Juventus - prasa(dodatki,naklejki,plakaty,artykuly itp.)

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 19:07

A pamiętacie jak Serie A była na topie i wszędzie było jej pełno? Może wrócą te czasy za sprawą Juve :-D

A odnośnie "olewania" Serie A to np. w N-ce w Poniedziałkowym Programie Piłkarskim w podsumowaniu lig, Serie A jest na końcu nawet po lidze francuskiej. Więc rzeczywiście coś jest z popularnością ligi włoskiej.
Chociaż w tym programie, choć nie oglądałem go co tydzień to dość często mówili o lidze włoskiej, przeważnie Jagoda, że się zmienia, że coraz więcej bramek pada, że włosi zmieni styl grania w piłkę. Było również o sporo pozytywów o Juve, o nowej "gwieździe" trenerskiej - Antonio Conte :wink:
Więc niektórzy zauważają Serie A i zauważają zmiany na lepsze.
Tylko Ryczer wczoraj musiał wtrącić, że derby oglądał i tyle się działo, jak w nie lidze włoskiej. Stereotypy tak szybko widać się nie zmienią.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 19:20

Kupiłem dzisiaj Pn i o Juve nie ma nic.
Na stronach o serie a jest 2stronny artykuł o zajściu we florencji, a raczej bijatyce.
W podsumowaniu jako zdarzenie jest opisany 500występ Tottiego i dalej jakieś bzdury.

Jest oczywiście fapanie nad realem i nawet info o mistrzostwie w grecji.

O tytule dla juve - nic.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 19:47

Łoles pisze:Kupiłem dzisiaj Pn i o Juve nie ma nic.
Na stronach o serie a jest 2stronny artykuł o zajściu we florencji, a raczej bijatyce.
W podsumowaniu jako zdarzenie jest opisany 500występ Tottiego i dalej jakieś bzdury.

Jest oczywiście fapanie nad realem i nawet info o mistrzostwie w grecji.

O tytule dla juve - nic.
podejrzewam, że w następnym numerze, będzie podobne podsumowanie jak np. o Realu. w Niemczech mistrz jest już wyłoniony, więc podsumowali sezon, w pozostałych ligach jeszcze nie.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 20:38

Artykuł o borussi był na w numerze kiedy tylko borussia zdobyla tytul przed koncem sezonu, z realem jest tak samo.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Inzaghi320

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2008
Posty: 53
Rejestracja: 18 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 21:04

Może jak ugramy coś więcej w LM (co najmniej 1/16) to o Juventusie zrobi się głośniej w prasie :twisted: pamiętacie te czasy kiedy jeszcze przed tą cała aferą w Brawo Sporcie plakaty powiązane z Juve były praktycznie w co 3 wydaniu ...


eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 21:09

Inzaghi320 pisze:Może jak ugramy coś więcej w LM (co najmniej 1/16) to o Juventusie zrobi się głośniej w prasie :twisted: pamiętacie te czasy kiedy jeszcze przed tą cała aferą w Brawo Sporcie plakaty powiązane z Juve były praktycznie w co 3 wydaniu ...
1/16 Tak tak tak 8)

Trzeba się z tym pogodzić, ale już niedługo. Będzie głośno o Juve już w przyszłym sezonie.


Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 21:14

Plakat mozna zrobic samemu wg wlasnego projektu :) po co kupowac Giga Sport skoro to z pilka ma malo wspolnego :) Odnosnie Serie A to brak zainteresowanie wynika z kilku rzeczy. Przecietny Anglik nie zna druzyn z Italii - nie liczac Juve , Milanu , Interu i Napoli (bo grali przeciwko Chelsea). Nazwy typu Cesena , Cagliari czy Novara itp to dla nich czarna magia . Myslicie ze moga chciec sie zainteresowac ? Nie - oni maja swoja PL a ona jest najlepsza . W Polsce wiekszosc kibicow potrafi trafnie dopasowac np. nazwe klub i kraj pochodzenia z Anglikami to sie nie uda :) Kazdy ma swoj ulubiony klub - najczesciej lokalny - a reszta jest bo jest . Mowiac o Serie A i ogladajac zdjecia np stadionow - smieja sie. "To takie treningowe ?" pytaja patrzac na stadion Cagliari czy Lecce . Sami widziecie - promocja Serie A w Europie nie idzie pelna para i raczej nie pojdzie . To tylko moja opinie , kazdy moze miec swoja :)

Mecz w League One - Sheffield Wed. - Wycombe obejrzalo ok 38 tys widzow ! Dla porowanie jaka jest frekwencja na meczach ?

Mecz Parma - Inter obejrzalo na zywo ........5192 kibiców.

Jedyna szansa = wygrana Juve w LM :)
Ostatnio zmieniony 08 maja 2012, 21:54 przez pakman, łącznie zmieniany 2 razy.


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 21:22

Dajcie już spokój. Nie piszą? Dobrze. Przynajmniej nie znajdzie się milion chwilowo zainteresowanych włoską ligą, a co za tym idzie pseudo-ekspertów i sezonowców. Przecież wszystko możecie wyczytać w internecie i nie trzeba sięgać do tych naszych polskich gazetek, których nazw nie ma nawet sensu wypisywać.

Co do jakichś plakatów itp. lepiej żeby nie było ich wcale niż mają być takie jak ten z "Allesandro" Del Piero albo ten z flagą Milanu w tle, który swego czasu pojawił się w BS.

Bierzcie dobre fotki w dużej rozdzielczości i wywołajcie, wydrukujcie, dajcie komuś z agencji reklamowej, który gdzieś tam 'na boczku' może wam wydrukować w wielkiej rozdzielczości. Sposobów jest naprawdę wiele. Nie trzeba latać i się prosić tych pisemek.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 23:07

Ależ olali JP dziś.

http://www.spidersweb.pl/2012/05/wielka ... ancja.html

Ale to interista pisał. Pewnie specjalnie mąci.

pakman pisze:Mecz w League One - Sheffield Wed. - Wycombe obejrzalo ok 38 tys widzow ! Dla porowanie jaka jest frekwencja na meczach ?

Mecz Parma - Inter obejrzalo na zywo ........5192 kibiców.
No więc właśnie o tym mówiłem.
Maly pisze:
alina pisze:Nielubienie Włochów i stereotypy idą z dziada pradziada.
lata 90te to liga włoska, najpierw Milan, później my, początek lat 00 też był nasz... i co? pytając ludzi w wieku ok 25-30 lat jaką ligę lubią co ci powiedzą? jak myślisz?
I tu sie mylisz. "U nas" jest na prawdę spora grupa ludzi wychowanych na sukcesach Juve z lat 90. Chłopaki właśnie 25-30 lat. Po roczniku 88 jest czarna dziura i jedynym z miasta kibicem Juve urodzonym po '88 r. jakiego znam jest mój zindoktrynowany brat.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 23:26

Nie olali napisali o JuvePoland.

Solo Juve jest zdecydowanie mniejszym serwisem od JuvePoland i skupia mniejszą społeczność, ale ideą artykułu nie jest wskazanie stron zawsze największych. A moim zdaniem – jeśli redakcja utrzyma swój poziom – niebawem SoloJuve będzie miało całą gromadę wiernych fanów i czytelników. Za stroną – jakkolwiek ciężko brzmią dla mnie te słowa – nowego mistrza Włoch przemawia nowocześniejsza oprawa graficzna i bardziej publicystyczny charakter prezentowania informacji – a, warto dodać, nie są to przemyślenia banalne, redakcja często decyduje się na przeprowadzenie szczegółowej analizy sytuacji w klubie, lidze, a nawet włoskim systemie prawnym ;). Sporo wysiłku włożono też w zaprezentowanie i opisanie największych gwiazd zespołu.


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 22:29

A propos M.Pola (ktoś wspominał jego nazwisko w innym temacie): (wczorajszy) artykuł o Juve (jeżeli był już zapodawany, to wybaczcie): http://michalpol.blox.pl/html


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 22:43

rad pisze:A propos M.Pola (ktoś wspominał jego nazwisko w innym temacie): (wczorajszy) artykuł o Juve (jeżeli był już zapodawany, to wybaczcie): http://michalpol.blox.pl/html
Srednio to nazwac jego artykulem, skoro jego autorstwa jest moze 20% notki ;) Ale na pewno w oczach postronnej cytaty Calcio_Tifoso zbuduja jakis pozytywny wizerunek Juve. Tylko kluje po oczach ten del Piero, ale tego Pol sie juz chyba nigdy nie nauczy.


Obrazek
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 22:45

Artykuł czytałem pierwszy raz... mógł jednak sam pokusić się o analizę stylu, a nie powołując się na Steca, który jak cytował jeden z użytkowników JP widział mecz Juve tylko jeden. :doh:

Zawsze pana Pola lubiłem jednak powoływaniem się na pseudo-eksperta Rafała Steca trochę mi i pewnie nie tylko mi podpada. :naughty:


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 22:50

bendzamin pisze: Srednio to nazwac jego artykulem, skoro jego autorstwa jest moze 20% notki ;) Ale na pewno w oczach postronnej cytaty Calcio_Tifoso zbuduja jakis pozytywny wizerunek Juve. Tylko kluje po oczach ten del Piero, ale tego Pol sie juz chyba nigdy nie nauczy.
Rzeczywiście, "artykuł" to to nie jest, ale zawsze jakaś pozytywna, jak zauważyłeś,wzmianka o Juve. Niemniej "del Piero" to nieporozumienie.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2012, 23:13

alina pisze:I tu sie mylisz. "U nas" jest na prawdę spora grupa ludzi wychowanych na sukcesach Juve z lat 90. Chłopaki właśnie 25-30 lat.
no ale ile to procent? 20? więcej grając w managery zakochało się w lidze angielskiej, jeśli sam należysz do tej grupy to wystarczy spojrzeć po swoim roczniku studiów czy kolegach ze szkoły średniej - jaki procent z nich lubiło włoską ligę... mnie od lat otaczają ludzie dla których włosi to catenaccio a liga jest beznadziejna bo zawsze 0-0, poza tym weź pod uwagę, że wtedy oglądałeś w TV tylko Ligę Mistrzów i ew Puchar UEFA, dziś takich ograniczeń nie ma...
Mam poczucie, że wszyscy w tym sezonie głownie gadaliśmy (ja - w telewizji, w wideo, które robimy na sport.pl czy tu na blogu) o Barcelonie i Realu Madryt (ale to przecież dwie najlepsze obecnie drużyny świata, nawet jeśli nie spotkają się w finale Ligi Mistrzów), o Borussii Dortmund (z oczywistych, jakże radosnych powodów), a przy okazji i Bayernie Monachium, o pucharowej niemocy obu Manchesterów i ich wyścigu po albo 20. tytuł z mistrza Anglii albo pierwszy od 44 lat, o Arsenalu, Chelsea i jej kryzysie, zwolnieniu trenera, rządach szatni i wielkim powrocie. Rzadko zerkając w kierunku Serie A, jeśli już to przy okazji marszu żywych trupów, czyli Interu Mediolan, cudownych wybryków Napoli, czy czterech epickich meczów Milanu z Barceloną.
święte słowa, nawet profesjonalny dziennikarz po 1 nie potrafi sam ocenić gry czy stylu Juventusu bo po prostu nie śledzi rozgrywek, o stylu milanu na pewno też wie tylko tyle co widział w meczach z barcą, a po 2 jego redakcyjni koledzy nie są lepsi... jeśli dziennikarzy nie interesuje liga to o niej nie piszą, piszą o innych ligach czym jednocześnie je promują, sukcesy nic nie zmienią bo po wygranej Interu też nikt się nagle serie a nie zajął ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ