Moggi jr w AS Romie??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
bagg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 66
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2005, 14:44

Od dawna wiadomo, że władze AS Romy usilnie poszukują solidnego dyrektora generalnego. Po odejściu z klubu Franco Baldiniego, w ekipie Giallorossich zapanował chaos. Wszystko wskazuje na to, że to odpowiedzialne stanowisko zajmie syn dyrektora generalnego Juventusu Turyn Luciano Moggiego- Alessandro.

Wczoraj w godzinach popołudniowych włoscy dziennikarze widzieli jak wspomniany Alessandro Moggi spotyka się z córką Franco Sensiego- Rossellą. W Italii są przekonani, że tematem rozmów były warunki ewentualnej umowy działacza Gea z klubem ze stolicy Włoch.

Jeżeli Moggi jr zostanie dyrektorem generalnym AS Romy wówczas zapewnienia Giallorossich o tym, że nikt z rodziny Moggich nie będzie zasiadał w zarządzie ich klubu okażą się kłamstwem.



http://www.pilka.pl/?mid=1&show=31526


Sam nie wiem co o tym myśleć. :roll: Moggi jr mógłby tam w Romie nieźle namieszać. Może poprawiłyby Nam się kontakty z Romą??(nie mówię, że bym tego chciał :P) Pomogłoby to pewnie też w spowadzenia Cassano i Chivu... ale co o tym myśleć?? Mam co do tego mieszane uczucia


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2005, 15:19

No jak By Maly Moggi Przeszedl DO romy To wydaje Mi sie ze cassanow Juventusie Bylby juz na 100 % :bravo: No I Bardzo Mnie To cieszy !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 25 maja 2005, 15:20

no to tatuś bedzie rządził synkiem z romy heheh i wezmiemy kogo bedziemy chcieli do siebie... :twisted: bardzo dobry pomysł...popieram go całkowicie... :!: :!: mysle ze pierwszy na naszej liscie jest cassano... :wink:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2005, 15:36

1. Mnie się to nie usmiecha. Nie chcę by nasz klub mial jakiekolwiek, nawet najmniejsze powiązanie z romą :roll:

2.Chyba, że Moggi senior miałby znów w tym jakiś podstepny plan, jednak w to wątpię, bo kto by zatrudnił dzialacza, który robi źle dla swojego klubu, a dobrze dla rywali. Taka sytuacja nie może mieć niestety miejsca, więc nie spodziewajcie się Cassano :smile:

3.To i tak glupia plotka, zobaczycie, że Moggi jr. nie zagości w romie.


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2005, 16:23

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:2.Chyba, że Moggi senior miałby znów w tym jakiś podstepny plan, jednak w to wątpię, bo kto by zatrudnił dzialacza, który robi źle dla swojego klubu, a dobrze dla rywali. Taka sytuacja nie może mieć niestety miejsca, więc nie spodziewajcie się Cassano :smile:
otóż to, jeśli Moggi jr poszedłby rzeczywiscie do Romy to nie po to, aby w niej namieszać i pomóc Juve, ale żeby pomóc klubowi ze stolicy, wiec nie spodziewajcie się rychłych ruchów transferowych na linii Rzym- Turyn :P


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2005, 16:43

Jakby nie patrzeć to wiecej z tego ruchu moze wyjść dla nas korzysci niż strat...
Oczywiście piłkarze, moze być równiez tak że Stary Moggi i młody będą wymieniac sie swoimi piłkarzami..to już by mi nie pasowało zbytnio... :P :P

Ale i tak jest to kolejna plota wyjęta z jakiejś pustej głowy..

Mozna sobie porównać w pamięci.. Moggi + Roma = i tralala.. :rotfl: :rotfl:

Więc jest to chyba nie realne... :smile: :smile:


ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2005, 19:37

UlTrAs pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:2.Chyba, że Moggi senior miałby znów w tym jakiś podstepny plan, jednak w to wątpię, bo kto by zatrudnił dzialacza, który robi źle dla swojego klubu, a dobrze dla rywali. Taka sytuacja nie może mieć niestety miejsca, więc nie spodziewajcie się Cassano :smile:
otóż to, jeśli Moggi jr poszedłby rzeczywiscie do Romy to nie po to, aby w niej namieszać i pomóc Juve, ale żeby pomóc klubowi ze stolicy, wiec nie spodziewajcie się rychłych ruchów transferowych na linii Rzym- Turyn :P
Dokladnie bo kazdy transfer moglby byc zle odebrany... Ze niby powiazania rodzinne i takie tam... Wiec szczerze mowiac wydaje mi sie ze byloby jeszcze trudniej pozyskac Cassano czy jakiegokolwiek innego gracza niz ma to miejsce dzisiaj. A znajac naszego kochanego pana od transferow to z synem w Romie czy bez kogo bedzie chcial to i tak pozyska... Troche wiary w tego czlowieka :-D :wink:


Obrazek
Obrazek
robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2005, 19:59

Jak Młody tam pojdzie to tym bardziej niebedzie chciał puscic kogos do klubu ojca chyba ze ich stosunki sa niewiem jak dobre i ze nigdy miedzy nimi niebyło zadnego konfliktu a po 2 niebedzie za "grosze" puszczał kogos zrobi 2 lub 3 wybryki i skonczy sie jego kariera nawiazac to moze nawiazemy dobre stosunki ale jesli my bedziemy chcieli kogos oni zapewne tez wyskopcza albo z duza kasa albo ze chca naprawde solidnego zawodnika z jednej dobrze ale z 2 zle i przy tym bardziej złym pozostane stanowisku ;/


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2005, 20:15

Dobrze by było gdyby jr tam przeszedł.Może by tam troche namieszał :D załatwił umowy z Cassano i Chivu i innymi.Sam już nie wiem może to i dobrze że przejdzie bo jr bo na urodziny ojcu sprzeda Cassano :dance: :dance: ,albo może być taka możliwość że odbuduje Rome i znów bendą stanowili niebezpieństwo :smile: :smile:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2005, 20:31

Jeżeli syn Lucka przyjmie taką taktykę jak ojciec, to Romaniści są uratowani :P .I jeśli tak się stanie to Moggi jr napewno nie będzie otwierał drzwi Rzymu ku Juventusowi.Wręcz przeciwnie.Będzie chciał zrobić "coś" z tym marnym klubikiem.


rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 27 maja 2005, 20:59

moze i macie racje junior moggi nie bedzie naszym sprzymierzencem, i posłusznym synkiem lucka...a w sumie to cassano nie jest nam potrzebny, zaden napastnik nie jest nam jush potrzebny...


ODPOWIEDZ