Juventus - prasa(dodatki,naklejki,plakaty,artykuly itp.)

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 15:54

Bravo Sport nas rozpieszcza ostanio :smile: Kolejny lakacić na 2 kartki, tym razem Ibrahimović. Fajne ujęcie. Do kiosków 8) Cena 1,90.


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 14:38

W najnowszym numerze tygodnika "Piłka nożna" znajduje się jedno stronnicowy artykuł pana Lipińskiego o Del Piero, jego sytuacji w Juve i stosunkach z Fabio Capello. Cena jak zawsze 3 zł


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 15:02

Kolejny plakat Ibrahimovica. Tym razem w Giga Sport. Dodatkowo artykuł Giga Sport rozebrał Zlatana Ibrahimovica. Cena: 4,99 zł.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 21:00

W najnowszym numerze miesięcznika pt.: "Piłka Nożna Plus" (nr 2 (242) luty 2006) w serii pt.: "(Nie)zapomniani bohaterowie MŚ" możemy przeczytać artykuł o jednym z największych obrońców świata - Gaetano Scirei (mam nadzieję, że dobrze odmieniłem). Artykuł gorąco polecam! Cena gazety: 4,50 zł.


:roll:
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 20:17

Chyba trzeba co 2 tyg. odkładać 2 zł na Bravo sport :smile: W dzisiejszym numerze plakacik Del Piero :D


Obrazek
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2006, 07:39

W dzisiejszej prasie mamy dwa artykuły związane z Juve:
1. Wywiad z Buffonem w "Przeglądzie Sportowym", w którym nasz bramkarz mówi co nieco o szansie Włochów na mistrzstwach świata, o Juve w LM oraz oczywiście jestt pytany o Jurka Dudka.... :wink:

2. We wtorkowej "Piłce Nożnej " artykulik o Balzarettim nieco w przesadnym tonie peanu, ale na pewno miły... Polecam


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2006, 09:40

herr_braun pisze:W dzisiejszej prasie mamy dwa artykuły związane z Juve:
1. Wywiad z Buffonem w "Przeglądzie Sportowym", w którym nasz bramkarz mówi co nieco o szansie Włochów na mistrzstwach świata, o Juve w LM oraz oczywiście jestt pytany o Jurka Dudka.... :wink:
2. We wtorkowej "Piłce Nożnej " artykulik o Balzarettim nieco w przesadnym tonie peanu, ale na pewno miły... Polecam
Dalbys rade przetworzyc to na postać cyfrową 8) ? A przynajmniej ten pierwszy. Bo PN mamy...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2006, 16:20

Martin pisze:Dalbys rade przetworzyc to na postać cyfrową 8) ? A przynajmniej ten pierwszy. Bo PN mamy...
Dałbym 8)

GIANLUIGI BUFFON:Zmagałem się z kontuzją barku, to były ciężkie tygodnie,ale trenerzy zaufali mi i pozwolili na spokojne przygotowanie do formy. I wróciłem.
PRZEGLĄD SPORTOWY: Mimo, że na pana miejsce ściągnięto dobrego golkipera - Christiana Abiattiego.
I tak być powinno. Tak wielki klub jak Juve nie może pozwolić sobie nie mieć dobrego bramkarza. Ale kiedy wróciłem dostałem szansę przez kilka miesięcy.
Mimo że znów doznał pan urazu, tym razem dłoni i musiał ponownie pauzować. Polakowi w Anglii nie zaufano
Trener Benitez ściągnął swojego rodaka, ale było to niezależne od kontuzji Dudka. Nie ma się więc co dziwić tej decyzji. Niemniej współczuję Polakowi, bo to znakomity fachowiec. Ja tymczasem już wracam- z moim zdrowiem wszystko jest w najlepszym porządku. Choć ciągle szukam kompletnego zrozumienia z obrońcami i pewności siebie z najlepszych dni.
W środę wielkie starcie Włochy-Niemcy. Myśli pan, że selekcjoner postawi ponownie na pana w pierwszym składzie?
Jeśli Lippi uzna, że przyszedł mój moment, że jestem już w wystarczająco dobrej formie, to na pewno zechcę wrócić do bramki 'niebieskich'
No właśnie, co z formą wielkiego Buffona, który wybierany był najlepszym bramkarzem świata?
Powoli dochodzę do siebie. Choć na pewno widać po mojej grze długą przerwę. Po prostu porzebuje ciężkich treningów i jeszcze kilku meczów wielką stawkę.
Jak choćby w 1/8 finalu Ligi Mistrzów przeciwko. Co się stało z Juventusem? W ostatnich 10 minutach stanęliście i straciliście dwa gole. Porażka 2:3 musi teraz boleć?
Nie tyle sama porażka, ile sposób w jaki do niej doszło. Straciliśmy koncentrację i daliśmy sobe wbić dwie głupie bramki. Przez cały mecz nie zanosiło się na to, że możemy do tego dopuścić.
Ostatbio problem jest tym większy, że Juventus Turyn traci gole po stałych fragmentach gry.
To kwestia pewności siebie, doświadczenia i treningów- musimy nad tym popracować.
A może "Stara Dama" nabawiła się kompleksu zwango Ligą Mistrzów? W ostatnich latach nie potraficie nic wygrać w Europie. W zeszłym sezonie w lidze szliście jak burza, a potem odpadliście w LM z Liverpoolem.
Nie sądze byśmy mieli jakieś problemy...
Niemniej jednak sytuacja sie powtarza.
Myślę, że Werder jest zupełnie inną drużyną niż Liverpool. Poza domoem Bremeńczycy nie będą chyba w stanie nam zagrozić. Niemcy są jednak znacznie bardziej ofensywną ekipą. Mają świetnych napastników i próbują gry szybkiej. To dla nas idealna szansa na wykazanie ich braków w defensywie. Coć niewątpliwie dzięki dużej skuteczności Werder może pokusić się także o jakiegoś gola. A wtedy będzie ciężko.
Wszystko w waszych nogach?
I głowach. Udany sezon ligowy i łatwa droga w grupie Champions League pokazały, że jesteśmy w stanie wygrać wszystko.
Przed pana powrotem na boisko Juventus nie tracił goli. Tymczasem, już z najlepszym golkiperem na świecie w składzie, zadziwia czasami bezradnością. Co się dzieje?
Dostaliśmy małej zadyszki. I nie chodzi nawet o zmęczenie fizyczne, ale o psychiczne. Musimy zdać sobie sprawę, że wkraczmay w najważniejszy moment sezon i dać z siebie wszytsko. To już nie są żarty!
Rozmawiamy w Coverciano, ośrodku treningowym reprezentacji. W środę wielki test przed mundialem. To nie bedzie chyba mecz towarzyski?
Starcia Włochów z Niemcami nigdy nie można nazwać towarzyskimi. Mamy długą historię wilekich spotkań.
Reprezentacja Włoch wystąpi bez kontuzjowango napastnika Francesco Tottiego. Jak wielka to strata?
Czekamy na niego i mamy nadzieje, że wyleczy się na niemieckie finały. To ważny gracz dla Italii.
Buffon, Peruzzi... Kto trzeci pojedzie na mistrzostwa?
Może powołany teraz Amelia z Livorno?
Na co stać Włochw na mundialu w Niemczech?
Na mistrzostwo świata. Jeśłi ktoś ma szansę ograć Brazylijczyków, to ylko my!
Nawet bez Tottiego
Ciężko, ale trener Lippi ma doświadczenie, a atmosfera, która panuje na zgrupowaniach jest znakomita.
Oprócz Zbigniewa Bońka ma pan jakieś skojarzenia z Polską?
O Dudku już mówiliśmy, a wasza reprezentacja awansowała na mundial w niezłym stylu. Ma pewno też macie świetnych bramkarzy - to wiem.
Rozmawiał w Coverciano Marcin Lepa


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 01 marca 2006, 23:45

chciałbym was poinformowac ze zgodnie z informacją podaną tydzień temu w jutrzejszej Rzeczpospolitej, w serii Gwiazdy światowego futoblu ukaze sie film o naszym najlepszym graczu w historii, Michelu Platinim


OlgaJUVEntina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 20:19

I ponownie Bravo Sport: plakat naszej drużyny (poprawili wykonanie na plus :) ) i artykuł (a raczej och i achy) o naszej obronie. Jest ilustrowany(czyt. foty na pół strony), co najważniejsze.
A w następnym numerze prezentem będzie opaska na rękę m.in. z Alessandro Del Piero. Bajer :D
Cwaniaczki wiedzą na co jest zapotrzebowanie. :smile:


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 20:23

OlgaJUVEntina pisze:I ponownie Bravo Sport: plakat naszej drużyny (poprawili wykonanie na plus :)
Mogłabys napisać skład zespołu lub ewentualnie z jakiego meczu jest ta fotka?

OlgaJUVEntina pisze:A w następnym numerze prezentem będzie opaska na rękę m.in. z Alessandro Del Piero.

To coś dla mnie i reszty fanów Juve kibicujacych tylko Alexowi. Kiedy wychodzi nastepny numer tego szmatławca? Trzeba bedzie przypolowac ;)


OlgaJUVEntina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 21:34

Paolo_Rossi_1982 pisze:
OlgaJUVEntina pisze:I ponownie Bravo Sport: plakat naszej drużyny (poprawili wykonanie na plus :)
Mogłabys napisać skład zespołu lub ewentualnie z jakiego meczu jest ta fotka?
Zdjęcie jest wg mnie z meczu w CL z Brugge na Delle Alpi, więc delikatnie stare, ale jare :) . Od lewej: Abbiati, Vieira, Thuram, Camor, Treze, Chiellini, Alex, Zambro, Nedved, Canna, Emerson.
Paolo_Rossi_1982 pisze:
OlgaJUVEntina pisze:A w następnym numerze prezentem będzie opaska na rękę m.in. z Alessandro Del Piero.

To coś dla mnie i reszty fanów Juve kibicujacych tylko Alexowi. Kiedy wychodzi nastepny numer tego szmatławca? Trzeba bedzie przypolowac ;)
Ten był 1.03., a jest to dwutygodnik, więc następny wypada 15.03. Piętnastego łowy czas zacząć :-D


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 15:42

W dzisiejszym Dzienniku Zachodnim na stronie 49 jest artykuł o polskich kibicach Juve i ich wyjezdzie do Monachium w 2005 roku :D Artykuł zatytułowany "Miłość bez granic" :smile:. Jest też zdjęcie naszych z flagą na stadionie Bayernu. :ok:


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 17:01

A oto ten artykuł ;)

MIŁOŚĆ BEZ GRANIC
Gigant włoskiego „calcio”- Juventus Turyn, jest jednym z najpopularniejszych zespołów piłkarskich na świecie. Swoich kibiców ma w najodleglejszych zakątkach, również w naszym kraju.

Przez długi czas polscy kibice „bianconerich” pozostawali jednak anonimowi. Często jedynie w niewielkich grupach spotykali się, by za pośrednictwem telewizji wspólnie przeżywać emocje związane z występami „Starej Damy”. W ubiegłym roku grono fanów turyńskiego klubu postanowiło to zmienić. W czerwcu 2005 roku w Poznaniu odbyło się spotkanie, na którym postanowiono założyć polski fan club Juventusu.
-Fan cluby zakładają kibice Juve na całym świecie. W Polsce jest wielu sympatyków tego klubu, im również się to należy- przyznaje jeden ze współzałożycieli, Janek z Rudy Śląskiej. Na zebraniu założycielskim była również jego siostra:- Wokół najstarszej polskiej strony internetowej Juventusu zebrała się grupa wspaniałych ludzi. Organizuje się zloty i różne spotkania kibiców. Postanowiliśmy zrobić kolejny krok do przodu- komentuje ideę założenia fan clubu Magda. W sierpniu Okręgowy Sąd w Poznaniu oficjalnie zarejestrował stowarzyszenie kibiców pod nazwą „JuvePoland Club”. Kolejnym krokiem była rejestracja w „Centro Coordinamento Juventus Club DOC”- włoskiej organizacji zrzeszającej wszystkie oficjalne kluby kibica Juventusu. Zanim jednak to nastąpiło, kibice postanowili zorganizować swój pierwszy wyjazd na mecz „bianconerich”. W październiku 2005 grupa 53 polskich sympatyków turyńskiego zespołu odbyła podróż do Monachium, by tam wspierać swoich ulubienców w potyczce z miejscowym Bayernem podczas meczu Ligi Mistrzów. Grupa z naszego kraju była widoczna na trybunach. Wyróżniała się biało- czerwonymi flagami i godłem Polski na swojej fladze klubowej. Wkrótce JPC zostało zarejestrowane w Turynie jako oficjalny fan club. Prócz kart członkowskich, na całe zrzeszenie przypadła także piłka z autografami wszystkich piłkarzy Juventusu. Choć była bardzo cenną pamiątką, postanowiono wystawić ją na internetową aukcję, z której dochód był przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę- piłka została sprzedana za 5.400 złotych, które zasiliło konto WOŚP.
Obecnie polski fan club Juve zrzesza 169 członków. Chętni przyjmowani są dwa razy do roku, w styczniu oraz na przełomie lipca i sierpnia. Ci, którzy są już zarejestrowani, ze zniecierpliwieniem oczekują na kolejny wyjazd. Wyprawa na mecz ulubionej drużyny jest z pewnością spełnieniem najskrytszych marzeń dla każdego fana. Już w ten weekend w lidze włoskiej szykuje się absolutny hit- Juventus kontra Milan, na który wybierają się kibice z Polski. – To będzie wspaniałe przeżycie, marzyłem o tym od dziecka- cieszy się Wojtek, członek JPC z Tychów. On, podobnie jak inni fani Juve z Polski, jest najlepszym przykładem na to, że miłość nie zna granic.

Dziennik Zachodni


ps. Jakby ktoś nie wiedział, Janek z Rudy Śląskiej to Johnny777, Magda to Maggie Del Piero, natomiast Wojtek z Tychów to... DeeJay ? :roll: (tego nie jestem pewien :oops: )

Wojtek do DelSojer , a DeeJay napisał ten artykuł :)
/Siewier


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2006, 17:47

niech ktos sie zlituje i wrzuci skana tego artykulu :]

LINK do skana od Wajrona.


ODPOWIEDZ