3 najlepszych piłkarzy Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2005, 11:04

Alessandro del Piero, Pavel Nedved, GiGi, Thuram, Zambrotta, Canavarro... nie da sie wymienić 3 najlepszych - tu wszyscy wymiatają :dance:


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2005, 18:13

Hmmm ciężki wybór
Ale 1. Del Piero- mam sentyment do tego piłkarza. Dla mnie on zawsze był, jest i będzie WIELKI i za grę i za to jaki jest (choć osobiście go nie znam :prochno: )
2. Zlatan- to jest duch prawdziwego piłkarza kiedy on wchodzi na boisko zaraz czuć ducha walki chęć gry od niego emanuje no i co by powiedzieć wymiata :dance:
3. No i tutaj 3 kandydatów Buffon Cana i Pavel wszycy trzej są nieziemskimi piłkarzami Buffon czasem broni strzały "nie do obrony" Cana... na obronie nie ma lepszego i Pavel .... i wszystko jasne;)

Mam nadzieję że żaden z piłkarzy się na mnie nie obrazi :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2005, 20:01

Moja wypowiedź będzie odpowiedzią na nieco inne, ale podobne pytanie. Jacy trzej piłkarze są najważniejsi w Juventusie ? Dlaczego? Ano dlatego, że nie da się ocenić czy lepszy jest Buffon, Thuram czy Del Piero gdyż każdy z nich pełni inną funkcję w zespole, ma inne zadania gra na innej pozycji a co za tym idzie jedne umiejętności ma lepiej rozwinięte a inne gorzej.

Jeśli więc idzie o najważniejszych zawodników to moja lista jest taka:

1)Alessandro Del Piero - Heros dla znakomitej większości fanów Juventusu (oczywiście dla mnie również), postać wywołująca wśród fanów Bianconerich zdecydowanie największe emocje i nieporównywalne z tymi dostarczanymi przez innych piłkarzy starej damy. Serce drużyny, król Turynu, bez niego nic nie jest takie samo... tak jakby czegoś brakowało. Alex ma w sobie to coś :wink:

2)Gianluigi Buffon - Moim zdaniem najlepszy transfer Juventusu od wielu lat. Niesamowity bramkarz, pomału staje się symbolem Juve. Każdy wie jak ważnym ogniwem jest bramkarz i aż strach myśleć co mogłoby być gdyby Gigiego zabrakło w tych poprzednich zwycięzkich sezonach. Gigi dał nam spokój na pozycji bramkarza na wiele wiele sezonów.

3)Gianluca Zambrotta & Lilian Thuram - Wspaniali zawodnicy, już od kilku lat jedne z głównych filarów naszej ekipy. Ich zasługi są bezcenne.


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2005, 21:25

W tej chwili wedlug mnie zdecydowanie najlepszym graczem Juve jest Zlatan Ibrahimovic, gracz o wyśmienitej technice, znakomitym dryblingu do tego posiadający znakomite warunki fizyczne. Na jego korzysc przemawia tez to ze jak na tak swietnego gracza jest jeszcze dosyc mlody. Szkoda tylko ze jak na razie razi troszke nieskutecznoscia, ale potrenuje jeszcze pare miesiecy u boku Alexa i Trezgola to sie wyrobi:D Na drugim miejscu sklasyfikowalbym Fabio Cannavaro, podstawowy zawodnik naszej formacji obronnej, niezbyt wysoki jak na srodkowego obronce ale twardy, nieustepliwy i prawie nie do przejscia:P Trzecie miejsce podzielilbym miedzy Mauro Camoranesiego i Gigi Buffona. Ten pierwszy imponuje mi zawsze wysoka forma, jest bardzo kreatywny w grze ofensywnej, no i trzeba pamietac ze przyszedl za naprawde male pieniadze a mial byc tylko uzupelnienem skladu:) Co do Buffona... nie raz ratowal nam juz skore wiec to chyba wystarczy za caly komentarz:) szkoda ze nie moge juz tu umiescic Alexa Del Piero...:( mam nadzieje ze nastepny sezon bedzie dla niego najlepszym w calej karierze i poprowadzi Juve do triumfu na wszystkich frontach
pozdro
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2005, 20:06 przez kedzier, łącznie zmieniany 1 raz.


BaDeJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2004
Posty: 54
Rejestracja: 15 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2005, 23:07

marcinek pisze: <na jednym filmiku z JP tak kapitalnie podnosi pilke, nie mam pojecia jak on to zrobil
Tez to widzialem i probowalem setki razy ale ani razu nie wyszlo :(

A co do pierwszej trojki to:
Ibra
Cannavaro/Thuram
Camoranesi/Gigi
Mysle jednak ze caly zespol zasluguje na wyroznienie i wszyscy swietnie sie spisali.


Kam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 11
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2005, 01:28

Gigi Buffon - nie ma zadnej polemiki - najlepszy na swiecie bramkarz i basta!

Alex Del Piero - nasz symbol, kapitan, wirtuoz, magik, geniusz i gwiazda... moge tak do jutra ;]

Fabio Cannavaro - najpewniejszy obronca na swiecie - zadnych bledow, niziutki a wygrywa prawie wszystkie pojedynki glowkowe, i do tego strzelil jedne z najwazniejszych bramek dla Juve w tym sezonie! Prawdziwy skarb!


Sjewier

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2005
Posty: 8
Rejestracja: 23 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2005, 22:13

Wg. mnie Juventus ma dużo klasowych piłkarzy i trudno jest wymienić tę najlepszą trójkę.


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2005, 22:25

Sjewier pisze:Wg. mnie Juventus ma dużo klasowych piłkarzy i trudno jest wymienić tę najlepszą trójkę.

I tymi słowami skończmy ten temat, bo Juve nie składa się z 3 wielkich piłkarzy, nie składa się również z 11 wielkich piłkarzy, Juve to wszyscy zawodnicy, trenerzy i działacze, Juve to po prostu potęga i basta ! :) :twisted:


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
bianconerio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 123
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2005, 22:56

IGI pisze:
Aniolek pisze:Według mnie to naprawde jest ciezko jest wyroznic 3 najlepszych graczy poniewaz kilku zawodników grał naprawde cudownie wporost i nie z trójki sie składa zespoł lecz z 11 plus rezerwa i oni wszycy grali nobo jesli 3 wy wybiegało na kazdy mecz noto bysmy mieli 0 pónktów ale moze tak troszku na to wyróznienie zasłuzyli Ibrahimovic Buffon Canavaro :)
Jestem pod wrazeniem 8) To w jaki sposob budujesz zdania (w tym przypadQ zdanie :]) zadziwia mnie od dluzszego czasu :? Moze w tej wypowiedzi w przeciwienstwie do reszty istnieje jakis ukryty sens, jednak prosze - nie kompromituj juz sie :| Utwierdzasz niestety niektorych w przekonaniu, iz rozum nie idzie w parze z uroda, a tej teorii od jakiegos czasu zwolennikiem nie jestem :)
Ale koles z Ciebie... :? dziewczyna rzeczywiscie kiedys pisala kompletnie bez ladu i skladu posty ale ja teraz widze ze sie wziela za siebie i pracuej nad soba... Ja jestem pod wrazeniem postepow i chce Ci powiedziec: TAK TRZYMAJ!! :D (a wbrew pozorom nie jestem milosnikiem jej urody :snooty: )

A co do tematu to jest on bezsensowny... chyba ktos chcial sobie tylko posta nabic, bo by sprawdzic trzech najlepszych wg kibicow wystarczy popatrzec na wyniki ostatnich sond.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 13:55

1 gigi
2 cana
3 nedved (choc ten sezon nie byl dla niego taki wspanialy jednak jest on podstawa druzyu)


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 14:12

Moim zdaniem:
Buffon-gdyby nie jego interwencje to nie wiem czy juve bylo by nadal takie slawne tak samo jak w obronie Thuram :wink: i Trezeguet zawsze potrzebny w waznym momencie bramki szczela z niczego nawet z 20% sytuacji ale szczeli:))


gerardt1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2005
Posty: 64
Rejestracja: 09 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 14:15

Buffon-chyba najlepszy teraz bramkarz Europi,

Zidane-krótko, ale jednak bianconeri

Platini-wiadomo za co


Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2002
Posty: 81
Rejestracja: 23 listopada 2002

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 14:23

Żaden Zlatan-owszem był dobry, ale nie strzelił ani jednej bramki w Lidze Mistrzów, w najważniejszych momentach zawiodził...mecz z Interem na Della Alpi i to fatalne zawieszenie. Moja trójka to: Buffon-gdyby nie on i Fabio Cannavaro Juventus mógłby być niżej niż Inter. A trzecim piłkarzem jest Alex i Pavel. Alex za asyste z Milanem i za niezawodzenie w trudnych momentach, a Pavel podobnie jak Alex, szczególnie pamiętam gol z Lazio na Stadio Olimpico!!!


rocko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 56
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2005, 07:16

A nie Można wymienic czterech?hehe
Tak na poważnie to
1.Zambrotta - jeden z najlepszych skrzydłowych świata?widziałem go jak grał na lewej pomocy i był niesamowity.Jego rajdy były wspaniałe.Pozatym jest to jeden z zawodników którzy graja w juve najdłuzej.Posiada także wspaniała technike ,kondycje i opanowanie

2.Buffon - Najlepszy bramkarz świata przecierz musi byc jednym znajpszych piłkarzy w swoim klubie :smile:

3.Ibrahimovic/trezeguet - Ibrahimovic za ten sezon a w szczególnosci za mecz z realem na naszym boisku.Byłem pod wrażeniem z jaka łatwoscia ibrahimovic potrafi opanowac pilke w sytuacjach, wktórych inni pilkarze symulowaliby faul.A trezeguet poniwaz mimo kontuzji które go przesladowały potrafił wykorzystać swoje szanse i w prawie każdym meczu w którym grał strzelał bramke


Norbert95

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 lipca 2005, 18:44

Del piero zawsze jest w dobrym miejscu i nadaje sens drużynie. :D

Buffon jest najlepszym bramkarzem, wszystkie piłiki łapie, ale nie raz puści. :wink:

Nedved bo dobrze strzela z daleka. i jest ulubieńcem trenera. :prochno:


ODPOWIEDZ