Juventus - prasa(dodatki,naklejki,plakaty,artykuly itp.)

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
gryzlimilki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 22:24

kto wie kiedy w przegladzie sportowym mialbyc skarb kibica ligi wloskiej ??

a temat super


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 22:36

gryzlimilki pisze:kto wie kiedy w przegladzie sportowym mialbyc skarb kibica ligi wloskiej ??

a temat super
wczoraj był , wlasnie dzis latałem po miescie i w koncu w empiku dostałem :smile:


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2005, 09:57

Bravo Sport znów funduje nam plakaciki z Juve :smile: tym razem w najnowszym numerze tejże "gazety" znaleźć możemy plakat z czterema piłkarzami Juve (wszyscy umieszczeni na jednym). Piłkaze ci to: Zambrotta, Cannavaro, Ibrahimovic i Buffon. Nie jest to zdjecie z boiska, ale wszyscy są w strojach Juve co ważne, bo gdyby nie to, to wyglądali by jak chłopcy z Boysbandu :whistle: cena gazety- coś nie całe 2 zł. Nie wiem dokładnie bo jeszcze nie zakupiłem.

Brawo dla szmatławca :bravo: wiedzą co dobre :-D /Dragon


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 września 2005, 09:38

Nie dotyczy to Juve bezpośrednio ale wydaje mi się że warto kupić. W ten piątek w Przeglądzie Sportwowym będzie dodatek "Skarb kibica Ligi Mistrzów". Będzie on miał 84 strony! DO gazety będzie można także dokupić płytę DVD, wydaną z okazji jubileuszu 50 lecia Klubowego Pucharu Europy i Ligi Mistrzów.

http://new.sports.pl/?show=1&s=190&ns=35772

EDIT:

Skarb kibica bardzo fajny. Natomiast płyta to prawdziwa gratka dla kibiców!!! Super!


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2005, 15:52

Dziś w "Gazecie Wyborczej" był artykuł związany z rozpoczynającą się już jutro Ligą Mistrzów. Jedna kolumna został poświęcona Juventusowi :wink:

"Juventus: Stara Dama niechciana"

Nie ma chyba innego tak klasowego klubu, który miałby tak puste trybuny. Ubiegłej jesieni podczas hitu LM Juve-Bayern na 67-tysięcznym ?Stadio Delle Alpi zasiadło zaledwie 19tys. widzów. Abywało, że przychodziło ich jeszcze ponad połowę mniej. Zdesperowani działacze oddali 15tys. całosezonowych karnetów w cenie jednego euro za mecz kobietom i dzieciom poniżej 13. roku życia To dla mistrza Włoch smutny paradoks - jest najpopularniejszym klubem w Italii, ale w Turynie przeważają sympatycy Torino. W dodatku na rozłożystym stadionie z boiskiem otoczonym bieżnią trudno stworzyć atmosferę tak gorącą jak np. na ściśniętych obiektach angielskich, gdzie kibic czuje oddech biegających przy linii skrzydłowych.
Inna sprawa, że Juventus rzadko gra ładnie, stawia raczej na futbol do bólu pragmatyczny. Czyli właśnie taki, jaki przynosi ostatnio sukcesy(Grecja, Porto, Liverpool, Chelsea etc.) Kiedy wyzdrowieje bramkarz Gianluigi Buffon, trener Fabio Capello bedzie miał jedenastkę najbliższą doskonałości Chelsea (doszedł Vieira! ) i chyba właśnie jego ludzie mieliby największe szanse przechytrzyć londyńczyków w bezpośrednim starciu. Na dłuższą metę będzie trudniej, bo ławka krótsza, no i widać zbyt wielu graczy podatncyh na kontuzje lub/i chimerycznych (Del Piero, Trezeguet, Nedved). Turyńczycy słusznie mierzą jednak w trofeum, które ostatnio zdobyli w roku 1996, później trzykrotnie ponosząc porażki w finale.

Kandydat na gwiazdę: Zlatan Ibrahimovic. Reprezentant nowej fali wśród napastników, drągali z błyskiem i świetną techniką, jak Adriano czy Luca Toni. Najlepszy obcokrajowiec debiutant w Serie A od czasów Szewczenki, w 32 meczach strzelił 16goli, w tym wiele pięknych. Trenerowi Fabio Capelii przypomina Marco Van Bastena - Holender był niesamowicie skuteczny, bo strzelał, kiedy tylko zobaczył bramkę, nieważne, gdzie w tym momencie stał. Zlatan jest taki sam - mówi włoski szkoleniowiec. Krnąbrny Szwed miewał kłopoty wychowawcze, ale to już chyba przeszłość - przecież Capello okiełznał w Romie nawet Antonia Cassanę...


Jak dla mnie tekst tego artykułu to "drągal z błyskiem" o Zlatanie :D


Obrazek
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 17:39

Od 15.09 , czyli od czwartku można zakupic Ligi w Europie. Powinien się tam znaleźc plakat Juve jako zdobywcy scudetto, ponadto składy, składy, i jeszcze składy ;) Moi znajomi zawsze się dziwią jak można coś takiego w ogóle czytac ;)
Cena, chyba coś ok. 6 zł.

EDIT:
white_wolv pisze: no i ten komentator:"..kiedy to Litmannen umiejetnie kierowanym strzalem doprowadzil do remisu" :roll:
EDIT:
Przed chwila komentator mnie dobil nowatorskim sposobem wymowy nazwiska Zalayety.... ZALAJATE :rotfl:
Tak, gośc rzeczywiście wymiata, co prawda nie zdążyłam jeszcze obejrzec całości, bo cały czas mnie coś/ktoś odrywa, ale jego ulubionym słowem chyba jest "jednakże"
Ostatnio zmieniony 13 września 2005, 23:43 przez Juventinha, łącznie zmieniany 1 raz.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2005, 20:42

DeeJay pisze:Nie dotyczy to Juve bezpośrednio ale wydaje mi się że warto kupić. W ten piątek w Przeglądzie Sportwowym będzie dodatek "Skarb kibica Ligi Mistrzów". Będzie on miał 84 strony! DO gazety będzie można także dokupić płytę DVD, wydaną z okazji jubileuszu 50 lecia Klubowego Pucharu Europy i Ligi Mistrzów.
http://new.sports.pl/?show=1&s=190&ns=35772
Natomiast płyta to prawdziwa gratka dla kibiców!!! Super!
Wlasnie ogladam.Ogolnie troche sie zawiodlem bo liczylem na obszerniejsze skroty finalow CL(chociazby tych z ostatniego dziesieciolecia)a tu tylko bramki..no i ten komentator:"..kiedy to Litmannen umiejetnie kierowanym strzalem doprowadzil do remisu" :roll: Ale warto miec mimo wszystko(warto zaznaczyc ze skroty sa w b.dobrej jakosci jaka ciezko uswiadczyc na necie).

EDIT:
Przed chwila komentator mnie dobil nowatorskim sposobem wymowy nazwiska Zalayety.... ZALAJATE :rotfl:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2005, 13:36

Juventinha pisze:Od 15.09 , czyli od czwartku można zakupic Ligi w Europie. Powinien się tam znaleźc plakat Juve jako zdobywcy scudetto, ponadto składy, składy, i jeszcze składy ;) Moi znajomi zawsze się dziwią jak można coś takiego w ogóle czytac ;)
Cena, chyba coś ok. 6 zł.
Właśnie kupiłem, cena 6 zł. Gazeta fajna, sporo widomości, warto kupić. No i zgodnie z oczekiwaniami, plakat JUVE, skład przed meczem z Bayernem, ale nie tym w Monachium bo tak już był, tylko w Turynie :twisted: Śmigać do kiosków :smile:

Aha, od środy można kupić Bravo Sport z diodą do komórki, niezła hała :smile: raczej posłuży mi to jako kolejny breloczek, cena 2.80.


Obrazek
Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2005, 15:46

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:No i zgodnie z oczekiwaniami, plakat JUVE, skład przed meczem z Bayernem, ale nie tym w Monachium bo tak już był, tylko w Turynie :twisted: Śmigać do kiosków :smile:
A plakat o jakich wymiarach? Coś na pokrój A4 czy jakiś "poster" :lol: ? Aha i podaj proszę skład jaki jest przedstawiony na tym plakacie :)


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2005, 17:51

Paolo_Rossi_1982 pisze: A plakat o jakich wymiarach? Coś na pokrój A4 czy jakiś "poster" :lol: ? Aha i podaj proszę skład jaki jest przedstawiony na tym plakacie :)

W wersji minimalnej, czyli na jedną stronę A4.
A skład jest taki- Buffon-Zebina, Thuram, Cannavaro,Zambrotta-, Camoranesi,Emerson, Blasi,Nedved- Del Piero, Ibrahimovic

Ejj, mnie się pytał :? Żartuję oczywiście, dzięki za wyręczenie :wink: /Smok
Dragon... pamietaj ze kobiet sie nie bije ... :wink:

EDIT :
Heh, ze mną to tylko same problemy :roll:
Spróbuje już nigdy nikogo nie wyręczac ;)
PS. Dziekuje Siewierku :-D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2005, 15:45

W najnowszym giga sporcie plakat Ibrahimovica. Szkoda, że znów w stroju Szwecji :( Plakat jest poziomy ukazujący radość naszej gwiazdy. Cena 4,99.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2005, 14:04

W nowym bravo sport plakat Zlatana i Cannavaro. Canna w czerwonym stroju, Ibra w czarno-białym. Zdjęcie sprzed sezonu i nie ma jeszcze herbu Włoch na koszulkach :evil:

Cena 2,80, bo jakieś czerstwe zośki są dodatkiem do numeru :roll:


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 16:13

Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc pisze tutaj :P

Jutro na kanale PLANETE leci program pod tytułem "Mistrzowie Piłki". Gośćmi programu mają być Fernando Hierro i Alex Del Piero. Program rozpoczyna się o godzinie 19.45 (trwa 30 min.) Ja niestety tego kanału nie posiadam i nie będe mógł obejrzeć :( ale przypadkiem trafiłem na jego reklame, gdy przeglądałem gazete z programem TV. Znając życie to jakiś syf, ale ma tam być nasz kapitan to może warto obejrzeć :wink:
(sorki, że pisze w tym temacie, ale nie chciałem zakładac niepotrzebnie nowego topica)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2005, 18:29

Oooo, wydaje mi sie, że widzialem już 1 odcinek tego programu, gościem był Raul. Trzeba przyznać, że program był naprawdę ciekawy. Dzieki UlTrAs za info, na pewno obejrzę :wink:


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 października 2005, 08:07

Oooo to chyba bede musial zainstalowac karte i sprobowac to sciagnac.

Ps. Komp na razie dziala wiec pewno szybko to wykorzystam i zrobie wreszcie filmik ze zlotu.
PS2. Zalozenie jest takie aby do 6 listopada filmik byl gotow do dystrybucji. Jesli nie to nie gole sie przez miesiąc :smile:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ