscu. Zawsze wydawało mi się, że w azjatyckich krajach ludzie dają się pokorić za koszulkę Ronaldo, a dziewczyny sikają w majtki, gdy Beckham do nich przyjeżdża. Widać myliłem się, nawet tam potrafią docenić piękno futbolu :-D . Dziwić może pierwsze miejsce Interu, który nawet w rankingu IFFHS znajduje się na pierwszym miejscu :shock: .


:roll:
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2005, 17:12

No może i w Azji ludzie sympatyzują Interowi i Milanowi, ale za to w Polsce najpopularniejszy jest Juventus. I to jest najważniejsze.

Dla mnie troche dziwne jest to, że w "czołówce" nie ma ani Chelsea Londyn ani tegorocznego zwycięzcy LM, Liverpoolu...

Zastanawiam się jak oni przeprowadzili ten plebiscyt... Przecież w Chinach rządy sprawują komuniści i dostęp do internetu jest ograniczony, więc internetowa sonda na pewno nie byłaby obiektywna. Chybaże chodzili po ulicach i przeprowadzali "słowne" ankiety. Ale jeśli w Chinach mieszka "tyle" ludzi to ciężkoby im było każdego zapytać. A jeśli ankietowali jakąś grupe ludzi z jednego regionu to może akurat tam najwięcej zwolenników ma Inter Mediolan.

Chińczycy może nastawiają się na "świeże" gwiazdy. Dopóki Zidane, Raul, Beckham, Figo, Ronaldo "rządzili" w Europie to kochali Real. A gdy urosła gwiazda Adriano (Inter) to i jego klub zdobył nowych sympatyków.


Obrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2005, 18:25

3 mijesce to nie tak źle, ale za co jest inter na pierwszym to ja nie wiem :rotfl: i szkoda ze milan na drugim :angry: ale real na czwartym to jest spoko!! :-D


Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2005, 21:07

Przynajmniej tej ankiety nie wygrał Real :)
Ciekawe skąd aż takie zainteresowanie Juventusem w Chinach. Zawsze jak jakaś drużyna wyjeżdżała na jakieś tournee to było tylko jedno słychać - oj jaki wspaniały real jaki cudowny Beckham (nawet jego podobiznę chyba z czekolady zrobili :smile: )
No ale widać że jeżeli już jesteśmy na 3 miejscu to spróbujmy zaatakować 1 :D
Może w przyszłym roku też Juve wyjedzie na jakieś tournee i na świecie będzie coraz więcej Juventinich :-D


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2005, 21:13

Niech mi ktos powie! Czy naprawde sprawialoby wam jakas roznice gdyby Juventus zajal 20miejsce a 3? Bo mi tak szczerze zadna. Dla mnie wazne jest to ze ja Kibicuje Juve i ilu kibicow zasiada na Delle Alpi ewentualnie liczba Kibicow we Wloszech i w Polsce


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 10:42

Machnes pisze:Niech mi ktos powie! Czy naprawde sprawialoby wam jakas roznice gdyby Juventus zajal 20miejsce a 3? Bo mi tak szczerze zadna. Dla mnie wazne jest to ze ja Kibicuje Juve i ilu kibicow zasiada na Delle Alpi ewentualnie liczba Kibicow we Wloszech i w Polsce
Hm jest to różnia
bo więcej fanów - większy prestiż
więcej fanów - więcej dochodów ze sprzedazy koszulek itp

a co do tego rankingu to coś mi tu niegra
ostatnio gdzieś pisało że Real ma najwięcej fanów w Azji
więc musiałby wyprzedzic Juve w Chinach no
ale rankingi swoje a rzeczywistośc swoje


spyder

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 12 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 11:13

ballack13 pisze:a co do tego rankingu to coś mi tu niegra
ostatnio gdzieś pisało że Real ma najwięcej fanów w Azji
więc musiałby wyprzedzic Juve w Chinach no
ale rankingi swoje a rzeczywistośc swoje
Ja tez slyszalem, ze najwiecej fanow w Azji ma Real. Zaloze sie tez, ze ankiete przeprowadzono na gora kilkuset Chinczykow, z tego powodu, ze panuje tam wielka bieda. Wiekszosc rodzin otrzymuje sie z rolnictwa i pracy praktycznie za nic przy wyrobie tenisowek, odziezy. Kraj ten mozna nazwac zacofanym. Do tego wladza komunistyczna cenzurujaca wszelkie srodki przekazu. Nie sadze, aby w Chinach duzo bylo osob posiadajacych odbiorniki TV, a tym bardziej internet. Jakos nie chce mi sie w to wierzyc.

Tego typu ranking mnie nie przekonuje, tymbardziej w tym kraju.


ODPOWIEDZ