Juventus - prasa(dodatki,naklejki,plakaty,artykuly itp.)

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2005, 21:12

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Martin pisze: Ps. Komp na razie dziala wiec pewno szybko to wykorzystam i zrobie wreszcie filmik ze zlotu.
PS2. Zalozenie jest takie aby do 6 listopada filmik byl gotow do dystrybucji. Jesli nie to nie gole sie przez miesiąc :smile:
Liczymy na Ciebie :D :pray: To niepowtarzalna szansa. Dla mnie wersja bez cenzury :smile:
No i po filmie. Muszę przyznać, że całkiem dobry jak na telewizję...planet :smile: Kilka naprawdę wspaniałych bramek Del Piero, aż cieplej się robi na sercu wsominając te wspaniałe chwile. Program chyba nieco opóźniony, nagrywany 2 lata temu. Mam nadzieję, że Martin nagrał i zgra ten filmik na kompa, bo muszę mieć akcję, w której Del Piero zaklada przepiękną siatką West'owi w meczu z Interem w 98r. :smile: :twisted:
Filmik oczywiście nagrałem, naprawdę niezły 8)


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 10:27

W numerze 44 (1689) popularnego tygodnika "Pika nożna" na stronie 29 możemy znaleźć artykuł pt: "Rycerz Starej Damy" (obok zapisku o Realu, ale lepsze to niż nic :wink: ). W tym artykule możemy przeczytać o pobiciu rekordu przez Juve i o Fabio Capello. Najbardziej zdziwiło mnie zdanie: "Kapitan i symbol Juventusu nigdy nie mógł liczyć na specjalne względy surowego trenera, u którego o miejscu w podstawowym składzie decydowała aktualna forma, a nie nazwisko i zasługi." :roll: . Dodatkowo w gazecie jest plakat Juventusu sprzed meczu w Monachium. Cena gazety: 3 zł. Uwaga! "Piłka nożna" wyszła dzień wcześniej za względu na jutrzejsze święto.


:roll:
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 23:26

Nowe GIGA SPORT - listopad plakat Treze. Cena 4.99 zł.

A co do plakatu to jest on mniej więcej taki:

Obrazek
8)


Obrazek
Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2005, 09:40

W numerze 10 tygodnika Piłka Nożna Plus,mozna przeczytać artykuł o zdobyciu przez treze swojej setnej bramki dla juve,fajna fotka,treze idzie za jakims grubasem który ma napis 100 juve


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 listopada 2005, 08:51

leniup pisze:Nowe GIGA SPORT - listopad plakat Treze. Cena 4.99 zł.

A co do plakatu to jest on mniej więcej taki:
8)
Oj chyba dla tego plakatu poswiece sie i kupie GIGA Sport. :prochno: Jak dla mnie to zdjecie jest debeściarskie szkoda tylko ze nie mam go gdzie powiesic :think:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 17:51

Martin pisze:Ps. Komp na razie dziala wiec pewno szybko to wykorzystam i zrobie wreszcie filmik ze zlotu.
PS2. Zalozenie jest takie aby do 6 listopada filmik byl gotow do dystrybucji. Jesli nie to nie gole sie przez miesiąc :smile:
obiecanki cacanki... mam nadzieje, że zarosłeś jak dziki agrest :twisted: :lol:

sorka, że nie na temat, ale musiałem to napisać bo ciągle nie moge się doczekać jakiegokolwiek filmu ze zlotu ;)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2005, 15:52

UlTrAs pisze:
Martin pisze:Ps. Komp na razie dziala wiec pewno szybko to wykorzystam i zrobie wreszcie filmik ze zlotu.
PS2. Zalozenie jest takie aby do 6 listopada filmik byl gotow do dystrybucji. Jesli nie to nie gole sie przez miesiąc :smile:
obiecanki cacanki... mam nadzieje, że zarosłeś jak dziki agrest :twisted: :lol:

sorka, że nie na temat, ale musiałem to napisać bo ciągle nie moge się doczekać jakiegokolwiek filmu ze zlotu ;)
Zabawię sie w adwokata Martina. Sam katowałem go o ten filmik :smile: Niestety miał poważne problemy z kompem i nie miał jak go zgrać, na szczęście udało mu się uporać z kłopotem i upragniony filmik ujrzy światło dzienne? kiedy? Nie wiadomo, na razie ma wiele ważniejsze sprawy więc pozostaje nam cierpliwie czekać :P byle nie do następnego zlotu :-D

Przy okazji. W dzisiejszym Beavo Sport :smile: fajny plakacik Treze i jakieś tam śmieszne artykuły o nas 8) Więc do sklepów, cena 2 złote.


Obrazek
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2005, 20:10

Polecam magazyn Italia 2000 (włoskojęzyczny). Można go znajeźć w empiku za cenę zbliżoną do 30 PLN. Jest tam bardzo wiele na temat Juventusu, Serie A czy też Nazionale. Jest bardzo ciekawy artykuł z cyklu historia Juve. Jest tekst na temat Del Piero i Cassano i dużo dużo innych. Jeśli się nie rozumie włoskiego to itak warto kupić dla fantastycznych zdjęć! Polecam! (na okładce tego numeru jest Totti).


Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 12:40

Zakupiłem już te GigaSport,plakat jest super!Ponadto można nabyć plakat Trezegola kupująć najnowsze Bravo Sport, i ku mojemu zdziwieniu jest napisane w tym numerze wiele ciekawostek o juve np ile kto zarabia, a nawet Ibra opowiedział ciekawą historyjkę jak to się wygłupiał kiedyś z kumplem


Obrazek
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 21:16

Ja dzisiaj kupiłem sobie Bravo Sport może trochę spóźnione, ale oczekiwałem, ż trafie na jakiś plakacik z Juve. A tu lipa wsadzili plakat drużyny Barcy i Van Nistelrooya :angry: Będę musiał trochę poczekać bo to jest dwutygodnik. A tak to wsadzili z Juve w komiksie Nedveda i w jakimś konkursie można wygrać koszulkę Juve poprzez wysłanie SMs-a mój już poszeł może coś wygram :) . Czekam na następne wydanie, aha w Bravo Sport jest pokrowiec na komórke.


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 16:08

W dzisiejszym szmatławcu czyli Bravo sport, plakat JUVE, sprzed meczu z Rapidem W. , w tle piękne, wypełnione po brzegi Delle Alpi :prochno: Ponadto artukuł o nas, jaki jest sposób na tak dobrą grę :smile:
Cena 1,90. Do kiosków! 8)


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 18:33

W numerze 51-52 popularnego tygodnika pt. "Piłka Nożna" znajdziemy artykuł "Ojcowie, mężowie i kochankowie", w którym możemy poczytać o ślubach sławnych piłkarzy z Serie A (Totti, Del Piero, Bazzani). Cena gazety: 6 złotych.


:roll:
Dominika

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2006, 12:11

GIGA SPORT - styczeń 2006, plakat Reprezentacji Włoch. Cena: 4.99 zł.
Na plakacie m.in. Camoranesi, Del Piero, Zambrotta, Cannavaro, Abbiati.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2006, 14:36

W aktualnym numerze BravoSport(dzis jest 4.01- nie wie kiedy BS wychodzi) znajduje sie dodatek w postaci naklejek wsrod ktorych znajdziecie logo Juventusu(dosyc mala) oraz Zlatana i DelPiero(nawet fajne,szkoda ze niewielkie..).
W srodku gazetki artykul o najlepszych snajperach Serie A wsrod ktorych nie moglo zabraknac Trezeguet`a.Z kilkunastu zdan na jego temat mozna sie miedzy innymi dowiedziec ze cala taktyka Juventusu jest ukladana pod Davida :shock: a jego najwieksza wada jest to ze nie potrafi sam sobie stworzyc sytuacji bramkowych(z tym to nawet bym sie zgodzil).
Cena gazetki taka jak zwykle (skad mam wiedziec..) 8)

..post nr 500


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 00:51

W aktualnym (piątek, sobota, niedziela) wydaniu bezpłatnej gazetki Metro jest artykuł o Zlatanie.

Przeczytać go można na stronie Metra


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
ODPOWIEDZ