co sądzicie o Tacchinardim

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 11:28

Alessio Tacchinardi to jest jeden z najleprzych naszych piłkarzy, nierozumiem tylko dlaczego nikt tego nie zaowarza :evil: . dlaczego :?:
Denerwuje mnie również Trapp :evil: który również nie docenia tego zawodnika uwarzam że jest to najleprzy cofnięty pomocnik ligi Wołskiej,
i według mnie czemu nikt nie zauwarza jaki to jest popmysłowy piłkarz :?:
Napiszcie co o nim sądzicie.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
alabama_junior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 37
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 11:38

według mnie Tacchinardi jest obok Andrei Pirlo najlepszym włoskim cofniętym pomocnikiem. Może się z nimi równać chyba tylko jeszcze Cristiano Zanetti, bo Tomassi, Di Biagio, Ambrosini,Gattuso(chociaż częściej gra z boku), Albertini, Gianniccheda są o wiele gorsi(zwłaszcza w konstuowaniu akcji)


białe jest białe, czarne jest czarne
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 11:59

Dla mnie Tacchinardi jest kimś w rodzaju "cichego bohatera"- niby nie robi nic wielekiego a jednak! Bardzo żałuję i nie rozumiem dlaczego wciąż jest taki niedoceniany- w czym jest on gorszy od chociażby Tomassiego :?: Całe szczęście jednak, że jest doceniany w Juve- Lippi nie wymieni go raczej na jakąś niesamowicie drogą a zarazem nieprzydatną gwiazdę (coś w stylu realu)
Oprócz tego lubię go ze względów osobistych- moja siostra go uwelbia, trzeba lubić przyszłego zięcia :D

Agnieszka


Razor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 6
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 12:37

To jeden z najlepszych defensywnych pomocnikow we Wloszech a poza ty ma atomowe uderzenie i w akcjach ofensywnych rowniez calkiem niezle sobie radzi 8)


FORZA JUVE !!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 12:59

Myśle ze Tacchi jest jednym z lepszych pomocników i na pewno warto go zatrzymać w Juve, a to jego uderzenie z dystansu :shock:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 13:36

Tacchinardi to jededn z najlepszych defensywnych pomocnikow Wloch, bardzo mocny punkt naszego zespolu. Dziwi brak powolan do reprezentacji, zwlaszcza po tak udanym dla niego sezonie jak ten miniony. Mam nadzieje tez ze przyszym sezonie bedzie jeszce lepiej


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 13:48

Kocham te wspaniałe bramy Taccha z 30 m... mmm... miodzio :D


JIm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 39
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 14:18

Nikt go niedocenia a zwlaszcza Trappatoni lecz robi wielka prace dla zespolu


Juve !
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 15:39

Tak ... Tacchinardi jest swietny ... jest nie doceniany a naprawde robi bardzo duzo dla Naszego zespolu ... swietne strzaly :)


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 16:17

Tacchinardi to obasolutnie najlepszy włoski defensywny pomocnik i najlpeszy dp tego sezonu w Europie. Jest nie do zastąpienia, co widać było w pierwszym meczu z Realem. Choc Tudor gra dobrze nie potrafi zastąpić Alessio. Czemu nie gra w reprezie? Nie mam pojęcia. W czym lepszy jest ten Gattusso? Bo wali pięścią w ziemie po każdej nieudanej swojej akcji? Czyli chyba po kazdej. A Ambrosini? Tomassi? Zanetti? Co onie takiego potrafią? Czy, którys z nich powstrzymałby Zidana czy Scholesa? Nie! a Taccha to potrafi. Mam nadzieje że siwy frajer w końcu pozna się na Tacchinardim! 8)


Marco_Biancini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 23
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 16:21

ADAMJUVENTUSPL pisze:Alessio Tacchinardi to jest jeden z najleprzych naszych piłkarzy, nierozumiem tylko dlaczego nikt tego nie zaowarza :evil: . dlaczego :?:
Denerwuje mnie również Trapp :evil: który również nie docenia tego zawodnika uwarzam że jest to najleprzy cofnięty pomocnik ligi Wołskiej,
i według mnie czemu nikt nie zauwarza jaki to jest popmysłowy piłkarz :?:
Napiszcie co o nim sądzicie.
Ja dziękuję... Na codzień nie używam polskiego ale takich błedów ortograifcznych to nie robię? zaówarzyć? najleprzy? z powrotem do przedszkola!


Dziękuje Panu Domenico Maggiora!
To dzięki Panu teraz tu jestem!

All thanks to Mr. Domenico Maggiora!
I'm here now - thanks to you!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 16:24

Juventinho pisze:Kocham te wspaniałe bramy Taccha z 30 m... mmm... miodzio :D
Ja też :D

Tegoroczny sezon był chyba najlepszym w jego karierze. Swietna kondycja która utrzymała się przez cały sezon, dobra wizja gry, skuteczny w defensywie i ofensywie. Trap go nie powołuje bo z tego co wiem to się pożarli :lol: ale jeśli na powołaniu do kadry mają przesądzać porachunki osobiste to lepiej żeby Trap wprowadził Włochy do ME, bo jeśli nie to grozi mu publiczny lincz :twisted:


Pawlok

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2003
Posty: 24
Rejestracja: 03 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 16:56

Tacchinardi to jededn z najlepszych defensywnych pomocnikow Wloch, bardzo mocny punkt naszego zespolu. Dziwi brak powolan do reprezentacji, zwlaszcza po tak udanym dla niego sezonie jak ten miniony. Mam nadzieje tez ze przyszym sezonie bedzie jeszce lepiej

zgadzam się :!:

JUVE MISTRZEM JEST I BĘDZIE!!!!!!!!!!!


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 17:52

Z roku na rok jest coraz lepszy.Troche niezauważalny...
Ale kibice Juve widzą jego wkład w grę i doceniają!!!


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2003, 21:01

Tacch to chyba najbardziej niedoceniany piłkarz Juve...nie zagrał on ani na Mistrzostwach Europy ani na Mistrzostwach Swiata...szkoda ze kolejni selekcionerzy nie widza go w reprezentacji.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ODPOWIEDZ